Ūsainie
0
re kā citur laiž :)

www.tvnet.lv/viriesiem/dzivessti...

Malējam ir saaugušas leknas ūsas, kam vēl no klātesošajiem ir leknas ūsas ?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
"pasaulē vienīgo sejas apmatojuma aizstāvības un izpētes organizāciju"

Haha...
Es tuuliit nodibinaashu gludi skuuto indiviidu augstaako instanci un pieprasiishu visiem benziinu par velti.
0
Es tuuliit nodibinaashu gludi skuuto indiviidu augstaako instanci un pieprasiishu visiem benziinu par velti vai apmaiņā pret meisas bojājumiem.
+1
Interesanti gan, uz ko tad balstīsies tā nodokļu atlaide ūsainajiem....
0
Es, ja es, būtu pelnījis kādu ordeni, medaļu, vai zvaigniz atteiktos par labu pilnai atteikšanai no nodokļu maksāšanas :P
Vai loterejā var vinnēt zero tax policy?
+1
Nu tā kā tāds joks. Ko valstij maksā pasniegt ordeni un atzinīgi pamāt ar galvu, un ko atteikties no tik spējīgas personas maksājamiem nodokļiem?
+4
Atcerējos filmu Armageddon (ap 2000 gadu) - kur viens džeks izvirzīja noteikumu, lai viņš nekad, nekad, nekad vairs nemaksātu nodokļus. Vnk palika atmiņā šī doma :D
+4
^ ir jau grupa tādu cilvēku, kuri ir reāli atteikušies no nodokļu maksāšanas un jebkādas iekļausānās sistēmā
0
cietumnieki, domā? Nu cigaretes jau viņi tāpat pērk - akcīzi un PVN maksā.
0
biju domājis bezpajumtniekus, kuri alkoholu un cigaretes, visticamāk, iegādājas bez akcīzes maksāšanas, iegādājoties, pārtikas produktu, PVN visticamāk nomaksā, tur Tev taisnība.
+1
Un ko ar ~200K bezdarbniekiem? Out of system, out of tax. Es vispār biju domajis piesķirt nodokļu atlaides par īpašiem nopelniem. Lv jau ir speciālas prēmijas/pabalsti/stipend... (varētu gadā cilvēkiem 5 piešķirt, ne vairāk :P)
0
Bezdarbnieki jau arī PVN maksā, un liela daļa arī akcīzi.
+1
Laukos ir cilvēki, kas praktiski vispār dzīvo bez naudas un neko turās (uz veikalu šauj vien pēc sāls, cukura un sērkociņiem).
0
Ir dzirdēta vēl viena praktiska un noderīga infa, ja negribas uz dziļiem laukiem. Ja gribas iemācīties taupīgi dzīvot (izdzīvot!!), tad var ņemt piemēru no pensionāriem (vislābākajā nozīmē).
0
Citi neejot galējībās stastāda mēneša/nedēļas iztikšanas grafiku rūpīgi plānojot izdevumus, efekts esot jūtams diezgan ievērojams.
+1
imho dzīves rozes ir galējībās! Bet, protams, arī rozes nav bez asumiem, tāpēc visu ar mēru! :-)
0
Aizejot runai par nodokļiem , nez kāpēc uzreiz par baznīcu aizdomājos. Nu normaļoks tiem atlaidītes.. Pasēdi savā cellē visu dienu , nu ja vajag izlien ārā un pavicina rokas,krustu un vakarā ar bumeri vai mersedesu močī..

Akcīzi laikam visvairāk sastāda benža. Cīgas pērk nelegālās, par šmigu arī vēl tā neskaidrs...

Hmm , a valsts liks akcīzes nodokli vai pvn uz paša brūvi , ko varēs tirgot saskaņā ar to jauno likumu ?
0
Noteikti.
0
Gan jau soļķis sastāda krietni lielāku daļu akcīzes nekā bendža, bet tas nu tā.
0
Bendžai akcīze ir 52% (iespējas, tīri ethniski tas nav pareizi, bet nodokļos iet 52%), cik alkoholam hz. Kāds zina?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
atmoda
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas