Veselīgais alus
+3
Vēl viena alus tēma, izrādās, ka bairītis ir varen veselībai noderīga štelle! \m/
www.spoki.lv/aktuali/Veseligais-...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
"...alu, kas iegūts no Salvijas."
m/!
0
Hell yeah , tad jau mošk no marihuānas arī var raudzēt padzērienu.
0
...un kurš alu merēni lieto t.i. 1 pudeli dienā?
+4
"Sākot ar seno Sumeriānu cilti"

psc :D
+6
Ta re kāpēc es tik reti slimoju ...
+2
ko brīnās par salvijas alu? daudzās alus šķirnēs tiek izmatotas kaņepes kā apiņu aizstājējs un alum rodas izteikta kaņepju smarža! :)
+1
Žēl , ka tikai smarža. :D
+2
a ko tu gribēji?! lai papildus štīmim vēl kājas ļenganas paliek? :D
+1
kad saslimstu, izdzeru 2 litrīgo alu.
nākamajā dienā vesels kā rutks.
0
vispār man bija doma izlikt visās 'aktīvajās' tēmās garās tēmas par dzeršanu, bet šeit pārāk daudzi nesaprot mākslu
0
Bļa, nahuj to salviju - vienreiz pālī sapīpējos, aiznesa uz citu pasauli, ciest nevaru, kad nekontrolēju savu ķermeni.
+6
Salvija spārda pilnīgi un galīgi. Man nekad iepriekš nebija virtuvē autobuss iebraucis ibio rio
+2
Alus diēta dara brīnumus:

www.youtube.com/watch?v=hD3deQmyRHw...
+3
Šodien neiedzēru alu, psc, tas ir takā zāles aizmirst iedzert!
Tad redz, kas izskaidro manu gadiem ilgo neslimošanu..
Un ikvakara neskaitāmas pastaigas uz toaleti un atpakaļ.

Viss es atkals sākšu dzert alu, jo to dariju katru vakaru pec darba un tad sāku domat, ka esmu nelabojams alkaholiķis un vakar beidzu dzert. Bet šis jaukais raksts salika visu pa plauktiņiem.
0
Nu beer diet ir pierādīta štelle, plostojot pa festiem esmu jostā 3 jaunus, mazākus caurumus izdūris!
0
Šis jau nu noteikti ir veselīgs alus:

www.draugiem.lv/gallery/?pid=848275...

Made in Maxima ?!
0
Domājams, ka etiķete ir vienk samirkusi un nolipinājusies vai kā citādi sabojājusies un darbinieki, lai pārdotu izdomāja, ka uzprintēs paši savu etiķeti.
0
Domā darbiniekiem ir izdevīgi čikāties - skenēt, drukāt līmēt etiķeti vienai pudelei, lai to pārdotu? Drīzāk jau paši tad izdzertu. Visdrīzāk, ka joks vienkārši.
0
Kamēr pats strādāju Mahimā, tikmēr ar produktiem, kam bija bojātas (noplīsušas, izmirkušas/nenoskenējama... etiķetes, uzreiz lika pie nocenotajiem produktiem, ja vien, protams, bija produkts vispār identificējams ... Pieņemu, ka, zinot arī Mahimas žīdismu, noteikti arī paši printēja savu etiķeti, lai tikai varētu šamo notirgot par pilnu cenu :)
0
^ maximā par kasieri strādāji?
0
Gan jau par rasola mazgātāju :D
0
www.apollo.lv/portal/news/article...
kārtējas atklājums
0
"Bez tam, pēc ekspertu publiskotajiem datiem, tie, kuri dzer vīnu, parasti, ēd labāk nekā ametisti."

WAT? Ametists vispār ir dārgakmens, vismaz līdz šim bija...
0
lv.wikipedia.org/wiki/Ametists...

Tā viņš ir, tomēr zināma saistība ar dzeršanu, kā izrādās, ametistam arī ir:)
0
Jēga mētāties ar terminiem, par kuru nojausma rodas tikai pēc vikipēdijas šķirstīšanas ?

Domāju gan, ka nekodēji nav tik priecīgi - visiem apkārt jautri, a šim vēl būs jāved mājās tie dzērāji ;)
0
nekāda vaina dzērājus vizināt;)
0
To, kas ir ametists, es zināju arī bez vikipēdijas, bet tas, ka romieši ticēja, ka viņš traucē sasniegt pāli, gan man bija jaunums.
0
^ es jau ar par to pašu
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
M13
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas