Liquor store @ Andrejsala
0
Vai kāds šajā iestādījumā ir bijis?
Kādas cenas, kāda izvēle un litrāža?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
vairumtirzniecība. aliņš tur tik kkāds vācu, bet man likās baigi pretīgs. tur ir dahuja visādu vinčiku, visīšu un tādas lietiņas, kuras ir vērts ņemt, jo par drusku zemākām cenām. nu man vismaz liekas, ka par to bodi iet runa.
0
kautkādu reklāmas prospektu manīju. Ķip Valmiermuižas pa 75s
0
A moš tas ir ja pērk 20 kastes? :))
0
Man piemājas IKI tagad akcija uz Valmiermuižas, var pa 0.79 Ls dabūt.
0
Nekas tāds nebija minēts.
0
Ta jau būs Tērbatas ielas, vai Čakenes bode jāiečeko.
0
nu joham bundžiņ. es valmiermuižas vispār nevienā veicī vēl neesmu redzējis. brīvdienās vajadzēs iet čekot, kur ta viņu var dabūt.
0
Nupat iekš rīmi i tumšais baušķenieks pā 65
-4
Tas jau nav nekāds als, bet gan kvass ...
+2
rswo.lv/index.php?m=27...
rekur var ievērtēt cenas
+1
Latvijā dzert Zviedru alu - tas ir pilnīgs pizdec ....
0
Tumšajam Baušniekam iekš rīmi tas skidons jau kādu laiku kā ir. Man gan kāre uz tiem tumšajiem mazinājusies - uztaisīju dažas reizes tumšo alu vakaru te pa ziemu, i laikam pietiek :D
0
Nu jā, alus izvēle nu tur nekāda nav, bet laikam jau uz to arī neorientējas. Abet Koskenkorva pirms iepriekšējās karaokes gan labi gāja iekšā - tikpat kā eļļots zobens.
0
cenas tajā veicītī ļoti patīkamas, uz 1L sarkanā leibļa vai tulamora savus 5-6 latus var ietaupīt.
Jautāju reiz pārdevējam, kur slēpjas viņu zemo cenu knifs, uz to man atbildēja, ka nekāda knifa neesot, vienkārši neliekot tik lielu uzcenojumu kā veikalos un cilvēki pie viņiem nākot lielos daudzumos, sevišķi 5 un 6 dienās, un peļņa pateicoties lielajam noiet esot diezgan iespaidīga.
Tā kā var apmēram apjaust kādus uzcenojumus uz alko produkciju liek pārtikas veikali.
-2
Normāli tirgotāji, strādā uz apgrozījumu, nevis kautkādi žīdeļi, kas pēdējo kapeiku cenšas no pircēja maka izvilkt.
0
Uff. Malej.. tas jau ir jeb kurā tirdzniecības sfērā...

Cik esmu strādājis veikalos, neminēšu, kuros par pārdevēju, kad redzēju pavadzīmes uz precēm un līmēju cenu markas pēc tam virsū aš slikti palika pašam...

tagad izplatu datortehniku.. un redzu par kadām cenām tiek pirkti datori un veikalos par kādam tirgoti... vāks vienkārši..

Jā, esam latvijā un visur, kur apskaties - reāli uzcenojums uz visu veikalos ir 50%...

Tapēc man ļoti patīk ebay ar savām draudzīgajām cenām, tikai žēl, ka daudz, kas atkarīgs no Shipinga izmaksām...
0
eu, ninja, pēc kāda laika domāju PC jaunu paķert, moš varam sabīdīt kaut ko par draudzīgām cenām ?
0
haha smejies!
es pats, ja pirktu PC tad ne savaa uznemumaa..

kaut kaa te tas darbinieku skidkas tadas bedigas sameeraa!
Vislabak ko es ieteiktu Tev ir ar Tēvoci sabazarēt, tas jau visu zin, kur un kaa letak dabut, sakomplektēt normālu PC.
Labāk pirkt pa detaļām nekaa jau kopā saliktu :) jo var labāku kombainu uzbūvēt :)
^
atkarīgs jau kam Tu viņu gribi? vienkārši internetā ieiet, tad jā pofig var pa 200 ls kasti nopirkt, a ja Tu gribi mājas taisīt savu Mini ierakstu studiju un paralēli rukāt GTA4 tad jau tam nopietnāk jāpieiet klāt.
0
mini CD un mini vavus taisīt augšā būtu ūber :)
0
Iečeko cenas šite - multi.gnt.lv/scripts/MultiWeb.dl...
0
Nezkāpēc vairs nedarbojas ...
0
njaa.. ta tev offic prieks mini cd un vaviem vajag nepazelot pikki un nopirkt kadu labu uber skaņas karti, pie 100ls maksaa total necro sound card, gan muzikāli, kad klausisies uz PC muzonu jutisi atšķirību (ja ir iepirkti kādi lielgabali no Radiotehnikas vai vēl labāk studijas monitori,tad vispār nāvinieks), gan, kad rakstīsi giču caur PC... pačeko youtubā daudz video kā dzeki rakstās caur PC mājas..
0
Jack Daniel's 1L pa 16 ls. RImčikos un maksimās pāri 20!! Skaidrs uz ko izies mana nākamā naudiņa...
+1
Es arī zinu, kur es tagad stipro šmigu pirkšu, ja būs kāds vismaz pāris dienas iepriekš plānots kodiens. :)
0
ē, Ardbeg pa tricāru? Nav čābīgi. :)
0
un null zīben hennessy VSOP pa 27 ls :D Citur 35 ls plēstu. Outlets ir laba manta.... vasarā uz pohām būšu biežš viešņa. Tur pat andrejsala, kur arī visu labu labo labumiņu iztriekt :D
0
rswo.lv/index.php?m=27&p=45...

4paka pa 99 saņiem.. eju testēet. kāds piebiedrosies?
0
Šmigas "Secon Hand" (vai arī "Second Stomach") nez nav? :D
0
bet baigi labais. man jau likās, ka pretīgs būs, bet tiešām pa tādu naudu ļoti sakarīgs aliņš. :)
+6
Nu ja - neies tak teikt, ka latu zemē nometis :D
0
normala bode, vienreiz tur iepirkos, alus bija normals, neteiksim, ka izcils, bet gluzhi normals :)
0
4,ja kas.
+1
^tjip 4x4pakas paņēmi un izlaki? pēc otrās pakas jau jebkurš aliņš liekas "gluži normāls" :D
+1
Tas ir, ja tik tālu izdodas tikt.
0
man liekas, ka tam alum nebija 5.3 grādi, jo neticas, ka es 20 vareju izdzert.
-1
4x4=16
16<20
+3
tīri vai neticami, ka var aiziet pakaļ vēl vienam,ne?
+1
nudien neticami.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
BigUgga
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas