Truemetal draugiem.lv lapa
-32
Ka jums patik ?
Zinu ka dazi te par slinku lai ko fundamentalu uzceptu tapec es so to izveidoju.
Novelu sekot sim projektam.
www.draugiem.lv/truemetal
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+14
ieraugot tēmas nosaukumu pirmā doma bija: kurš lohs ko tādu var izdomāt...
+14
Man ir aizdomas, ka Bobijam Kilkim Žaibu pasākumā ļoti sāpēs ...
-27
Lohi vismaz doma trumetalisti gan liekas nedoma bet atrazo utubes video un dazadus murgainus tekstinus cik izraeli ir slikti gadu no gada cik alus ir labs un ka jabrauc projam.
Iesaku vienkarsi paskatities uz sevi no malas un saprast ka tomer tas pasas vaveres riteni esat un neko nedarat atskaitot dirsanu.
Saciet domat par savu telu un popularizejiet metalu.
Uztaisiet autentisku lapu par 5ls lai apgastu manas domas un tadejadi veidojiet informativo saiti.
Preteja gadijuma parupesos ka portals bus popularakais muzikas fanu klubs lv.
+7
Bigij, ko teiksi? :D
+8
Trejasti, tu pats saproti, ko pēdējā komentārā uzrakstīji? :D
+3
Intelektuāls puika, vai zinies:
www.draugiem.lv/truemetal/gallery/?...
Man domāt, šoreiz Trejastis toč ir pelnījis pa aubīti mazliet.
+4
Šķiet, kādam te nav ne plikas smadzenes paurī :D
+9
Bobi, pats tu esi vāveres ritenī, neko nedari, atskaitot gudru, tavuprāt, fundamentālu postu taisīšanu. Paskaties uz sevi no malas. Un raksti vismaz kā cilvēks, citādi no tava fundamentālisma ne sūda nevar saprast.
+16
"Saciet domat par savu telu un popularizejiet metalu"

Vai Tu varbuut vareetu pienjemt, ka daudziem neruup vinju "teels" un arii nav nekaadas veelmes vai vajadziibas kaut ko "popularizeet"? Prieksh kam metaalu "popularizeet"? Lai vinjaa salien iekshaa veel vairaak nepiederoshu lohu?
Var redzeet ka Tev ir kaut kaadas tieksmes un diemzheel varbuut pat talanti shajaas lietaas.
Bail paliek, ja padomaa, ka sheit muusu acu priekshaa, iespeejams, aug viens no naakotnes sociaalajiem/ politiskajiem darbiniekiem. Peekshnji visas Latvijas (un pat pasaules) probleemas top taa kaa skaidraakas.
Gan jau ka tieshaam visaadi Jaunupi un Zalaani ar ir kaut kas liidziigs misteram xxx.

"Preteja gadijuma parupesos ka portals bus popularakais muzikas fanu klubs lv."

Ha ha, kakja laasti debesiis nekaapj, kaa saka.
+8
Bezsmadzeņu radījums turpina pārsteigt!
patika tā frāze, ka viņš radīs populārāko mūzikas saitu lv. :D
Bobij es tev iesaku nopirkt lielveikalā-DEPO lāpstu un izrakt sev kapsētā atduses vietu... par šādiem izgājiem... uff
-23
Zini ar sadu attieksmi pie mums nekad nenotiks tadi festi ka Polija un Metallica mus ka parasti uzmetis ala krize un nav pirktspejas del ir jadoma par popularitati ja gribam baudit pasakumus par zemam naudam pie tam ja piepludis masas tad tas iekustinas valdoso stavokli un notiks izaugmse.
Ja protams bus cilveki kas paliks tadi pasi bet rezultata vini nogrims aizmirstiba.
Paldies par komplimentu politika bus velak pagaidam sapelnisu naudinu pirmajam biznesam.
+8
"Saciet domat par savu telu un popularizejiet metalu."

Hmmm, laikam tas ir rīkojums steidzīgi drukāt kreklus ar uzrakstu "Heavy Metal" un Trejasta purnu. :D
+4

"Saciet domat par savu telu un popularizejiet metalu."

Sāc beidzot lietot garumzīmes! Un vēl - jautājums - ko Tu saproti ar frāzi " popularizējiet metālu" un kapēc škiet, ka tas šeit netiek darīts?
+19
Eu... es sapratu!... kapec bobzilla tik ilgi klusēja, viņš kala plānu kā mums visiem atriebties par viņa morāles sadragāšanu!
Viņa plāns bija šāds - mēs pēkšņi priecāsimies par draugiem.lv izveidoto (nabas) -saiti un iesim tur reģistrēties klāt, tad viņš katram no mums izskatīs profilus-ievāks informāciju un tad lēnām pa vienam mūs galēs nost! Sāk smirdēt pēc psihiski nelīdzsvarota memesdēliņa!

Bigij par šādu nodiršānu un Truemetal elites maitāšanu uzskatu ka bobija ķeksis vairs nelīdzēs_ must have BAN for ever!

Only the strong survive!
-19
Prieks kam jataisa fresh blood ?
Lai macitos mest lapinas kartona kaste vai ari lai izkoptu skillu prasit no barmena zimuli vai pildspalvu ?
Jus esat tik liekuligi un smiekligi ka neatzistat ka pasi kaut kada mera popularizejat un tad jau tas vairak neskaitas slikti tikai tad kad runa iet par ko lielaku kas tiesam atnestu sabiedribai labumu nevis saurai metalistu grupinu un vinu dzeraju fanu lokam.
+9
werfolf, nē, drīzāk tas bija mājiens steidzami samesties lāpstām, atduses vietas rezervācijai, kapakmenim ar uzrakstu 'dauns' un tur atbilstošai ceremonijai.
-18
Starpcitu nezinaju ka trumetal ir elite :^^
:P
:D
:*
0
pardon werwolf*
+10
Bobij, tik tiešām, Tu maz pats saproti, ko runā? Kā Tu vispār vari salīdzināt (lielos) pasākumus Polijā (kur ir ~38milj. iedzīvotāji un kaimiņos vāczeme ar ~81milj. iedz.) un Latvijā ar ~2.2milj iedzīvotājiem un kaimiņos Lietuvu ar 3.3milj un Igauniju ar ~1.3milj iedzīvotājiem?

Metallica ir pie mums jau kuro reizi - otro? Jūties baigi uzmests? Man šķiet, ka pie mums "tās lielās un populārās" grupas braukā vairāk kā uz dažām citām EU valstīm ...

Ai, kam vispār to es stāstu.
+10
"kad runa iet par ko lielaku kas tiesam atnestu sabiedribai labumu nevis saurai metalistu grupinu un vinu dzeraju fanu lokam."

- tu pimpjgalva, laikam nekad nesapratīsi, ka metālmūzika jau ir ŠAURAI metālistu grupiņai, nevis masu sabiedrībai. Mūs neinteresē masu sabiedrība un mums vienalga, kas notiek ārpus mūsu redzes loka. Tās jau arī ir metālsta vērtības un viņas ietilpst vienā skaistā vārdā: (man) PIEDRĀZT! Kas tev nepielec?
0
^
atbilde - atmarozakam!
+11
Es tikai lūdzu visus atturēties no jebkādiem ierakstiem "Trejasta Trūmetālā", nesagādāsim pimpjagalvai to prieku, lai sēž tur vienatnē un rausta.
+10
hehe! kā saka labāk viens nēģeris Latvijā nekā bobijs truemetālā :D
+16
°°°Lācim ziemas miegs, bobim raustīt-prieks°°°
+1
"Ja protams bus cilveki kas paliks tadi pasi bet rezultata vini nogrims aizmirstiba."
Tu kaadreiz Doom esi klausiijies? "Nogrimt aizmirstiibaa" - tas ir tik pilniigi metaaliski... vuuu-huuu.
(grimstu aizmirstiibaa)
(nepinos ar fagotiem)
-24
Pag un cik polija no tiem 38 miljoniem ir metalistu ?
Ja trumetal izveidotaju paaudze nebutu slinki dzerusi alu un jutusies kruta bet bidijusi propagandu 90tajos tad mums nebutu tada situacija ka metalu apsteidzas reps un tucinieki popularitates zina padoma ja mums butu 50 k metalistu nevis reperu vai reiveru vai tucinieku piekriteju vai ari popsas klausitaju tad pie mums brauktu daudz vairak cilveku.
Tas jau laikam konkretais vergu sindroms gausties ka mums ir slikti bet nespet pabidit lietas uz prieksu.
Vot jums bija iespeja to izdarit bet jus apzinati to nedarijat tapec ari tani es jus vainoju visus kam tagad 25 - 40 gadi.
Kapec Ozols vareja izbidit repu tik populari parasts 28 gadus vecs dzeks ar neparak augstu iq bet tikmer intelektualie metalisti ar zinasanam neko nepaspeja izbidit.
Jus esat vainigi un piedirsusi musu nakotni ibli tadi.
+4
"Kapec Ozols vareja izbidit repu tik populari parasts 28 gadus vecs dzeks ar neparak augstu iq bet tikmer intelektualie metalisti ar zinasanam neko nepaspeja izbidit."
Ka krievi teiktu: "tas ir tāpat, kā salīdzināt pimpi ar pirkstu"
+18
"Jus esat vainigi un piedirsusi musu nakotni ibli tadi."

Tu galīgi ahujel?
+7
Svilināt!
+5
Taada situaacija, ka metaalu apsteidz reps un tucinieki ir bijusi veel pirms tavas dzimshanas un buus vienmeer. Metaalu propaganseet noziimee to demoralizeet un iztukshot.
Un kaadu dienu, kad Tu, buudams kaut kaads smirdiigs politkjis, propagandeesi jau pavisam ko citu, ne vairs metaalu, tad atceries, ka tas snaiperis uz jumta esmu es (ha!).

"Kapec Ozols vareja izbidit repu tik populari parasts 28 gadus vecs dzeks ar neparak augstu iq bet tikmer intelektualie metalisti ar zinasanam neko nepaspeja izbidit"

"Izbiidiishanai" ar IQ ir maz sakara un Tu to, starp citu, nenogurdams turpini demonstreet.
-20
Tapec ka Ozols rubija fisku un saprata ka ja nostadis pareizi sabiedribas masas tad izraisis interesi no visam pusem.
Tak cepsanas pret metalistiem sava laika ari bija dala no popularitates kampanas varbut netiesa bet tas palidzeja veidot reperus atpazistamakus.
Jo nekur jau vinu atskiribas nepazuda dzivestils jau palika un ar metalistiem butu bijis tas pats.
Tad par mums veidotos savadaks viedoklis nevis ka lielaka dala cilveku domatu aha metalistes lai ari divainais ir labas locekla sukatajas - konkrets izteikums no viena coma salda pirms paris gadiem ko vins doma par metalistem.
-20
Runa iet par vienkarsa cilveka uztveri kada ta veidojas atistoties popularitatei.
Ja mes butu uz vilna mes varetu manipulet ar sabiedrisko domu sev par labu tas novestu pie lielaka grupu skaita.
Saprasanas ka ar metalu var pelnit tas ari atistitu tirgu un sovbiznesu uz metala pusi.
+6
Jo vairāk lasu Bobija inteliģentos, gramatiski pareizos un visiem saprotamos komentārus, jo mazāk uz tiem gribas kaut ko atbildēt ...
+1
^^ Trejastis ir labs locekļa sūkātājs? :D
+9
Tak ej un propagandē, popularizē, bīdi caur saviem mega-sakariem metālistu apvērsumu Latvijā un veido sev to gaišo nākotni, kuru pārējie metālisti tev ir sadirsuši. Turklāt - apzināti sadirsuši, nelieši tādi. Redz, labāk dzēra alu, klausījās mūziku un labi pavadīja laiku, nevis veda viltīgu, politiski-sociālu metalizēšanas kampaņu cīņā par gaišu nākotni. Ak jā, un neaizmirsti izkrist pa logu. Vēlams, vismaz no kāda trešā ceturtā stāva.
-20
So what ka gramatiski nepareizi.
Labakais draugs uzvareja diezgan nopietna biznesa konkursa ka ari bida politiku ieks scp un raksta vel sliktak par mani.
Get the point ?
:P
:D
:*
:D
+10
Slikta rakstiishana ir kaut kaada sociopolitiski apseesto pimpju paziishanaas ziime?
+8
Ja mes butu uz vilna mes varetu manipulet ar sabiedrisko domu sev par labu tas novestu pie lielaka grupu skaita.

KAD TEV PIELEKS, KA NO ŠEIT KLĀTESOŠAJIEM NEVIENS NAV UZ TĀ TAVA VIĻŅA?

PS. vispār, kas tu par latvieti, ja nemāki gramtiski pareizi rakstīt? vēl viena daunisma sindroma izpausme? jā nē?
Par tavu labāko draugu - politikā visi ir idioti, tātad arī tavs draugs, ja jau viņš pat raksta mēslaināk par tevi tad tu notiekti esi viņa priekšā stāvējis uz ceļiem un slaucījis savu lūpu piepildītos kaktus ar baltu vīrieša smegmu! [šis teikums laikam sanāca pārāk sarežģits, lai tev pielektu]
-20
Vispar ja pec asinim skatas 5 paaudzes esmu tirasinu latvietis tas ta ja par temu.
Ninja ka nedabu pa purnu no mana drauga par sadiem izteikumiem.
Pie tam ir citi cilveki kas ari sudaini raksta bet ir izdarijusi daudz vairak neka jus te visi kopa.
+5
:D Ninja69, uzmanies! Ja bobijs draud, tad tas jau ir nopietni!
-17
Ninja tu runa ka tada iedomiga tante no zolika majas kura uzskata ka vinas viedoklis parstav visas sabiedribas intereses.
Tatad ja man nevajag tad visiem parejiem ar nevajag.
Parasti gan izradas ka vajag gan un visi pec tam to tanti aiz muguras nodirs par to ka vina nezin neko.
+15
Pa purnu no tava drauga?
Sounds gay...
+5
Hahahahaa, bobis beidzot atzinās, ka ir pasīvais pederasts: "Ninja ka nedabu pa purnu no mana drauga par sadiem izteikumiem." :D
Es saprotu, trejasti, tas ir moderni. :D

www.youtube.com/watch?v=Sdr9CtkAkm8...
-14
Sumpurni tavs twittera konts ja godigi lai ir jauks garlaiko ar parsatinato dzersanu.
Vispar vari iedot kadu linku ar paskaidrojumu ka to mitter uzlikt ?
Es nokacaju to failu un ko talak ?
-14
Werwelf tatad pirmas pazimes ka nav ko teikt.
Centies aizdirst temu ar utube klipiem tu nu gan esi malacis :*
Ja un protams cik zel ka tev nav labaka drauga jo pec tava nostatijuma visiem kuriem tadi ir tie ir geji vouch es gan ta nedomaju un man ir svariga draudziba.
+8
Eu! bļeģ! mani sitīs! 8( ko man darīt? man ļoti sāpēs? kā es šonakt varēšu aizmigt?

Ha-ha! gribētos zināt vai tavs draugs var vispār hanteli pacelt? :D
+5
^Mūc kalnos!
-13
Var pacelt vismaz man ta liekas
+10
Bļa, par "Var pacelt vismaz man ta liekas" es sasmējos skaļi :D
-13
Tu pats vari pacelt ?
Vai ari alus pudeli tikai vai ari viskija tomer ?
:P
0
Par mani labāk neuztraucies! ;)
-13
Es jau neuztraucos.
Mos uztaisam skype catu un kopigi pacatojam ? :D
Sauciet nikus saksu invaitus uz to.
:P
:D
:*
:D
:P
+7
njā! siekala tu tāds bobzilla, draudi man ar sišanu, bet pat nezini vai "tavs" labākais draugs var pacelt hanteli! Tu esi tik nožēlojams.. lai piedod man augstāk stāvošie kosmosa spēki par šo nicināšanu!

Vot tad, kad tu vai tavs anālais draudziņš varēs pacelt no zemes 60kg hanteli tad padod man ziņu!
-15
Tu man paradi 60 kg hanteli aksts tads :D

-14
Es domaju to kuru cel nevis ar stieni bet ar vienu roku :^
+5
^
Tu esi ļoti aprobežots!

ir arī 80kg hanteles
+7
She tev bobi viena riktiigi metaaliska atbilde par teemu no grupas, kas savulaik nonaaca liidz lielaam lietaam, tikai pateicoties muuzikai un nevis propagandai.

Don't want your number
Don't want your name
Don't want your colour...
Don't want your politics
Don't want your cause
Don't believe what you believe
Don't want to wear your emblem
Don't want your cult or sect
Don't want your faith
Don't want your respect
Don't want your love
Don't want your praise
Don't want your stupid fashion
Don't want your phase
...

I just don't care for what you care
I just don't care for what you care
...

...
Your beliefs, polarized
I just don't care

(CARCASS "Polarized")
+8
^ hevī metall!
+8
^ tās gan parasti guļus stāvoklī cilā

Ieraugot tēmas nosaukumu, jau bija gatavs apdiršanas tekts, bet ieraugot, kas ir autors, kļuva skaidrs, ka nav tā vērts ... Izdomāt forumu, kurā tā biedri apspriež cita sava foruma lietas ... OMFG
+5
^ YO DAWG, WE HEARD YOU LIKE FORUMS, SO WE PUT FORUM IN YO FORUM, SO YOU CAN FLAME WHILE YOU FLAME?
+5
Eu, kāpēc Bobijs mani ignorē? Piemēram, viņš uzbrauc werwolf par geju video, bet par manu komentu neko nesaka. Klau, vai es esmu neredzams? Mani kāds dzird...? :(
+10
bobijs tevi ieķeksējis >:)
+2
Quorthon, tu tiešām esi kļuvis par bobija atriebes objektu (nu gluži kā hunter saka)!!! Tagad tev būtu jājūtas mazvērtīgam un pazemotam, lai trejastis varētu priecāties un masēt lunkano.
+5
bez iekšām var palikt šito visu lasot :D :D :D :D :D :D :D :D :D
+2
Es gandrīz apkritu, kad izlasīju tēmas nosaukumu! Tas būtu riktīgi perversi...
0
Izskatās, ka tā bobijlapa likvidēta.
+1
Tad jau tagad jāgaida, kad Bobijs atgriezīsies ar kādu jaunu un tikpat spīdošu (vai vēl spīdošāku) ideju!
+1
^ fundamentālu projektu metāla popularizēšanai.
+6
Psc pilnīgs! Es vairs nezinu, kur likties. Es piesakos bobim un viņa hanteliski-gejiskajam draugam sadot pa galvu pie iespējas. Vari celt kaut 90 kg ar vienu roku, cīņā tas nepalīdzēs. Uz mana konta ir vairāki KO... bet tie nebija nekādi geji-svarcēlāji, bet gan kickeri.
+8
^ ai, nu mazais, atradi ar ko ar krāniem mērīties... slimie cilvēki ir jāatbalsta
+4
Hujs ar Bobi, bet pa tiem gejiem-svarcēlājiem - es jau neko, bet pasaki to kādreiz kādam no viņiem acīs. Piemēram, Kostjam.
www.youtube.com/watch?v=wh-ikyBAQr8...
(Jā, jedritvai! Tas ir vēl viens YouTube links. Un tas ir pelnījis šeit atrasties vairāk par jebkuru citu. Vairums vietējo drošvien nemaz nezin sejā savu pasaules rekordistu.)

+4
nu kas ta tur ko 426 kilogramus ko nepacelt. lol.
+9
kā tad, man sētas minkas rītarosmē to dara! pff
+2
nu par minkām jau pat ne satraukties, ne rakstīt jēga. pfff.
+4
kas ta tur 78 kastes beigtu kaķēnu iekraut tankkuģī... pff
+5
...it sevišķi, ja tankkuģis jau tā pilns ar petenēm, malku un fibroskopiem
+5
no tādām minkām salaņku varīt un laistīt dobes >:)
+3
kas tad tur beigās no tām dobēs augs ārā?
+3
^ betons ?
0
^ jau tā baigi daudz betona. domā vajag vēl betonu?
+1
bet ja ar zemeņu garšu ?
+4
mana pēdējā atziņa: nepazīsi kontracepciju - iepazīsi kontrakciju >:)
0
Kāpēc bobijam nevar uzlikt vairākus mīnusus? :(
0
jo liktens tā lēmis
0
jo Bigijs tā lēmis.
+4
Hanteļu cilāšana reizēm ir traumatiska
www.youtube.com/watch?v=uI0Zl-tMRf4...
+5
"Ninja tu runa ka tada iedomiga tante no zolika majas kura uzskata ka vinas viedoklis parstav visas sabiedribas intereses."

Nē, Bobij. Tieši TU tā runā. Kurā vietā?
piem. šeit:

"Ja mes butu uz vilna mes varetu manipulet ar sabiedrisko domu sev par labu tas novestu pie lielaka grupu skaita."

"Tapec ka Ozols rubija fisku un saprata ka ja nostadis pareizi sabiedribas masas tad izraisis interesi no visam pusem."

Masu nostādītājs un domu manipulators ... Manipulē masas pirms kāds cits to izdara. Bļin... kill or be killed? ja? Metāls viņam te...
fagots.
Es tagad klausos Sentenced "Moon magick" un zini - es domās redzu mēnesi aiz koku galiem. Bet tiem, kas to neredz... vai man būtu jāmēģina viņiem kaut kas iestāstīt? Manipulēt masas? "Popularizēt"?
+5
Ak diez, mī un žē.
Kādu laiku bij miers, un tāpat kā gredzena pavēlnieka galvenais ļaundaris atgriezās ar dižiem plāniem, tāpat mūsu vārdā nesaucamais pzrādījās uz skatuves, lai atkal nozustu tālēs zilajās :D:D

Jā bobi, metāls radās kā protests, kā cīņas veids, kas cēlās no aukstā kara radītās divpolārās pasaules (ASV un Krieviju). metāls aicināja visu notiekošo uztvert nopietni, un pats galvenais cīnīties par saviem mērķiem, jo domāju, ka hipiji bij jau tā pieriebušies ar savu mīlestības un pacifisma pilno pasauli, ka tas bij tikai loģisks evolūcijas solis.

Metāls, tāpat kā jebkurš cits mūzikas veids (lielākoties) reps, pops, trans, industrija utt. ir raksturīgs atsevišķām subkultūrām. Suibkultūras, kā piemēram, metālisti, reperi, panki, skini u.c. ir raksturīgi katrā sabiedrībā un ieņem visai nelielu vietu tajā - tāpēc tā ir subkultūra, tai nav vajadzīga lieka publicitāte, tai ir raksturīgas iezīmes, savs stils un dzīvesveids...:D Padomā par to vispirsms Bobi!

Jā Ozols kopēja tai laikā, kad nāca slavas saulītē rietumu kultūras tendences un par to, ka lecās ar metālistiem un pankiem dabūja pāris reizies bietē, kamēr Gustavo, lai arī reperis, nāca ar mums kvadrātā sadzert aliņus :d

Vai nav pohuj, ko cilvēks klausās??? ja tev nav, lūdzu ej pa ielu un sāc sist visus ko redzi - krievus, jo viņi nav latvieši, reperus, jo viņi nav pievērsušies vienīgajam un true dzīvestilam... man ar personīgi kompi stāv gan Iron Maiden, gan Snoops, gan Megadeth, gan X-zibit... un kas?? es tagad esmu atkritējs, jo klausos arī citu stilu mūziku!

Zinoš ir tikai tas, kas ir atvērts dažādībai un nevis ieslēdzies vienā mazā pasaulītē, kas sastāv no mazu meiteņu pavedināšanas, masturbēšanas un apmācības tajā un gudras diršanas.

IZSKATĀS, KA ŠĪS VASARAS LAIKĀ VISIEM BŪS JĀAIZIET UZ ZIEPNIEKKALNA MEŽU UN JĀNODOD BOBIM KĀRTĪGA MASĀŽA SMADZENĒM, LAI BEIDZOT PELĒKĀS ŠŪNIŅAS SĀK DARBOTIES :D

Lūdzu, tev Bobi ir idejas, piedalies, kādā SIEVASMĀTES tematiskajā vakarā, ja jau visi ir tādi dzērāji un idioti, kā uzskati, tad mosh tev, tāpat kā HITLERAM izdosies mūs pārliecināt tev sekot un sākt darīt pilnu dirsu ar idiotismiem :D:D:D

Gribi taisīt savu WEB lapu, lūdzu, neviens tev to neaizliedz, iemācies HTML, kaut vai BB, Flash un uz priekšu...! :D:D:D

Cerot uz drīzu tikšanos kādā pasākumā (domāts bobim)
tavs ne tivais:
GRAVER
+8
ja šitas sīkais fagots - masu kūdītājs aizbrauktu uz Krieviju-aizietu uz mauzuleju, kurā atdus stikla zārkā varenais Uļains Ļeņiņovičs un iepūstu savu dvaku zārciņā, tad pat Ļeņins augšāmcelsies un uzdāvinās Bobam cedeli, kurā ievilkts mīnuss ha-ha!
+2
Vai kāds cilvēks nevarētu šitai bildei (www.failiem.lv/list.php?i=itymas...) pamainīt tekstu pret "Vai tu jau ieliki bobijam mīnusu?"
+1
Vai likt bobim mīnusus ir tik ārkārtīgi svarīgi?
+4
droši vien nav, toties patīkami ir gan!
0
neliegsim taču sev mazos ikdienas prieciņus :)
0
"Vai likt bobim mīnusus ir tik ārkārtīgi svarīgi? " - kā gan tu izskaidrosi tos visus mīnusu birumus? Laikam jau ka ir.
Un atzīsties, vai tad pats neesi nekad kādu ielicis? Bet tā pilnīgi godīgi...un kāpēc? Laikam jau tā vajag :)
-19
Graver tu dramatize situaciju man personigi ir po par to ka tu klausies trashinu vai kadu citu muziku.
Pie tam nekas nav nemainigs.
Laiki mainas un tas vertibas kas bija aktualas tad kad radas subkulturas ir jau pagaisusas un to vieta ir citas.
Un tas ka neejam lidzi laikam un netveram so komercialo vilni un popularitati ka ari panakumus metalam ir vienkarsi tizli.
Secinajums tu esi aizkavejies tizlenis.
-10
Graver tu pats nonac ar savu tekstu zinamas pretrunas
+1
Vai likt bobim mīnusus ir tik ārkārtīgi svarīgi?

Jautājums vietā.
Dažreiz domāju vai vispār tā mīnusu/plusu sistēma kādam nāk par labu. Labāk būtu tā - ja nepatīk, saki pretī, ja patīk un ir ko piebilst, tad piebalso, un raksti komentārus nedomājot par to cik plusus/mīnusus saņemsi. Tas tāds pārāk viegls veids, jeb teiksim - ne visa atieksme ir paušanas vērta. Ja nevari/ negribi/ par slinku sabīdīt izpaušanas vērtu domu, tad izlīdzies ar mīnusu, ne?
-19
Neuzskatu ka ir verts ar tevi diskutet tev argumentacija ir uz vajiem pirdieniem balstita
+3
^^ tas varbūt attur kādu losismu ierakstī. Kā arī rūda raksturu. Pateicu, ka Black Metal ir tāds pats sūds kā Metalcore - man saliek čupu mīnusu. A man pajāt, es to varu arī 3, 4 un 5x pateikt :D
+1
Sākumā Bobijs likās smieklīgs, bet tagad man viņa paliek pat žēl - cilvēks tikpat tups kā Suntažu laukakmens, bet pats to neapzinās un par tādiem uzskata visus pārējos, kas viņam nepiekrīt ...
-5
Pateicu, ka Black Metal ir tāds pats sūds kā Metalcore - man saliek čupu mīnusu.

^Pievienojos - Black Metal IR tāds pats sūds kā metalcore. :D lūdzu, mīnusojiet ;)
+1
^Bet argumentācijas ta tikpat (t.i., necik), kā liekot mīnusu vai plusu.

Un ja kk argumentācija ir uz vājiem pirdieniem balstīta, tad bobija argumentācija ir balstīta uz vakuumu.

P.S. Jā esmu šad tad kādu mīnusu bobim ielicis, un manpat šķiet, ka ir gadījies arī kādu plusu iešķiebt, bet ne nu tas man kādu ļaunu prieciņu sagādā, nedz arī īpaši rūp.
0
Reizēm pofigā tos mīnusus pēc kārtas salieku. Nav jau žēl. Pofig, ka neredzu par ko :D Bet vakar šmuce sanāca - nejauši + iespiedās (cry)
+2
E.
, šodien, plkst. 12:37
Pateicu, ka Black Metal ir tāds pats sūds kā Metalcore - man saliek čupu mīnusu. ^Pievienojos - Black Metal IR tāds pats sūds kā metalcore. :D lūdzu, mīnusojiet ;)

Būsim tik riebīgi, ka saliksim Tev plusus! :D
+3
Hmm, vai man tik liekas, vai kā, kopš pēdējās reizes, kad bobijs lecās tīri vispārīgi un pret atsevišķiem indivīdiem, tad tagad jau brauc virsū visiem, mosh būs uzaudzējis musīšus un izveidojis varenu sitēju komandu, ka atklāti var zākāt par tizleņiem, muļķiem, pirdējiem, mērkeķveidīgajiem itt.
Otrs variants ir, ka šamais vairs nav Latvijas ārēs un droši tagad var sprēgāt :D

Es gribu ticēt, ka Dievs ir, jo tad viņš šitāda dauņa pievēršanos politikai nepieļaus, pietiek jau ar šleseriem, kalvīšiem un repšēniem, lai latviešu tauta pārdzīvotu vēl vienu gudro prātu, kas tikai vēlas sabiedr;ibu no mazām nevainīgām metāla scēnas meitenītēm..!

Jā, ik pa laikam es ar iešķiebju pa kādam mīnusam bobim, ja šakotnēji to darīju izvērtējot viņa rakstus, tad tagad, jau spontāni lieku un viss :D
0
"Es gribu ticēt, ka Dievs ir, jo tad viņš šitāda dauņa pievēršanos politikai nepieļaus" - kura partija tad viņu liktu uz savas listes? :D
+2
Peksis jau ar bija sarakstā. Viņam gan atbalstītāju varbūt netrūktu, vienīgi, ka vairumam no tiem vēl droši vien nebija balss tiesību.
+5
Beidzat tachu reiz reaģēt uz tās cērmes tēmām un spamiem. Jo vairak bakstīsi sūdu, jo vairāk tas smirdēs.
Bobijs ir slims cilvēks, kam ir izkropļota uztvere un patoloģiska domāšana. Tur nav vērts ielaisties diskusijās, jo tas ir kā pret sienu.
Te lielākā daļa apmekletāju ir normāli keksi un džuses. Nepievēršat uzmanību tam duraciņam.
+1
Nu, un ko tu pats tagad izdarīji ? :D
+1
Kā ko izdarīju ?- aicināju necīnīties ar dzirnavām.
+1
Dzirnavas jau nav neuzvaramas, vajag tikai pietiekami daudz stratēģiski izvietotas sprāgstvielas.
+1
Vai vismaz gāzes granātiņu - pa 4Ls var uzķīlēt tīri savam un tautas prieciņam :)
+1
Būtu mēs čigāni vai židi, sen tādu ērmu kā bobiju būtu nozūmējuši, lai netaisa negodu mūsu šnitei. :D
+3
uhu, iespļautu ar saindētu šautriņu, vai aizkrautu ar betona blokiem!
+2
jā, bet ar kaut ko viņa tēmas tomēr ir unikālas:) tikai vienu tēmu atceros, kas man liekas aizgāja offtopikā par pupiem:D
+3
www.freaknet.lv/index.php?sec=fr_fi...

Šeit trejastis atzīst, ka nav TRUE :DDDDDD

+7
Augums 180, svars 64 :D
+2
Man ieraksts viesu grāmatā patika :D

hello dear
my name is geogline nogaye,after going through your profile today at ( www.freaknet.lv) i really picked interest in you that i have decided that we should share our love,joy and happiness together .we all knows that in a true love, race,colour,religion and nationality has no bar.if you are also i nterested in me and wish we shall move further please contact me at my private e-mail address (geoglinenogaye@yahoo.com) so that i can send you my beautiful pictures.meanwhile have a nic e day while waiting for your reply.With love from me,
0
64 kg :D
0
Ists latvietis sver sākot no 100 kg!
+4
Ists latvietis sver sākot no 100 kg kopš makdonalda ieviešanas.
+4
Tie simts jau ar var sastāvēt no visa kā - no alusvēdera, muskulatūras, sūdu masas galvā vai vēl kā cita, bet jebkurā gadījumā nav diez ko lietderīgi staipīt apkārt kilogramus, pēc kuriem nav nekādas reālas vajadzības.
+2
^ tobiš - augumam ir jābūt atbilstoši proporcionālam ar ķermeņa svaru.
0
Tā viš i.
0
es sveru 90, augums ap diviem metriem, resns neskaitos
+4
Es vairāk par to, ka, ja neesi mežstrādnieks vai kas tip tavo, tev arī Bergmaņa vai Visocka cienīga miesasbūve nafig nav vajadzīga. Staipīt līdzi kādus 30 kg ikdienā neizmantojamas gaļas tīri ponta pēc?
0
Ap diviem metriem un svars ap 90 ir ļoti normāli. Man augums ir kādi 183- 184 cm, svars 88 kg. Nu, riepinieks gan bik ir. :)
0
kaut kā tā bija, ka ideāls svars bija augums mīnus 100, tipa ja 190 augums, tad ideāls svars ir 90 kg (vīriešiem)
0
bet nu tas arī ir nosacīti, jo ir šķirba vai to masu sastāda muskuļi vai alus vēders...
+1
Tas ir tāds dikti aptuvens aprēķins, kas diezgan pamatīgi var variēt jau no kaulu blīvuma vien. Attiecībā uz "ir šķirba vai to masu sastāda muskuļi vai alus vēders..." - kā jau teicu, starpība protams, ir, bet arī muskuļi var būt lieks svars.
+16
Neesat ko līdzīgu novērojuši? 99% gadījumu smagsvars saskarsmē būs par 1000% adekvātāks par vidusmēra cilvēku. Es te par psihes stabilitāti runāju. Un nevajag dirst par kārnajiem intelektuāļiem... Burkānu-kāpostu sautējuma cienītājiem gejiem. Nezinu, kā tas izskaidrojams; visdrīzāk, tas ir mātes dabas iekārtots mehānisms - sīkpiržiem kompensēties ar ambīciju un lecīguma starpniecību.
Faktu apstiprina tas, ka starp cilvēku sugas mātītēm novērojams tieši tas pats. Dāma, ko daba apveltījusi ar veselīgām formām, kas liek vīriešu apakšžokļiem noklabēt pret grīdu, kur vien šī parādās, 99% gadījumu lietišķā saskarsmē būs vienkārša, pretimnākoša un visādi patīkama. Atšķirībā no 50 kg asakas, kam parasti piemīt pakaramā (modeles) sindroms (pat neskatoties uz to, ka šīs ģīmis/tā izteiksme raisa zviedzienu), ar degunu mākoņstūmējas noslieces komplektā ar apčubināma trauslā ziediņa pretenzijām pat lietišķā saskarsmē.

Vārdsakot - ēdiet normāli, jūtieties normāli, un nep**iet cilvēkiem smadzenes.
0
^ nevar nepiekrist
+4
Burkānu-kāpostu sautējuma cienītājiem gejiem.

^^^ mēneša frāze, viennozīmīgi!
+2
par svaru nemāku spriest, bet man ir dzīves pieredzes izveidota teorija, ka skaistie cilvēki ir sirsnīgāki un jaukāki. īpaši sievietēm raksturīgs. smukas sievietes ir ar sevi apmierinātas un arī pret citiem līdz ar to spējīgas jauki izturēties. bet kroksīši, vienalga vai par tievu, vai par resnu, bet kolīdz ir pašam ar sevi kkāds diskomforts, tā sākas kompleksi un attiecīgi to realizēšana uz citu cilvēku nervu sistēmu rēķina. par 'pakaramajiem' varētu būt atšķirība tajā vai tas ir dabas dots vai cilvēks sevi mērdē badā. paši ziniet, cik kašķīgi esiet ar tukšu vēderiņu:)
+2
^ ojā. Kad vēders kurkst, tas ir kazi vienīgais variants, kad es kļūstu kašķīgs un ar visu neapmierināts :D

Runājot par burkānu kāpostu sautējuma cienītājiem gejiem, stāsta, ka no plikas zaļbarības arī krāns ne sevišķi prāvumā padodoties. Vismaz tā top skaidrots aziātu, no kuriem, kā zināms, vairākums no rīsiem pārtiek, pašvakie rādītāji uz kopējā fona.

Vispār jau sakņu sautējumam savu reizi galīgi nav ne vainas. :)
+4
Lūdzu zulusu ēdienkarti ēterā!
+4
^ Ceptu misionāru?
+6
āaaa, tātad no misionāriem viņiem pipuki līdz pus metram izaug?
0
^ 100 p.
+2
paga, tie bija zulusi vai kāda cita afrikāņu cilts, kas pārtika pamatā no gaļas un piena, un vīriešu vidējais augums bija 2 metri?
+2
Hmm, kad tā padomā, holandiešiem arī vidējais auguma garums ir cienījams - 185 cm. Nez, aiz ko ta šie tādi raženi padevušies? :D Tak ne jau no tulpju sīpoliem?
0
kad jūs te par ēšanas lietām iesākāt runāt, man ēst sagribējās...
0
nea, tā milžu cilts bija neliela :)
0
Tie ir masaji, Intar. Mīt Kenijā / Tanzānijā. Eskimosi vispār tikai no zivīm un roņu gaļas / taukiem pārtiek.

Bet tā kā šķibači paši ir mazi, tad nu loģiski, ka uzparikte arī mazāka ...
+1
Vo, pareizi, masaji. Ņemot vērā, ka uzreiz pieminēji eskimosus, acīmredzot būsi savulaik to pašu IZ numuru lasījis :D

Vispār scukas tie eskimosi un pārējie čukčas, galīgi lopiņus nežēlo. Kur tie veģetāriešu aktīvisti skatās?
0
IZ numuru par Tautām un cilvēkiem esmu lasījis, bet atceros no grāmatām.
+1
U, atļauj tomēr nepiekrist par to smukumu. Šķiet, Oskars Vailds reiz ir teicis: gudrs cilvēks nevar būt skaists - kolīdz tu sāc domāt, seja sašķobās, pārvēršas un pazūd vienā izstieptā degunā vai milzu pieres krunkās. Lai gan uzskatu, ka neglītu cilvēku vispār nav, tie, kuri ir sevī atraduši iemeslu kompleksot, parasti tomēr ir ar tām jūtīgākajām un dziļākajām dvēselēm. Kaut gan, nenoliedzami, veselīgi cilvēki biežāk ir sangvinistiski un ārkārtīgi atvērti sadzīvē. Un kompleksaino noslēgtība kādu var arī kretinēt.

Bet tie, kuri rietumu sabiedrībā tiek uzskatīti par skaistiem - astēniskie, ar šauru krūskurvi un trausliem kauliem - nu parasti iedomīgi un pretenciozi pēc suņa. Redzot tādu "aristokrātu" modeļtipu nākam, automātiski gribas, kā mēdz teikt baltkrievi, "havatsa u buļbu"... Šīs tēmas autors īstenībā ir patoloģisks šo ļautiņu paraugs - kādreiz, apēdis pusdienās divas čipšu pakas, lielījās še ar to, cik šim skaists augums :D

Nē, nē, sakiet ko gribat, bet dārzeņu sautējums nāk labumā tikai ar sardelēm un alu...
+1
+ kečups
+4
pag pag, manā uztverē dārzeņu sautējums nav nekāds sautējums bez normāliem liellopa klučiem tajā :)
+3
Kad tā padomā, koju laikā it bieži bija veģetāriešu dzīvesveids - cepti kartupeļi, griķi vai rīsi ar kečupu utml. Un alus.
+6
+6

Baigais plāns Bobim. Tjip uztaisīs saitu, savāks 200 mazas meitenītes, kas saitu apmeklē un tad visi viņam maksās naudu un, vēl vairāk, cienīs, jo viņš ir uztaisījis super saitu un baigo revolūciju uztaisījis.

Pirdiens bez draugiem.
+1
Mācīs onlainā mazām meitenēm masturbēt.
+4
ar web kameru:D
+3
traukos shitaads uzrakaas:
Ārsts pacientam: "Jums jāpārtarauc masturbēt". - "Kāpēc, daktera kungs?"- "Tapēc , ka tas traucē jūsu apskati"
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas