Atkal jau jauns veids kā daiļajam dzimumam piepelnīties :D
+1
Ko tik neizdomā, lai tiktu pie kārotajiem dolāriem..!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
www.tvnet.lv/sievietem/dzive/302...

gan jau ka kāds palasījies :D
0
šitā nav pirmā, bij jau lasīts par šādiem piedāvājumiem gadus atpakaļ
+6
Šito jau lasīju. Bļe, idioti, lai es ietu maksāt par to, lai varētu izdrāzt kādu bābieti, kas no pišas vispār neko vēl nejēdz. Lai man tad labāk piemaksā. :D
+3
varētu vēl saprast, ja piedāvātu bōnusā no rīta omleti ar omāra kājām.
P.S.Pārdodu lietotas apenes 05.04.2009 - 04.02.2010., nezinu - piedāvā savu cenu.
0
..teica seksa guru werwolfs :D:D
+7
parādi cičus, bla
+1
"Komentējot šo sludinājumu, Jaunzēlandes organizācijas "Parents Inc." pārstāvis Brūss Pilbrovs norādīja, ka ir ārkārtīgi skumji, ka sievietei ir jāpārdod sevi, lai samaksātu par mācībām"

nu es nezinu, 16'000 ir kind of daudz par vienu reizi, turklāt viņa jau pati ir atradusi ātrāko ceļu kā tikt pie naudas. gan jau ka viņa pati par to riktīgi kaifo. gan jau ka pietiekami liela daļa no vispār prostitūtām ir tādas arī pēc aicinājuma. bet to jau nedrīkst atzīt, citādi nemaksās tik daudz.
+2
:D Es neesmu seksa guru, bet par nevainību es nemaksātu ne santīma, maksāt varētu tikai par profesionalitāti un kvalitāti. ;)
+2
^ bet nenoliegsim, ka ir iespēja iesist jaunavai.

pie reizes: kā pierādīs ka ir jaunava, nejauši izlies palagos ķiršu kompotu ?
0
...bet tik ilgi ārpus pagraba turēts ķiršu kompots jau sen zaudējis garšas nianses
+3
Pastāv jau arī iespēja ar diezgan vienkāršu ķiruģisku operāciju jaunavības plēvi atkal salāpīt, tā kā var sanāt smagi pārmaksāt par "lietotu preci". :D
+10
bet tad diez vai skuķim sanāks par ko nomaksāt mācības.

pārdodu savu pirmo šļācienu (dvieli iespējams atmazgāt), naudu vajag, jo ōmītei beigušies zemeņu stādi. Cena - nu, septiņiem stādiņiem, pirkšu no rokas - tāpēc lētāk kā veikalā.
+7
^tas jau skaitās barters - piešļāktais dvielis pret zemeņu stādiņiem. mīļi vispār.
+5
^ salts aprēķins >:)
0
^ ar karstiem saules stariem lūpās noņem aprēķina saltumu no savas miesas
+1
un Tu sapratīsi, kā mainās dzīve, kad no rokām neviļus izslīdēs smaržīgais ziepju gabaliņš, uz brīdi liksies, ka apstājas laiks...
+2
vispār jau mēs arī varētu tirgot savas nevainības :D

kurš no klātesošajiem par miljonu atdotu savu ānīša nevainību kādam biezam gejam, kuram būtu jāpiedāvā bōnusā no rīta omleti ar omāra kājām. :D
0
Jūs laikam šito nebijāt lasījuši - /forum/122028/#comment161918 ...
+2
Jāpačeko, cik maksā tā operācija, kad plēvi ieliek atpakaļ, un tad jāizrēķina bizness
+1
Arābu sieviešu iecienīta operācija ...
+6
Nevaru iedomāties cik "izsmalcinātam" tematiskajam fetišistam ir jābūt, lai tādu naudu maksātu par nevainību. To var daudz lētāk dabūt un bez izsoles. Un legāli un brīvprātīgi arī.
Man iešāvās prātā cits scenārijs - varbūt tas ir kāds bagātais, kas uzvarēja izsolē, stipri pārsolot citus, lai nodrošinātos, ka viņai tā nevainība saglabājas. Tip samaksā viņai par studijām un neko nepieprasa. Varētu likties jocīgi, bet varbūt tās meitenes dzīve ar to kļuva labāka, uzticība cilvēkiem vairojās. Ja tu esi bagāts filantrops un tā... tad arī tā summa, man šķiet, iegūst reālāku nozīmi. Skaidrs, ka pasauli jau neizglābsi, bet ja redzi konkrētu gadījumu? Es zinu, tā ir traka doma. Kurš gan šodien kam tādam ticēs?
+1
tēvs varētu savas meitas nevainību nosolīt, lai neviens kārumnieks klāt netiek, kamēr viņa studijas pabeidz:)
+5
Tēsvs-kārumnieks... :O
+8
Tipa maksā par meitas studijām un reizi nedēļā pārbauda plēvi? :D
0
tēvs šīs funkcijas var nodot arī atestācijas komisijai :)
0
komisijas ir uzpērkamas.
0
^
skatoties kāda būs komisijas maksa par uzpirkumu?
Ka tik arī nebeidzās viss ar spičkas bakstīšanu pa plēvi?!

[ Ups, vai šo domu tomēr ierakstīju forumā? :( ]
+5
A kā viņa pierādīs ka nav mutē ņēmusi un dupsi devusi ?
+3
nav teikts, ka viņu pirms tam kāds dirsā nav pisis un mutē šaij beidzis.... a savādāk pavisam nevainīgs meitēns :D
+1
bļē BoD manas domas nolasījis :D
0
Jeb ar nevainību domāta plēves šķaidīšana ?

Un sekss ar citu sievieti šai ar nav bijis ?
+2
19 gadi ? diezgan ilgi taupījusies (interesanti, kā vina izskatās...? pieļauju, ka nevisai). Mūsdienās jau 13-14 gados uzšķērž himēnu (hymen- jaunavības plēve), ka norūc vien :)
+3
Nav obligāti briesmīgi jāizkatās :D mēs 4 meiču pulciņš beidzām ģimnāziju ar visu himēnu, pirmajā kursā džeki atradās, vienai otrajā :) Par piekrišanu no vīriešiem šobrīd nevaram sūdzēties...
+2
eu, man kolēģei draudzene ir kādi 23/24 gadi veca un starpcitu smuka, pupi ir, viss ok. bet nevainīga. stroijs apmēram tāds, ka tik palaidusies nebija, lai ar kuru katru to darītu, patstāvīgu draugu kkā ieviest nesanāk. pēc tam jau šai kompleksi sākās šajā sakarā bez maz, ka ko par mani padomās, ka man tik daudz gadi, bet vēl nevainīga. tā, ka mēdz tomēr būt izņēmumi.
+4
jep, man arii viena pazinja sievietite kopaa ar draugu bija 3 gadus(no 22-25g. vecumam) un lai cik neticami neizklausitos-nevainiiga. Peeec 3 gadu ilga laika saneemaas uz TO, un tad tikai panesaas, njeemaas kaa dulli, dzeks saskrapetu muguru staigaaja, vannu njemoties bij salauzushi un ko tik veel ne:D Peec pusotra gada piedzima siicis un vini dziivo laimiigi lidz shobaltdienai ;):)
+1
brīnos kā džeks to 3 gadus cieta...
+7
cik romantiski:), lūk tā ir īsta ļubestība ahhh
p.s. bet, ja godīgi, es arī brīnos, noteikti bija kāds cits caur.. atvainojos, risinājums:)
+3
risinājums :D:D:D
0
Anālais risinājums... skan graindkõriski :D
-3
A vot nah dzīvot 3 gadus kopā ar skuķi, kura nedod? Vai nu džeks nav pilns rublis, vai nu tos 3 gadus pisa citas.
+4
angliski sanāk vēl graindīgāk - anal solution (šajā gadījumā solution varlietot gan kā risinājums, gan kā šķīdums)...
+3
^visi nav tādi! ir taču jātic labajam, morāles un mīlestības uzvarai par miesaskārībām.
kas to vel zin, vai skuķis nedeva vai džekam nestāvēja:) vnk, nevainīga meitene ir glamūrīgāks attaisnojums.
0
Tu jau runā kā tāds sludinātājs. :D Kāda mieskārība, ir tak gluži fizioloģiska vajadzība pēc seksa, kautkur tak tas baltais lipeklītis jāliek - vai nu dūrītē, vai sievietē. :)
+3
esi dzirdējis tādu svešvārdu kā sarkasms?
0
Protams. ;)
+2
Pēc senām paražām dāma varēja kniebties dupsī un sūkāt cik uziet, kamēr jaunavības plēve nebija skarta, skaitījās jaunava.
0
dzirdēts stāsts, meitietis kādu tur psihisku apsvērumu dēļ izdomāja iet klosterī un lai džekam nebūtu baigā abida iedeva savu dupsi... nu sick, atdod tam kungam (iedomātam) visu..
0
Nu werwoļfovičs zagnul.

Pats teici - dūrītē - tā izlīdzoties vēsi var 3 gadus iztikt.
0
Par ko zagnul?
0
ķip, ja nepišas, tad kaut kādi izvirtuši cilvēki, vai, drīzāk, meļi.
0
Nu a ko - iedomājies dzīvot kopā ar skuķi 3 gadus un ne reizes viņai neielikt, tur tak nojūgties prātā var.
0
Tur nebija minēts, ka dzīvoja kopā.
+2
nu tad jau paļubomu tika kabināts šur un tur!
+4
Nu, ja nedzīvo kopā un vēl nekniebjas, kas tad tas par pāri vispār? Man ar brāļiem iekš pudeles arī tādas pašas attiecības. :D
+1
peedeejo gadu no trim dziivoja kopaa un lielais ''kaa vareja izturet'' noslepums- chalis ir dazzus gadus jaunaaks, tapee varbut bija vieglak :), tiesa, piebilda, ka buutu saakushi aatrak, ja butu zinajushi, cik forshi tomer ir :D
+3
^ A vot tur tu kļūdies - jo jaunāks, jo vairāk seksu gribās. To es Tev kā vecis 100% droši varu apgalvot. ;)
+2
"tiesa, piebilda, ka buutu saakushi aatrak, ja butu zinajushi, cik forshi tomer ir :D "
šitas mani gandrīz no krēsla nogāza. :D:D:D
+2
tad jau abi :D nu skaisti taču!
+4
Psc, kāda mūdienās neizglītota jaunatne, mums gan vēl pamatskolas laikā mācīja par tām gribēšanas "šķērēm". Skat geniusbeauty.com/wp-content/uploads/...
+5
Drosmiigi dzeki savukaart shitaa varetu piepelnities kaa macho :) tikai vai pec tada pardzivojuma taa lieta pec tam vel funkcioneetu, kaa naakas ? :P
www.capohedz.com/typebrighter/upload...
+2
Džīzas maria... Bet pauti smuki izskatās :)
+1
dies pasarg
+2
Gan jau, ka funkcionē, bet es iedomājos baudpilno tetovēšanas procesu. :D
+2
Yo. Un vēl lodīti pieriktējis ...
+1
Krievu laikos cietumos un armijā esot bijusi mode krānā zem ādas iešūt lodītes no gultņiem, lai, kad čalis atgriežas sabiedriebībā, kurā arī dāmas ir sastopamas, varētu jamajām lielāku prieciņu sagādāt. :))
+1
*sabiedrībā. :) ibio matt, kas i, ka nerakstās, dzerts arī it kā nav :D
+2
^ varbūt tas arī ir iemesls :)
+1
Var gadīties. :)
0
Daiļajam dzimumam lielas iespējas :-)
rieksti.eu/lv/msg/bec7f04e4c50...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas