Therion 2010-12-01 Riga, Latvia
+7
Cheers!

I am happy to confirm more tour dates for the European leg.

The following cities were added:

2010-11-20 Athens, Greece
2010-11-25 Munich, Germany
2010-11-27 Budapest, Hungaria
2010-11-29 Warsaw, Poland
2010-11-30 Minsk, Belorussia
---> 2010-12-01 Riga, Latvia
2010-12-02 Tallin, Estonia
2010-12-03 Helsinki, Finland
2010-12-07 Krasnodar, Russia
2010-12-08 Rostov na Donu, Russia
2010-12-10 Kyiv, Ukraine
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
Pa orģinālam te: www.megatherion.com/
+2
No Rammstein un Overkill samācījušies !!!
0
klausītiesm nav viņi sevišķi nepavelk, bet wacken kad dzirdēju, gan bija iespaidīgi. būs jāiet, kaut gan līdz decembrim jau vēl tālu.
0
Zaibis, tad beidzot apstiprinājuši, neoficiāli jau apmēram kādu mēnesi info klīda apkārt. Bet tad jau MP skatuve jāpaplašina ja šis ar visiem bekvokāliem būs.
0
Par MP nekur nav teikts. Šmerlī ar 4 bekvokāliem mauca.
0
Jeb sešiem.
0
lab ziņa, diena uzreiz liekas saulaināka :)
0
yesssssssss :)
0
Šmerlī bija 6 kuoristi, man liekas. Jāaiziet jau būs arī uz šo, un jācer, ka backvokāls nelažos kā u minētajā WOA priekšnesumā :)
0
Therion lapā tūres sadaļā ir minēta MP

2010-12-01 Latvia Riga Melna Piektdiena Confirmed
2010-12-02 Estonia Tallin Rock Cafe Confirmed

www.megatherion.com/Tour.xhtml...
0
YES! :)
0
wooohooouuuu
0
Thomas Vikström - Vocals (2009-) (previously live, 2007-2009) (Candlemass, 7days, Stormwind (Swe), Mehida, Audiovision, Crash the System, Steel Seal, Dark Illusion, Enlighted)

Touring vocalists:
Snowy Shaw (2006-) (Notre Dame, King Diamond, Illwill, Mercyful Fate, Memento Mori (Swe), Cans, Dream Evil, XXX, Eyes Of Noctum)
Katarina Lilja (2006-) (Sobre Nocturne)
Lori Lewis (Touring only, 2007-) (Aesma Daeva)

Live members:
Ferdy Doernberg - Keyboards (2007-) (Uli Jon Roth, Rough Silk, Eden's Curse, Axel Rudi Pell, Dezperadoz, Rick Renstrom, Roland Grapow, Shock Machine, Taraxacum)

Ta sanāk, ka tagad četratā mauc ...

Manispēc, varēja Back to Roots tūri uztaisīt - ar materiālu no pirmajiem 4 CD. Tāpat 3g nekā jauna nav bijis.
+3
Eu, kruti, būs jāiet! Jēa!
0
nu ko, redzēju 1 reizi viņus LV, kad bija - pilnīgi pieļauju, ka ja būšu dzīvs - vēl arī otro reizi ievērtēšu.
0
The story behind it was that during the black metal heydays of 1992 when the church-burnings in Norway were frontpage news and seemed to centre around Varg Vikernes, Therion as a swedish death metal act, weren't considered 'true' enough. If you look for example to the lyrics of the first full album, the lyrics centered around how government=shit and that in a deathmetal band! Eventually a girl, who apparently was trying to impress Varg Vikernes in who she had a love-interest, set Christofer Johnsson's (the main member of the band) house on fire, with the note nailed to his door that if he didn't improve his act 'the Count' would be back (in another version of the story she just scorched his door and nailed a Burzum-album to it).

:D :D :D
0
jāiet ir. man patīk Therion :)
0
super!
0
Nu, ļautiņi, kurš ta dosies trešdien viņus klausīties?
Lai, saprastu, vai es gribu maksāt to milzu naudu par Therioniem( pag nedēļ bij palikusas tikai pa 17 un 20 ls), klausos viņu pēdējos albumus, un man kautkā īsti neiet pie sirdes. Viņiem setlisē pārsvarā jaunie gabali, ne?
0
Ouu, 17 un 20ls? Traki.
0
Iekritu uz shitaam cenaam, biju noleemis 100% iet un pirkt billeti tuvaak pasaakuma, pagaajshendeell kaa ieraudziiju taas cenas, uzreiz paardomaaju, cenas taadas, kaa pasaakums areena Riiga notiktu:(
0
Njā, par šitādiem cipariem jau nu zorrē - iztikšu.
+1
Gan cena ir par šerpu priekš viņiem , gan arī Therion nešķiet priekš manis tāda blice , ko šausmīgi dzīvajā gribētos redzēt. Tā , uz vakaru fonam ir forši uzlikt paklausīties , bet nu. Laigan Wackenā viņi skaistu setlistu norāva.
-1
BORING... Šamējos var klausīties tikai pēc tiesas sprieduma.
0
Tā kā biļete jau sen kabatā, tad mēs ar kundzi piekāpsim.
0
Es nezinu kas ir Therion.
+1
Es ar pa Ls17 pirku, turklāt novembra sākumā. Acis vien nobolīju, bet neko darīt ... Bet jaunais albums ir sūds.
0
^ A huļi tad pirki?
+1
Kā huļi ? Iepriekšēji ta zajebišče !
-2
Tev par godu spēlēs tikai jauno albomu. :D
+1
še tev mīnusu par tādiem pareģojumiem :)
0
Domājams, ka nospēlēs kādus 4-5 gabalus stabili no jaunā ripuļa , citādi neloģiski izskatās - grupai jauns ripulis , tūre un šamie nespēlē no jaunā neko. Protams, varētu kaut kā iepriekš nosūtīt paziņojumu ar lūgumu - spēlējiet lūdzu vecos gabalus.
0
Vieds vecis. Moš jāsadzer kādreiz ;)

Therion -- Barcelona, Spain -- November 12th, 2010

1 * Sitra Ahra - 2010 - Sitra Ahra
2 * Wine Of Aluqah - 2008 - Vovin
3 * Typhon - 2004 - Lemuria
4 * The Perennial Sophia - 2007 - Gothic Kabbalah
5 * Hallequin - 2010 - Sitra Ahra
6 * Nifelheim - 2001 - Secret of the Rune
7 * The Siren Of The Woods - 1996 - Theli
8 * Voyage Of Gurdjieff - 2004 - Sirius B
9 * Ljusalfheim - 2001 - Secret of the Rune
10 * Dies Irae [Mocart cover] - 2009 - The Miskolc Experience
11 * Ginnungagap - 2001 - Secret of the Rune
12 * Kali Yuga (Part.3) - 2010 - Sitra Ahra
13 * Call Of Dagon - 2004 - Sirius B
14 * Clavicula Nox - 1998 - Vovin
15 * Enter Vril-ya - 2000 - Deggial
16 * The Blood Of Kingu - 2004 - Sirius B
17 * Lemuria - 2004 - Lemuria
18 * Abraxas - 2004 - Lemuria
19 * Unguentum Sabatti - 2010 - Sitra Ahra
20 * The Rise Of Sodom and Gomorrah - 1998 - Vovin
21 * To Mega Therion - 1996 - Theli
0
Spēcīgs setlists vispār.
0
Setlists ir gana simpātisks! :)) Biju domājusi, ka būs tikai (gandrīz) dziesmas no jaunākā albuma, kas man ne pārāk iet pie sirds.
P.s. Biļetes par 13 ls bija diezgan ilgi nopērkamas.
+1
Nu ja setlists sastāvētu no gabaliem līdz un ieskaitot Lepaca Kliffoth, koncentrējoties uz Beyond Sanctorum, tad dvacāru pa konci nevienā acī nebūtu žēl. A tā - pas, ar visu manu loģistiku vispār dirsā dārgi iznāk.
0
Čau, varbūt kāds vēl nav nopircis biļeti uz šo pasākumu? Man ir divas stāvvietu biļetes (nopirktas pa 17 LVL), esmu gatava tās atdot pa 15 latiem! Būtu ļoti-ļoti-ļoti priecīga, ja kāds man palīdzētu :/ (e-pasts: thearms@inbox.lv)
0
Banda jau ir MP, THERION uz skatuves sola kāpt ap pl. 21.00. NENOKAVĒ!
+6
Par dārgu. :(
0
Tad 20:00 jau tas Apokaāpsis sāks, ja ?
+2
Nīkuļibļa. Koncis bij' zajebištišče !
0
Ko lai saka - vienkārši ohujenna!
Šovs,skaņa,izpildījums, trakais Snowy Shaw, koroč tas bija jāredz.
Žēl tik ka jaunais albis nebij tirgošanā, nāksies pirkt i-neta plašumos.
0
Bija super. Viennozīmīgi pārspēja gaidīto. Divas stundas pagāja kā 15 minūtes.

Patika, ka bija piestrādāts pie šova - kustības, mīmika. Respektīvi bija prieks ne tikai klausīties, bet arī skatīties :)

+2
ak tad viss iestudēts...
0
Bildes no Easyget.lv easyget.lv/foto/gallery/2742/...
+2
Man viens pazīstams keksis iegādājās biļeti un aizmirsa aiziet uz konci - 2 dienas pēc konča tik attapās ;-)
+1
shit happens.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
krabathor
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas