Hard Rock Laager 2010
+1
02.07-03-07.2010
Vana-Vigala, Estonia
FINNTROLL
ROTTING CHRIST
laager.hardrockclub.ee/
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Šorīt arī saņēmu vēstuli par HRL un bezmazvai saereģējos par Finntroll būšanu tur :) Jākrāj naudiņas un jāvālē!
0
Ar Intaru pirms pāris dienām tieši par HRL iebazarējām, ka tā kā vajadzētu kādai infai jau būt, kautgan pagājšgad tik Martā parādījās. Bet līdz martam tik 10 dienas atlikušas.
0
A Metalmania ir atstiepusi kājas :(((
+1
Šos par tricāru skatīties nebraukšu, tad labāk pakost iekš Metalshow.
0
Vispār jai 450EEK ir 21LVL
0
Tas jau tik tagad sākumā.
-1
Rotting Christ būs arī Rīgā, tā kā pohuj...
0
Humpā humpā metāls nevilina mani tik ļoti, lai dotos uz HRL, nevis uz MOA.
MOA ftw!
0
Oh, toč sakrīt. baciļus nīdēt jau arī dzelzceļmalā var nīdēt ārā, tiesa, kas tiesa :)
+1
Nez... brīvā dabā tomēr jaukāk :)
0
+ Weedeater
+ Horricane
+ Ocularis Infernum

Te citā tēmā jau tika ziņots, ka Lassie The Cat ar būšot, bet ofic. forumā nemanīju pagaidām pieminētus.
0
+MAD SIN
+EVESTUS
+SÕJARUUN
+BLACK COBRA
+LASSIE THE CAT
+3
MAYHEM is replacing Rotting Christ
0
Pļeķ, un algas dienai obligāti ir jābūt ~5 dienas pēc HRL ...
+4
Nu ko, cerēsim, ka Metalshowā būs tāds pats scenārijs.
0
Starpcitu, ja nu kāds tiešām uz turieni dodas (vai vismaz tiek organizēts autobuss) - vai varētu ar to personu sarunāt par pāris aliņiem aizgādāt vienu telti (vieglā, ne krievu laika telts ar pāris stabiņiem + guļamais paklājiņš) uz turieni? Atpakaļ nebūtu jāved - vienkārši jānodod tālāk vienai igauņu meitenei pie pasākuma norises vietas un viss. Būtu drausmīgi pateicīgs, uz ceļiem krītošs un aliņu nopērkošs radījums, ja kāds ar to varētu izlīdzēt. Sitat masāžu uz ēpastu vai arī tepat dodat zināt, ja kāds var un tā ... ;X
+1
Mēs tur spēlējam, tā kā var sarunāt. Vienīgi būsim tur tikai sestdien vai piektdien vakarā.
Par Mayhem esmu starā... mīļākā grupa, kā nekā.
0
devilstounā mayhem, HRL arī. būtu neforši, ja arī metalshowam RC aizvietotāji būtu viņi. kaut gan tur nekas nereāls nebūtu, kaut gan ko es muldu - man blek pofig :)
+3
ĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀ... bļāviens, dodiet Mayhem iekš Metalshow, nu, kamōn!
0
Vienīgs nu 2. jūlijā Mayhem ir koncis Somijā. Ja nu vienīgi svētdien, 4. jūlijā var ko ieorganizēt.
0
Jāmēgina tikt uz HRL kaa nekaa MAYHEM,FINNTROLL...kaut gan pasham jaaspeelee Metalshow 2.jūlijā:(
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas