Nevajag baikerus apmētāt...
+8
www.kasjauns.lv/lv/news/?news_id=16...

Divus meklēšanā izsludinātos vides aktīvistus kāda ātrās apkalpošanas restorāna darbinieki atrada ar līmlenti pielīmētus pie ēstuves atkritumu konteineriem. Trešo atrada pielīmētu pie koka.

„Kaut kas nogāja greizi,” stāsta viens no protesta akcijas organizatoriem. „Kaut kas nogāja galīgi, galīgi greizi.”

Cilvēku prāta spējām (vai precīzāk) to trūkumam nav robežu

/atvainojos, ja shis kaut kur jau ir uzpeldeejis :(
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
glossynews.com/society/20100107030... <= vietām ir neprecizitaates tulkojumos

enjoy :)
+1
Baikeri jau izrīkojās gluži atbilstoši. Dažs labs varbūt tādu pederastu būtu vienkārši nospārdījis.
+5
Feikots stāstiņš, tuklots pilnībā aplami un pasniegts kā trū iekš tās idiotiskās lapeles. Nais, hehe
0
"kas jauns" jau arī ir atbilstoša lapa, kas tamlīdzīgu drazu publicē.

P.S. Jā, šis pirms pāris nedēļām te jau bija uzpeldējis.
0
tak šis jau bija.
+2
ņehuj dirsties ar pareiziem cilvēkiem!
+3
KasJauns kārtējo reizi apstiprina savu nosaukumu publicējot bārdainas ziņas.
+3
"pazemojuši, apsaukājot par francūzi" - nu ja... tā viņš ir. Bobijs arī ir na*uj francūzis!
+2
man vispār nenormāli besī tās lapas, kas to vien dara kā pārbublicē citu lapu tekstus:@ par vietējā mērogā. un tak atrodas dauļi, kas tur liek reklāmas un šitie plaģiatu ražotāji pelna, neko nedarīdami:@ uz sārtu!!!!
+2
Pofig par stāsta patiesumu - mani vienkārši drausmīgi besī visi šitie koku apskāvēji un kažokzvēru mīļi.

Nu, labi, nebesī seksīgās meitenes, kas puskailas/kailas protestē pret kažokzvēru kaušanu vai ko tur vēl (kas mani absolūti neinteresē) - ka tik pupi! :)
+10
hehehehehehe, ideja par to, ka kādu audzināšanas nolūkos ar skoču pielīmē pie koka, ir vnk ģeniāla. jums bobi moš derētu pielīmēt? :D
+8
^ E.: Ideja priekš KŽ.
+3
mani fascinē, ka tas ir ļoti nevardarbīgi un pat draudzīgi. varētu to salīdzināt ar bezkaunīga bērna ielikšanu kaktā :D
0
Protams, pieskočot pirmajā dienā un atbrīvot tad, kad jau visi kāpj autobusos, mašīnās un vālē prom?
+6
Vienvārdsakot, no alt par bārdainu un sadzejotu ziņu publicēšanu pienākas tit flashing :D
0
a ja baardainju rakstā nebuutu tad nepienaaktos, ja :D Labi labi :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas