LION'S PRIDE Lietuvā, 11.marts 2010.
+4
Festivāla "Tēvynei" jubilejas pasākums.

www.tėvynei.lt/plakatas2010...

SKYLĖ
Obtes
Diktatūra
Žalvarinis
Katedra
Lion's Pride

www.youtube.com/watch?v=QvPb8duDHoU...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
Obtes vai Obtest ;p
0
Aptēstais. :D
0
poh tas Obtest, Lions Pride gribu redzēt un ar Gunteru sadzert atkal :)
0
tu takš ni ni :)
0
Pagajušā pasākumā smuki aizlējāmies. Tantuku blices ar labprāt palūrētu. Jocīgi, ka Lions Pride baigie hedlaineri šiem skaitās ... turklāt leišiem savas SS divīzijas nemaz nebija ...
0
"turklāt leišiem savas SS divīzijas nemaz nebija"

Taču vēsturnieki vēl strīdas, cik lielā mērā tas bija viņu pašu nopelns - respektīvi, ir versija, ka paši friči nav bijuši nemaz tik ieinteresēti.
0
Moš tāpēc, ka šos par puspoļiem uzskatīja un Leiši ar Krieviju baigos draugos bija pirms kara. HVZ.
+3
Leiši jau arī pretojās savējo mpbilizācijai friču armijā, Ādijam jau, kad sāka frontēs sūdīgi iet, bija pohuj, ko iesaukt. Nu labi - varbūt ačkurāt žīdu SS divīzīju "Das Israel" neorganizētu. :D
0
Vairums latvieši jau ar pretojās - vai nu uz mežu, vai nu uz fronti, vai lode ribās ... Brīvprātīgie kāda piektā daļa laikam bija.
0
Tas gan, bet tas tādā "privātā" līmenī vairāk, latviešu pašpārvalde gan aktīvi piedalījās leģiona organizēšanā, leiši to nedarīja.
0
Ne tik daudz tas, ka leiši ar krieviem pirms kara būtu draugos bijuši, bet tas, ka leiši necieta fričus sakarā ar domstarpībām par Mēmeli (Klaipēdu). Padomju terors tur arī mazāk skāra, un fronte ar tai sekojošo boļševismu arī bija tālāk.
0
Ar krieviem draudzējās daudz vairāk nekā Latvija un Igaunija, jo cerēja uz atbalstu Viļņas sakarā.
0
Uz Lietuvu mani neviens nelaidīs, taču Sonnenmensch tik un tā varētu Ginteram nodot kvēlus sveicienus no viņa latviešu/MySpace faniem, un teikt, ka šis ir krutākais kekss, kāds jelkad kāpis uz metālskatuves.
+2
^ Aizliegts iebraukt Lietuvā? :D
0
Nodokļu parādi? ;p
0
Mamma nelaiž?
+1
mani piem. uz Franciju neviens nelaidīs (dārgi, ibio) :D
+1
Mamma uz pusēm ar darba devēju saimniecibas preču veikalā jau nopirkuši pašu resnāko naglu, uz kuras mani pakāršot, ja sadomāšot bojāt latvju tautas morālo seju, plostojot kaut kur darbdienā.
+3
Mani uz Mēnesi nelaiž - sasodītā gravitācija, ibio. :D
0
Uz mēness nacisti dzīvo, turp neej.
+1
^^^ "Iron Sky"
0
"Uz mēness nacisti dzīvo, turp neej."
He, tad man tieši uz turieni vajag. :))
0
Pret ko tad viņi cīnītos, ja uz mēness atrastos?
+1
Sagatavojas, lai atgrieztos uz Zemes. :)
0
Ja kādam galīgi nav ko darīt, šitai vietnē var uzzināt daudz jauna :)
www.base211.ru/?mn=def&mns=jl94s3q...
0
mincīt - IRON SKY!!! Te jau n-tas reizers postēts, bet nu nākas vēlreiz, spešialī fōr yū:

www.youtube.com/watch?v=gJ6ufZ-_v_c...

www.youtube.com/watch?v=Xn4DW1uvsAE...
0
es zināju par Iron Sky :)
es biju domājis to ne-filmu kontekstā
0
aaa - nu tad es lohanulsa :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas