Pārdodu Honda Accord Aerodeck 2,2i
+6
Pārdodu Honda Accord Aerodeck. Motora tilpums 2,2 l benzīns. Iebūvēta gāzes sistēma. Nobraukti gandrīz 290 000 km. Nākamā tehniskā apskate jāveic 15.10.2010. Automašīnai uzmontētas jaunas M+S Yokohama riepas. Nesen arī veikta eļļas filtra un eļļas maiņa. Ielikts jauns akumulators. Līdzi došu komplektu labas M+S riepas. Mašīnai bijuši tikai divi saimnieki un tā ir labi kopta. Mašīnā ir arī laba stereo sistēma.

Cena, par kuru varētu runāt ir 800 eiro.

Mans telefons: 26363933

P.S. Bildes var apskatīties manā galerijā Draugos:
www.draugiem.lv/gallery/?pid=796412...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Ble, 800 jewro, tur tak tādu pjanku var uztaisīt... :D
Vispār jau tas pepelacs tīri neslikti izskatās.
+2
a gravicapa ir komplektā?
0
Gravicapu tikai par kece var dabūt.
0
Īstenībā metaļoram piemērota mašīna, forša priekš braukšanai uz festiem, var daudz salādēt iekšā i panckas i alu. Tiesa nobraukums gan ievērojams.
0
Kura gada mašīna vispār?
+2
Turklāt metaļoram vispiemērotākā mašīna braukšanai uz festiem ir mašīna ar šoferi - nedzērāju. :)
0
Mašīna ir 1991. gada.
0
Nus, priekš 1991. gada 290 000 nobraukums nav nemaz tik šausmīgs.
0
IR gan tas daudz. Pašam ir viens augšāmceļams 1985. gada auto kuram ir 170 000 km nobraukums. gadu, kad ātrāk paliks silts un nagi nesals pie dzelžiem, lai var nomainīt visu kas nomaināms :)
0
Kā braukts. Man ir 1998. gada VW ar nobraukumu 200 000 (pēdējie 80 000 ir 2 gados nobraukti), kaut kas jau nobirst pa druskai protams, bet nekādu lielu problēmu nav. Čomam ir MB G - 300, ja nemaldos, tad arī 1991., nobraukums 600 000. :)
0
A kaķi komplektā nedod ? :)
+3
Muahhaa, domā tie 170k ir reāli? Kurš vispābā skatās nobraukumu spidometrā? o_O? Es ar var attīt atpakaļ, cik vajag. Visticamāk, arī topika aparātam kādi 100K-200K kopā pie katras pārdošanas ir notīti nost :P

Bet cena normāļ. werwolf - iedomājies, kādu pjanku var sarīkot šodien to aparātu nopērkot (saprotams, ar 10% skidonu) un tad piepakot ar lopiem un to aparātu pa šīm brīvdienām nokaut. Un stereo vēl beigās pārdod pa kādi 200Ls (esot laba?) :)
+1
Tu nu gan pārspīlē. 290 000 sanāk kādi 30 000 gadā. Ja katru dienu brauc, tad vidēji 80km dienā, kas ir visai daudz (ja ar to autiņu nav picu pa Rīgu vadājuši).
+1
Nu beidziet, 290 K priekš 1991. gada auto galīgi nav daudz. Tie ir ~15 K gadā, kas ir ļoti maz. Es nezinu, kurā gadā BoD domājas dzīvojam, bet man kaut kā 290/19 nesanāk 30 ne sitams. Paliek, protams, Bigija minētā spidometra attīšanas iespēja.

P.S. 1985 gada auto, kam ir 170 000 un augšā ceļams? Ta jau laikam sists un pēdējos 20 gadus šķūnī stāvējis.
0
15 k ir maz, man sanāk 15, tad nu varu spriest cik ir jābrauc. normāla svētdienas braucēja:D
0
Manam auto sanāk gadā ap 40 000 noskriet.
P.S.
Bigijam reāli laba ideja! :D
+4
Nu šitā Honda, atšķirībā no tā viesuļa autiņa, kas stāv garāžā, ir tāda, ar kuru var braukt uzreiz. Nav jāgaida siltais laiks, kad knaģi nesals, lai varētu kaut ko remontēt :D he he
Kaķi varētu iedot līdzi arī, tik jāskatās kuriem kaimiņu kaķiem nārsta laiks.
0
^
tak iemet ss.lv ziņojumu lol
un pērc bummeru :D

vispār tie kilometrāžas nobraukumi ir hujņa-atkarīgs viss ir no tā vai dzinējs ir mocīts vai nav! pie tam, ja iegulda tos sūda 300Ls dzinēja kapitālajā remontā-uzliek jaunas blīves,šalles un pārējo hujņu, tad var uzskatīt, ka dzinējs ir kā jauns :)

0
Ir, ir arī ss.lv
Kapēc lei neieliktu arī te, ja jau reiz tāda sadaļa kā tirgus te ir.
Bet bumeru gan nepirkšu. :)
+3
^ Не поцан?
0
šad tad jau vajag to dzinēju pamocīt, ka ne, ar piepēm aizaug.
0
Vajag, vajag, tikai pārcensties nevajag.
0
Nuja, kautkā sapisos matemātikā ...
0
kaa bija tas stilīgais teiciens?

Smoke tyres-not drugs!

a motociklistiem -

Life begins @ 200km/h

vispār kādam no klātesošajiem matainajiem ir kārtīgs rokeru dampis iegādāts ar kuru vasarā izbraukt kruizā, tā lai mati plīvo kā Renegātam? :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas