Melvins
+5
Sāk lēnām iet aliņi ārā... miegs nenāk, dīvaina sajūta... Bet, hei.. ir taču MELVINS:

www.youtube.com/watch?v=IBg46ggyGzs...

www.youtube.com/watch?v=h-RWQ5haVgY...

blatt... tajā koncī izskatās tik laba atmosfēra.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Šito konci kat kur vajadzētu novilkt. Nu, vienkārši rauj nost jumtu, un viss!!!

www.youtube.com/watch?v=31rrOeERb0c...

www.youtube.com/watch?v=ym-gzDmdx50...

ha ha, dzirdat līdzību ar NIRVANA?

www.youtube.com/watch?v=pbFpvszaoek...
0
es zinu... nemaz nesāc
0
davai nevajag?
+5
bet varbūt tomēr?
+1
o jā
0

Man Melvini nāk prātā ar to, ka savulaik tur spēlēja Kevins Roberts Visvaldis Rutmanis:)
0
bij bij tāda lieta, kaut kur te jau runājām
+1
Jūties vientuļš? Jūties tukšs? Jūties samulsis? Hei! Ir Melvins!

bledd... es jau trešo dienu klausos divas dziesmas uz riņķi.

www.youtube.com/watch?v=NyeYksxMJgY...

www.youtube.com/watch?v=CbA9WYOYQes...
0
Nemaz nerunājot par Big Business.... fakkk!
0
Melvins ir vienkārši lieliski ^_)_(_^
0
Vai ne? kurš kroplis viņiem ir nodarījis pāri????!!!!!
0
Droši vien es, ar savu ignoranci.
0
Da labi, katram ir sava atslēga. ;)
0
Hurter tas gičas riffiņš ir ir riktīgi lipīgs, es jau arī esmu sācis viņu loopot tagad
0
Eu, bet, vecīt, tu pamēģini Big Business, kas ir tieši Melvins turpinātāji. Norauj visu, ko var noraut.
0
A to, ko tip nevar noraut, to nenorauj? Kaut kā nenopietni.
0
he he.... galvenais jau ir vēlme. Bet, ja tevi tie puiki nekustina, tad kur nu vēl noraus. ;)
0
Es jau nezinu, kustina vai ne, man bail provēt.
0
"Fear profits man nothing"

atceries 13. kareivi? Labs gabals
+3
Man vaicā? Nē, neatceros. Vispār nemēdzu atcerēties nedz neredzētas filmas, nedz nelasītas grāmatas. Neizdzertus aliņus gan reizēm atceros.
0
^ es pašlaik kārtējo reizi lupīju Memento, kā reiz tieši par tēmu. man vispār atmiņas ir svarīgas, tāpēc kāam vajag dabūt atpakaļ manus cietos diskus bļa. bet vispār vot tur ir tā diversija, it kā visu laiku gribas atcerēties atcerēties atcerēties, bet varbūt vajag attīrīties, varbūt tik tiešām ir lietas, ko ir labāk aizmirst? jo man tiešām patīk atcerēties, bet es saprotu, ka tajā pašā laikā, tā ir arī īsta sodība.

tā teikt - kāpēc sodīto ir vairāk nekā vainīgo?
0
Intars, paklausies šito gabalu:

www.youtube.com/watch?v=bs2m6cS0sTA...

nu, teiskim tā. esmu labi iereibis, tās svinības ir ieilgušas, un tā... bet gan jau tu arī neesi īsti vesels patreiz. :)) tad vari pamēģināt noķert to stīgu tādā gadījumā
0
psc, gan jau tu arī neesi īsti vesels pašlaik, nu tas ir psc šitā pateikt :D
0
bet tev kā enciklopam Melvinus ir vērts iečekot kaut vai dēļ vēsturiskā momenta ;)
0
big business es zinu, tas ir spēks, es tikai nesapratu par intaru - viņš nav klausījies big business vai arī nav pašus melvins klausījies un neuzdrīkstās uz jūtūba linka play nospiest? >:o
0
bet tu jau Faun zini, ka Melvinos ir viens ex-Nirvanists, kā arī main džeks spēlē arī Fantomasiņā kopā ar Pattonu ;)
0
Nu bledd, onkolil, a kā tas viss sākās? es jau neesmu tik sens kā viņi. :)
0
Mincīt, kārtējo reizi pierādās, ka tu jēdz - patiesi ir visi tevis uzskaitītie momenti attiecībā uz mani. Vismaz kamēr es neesmu finišējis šī ārkārtīgi saturīgā komentāra rakstīšanu.
0
A gabals tā nekas, bet par spīti draudzenēm promilēm, nesajutu nepārvaramu vēlmi noklausīties vēl ko no šamiem. Kas zin, varbūt ar laiku, ar laiku es arī varēšu mēģināt pierakstīties stilīgo čaļu komandā.
0
Pie tāda muzīka jāpīpē, ne jādzer.
0
Bet es viņus iepazinu tieši caur medainām paģirām... :I
0
Intaram ieteiktajā kliponā kautkāds nīkuļdūms skan. Nax tādu !
0
Faun, ja tev patīk Melvins, tad tev arī šis ofic patiks!
www.youtube.com/watch?v=73ocQyNAw6U...
+2
Pilns Melvins koncis no šīgada Hellfesta. Pro audio un daudzkameru video. A10/V10:

www.youtube.com/watch?v=khxJ1pxoSm0...
+1
āāāāāāāā... un es gribēju iet gulēt :(
>:)
+1
Pie viena — tas pats arīdzan no Goatsnake: tie paši filmētāji tajā pašā festivālā:

www.youtube.com/user/Evilmantheone#...
0
Plusus studijā!!!!
+1
Melvins. Banda veca kā zeme. Viena no tām apvienībām, kuras atstājušas lielu ietekmi uz dažādiem stāriem, bet pašas paliekot malā, precizāk, undergroundā, un, izskatās, ka tur pat ļoti komfortabli jūtas. Nosaukums Melvins zināms vēl no agrīnajiem Nirvanomānijas laikiem un turpinājies arī līdz šodienai, pamatā asociācijās ar citām bandām, bet rokas tā arī nebija līdz šiem aizstiepušās. Materiāla viņiem daudz, visu apzināt nav vēlēšanās, bet populārāko 1993` Houdini albumu nolēmu beidzot iegādāt. Vakar atnāca paņurcītu bukletu lietots ripulis, bet oriģinālā izlaiduma, neremāsterēts tā sacīt. Aizgāja no pirmās noklausīšanās reizes, ahujet labs. Sludge metal entuziastiem obligātā klausāmviela ;) Te viens no Houdini trekiem. www.youtube.com/watch?v=yCOU8z0h-K8...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas