COLLIDE jaunā vokāla prezentācijas koncis
+2
Latvijas Thrash metal grupa COLLIDE beidzot ir atradusi jaunu vokālistu, ar kuru pirmais koncerts grupai būs 29.04.2010 klubā „Depo”.

Šajā pasākumā vēl spēlēs PIGS MIGHT FLY (Ungārija – metal/ progressive) (www.myspace.com/pigsband ), kā arī Enema Express un PLACE OF FEAR.

Grupai COLLIDE problēmas ar vokālistu sākās pēc Sanda Korpa aizbraukšanas no Latvijas pagājušajā gada sākumā. Rezultātā bija koncerti ar dažādiem vokālistiem – Juri Z. Jeb Hellhammer, Aigaru Mālu, kas parasti spēlē grupā solo ģitāru un dziedāja grupā Intricate, un labu grupas draugu Jurģi Bartušēvicu. Beidzot ir atrasts jauns vokālais talants, kurš vēl nevienā Latvijas metal grupā nav dziedājis. Tāpēc visi ir aicināti novērtēt un atbalstīt viņa pirmo koncertu klubā „Depo”, kurā tiks spēlētas arī jaunākās COLLIDE dziesmas.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Aigars Māls vēl spēlē pie Jums giču?
vai viņš pārvācies uz Enhet?
0
Es tādas baumas dzirdēju par to, kurš būšot jaunais Collide vokalizators, ka jāiet obligāti :)
+1
eu, bet točč, es arī dzirdēju
0
^^ TĀS baumas tik daļēji piepildījās :(
0
Ō, beidzot kas ceturtdien notiek ! Varēšu kārtīgi atlaist. Žēl ka dzert sanāks tik pirms un pēc ;)
0
Mja, tās baumas, kuras jūs tur abi dzirdējāt, nepiepildījās...
0
buushu
+1
Aigars Māls spēlē ģitāru gan COLLIDE, gan Enhet.

Par to, kas par baumām, nezinu, jo bija vairāki vokālie kandidāti.

Uzstāšanās secība šajā koncertā:

21.00-21.30 COLLIDE
21.40-22.20 PIGS MIGHT FLY
22.30-23.00 PLACE OF FEAR
23.10-23.40 Enema Express
+4
Aizmirsu uzrakstīt - IEEJA BRĪVA!
+6
PIGS MIGHT FLY – metal / progressive, bļa, zajebaļi kautkādus emōkōrus tā saukt :(
0
^
labrīt-tas taču tagad ir stilīgi-pielikt sev klāt Progressive!
+1
hehe nu ko,tad jau jasaak likt progresive grind core XD
0
Sākās ar 50min nokavēšanos, bet noblieza 30min pa pirmo. Pilnīgs kratgalverts. Skaņa gan nebija diezko laba - bez apakšām un pa skaļu, tāpēc īsti nevaru novērtēt jauno vokālistu. Rūc jau OK, bet spēku un dziļumu balsī nejutu.

P.S. No zāles ''nahuj'' un tamlīdzīgi vārdi nemaz tik kruta neizklausās.

P.S.S. + ka Cēsčuru vietā ir Aldara Kviešu pa 1.50. Zelta arī. Un Porteris pudžā pa 1.70.
+1
Tipa vokālists publiku ar tādiem tekstiem uzrunāja? Būs no Exodus bomža ietekmējies :D
0
Da nē. 1-2x čalim paspruka ;)
+1
agresīvs sprukstiņš
+1
jā, bija baigi forši. man vokāls tik ļoti pat nepatika kā pats muzons un krutie soliņi. moš vokālu vnk sūdaini noskaņoja un tāpēc tā, bet nu hreņ zin.

p.s. tur bija kkāds emū džeks, kurš bija kaut ko apkurījies vai vnk debīls un vislaik sarunājās ar sevi un kaut ko dīvainu darīja. :D
+1
^
kā Tu zini ka apkurijies?
moš Dexofānu un vitamīnus pārlietojies? :D
0
HEROĪNS!!! (tieši klausos korrozija metalla Geroin.)
0
^
blā Korozija sen nav klausīta, jau visi gabali padzisuši no atmiņas!
mājas kaut kur mētājas divi CD būs jāiegriež! ^_^
Russian vodka un Abadon-totaljnaja smertj!
0
za žeļeznoij dverju paharoni marš
djavol pažerajet čeloveči farš!!!!
0
acckij buļdozer po trupam polzjot
0
depo kaa jau depo viss kavejas pa stundu :) vismaz vieniigaa vieta kur barmenji prot uztaisit labu asinjaino meriju hehe
0
A kādi ir nosacījumi labai asinsmērijai ? Esmu tik Elektrā dzēris. Despers jau slavēja. Mans bez poņas.
+1
Elektrā bija visu Asiņaino Mēriju karaliene - nekur citur kaut ko tikpat negantu un naidīgu cilvēka gremošanas orgāniem nebiju dzēris. Ja nu vienīgi kāds nav Krot ar 100g šņabja sevī ielējis...
0
Baigi prīmā bija arī Juoda recepte (jeb tas nāca no Death Angela?) - kur šotu glāzītē taisīja, tā lai sula n' stuff stāva apakšā un šnapsts pa virsu.
0
Ir tādi lielie kokčiki, kur pa slāņiem saliets. Var ar salmiņu tad vicot cauri.
0
Vai tad tā īstā recepte mērijai nebija tieši kā Juoda recepte ? Cik dzirdēts , slāņos taisot esot prima gut , kaut kāda tur tā tehnika, ka viens slānis smuki padedzina un otrs apslāpē. Pats laigan mēriju esmu dzēris tikai vienu reizi un vairāk negribās.
0
Ir diva veida Asiņainās Mērijas.

Viena ir longdrinks, lielajā glāzā 0.3-0.4, visas sastāvdaļas sajauktas. Var dzert palēnām, baudot elles liesmas savā kaklā.

Otra is šots, mazajā 50g glāzē, tajā tiek sajaukta tikai tomātu sula ar garšvielām, šņabis tiek uzkarināts virs sulas. Glāzes saturs obligatoriskā kārtā jāizdzer vienā rāvienā.
+1
Vēl jau ir variants - ieraut šnabi no kakliņa, un virsū uzdzert tomātu sulu ar garšvielām...
0
Ta ja labāk to CIDO drāzeņu sulu. Šņabi var aizstāt ar jebkuru citu balto dzērienu :D
0
Tā drāzeņu sula ir ideāla uz pohām.

A kāpēc šnabis būtu jāaizstāj ar jebkuru citu balto dzērienu? Šnabis tak ir vistīrākais no alkoholiskajiem dzērieniem.
0
Nū... Kā kuro reizi. Daži labi no tādas tīri netīras mantas atdon galus ;)
0
^^ Vai ta medicīniskais spirts naf vistīrākais ?
+1
Man vienmēr šķitis, ka vienīgā atšķirība starp šņabi un spirtu ir grādos. Nekad nav paticis šņabis.
0
Nu, garšas izsmalcinātību šim dzērienam pārmest nevar.

Spirtiņš sen nav dzerts - jau piemirsusies bagātīgā garšas buķete ...
0
@Deathperado
Interesanti, kurš šotu glāzītes nedadzer vienā rāvienā :D
0
Es
0
Nū, ja ir tāda rāma, nesteidzīga pasēdēšana, tad jau var arī pa pusītei.

Un kas nu kuram šotu glāzīte - krieviem jau graņonka ar ir tip šotu glažīte :D
+3
Runājot par Asiņainajām Mērijām es itin bieži sūcu Virgin Mary (tas pats drinks mīnus vodka). Mana iecienītā recepte lielam kvantumam, jeb saucamais Mary Mix, ko škaida ar tomātu sulu aptuveni 1/10:

2 pudeles Worchester Souce 300ml laikam
1/2 pudele Tobasco mērce 25 ml laikam
2 bāra karotes selerijas sāls
2 bāra karotes Chinese Five Spice garšvielu miksa
1 mazais medus podiņs 25 ml laikam
10 melnie pipari
1/2 shots sarkanvīna
1/2 shots citronu sulas
0
Izskatās pēc vareni laba pohu padzēriena.
0
Ideāls vecīt! Un ja apnīk Virgin variants, piešauj šitam 50ml vodkas 200 ml glāzē ar ledus klučiem un būs Bloody!

Tā Worchester Sauce pudele gan ir 150 ml nevis 300 kā man likās, reku labajā pusē blakus īstajai Tobasco pudelei: www.instructables.com/image/F73PNGIFPWWR4...
0
^^ neteiktu gan, ka tas ir labs pohu padzēriens. Uz pohām kuņģi papildus kairināt nav ieteicams. Ko skābu / sāļu / vitaminizētu gan vajag ieņemt iekšā.
0
Bikiņ raudzētu bērza sulu būtu tieši laikā. Laigan , ja ir sušņaks ,tad pilnībā pietiek ar glāzi auksta ūdens, kuru arī pirms izrubīšanās ieteicams esot iedzert.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
BladeOfDarkness
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas