tm.lv update 2010-04-19
+11
Pieliku ķekssinnen, lai var atslēgt youtube embedošanu.

Nu un vēl dažādi internal uzlabojumi, kuri nevienam neinteresē.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
Slavējami!
+1
emm neraadiit avatarus .... kas ar to ir vsp ?
nekaada efekta ir kjeksis vai nav ...
+1
Aha - tos nerāda ne šā, ne tā.
+1
Avatāri bikucīt iestrēguši. Kaut-kur...
+20
Tā kā viņi būs, būs man arī jāpilda solījums par krūšu bildi :D
+4
Ne tikai Tev! Bigij - taisi tos avatārus! :D
+5
obligāti būs jāskatās?
+2
ķipa "obligāti"
+3
nu, ķipa tiem pupiem nosaukums ir "obligāti"
+1
+Balsošaniņas limitiņš ;)

Kāds var palūrēt uz IE6/IE7/IE8 vai tie youtūbi embedojas?
+3
vispaar kaads vel izmanto IE ?
+1
^^ kāds limits ?

Uz IE8 un IE7 embedojas normāli. Ar ķeksi nemēģināju. IE6 gan jau pats vari notestēt. Mājās aizvilkšos un paskatīšos. Uz Opera 9 ar nav problēmu.
+1
Bla, uz IE6 viss normāli, bet Opera 10.51 rāda tikai linkus un nebendē ...
+3
Opera sūccc!
+2
Bik paeksperimentējos ar profilu logiem. Check plēz!
0
^ ir ok.
0
Uz IE8 viss iet bez problēmām.
0
A man tagad arī šancē uz Opera 9.64 nebendējas. Vakar vēl viss notika ...
+6
Opera sūccc!
0
^ piekrītu!

uz FF man nekādu problēmu un jaunais profila logs labs.
Tik varbūt to pelēko fōnu nomainīt ar sarkano (to, kas zem info) un man jau nu makten patiktos kantaini stūri to noapaļoto vietā.
+1
AVATĀRUS ATPAKAĻ!
0
^^10. versijas jauninājumi ir sūds gan. Un visādi gļuki līdz ar to. Bet gan jau sataisīs.
-4
Ble, Bigij, a nah šitādu kaku?
"Pārsniegtiņš 24 stundiņu limitiņš balsošaniņai."
+1
Aha, rekur viens, kas visiem dala plusus un mīnusus :D
+3
Dalu, nu un? :D
0
Cik liels ir tas limits ? 9 neviena tā negļukoja.

Nu ja, Opera 10 ir visai gļukaina.
0
Limits 24 plusi/mīnusi pēdējo 24h laikā ;)
+4
A ko darīt atbraucot no WOA ? Lasot nedēļas spamu tie 24 +- pa pusstundu izies ...
0
Bigij, ņem nost šito opciju, lūdzu. :)
0
Tev nav pupu, ko pateicībā parādīt :D
+2
Tām, kurām ir, tāpat nerāda. :D
+2
pievienojies tiem, kas ir pret plusu limitu
+4
kāda vispār jēga plusu limitam ? Bigijs gadījumā nav iegājis lielajā politikā un izmēģina uz mums tādu kā pensiju samazinājumu ? :D
+1
^ 100%. Mācās no valdības. :D
+4
Es cīnos ar inflāciju. Mētājas ar plusiņiem un mīnusiņiem kā treknajos gados... Konsolidācija, optimizācija, strukrukrukrukšķīgās reformas!!!
+7
Fīča (kā kompensācija par plusmīnusu limitu): tagad var likt bezgalīgi daudz neitrālos plusiņus >>:D
+3
Vājdzēt būt biki ātrāk? Vai man tik naktī tā liekas?
0
Nevar saprast.
+5
Trūmetāls jau tāpat ātrs kā Čaks Noriss.
0
Nupat piefiksēju, ka tēmas veras ar tādu nelielu neraksturīgu aizturi. Turklāt visas. Ja agrāk īsās momentā vērās, tad tagad visas ar vienādu aizturi. Jaunais Avast itkā nebūtu vainīgs, jo citu saitu lapām nav tā. Torentus ar atrubīju ....
+2
Nu tev tur internālā problēma jo man veras vaļā tik ātri cik vien cilvēciski es spēju to lapu pārspiest!
0
Blade, Tu ar Operu virini? Ja nu kas, uzsit meilu, ja ir luste, pastāstīšu kā izmērīt, kas tieši bremzē.

Fixais fix: paprovē atslēgt youtube embedošanu un tad pamēģini.
0
Protams, ka ar Operu - jau 8-to gadu. A embedošana man nestrādā.

Rīt (šovakar) moš par bremzēm varēs pabazarēt - tagad takā gulēt jāvelkās, vieglas uzvedības sieviete (bļa).
0
Pofigs, ka nestrādā. Ieliec ķeksi ;)
+1
Nekādu izmaiņu
+6
Opera sūcccc!
+1
Sāc atkārtotoes ;)

A tagad labāk šancē ...
+2
^dzert vaig mazāk tātad :D
+2
...a ja nepielec...
-2
A kam man būtu jāpielec ? Firefox ir sūds, atmet to. Katru otro nedēļu jaunas versijas nāk ārā ...
+1
"Katru otro nedēļu jaunas versijas nāk ārā ... " < tieši tāpēc uz FF viss arī strādā, ko nevarētu teikt par Operu :D
+5
Par - Pārsniegtiņš 24 stundiņu limitiņš balsošaniņai. - Ugga varētu ieviest SMS apmaksu, lai var pāriet no likmitiņa uz limitu, un pēcāk uz bezlimitu. :D
+2
Un aplikt ar nodokli tos, kuriem pie viena p0sta vairāk par 10 mīnusiem sakrājas :D
0
Par tiem SMS ideja laba - varbūt kāds santīms atlēks, citādi tik dedzina elektrību... Katrs mīnus/pluss - parēķin, cik elektrības nodeg...
0
Bet tad iepriekšējos +- vajadzētu nahrenizēt, jo jaunajiem cita vērtība būtu. Žēl kautkā. Aņuku tēmu vieglāk pērlasīt. Uz reiz pērles pamana.
0
Šīs tēmas ielāde: 100ms - nice!
0
Būs galerija, būs :)
0
bļēēē, man taisni tagad savajadzējās papētīt galeriju - un protams, kad vienreiz pa gadu vajag apstīties, tad nevar >:[
0
Nū var jau ieslēgt arī atpakaļ. Pagaidām.
0
Bik te kaut-ko nojaucu, jāskatās...
-2
Fontu nomainīji visrakstiem!??? Ārprāts! Ko tagad darīt? :DD
+1
INTERVIJAS
+1
Es tik ceru, ka galerijas atgriezīsies - ik pa laikam sanāk pagremdēties nostaļģiskās atmiņās par seniem notikumiem...
0
Galerijas būs jaunā kvalitātē (tik nezi kad). Izmetu nah to visu galeriju kodu un datubāzi - tur nekas vairs nav ko labojams :D
+1
Varēsim komentēt bildes tagad?
+3
un privātas vēstulītes ar viens otram varēsim sūtīt?

...beigās Truemetal.lv pārtaps par kaut ko līdzīgu draugiem.lv tikai Deathmetal versijā!
0
Bigij, ādiņas neaizmirsti! :D Bet, starp citu, privāto ziņojumu fīča un iespējas pašam papildināt galerijas nebūtu slikti. ;)
+1
cik SMS būs jāsūta par galerijas palielināšanu?
+8
1SMS=1BILDE >:) Ja ar pupiem, tad money-bekk.
0
Principā jau loģiski - ja pašam papildināt galerijas, tad pa maksu, citādi ņems un piedirsīs ar visādiem sūdiem ātri vien.
+1
^ Te tak Bigija bargā diktatūru un cenzūra - skuj kādam sanāks ar sūdiem piedirst. :D Var tak kautkādus bilžu limitus u.c. fīčas ieviest.
+8
Brīvlaistā galerija - pēc konča 5132 miglā tītas baltas bildes, 4598 šķības un miglainas, 3783 muzikanti vienādās grimasēs un no viena stūra, 5803 piegānīts, pievemts, 0 pupu.
0
Bet nevajag jau pilnībā brīvlaisto.
0
Piemēram - viena galerija ne vairāk kā x skaits bilžu, vienā dienā nevar pievienot vairāk par y skaitu bilžu utt.
0
x=12390810983
y=34578934750

:D
0
Tas jau no Tevis atkarīgs. :D
+1
nē, bildi vari ielādēt, bet pēc tam komisija izvērtēs un piestādīs rēķinu:D ja komisija atzīs bildi par utilizējamu, tad par lieku laika tērēšana soda nauda jāmaksā:)
p.s. varētu padomāt, ka tāpat privāti nesazinamies!:( vai tev prāts, kas tev nāk prātā, lai es ar šitiem lopiem privāti.... :(:@
0
u vienkārši negrib savu pupu bildes rādīt. :)
0
u,
nu poarādi tak vienreiz viņam tos pupus :)
savādāk cilvēkam vēl kāda kaite piemetīsies! :)
+1
Bildēm +- liksim. Ja -3 noturas 24h, tad automātā nah ...
+2
Kā ta tu 19316 bildēm +- saliksi, ja ir limitiņš? :D
0
A mīnusiem tak nav.
0
Gan jau pie alus izdomāsim normālu galerijas sistēmu, kas derēs visiem un neiebrauks absurdās galējībās.
0
BladeOfDarkness, limits ir gan plusiem gan mīnusiem - kopā 24 pa 24 stundām. Limits nav "neitrāliņiem" :D
0
Pēdējā laikā laikam tautai laikam 24 ir par maz - mīnusus un plusus redz stipri mazāk kā senāk (kad pie katra daudzmaz pozitīva komentāra bija savi 5 vai 6 +).
Labi vēl ka trejasta šeit vairs nav, tad būtu grūti iekļauties tajos 24 :D
0
Pie jaunā update laikam arī stingrāka tēmu kontrole ir pieslēgusies
Uz īsu brīdi ieraudzīju te aktuālas trijotnes tēmu ar pedomācītāju priekšgalā, bet tad nozūmējās kaut kur tas topics. Bija vēl kādi zūmētie posteļi. Tad jau kaut kādu Tabu FAQ'jū vajag sazīmēt khē
0
Tēmas jau zūd ik pa laikam - ja dublējas vai debīls tēmas nosaukums.
+3
un uzpeld ostas apkārtnē... vai parādās morgā....
+1
"Limits nav "neitrāliņiem" :D" <--- kas, ellē ratā, tas ir?
0
^ Tu tak joko ne ?

BigUgga, tu kādu metru augstāk tak izmeti, ka esi mīnusiem limitu atcēlis.
0
Ui, es tevi pārpratu - nospriedu, ka ar ''neitrāliem plusiņiem'', tu mīnusus tēlaini aprakstīji ...
+2
Es tā arī nesaprotu, kas ir neitrāliņi. Kad neliek ne plusu, ne mīnusu? :D
+2
Nuja :D Takā dzēris vakar būtu :D
+1
gribētos zināt, kurš tad īsti ir Plusu karalis šajā forumā,
mīnusu karali jau likvidēja! :)
0
Parasti Intaram liek plusus par visiem viņa komentāriem. Nu un BladeOfDarkness arī ir viens visai aktīvs lieototājs, kam arī plusu netrūkst.
0
Nezinu pašreizējo stausu, bet pērnā gada novembrī man un BoD bija visvairāk (starpība bija tik neliela, ka varēja mainīties pāris dienu laikā). Varbūt tagad kāds ir sadzinis.
+1
Jurčiks mūs mīl :D

Interesanti, ko šis man ieliktu, ja zinātu, ka es pašlaik ar viņa sievu pļāpāju LOL
0
^
iespējams, ka BOD un Intars uzpirka Bigiju, lai viņiem skaitās +i dubultā! Ak jūs nelietīgie čīteri! :D
+1
Tā gribas kautko gudru atbildēt, lai kļūtu par 100-tā posta autoru, bet nekas nenāk prātā. Smagi. Ko lai daru ?
0
^
atkal nočītoji un saņēmi 100-to postu!
0
ups
0
Jā neitrāliņi (/forum/122387/#comment171509) ir tad, ja kāds nesaprata, kad nespiež ne + ne -. Nu tā pavidam. :D
+2
Eu, vajag vēl fīču - ''tava profila apmeklējumi''. Un ,pats par sevi, arī statistika par to, kurš tev +- spiež. Par SMS, protams. Naudu palīdzēsim nodzert.
+5
Flash spēles un dormeo matraču popupi arī būs?
+3
Lūdzu iespēju spēlēt "Farmvillu".
+1
Un Mafiju :D
0
A vispār zolīte nekaitētu.
+1
Deathperado
, šodien, plkst. 14:45

Flash spēles un dormeo matraču popupi arī būs?

:D
Ko Tu vēl neteiksi, tad es pieprasu kreisajā pusē Daktera Levina maģisko saišu banneri! :D lol
0
Jā, un vēl noteikti vajag tās idiotiskās reklāmas, kas izdod kaut kādas debīlas skaņas, kad viņām netīšām uzbrauc ar kursoru virsū.
0
jā, tās obligāti. un ieejot truemtal varētu sākt čivināt taurenīsi tā kā drauģeļos ap lieldienām (sick)
bet doma par zoli nav slikta.. uz izģērbšanos:D
+1
^
labāk uz piemēram Tavu pupu bildēm! ^_^
+1
Šeit varētu nevis taurenīši lidināties, bet piemēram, velli lēkāt. :)
0
Zole būtu baigi labi. Drauģeļos zole nešancē man , un spokos kaut kas, kaut kas nav...
Runājot par tiem reklāmsignāliem , var jau uztaisīt zolē tā, ka mazais , tiklīdz zaudē , atskan tāds normāls detuhas gabals , kurā atskanētu kaut vai tā pati frāze "loser" vai tml.
0
vispār, ka tik mums purniņš nepārplīst no tik lielas visa kā gribēšanas:D
0
Gribēt jau nav kaitīgi. :D
+2
....kaitīgi ir nedabūt.
0
Ā, un vēl - vajag atsevišķu sadaļu - pupi.
0
^ priekš kam?
0
^^ lai tur samestu visas tēmas, kurās pieminēti pupi ? Pārāk daudz sanāks.
0
Zole , pupi.. vēl sex sludinājumi un būs prima gut. :D:D
+3
Varbūt labāk atsevišķu sadaļu forums? Pupu sadaļa jau ir :P
+1
Un vēl Vārdānesaucamā memoriālo stūrīti, kur apkopot vienviet visas viņa, Maigoņa u.c. superstāru tēmas. Arī tribute linkus no ārējiem resursiem samest, ķip šito - www.draugiem.lv/group/9524/1609649/...
0
^ ķipa "slavas" zāli. :D
0
Pieprasu Džeka la leina dormeo magnētisko sulas spiedi, trišn nutrišen!
+1
nu tik daudz cieņas tas tīrradnis nav pelnījis:)
p.s. kaitīgi nav nedabūt, kaitīgi ir dabūt negribot:)
0
Biki pielaboju linkus, pabļauj, ja kāds vairs nedarbojas.
0
Pirmā lapā labajā pusē pēdējie komentētie raksteļi.
0
Tas labi. Linki ķip strādā. Prieks par latvju burtiem, izskatās kruta. Ir vēl kāds saits kur par ķģšžļņīūāē var priecāties iekš Adress Bar ?
0
0
Pats biki atradu ģļuciņus
0
Komentāru lauciņam fonts uz publicējamo nomainīts ? Jocīgi izskatās. Pirms tam Times bija, ja ?

Kas vispār par aktivitātes bumu - pavasaris vai alusmučeli esi atradis ;)
0
Biki pārtaisīju layoutu uz nedaudz loģiskāku tai skaitā fontus ar'. Bet nu jāstās, kā uz visādiem kropliem browseriem attainosies.

Visi lielie darbi apdarīti, nu var bik priekš sava prieka ko pakodēt :)
0
Skaidrs.

Itkā viss šancē. Vienīgi vislaik tādā sajūta, ka rubriku jaunie virsraksti ar pikseļiem apdalīti un nedaudz izplūduši.
0
Tagad jau ir labāk, pirms tam bija vēl trakāk :D Jāpaskatās, gan jau var uzlabot.
0
Bet atsevišķa Fōruma rubrika ''Dzeršana'' tomēr būtu parocīga ...

P.S. Labs gan tas Krāslavas Tumšais.
0
Ir gan labs. No tāda āķis lūpā vienā mirklī.
+1
+foruma tēmu slēgšana
0
^^^ perfekti.
0
sen bi laiks.
+1
Ne1 jau nebi agrāk ieteicis :P
0
Vaicēt būt vēl pa kādi 20-30% ātrāk. Sevišķi garajos palagos.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
krabathor
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas