neslikta vietējā powerbalāde
+5
Priekš Latvijas mērogiem - nemaz nav peļami. OPus Pro ģitārists ar trim jauniem gurķiem, tostarp itin labu vokālu.

kultura.delfi.lv/news/entertainment/...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
labs :-)
+2
skaudri.
+2
Kautkas baigi pietrūkst līdz kārtīgai power balādei, bet nu klausīsimies, ko jamie sastrādās turpmāk.
0
opaa sis man patiik, pat looti. So video pat uz nominaaciju gada video klips var virziit, atturiigs, tai pat laikaa noskanaas un ar ideju, aa pat kaa dziesma pasaku visu, bez liekas pompozitaates un izskaistinaajumiem. :D

Izbesiija, tikai tas, ka tikumiibas tiesiibsargaajosaas iestaades uzskata, ka dziesma aicina Latvijai nodzerties ble, katrs jau saskata, ko veelas redzeet....
+4
Nu nez. Soliņu jau varēja normālu iebāzt iekšā, nevis tik švaku. Zariņam kā ekā ir Vai gica arsenālā. Vokāls arī biežāk varēja augstajā reģistrā iebliezt. Tā tāda roķīga balāde vien sanākusi.
Tas teksts "Tur velni elli tur" vai kā tur man atsita to aishas gabalu ar reiniku, kur ir līdzīga vieta. Zariņa Opus Pro biedra meitas influence maybe lol
Vokālistam gan ir pulveris iekšā.
0
tas jau grupas giharta vokaalists
+2
kas to dziemas tekstu rakstījis, ilgāk par divām minūtēm nevarēju noklausīties
+1
Kopumaa manupraat ok, tikai..vai nu par klusu klasijos, vai nu paaraak atturiigi liekas- vel mazliet uguni vareeja pieshaut.
0
Bezmazvai prieks ka ar solistu Ati un Rolandu (to, kas ģitārists, bet ne Zariņš) ir kopā izlaktas cisternas als! Labi, palielījos, pietiek. :D

Runājot par klipu, vienīgais, kas tur likās neiederīgs un nevietā - krusts. Prasīju, nafig viņš tur vispār ir un kāds tam sakars ar dziesmu - īpaši skaidru un saprotamu atbildi tā arī nesaņēmu, jo bija gana izdzerts, un tas arī tik ļoti tobrīd neinteresēja ... :)

Un dirsā ar visiem krustiem, dziesma ir episka!
+3
To krustu es ar ievēroju. Tā gabals diezgan normāls.
0
Nice nice
+1
''īpaši skaidru un saprotamu atbildi tā arī nesaņēmu, jo bija gana izdzerts, un tas arī tik ļoti tobrīd neinteresēja ... :) ''
Man tas pats vienmēr ar visiem ir, ka pālī kādam kkādu episko jautājumu uzdodu cerot, ka šis neatbildēs, bet kad sāk vārīties kko par kosmiskām lietām un intelekta uzbrukumiem, tad nākas paraut fraciņu, lai nav jāklausās tas katls. :D
0
Teksts labs.
+2
Teksts ir visai pabriesmīgs, bet dziesma kopumā gluži zemē metama nav, labā vokāla dēļ vien ir vērts klausīties.
+4
nu jā, par dziesmu. kā mans brālis tikko noraksturoja, un es atļaušos pilnībā piekrist - baigais šlāgeris. ;)
0
^^ Ar tekstu biju domājis tā saturu, domu.
0
powerbalāde ? - hm...nu,tas būtu par skaļu teikts...
+2
Nu, nezin, tas, ko sauc par power ballad, aptuveni tā arī izklausās. Respektīvi, kā 80-to gadu matu "metāla" prižimalku dejošanai paredzētās dziesmas.
0
akdies, vārdiem grūti aprakstīt, cik ghay šis man šķiet - ir mūzika, ir vārdi, ir tas kā vārdi pielāgoti mūzikai, ir tas patoss, ir tās nopietnās sejas, es pat speciāli ielogojos, lai izteiktu savu autoritatīvo viedokli
0
ta kāds tur power metāls, blondīnroks
0
nu man powers vispār vienmēr ir saistījies ar gay power. :P protams ar atsevišķiem izņēmumiem.
+1
power balādei taču nav nekāda sakara ar power metālu, kā jau teicu.
0
ā es tur augstāk pārlasījos, piedod.
+2
jūs ko vīri, kāds power metāls ?

man kā īstam metāla pensionāram ar milzīgu stāžu šitais gabals riktīgi atsita 1987 - 1989 gadu hair metal bandus, bet, ja šito pašu tracku iedziedātu anglis ar līdzīgu vockālu - es uzreiz nosauktu, ka tie ir Winger vai Skid Row

+9
Bet man kārtējo reizi atkal iedūrās acīs šis teksts: "Priekš Latvijas mērogiem - nemaz nav peļami."

Kas tie tādi Latvijas mērogi, un kuru tādi interesē? Kvalitātei vai līmenim nevar būt nekādu atlaižu sakarā ar izcelsmes īpatnībām. Ja ir labs, tad ir labs vispasaules mērogā, un ja ir sūds, tad ir sūds. Vai mēs esam par kaut kādiem garīgi atpalikušiem uzskatāmi, tipa "priekš trīsgadīgā tīri smuks zīmējums" (tas nekas, ka skricelējums vien ir). Šitādas atlaides sev dodot, jau nekur tālāk par to vietējo mērogu arī nespīd tikt.
+3
nu Intar - kulaks uz acs, tāpēc ar tiem "mērogiem" esam, kur esam

labāk gaidam SkyForger jauno plati, kas noteikti nebūs Latvijas "mērogiem"
0
It kā nav ne vainas, bet manā skatījumā šī balāde ir vēl smukāka un smeldzīgāka pat bez vokāla:

www.draugiem.lv/theone

+1
Ai, nu šis taču ir apkaunojums pat Latvija mērogiem. Labāk parunāsim par tām absurdajām lirikām. Kur jūsuprāt dziesmas autors aicina, dziedot "ceļš būs tikai tur"? Kur, uz elli? Gāzt saeimu? Kāpēc jāiedzer par slikto? Nē, nu, mierīgi varēja dziedāt "es piedzeros par Latviju", būtu atbilstošāk... labi, gaidam Kurbadu
+1
^ Sravņil huj s paļcam. :)
+1
Pilnīgi piekrītu nefolkam un jau esmu līdzīgi Intaram par ''Latvijas mērogiem'' izteicies. Slābi peļu gārdzieni. Lai kas sākotnēji būtu domāts ar power balādi, man nāk prātā kautkas šitāds:

www.youtube.com/watch?v=31l71P2SKtM...

nevis palēns poproks.
+1
Labs vokāls džekam,starp citu.Cik tad Latvijā to labo vokālistu vispār ir ? Nav jau te nekāda Amerika ar savām vokālajām skolām.
Lirika gan sucks !!! Soft rock ar sociāli patriotiskajiem textiem.Smird pēc savoka.
0
konkrētais uzbrauciens ir man. Tāpēc atkaujos.

Latvijas mērogiem? Umm... nu. padomā. tavs bērnības draugs uztaisa blici. Nav sūdīgi, tā liekas. Koncertā tu paārdīsies, mājās ierakstīto albumu klausīsies tā pabiežāk.
Bet vai savam amīšu, peruāņu, kitajozu un grieķu čomiem sūtīsi šo ierakstu ar tekstu "Eu, te mums ir jauna superīgā blice, kas būs krutāka nekā *insert tobrīd krutāko kaut ko*"?
Ne sūda nesūtīsi. Viņiem tādas blices jau ir pilna pakaļa. Nav izredžu. Tavs lokālpatriotisms tiks novērtēts, bet grupa - ne.

Bet tas ātrumu nemazina. Tu taču vienalga aizskriesi uz konci. saviem čomiem rekomendēsi. Atlaides dot nevajag - nav par to runa.

nefolk, padomā labi - vai bija vērts ielogoties? I think not.
+1
Man Skyforger, Frailty un Vic Anselmo albumi patiktu arī ja tie būtu Kolumbijā taisīti. Husqvarn, Collide, Seborrea u.c. pirkti tāpēc ka vietējie un koncī labi spārda. Tā jau labas bandas. Bet skaidrs, ka katrā Zviedru miestā pa tādai.
+1
Šito baisi gribējās iepostēt ar tēmas nosaukumu "Tērauds 2"...

Ir jūtams, ka tuvojas vēlēšanas. Ir jūtama arī krīze. Un tas viss pēdējā laikā rada baisi treknu augsni, kas liek šitādiem banalitāšu virtuoziem un uzmanības maukām vairoties un ražot bezdvēselisku draņķi ar mērķi spekulēt uz latviešu svētajām patriotisma jūtām.

Un šeit nu ir tas, ko jau varēja gaidīt, pat nenospiežot "play". I glamūrīgie prikidoni un frizūras, i ģitāras par daudziem rubļiem, kas savas iespējas neizmanto ne par kapeiku, i balss, kas varbūt nav gluži neskolota, taču nav atšķirama no 99% jauno latvju saldo puisēnu pseidoroka grupām.
Powerbalāde? Jūs jokojat? Ja es šo pirmoreiz dzirdētu radio, es teiktu, ka tie ir kādi Doble Faced Eels.

Patriotisks roks?! Jūs ko, "Sweet Home Alabama" neesat dzirdējuši?
Nu, vai vismaz Fominu & Kleinu?...

Bet tauta jau atkal pavedīsies uz vārdu "Latvija" vien, un pie Zariņa varbūt sāks daudz aktīvāk nākt puišeļi mācīties ģitāru par 5 Ls/h. Neatstāj aizdoma, ka tāds arī bijis šī projekta mērķis.
+2
Pilnīgi piekrītu Infestus.Tāda jau tā galvenā doma arī bija.Vokālists ja tiktu pie laba pedagoga kaut kur Californijā un veidotu karjeru Amerikā varbūt arī sasniegtu kaut ko vairāk.A tā,Ogres rokeru atbilde Liepājai.
0
"i ģitāras par daudziem rubļiem, kas savas iespējas neizmanto ne par kapeiku" - šovakar tad neaizmirsti aiziet uz Rock'n'Riga ģitāristu dueļu fināliem palūrēt, vai arī pastīties tiešraides strīmu no www.platforma.lv mājas lapas (sākums 23:00) :)
0
Paldies, noteikti paskatīšos, vēl jo vairāk tādēļ, ka par šo ģitāristu spējām nekad neesmu šaubījies. Runa ir tikai par to, ka Latvijā jau tā ir gana virtuozu, kuri pelna ar šlāgeru spēlēšanu - vai tiešām vajag vēl? Kaut gan - kontrakts ar MicRec šādai iztapīgai attieksmei gan jau sekos, kas arī nav slikti.
+4
Es tur atkal pārklausījos, sorry, izrādās, uz elli sūta sliktos kalpus (latvietim pieklājas būt labam kalpam kā nekā), kamēr pārējie iedzer par savām nelaimēm. Par ko tas liecina? Tautu vieno naids un alkohols. "Skumji"...
+4
beidzot arī noklausījos to Colt. nu pizdec, kāda tur metāla balāde, tā pat nav hārdroka balāde. kaut kads Backstreet Boys. šito jau arī tad var saukt par metāla balādi.

www.youtube.com/watch?v=5YLEcXKcEvA...
0
vo, kārtīga hārdroka balāde!!

www.youtube.com/watch?v=JzmfpfIq0-4...
0
šito es saucu par metāla balādi

www.youtube.com/watch?v=8l5uvj0AJzU...
+2
Es domāju ka tas Colt ir taisīts ar domu lai to varētu atskaņot Latvijas Radio 2 formātā.Tāds viegls lokāls latvju rociņš.To pašu Zariņš varēja darīt Opus Pro,un nevajadzēja taisīt speciāli jaunu projektu.
0
"nu pizdec, kāda tur metāla balāde, tā pat nav hārdroka balāde"

Un vēlreiz: kurš te runā par metālu? Power ballad nenozīmē power metālu, tam ar to nav nekāda sakara. Power ballad nozīmē kaut ko tādu, kā šis:

www.youtube.com/watch?v=r7NkYu6SaPo...

vai šis

www.youtube.com/watch?v=JMKPQKU61QI...
+1
Tas pirmais gabals iekš delfiem šokē. Kam kas tāds ir vajadzīgs?
0
Kur tad ir Whitesnake ar visu monstrālo Coverdeila voķi.
Sagribējās pat ielūrēt atkal viņu Live In The Still Of The Night

www.youtube.com/watch?v=6G3Exb1WN4U...

Nah mani neizspieda 65 gadā štatos
0
Powerbalāde nozīmē vairāk vai mazāk hārdroka balādi (kā minētie Winger un Def Leppard un arī Whitesnake), bet šamiem ar to Zariņa šlāgeri nav pat visattālākā sakara.
0
Nah mani neizspieda 65 gadā štatos

whitesnake ir no Anglijas vispār
0
^ vispār to es ļoti labi zinu :D
Bet domāju, ka 80tos vislabāk varētu izbaudīt tieši štatos. Kalifronija vai Florida nav Londona vai Hemšīra
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
neverforgotten
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas