29. maijā Moka Metal Crew festivāls „FROM DUSK TILL DOWN”
0
Piedalās:

Rebel Riot
www.draugiem.lv/rebelriot

Pūķa Gars
www.draugiem.lv/music/arti...

Varavīksnes Stallis
www.draugiem.lv/vstallis

SIA Radikal
www.draugiem.lv/siaradikal

Blade Razor
www.draugiem.lv/bladerazor

The Trigger
www.draugiem.lv/trigger

Wild
www.draugiem.lv/wild

MMC Girls On Fire priekšnesums!

Sākums pl. 21.00, klubs vaļā no pl. 20.

IEEJA BRĪVA!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+5
Zajebišče, protams. Ja tik vēl zinātu, kur tas dzerstiņš notiks ...
0
Ja jau DD informē, tad jau MP noteikti.
0
tā kā DD visdrīzāk ir Deniss, tad viegli nokonstatēt, ka runa ir par šo te: www.melnapiektdiena.lv/events/29052010...
+1
MMC Girls On Fire priekšnesums?

www.youtube.com/watch?v=P3pmwrtlDaY...
0
droši vien būs kaut šāds te no Girls on fire (es ceru)
www.youtube.com/watch?v=UYxxgvA8rlM...
0
Uz Selmas Hajekas pussy laikam cerēt velti :D
+3
^ Selmai jau tā pussy tagad vairs nav nemaz tik svaiga. :D
-2
Eķ, bet pussy jābūt!

www.youtube.com/watch?v=P3pmwrtlDaY...
0
^ Obligāti vajadzēja atkārtot?

Kurš tad te runā par pussy svaigumu? Bet nav jau ne vainas, normāls meksikāņu MILFs tā Selma.
0
Tolaik jau nebija nekāda MILFA. Jeb 30 gadu vecumā jau skaitās ?
0
Nav jau runa par tolaik, runa ir par tagad. 43 jau skaitās MILF, pēc manas saprašanas ;)
0
^ 100 p., ka skaitās, bet cirst jau vēl šamo visnotaļ var. :)
Par video atkārtošanu - kauč kāds gļuks, neredzēju, ka jau ir.
0
Porņos jau laikam no 25 gadiem par MILFU var nokristīt :D 43 jau GRANNY :D :D
0
Nē, nē, uz 25 parasti vēl mēģina iestāstīt, ka viņai ir 18.
+2
pag,pag veči - vai ta nav tā ka vecne skaitās laba, līdz brīdim, kad viņas sejā iemetās Vecums?
krunkas, vārnu kājas zem acīm, grumbas, celolīts uz lūpām utt? tas parasti notiek pēc vecuma robežas 30, bet tās daiļā dzimuma pārstāves, kuras nokniebjas un uztaisa bērnu piemēram 18 gados jau skaitās norkastītas un droši sev var tetovēt uz muguras uzrakstu MILF, lai glābtu situāciju!
Tomēr ir tik daudz ņemamas Mammas ^_^ - Man domājot par mammām metās prātā 3 vārdi - (lieli)pupi, (liels)dupsis,(lieliska sexa)pieredze :D Uz krunkām un apelsīnu mizām uz kājām var pievērt acis \m/
MILF - MOM I`d Like to FUCK!!!
0
Kas pa aģitāciju!!!!
0
Tomēr ir tik daudz ņemamas Mammas ^_^ - Man domājot par mammām metās prātā 3 vārdi - (lieli)pupi, (liels)dupsis,(lieliska sexa)pieredze :D Uz krunkām un apelsīnu mizām uz kājām var pievērt acis \m/
MILF - MOM I`d Like to FUCK!!!

^ O, jā - piekrītu!
0
^^^ dzirdētu to "top-modeles" un "Buhenvaldes kultūristes"...
0
^ nu i nah šamās, tad jau arī drēbju pakaramo var drāzt. :))
+1
ir redzētas arī 14gadīgas mātes,tā ka....
+6
Tie skarbākie "supermodeļu" eksemplāri vairāk atgādina staigājošus ksilofonus.
-3
Bļeģ, kurš ksilofons vai ksilofonu mīļotājs man mīnusus ielika? :D
0
Supermodeļu (apģērbu demonstrētāju) pamatuzdevums jau arī ir būt staigājošam pakaramajam.
+1
pāris modeles - tīri iedvesmai -

motherpie.typepad.com/motherpie/images/20...

3.bp.blogspot.com/_10yYjoTIYE0/SIeswS...

webpages.scu.edu/ftp/CJaeckels/image...

www.ronitbaras.com/wp-content/uploads/...

www.anorexicmodel.com/images/anorexic-mod...

Latvijā galvenais, ka ceļ lielo skandālu par to, ka Amerikānis vēlas iegādāties surogātmāti par 7000Eiro,
ko tad teiks tauta, kad šīs "perfektās" supermodeles parādīsies arī LV?

lūk ir sieviete -
www.virginmedia.com/images/dictionary-m...
(Stiflera mamma :D )
0
Būhenvaldē baroja labāk...
+2
Ar šitām anorektiķēm varētu labu šovu kāda blice ar horror zombie lirikām uztaisīt. Vēl nogrimēt tā, lai pēc mūmijām izskatās un laist, lai danco uz skatuves.

Vienreiz uz ielas redzēju anorektiķi. Pretīgs skats - ceļi divreiz platāki par kāju.
0
Pist mūmiju-Graindkōrs.Patent... ideju.
0
Jā, ja Carpathian Forest varēja uztaisīt šovu ar BBW dejotājām, tad mierīgi varētu arī ar šitādām.
+6
^ Šitās mēdz nomirt uzstāšanās laikā.
0
^ +666
:D iedomājies vēl skatu - iet viena pa mēli - uzpūš vējš un saplīst mugurkauls uz pusēm_saliekas kā pagājušā gadsimta salokāmais bārdas nazis!
0
^werwolf

Priekš CF tas ir tikai pluss...
0
NERCROPHAGIA varētu tīri labu šovu ar tiem pakaramajiem saveidot....
+1
Vispār jau Anorexia Nervosa būtu īstā grupa, kam tāds šovs piestāvētu.
-1
^ Kārtības labad vēl vajag vārdiņu "Anal" pielikt priekšā. :D
0
Bet tādas grupas nav.
0
Tad šajā tēmā derētu:
/forum/122447-dibini-bandu-nav-nosaukuma-l%C5%ABdzu!
i skan arī labi - Anal Anorexia :)
+1
0
^Pārbaudīts :D
0
^^ ir, ir pārbaudīts. :))
+3
0
^ Ōjā !!!
0
kāds iet?
0
Es vēl domāju. Redzēs, kā būs ar to viduslaiku pasakumu Cēsīs.
0
nu par tevi es zinu, ka tu nāc ar mani uz MP :p
0
kas nedzertu, tūdaļ mirtu.
0
Es jau ieš. Grupas piwetiekami popsīgas priekš manis.
0
U, kā es saprotu, neatstāj man izvēles iespējas :D
0
kas, tu nevari kādreiz ar mani popsu atnākt paklausīties?:D
0
Nav tik traki ar to popsu, SIA Radikal man tīri labi iet pie sirds, pārējās grupas - atkarīgs no izdzertā alus daudzuma un grupu spēlēšanas kvalitātes.
0
njā, popsa iet uz urrā ballītēs:D paskat pie kādas popsas dančus laidām nesen notikušā vienā dzimšanas dienā:D
0
es pat varētu būt bez auto :D
0
OOOOOO! U bez auto, tas ir jāizmanto :D Sarkanvīnu?
0
:D ka nesanāk kā pagājušo reizi:D
0
Es domāju, ka odi bija vainīgi.
+2
MP cerams nav odu:D
0
nav nekādi joki ar tiem odiem:

www.tvnet.lv/zinas/latvija/33247...
0
ai, nu tā kā pirmo gadu odi būtu. es sava bērnībā arī visa ar zeļonku nosmērēta dēļ odiem staigāju un neviens ātros nesauca.
0
ja tagad staigāsi visa nosmērēta ar zeļonku, neviens brūtgāns tevi neprecēs. :P :D
0
vāks. es tikko iedomājos skatu, ka tu esi vnk pilnīgi zaļā krāsā un atcerējos laiku, kad man bija masalas. :D:D:D
0
murginis atkal paroli aizmirsa ?

Vēl arvien kasās tie sūda kodumi. Moš alu nevajag dzert ?
0
es zinu cilvēkus kas fano par zombijiem un kad es domāju, ka man būs vējbakas /man nav bijušas/ tad speciāli uzaicināja mani pie sevis padzīvot, jo tas ir viņa mūža sapnis- lai mājās būtu mazs mīļš zaļš zombītis - kastanītis:D tā ka nevajag var būt ta ir panākumu atslēga uz brūtgānu sirdi- briljanta zaļais spirtā:D
0
tas tik pie mums truemetal.lv ir iespejams,posts par muziku(konci) panesaas lietas par milf,tad odiem un masalinjaam :D
0
un beigās maziem, jaukiem zombijiem U izskatā :D:D:D:D
0
Rebel Riot
www.draugiem.lv/rebelriot

Pūķa Gars
www.draugiem.lv/music/artist/?id=62...

Varavīksnes Stallis
www.draugiem.lv/vstallis

SIA Radikal
www.draugiem.lv/siaradikal...

Blade Razor
www.draugiem.lv/bladerazor...

The Trigger
www.draugiem.lv/trigger

Wild
www.draugiem.lv/wild

Kautkas par uzstāšanās secību ir zināms ?
0
nosaukums 'varavīksnes stallis' vnk gāž:D
+2
bļ, es paklausījos drauģeļos tās pārējās grupas- piedzeramies jau pirms koncerta?:D
0
OK. Kur ?
0
SIA Radikal un Blade Razor man patīk. Rebel Riot ar bija OK.
+1
sazvanies ar adrianu, mēs jau sarunājām;)
p.s. man arī tās divas, bet pārejās... ok dzīvajā varbūt domas mainīšu, jo dzirdēts ir tikai tas puņķs gars /nejauši telefona sarunā pārteicos un iepatikās/
0
nu, kā ta jums tur gāja?
+1
baigi labi:) es visu ceļu turp pukstēju- wtf, ko es eju klausīties?:D
bet - blade razor nelika vilties. sepultura kavers vispār bija pat iedvesmojošs purināt matus pirmajā rindā :D sia radikal arī bija ļoti gut. un vispār, biju patīkami pārsteigta arī par tām grupām, par kuru nosaukumiem ņirgājāmies, piemēram, farm ville /lasīt varavīksnes stallis/ nu absolūti jautrs muzoniņš:)
vienīgie laikam, ko es joprojām nespēju baudīt ir pūķa gars un beidzamā grupa- rebel riot sākumā likās ok, bet spēlēja par ilgu. man radās sajūta, ka viņi kādas divas reizes nevar beigt. reāli neviens nesauc atkārtot, bet paši uz savu galvu izdomā- a, kas mēs nevaram vel paspēlēt?
jebkurā gadījumā patīkama atslodze, tāds viegli baudāms pasākums. izdejojos, izjautrojos un secināju, ka Deniss taisa garšīgu asiņaino;)
kopumā, paldies, mākslinieku kungiem:)
+2
Es jūtos saguris....
Atstāju nupat Intaru un BoD krogā "Bānūzis" tukšot Director alu, es pats cenšos normalizēties līdz pirmdienai.

Pasākums bija vienkārši super, sajūta bija, ka esmu aiztransortēts uz astoņdesmitajiem, muzons jestrs&jautrs, dzerts tika uz nebēdu, ākstīšanās, prikološanās un nenopietnas sarunas par plašumplašo tēmu spektru visā nakts garumā.

Bet pēc šitādas atpūtas vajag vēl vienu dienu, lai atpūstos.
0
es arī šokējos par to, ka mūsdienu jaunieši klausās, ģērbjās un taisa tādas frizūras kā sweet 80:D tas ir tik pozitīvi. ja man būtu 20 es arī noteikti tā darītu:D nu nafig tos visus emo, vilkačus utt. rock&roll ir forši!:D
0
Beidzot es redzēju Blade Razor. Bij arī vērts; ja nu vokāls varbūt vēl neiznāk tik stiprs kā Maksim, bet mūzikā Sepkultūras ievirzi bija grūti nepamanīt; lielākoties balansējot starp Arise un Chaos AD fiškām.

Starp citu, tas "Bānūzis" uz Gogoļa ielas noteikti tiks apmeklēts vēl. Lieliska iestāde.
0
Līdz cikiem sēdējāt?
0
Bānūzī stāv rakstīts, ka tam auzenieku Direktoram ir akcija - 0,95 sant par 0,5 l (vai tamlīdzīgi) ŠONEDĒĻ. Šī nedēļa velkas jau kādus 2 mēnešus :D
0
Bānūzi pazīstams čalis bīda, tiešām forša vieta. Varētu uztaisīt tur kādreiz kādu metāla vakaru.
0
Blakus manām mājām, bet neesmu vēl tur dzēris. Kauns un negods pār manu galvu :D
0
kārtējā tašņilofka?
0
Vakar tieši stūmos garām un nopētīju to Bānūzi, būs jāizvērtē - kad ejam? :)
0
Ja iedzerts tiek 1-2 ali, tad varam kaut vai kādā šonedēļ darba dienas vakarā. Jāpagaršo, kas tas par Direktoru alu :D
0
Tas tiešām nav kkāds urlu bārs? Atrašanās vieta jau nav no pievilcīgākajām.
0
Nē, tur ir vēl trakāk. Tajā īsajā brīdī, kad es tur biju, apmēram 90% publikas sastāvēja no britiem :D
0
Šad tad aizeju iekost pusdienas - it kā jau samērā lēti, bet vienīgi mūždien viens un tas pats. Faktiski iestāde tendēta nevis uz ēšanu, bet uz dzeršanu. Dienas laikā vienmēr sastopami vieni un tie paši ļautiņi, par vakariem sevišķi nezinu.
Bet nu rēzeknietis tur dabūjams par 60 sant...studentiem varētu patikt.

Šad tad tur ir redzētas kādas krieviskākas kompānijas, bet tie bija tādi stipri vien mazgadīgi bērniņi...
0
Man gan nav īsti skaidrs, kā ellē tie briti tur iegadās - nav jau nekāds tūrisma maršruts.
+2
Viņi varbūt pasūdīgākos rajonos maukas meklē.
0
Jebkurš rajons laba gida pavadībā var būt lielisks tūrisma maršruts. Tādas vietas kā Gogoļa ielas rajons un maskačka britu tūristiem varētu būt īsta eksotika. Tikai uz savu galvu ejot gan var iepērties kur nevajag.

Bet nu paldies par rekomendāciju, būs kādreiz jāiegriežas veldzēt vasaras saulē izkaltušo dzeramorgānu.
0
''Deathperado, šodien, plkst. 10:16
Līdz cikiem sēdējāt?''

Nu, līdz kādiem 1:30 laikam .... pa starpu gan aliņus Daugavmalā padzērām. Ja Directors Ale, kurš ir viens no labākajiem Bombardier dzērienu klāstā, ar akciju pa Ls0.95 nāk ... Uz darbu divpadsmitos aizvilkos .... tā neko trijdienieks sanāca

Koncis tiešām bija labāks nekā gaidīju - reāli pozitīvs pasākums. Varavīksnes Stallis un Meitenes kārtīgi uzlaboja garīgo. SIA Radikal un Blade Razor labi kikoja esu. Vienīgā blice, kura nepiesaistīja bija Pūķa Gars - BLS un Alice in Chains koverēja labi, bet no pašu dziesmām tik pēdējā bija laba.

''u, vakar, plkst. 14:22
man radās sajūta, ka viņi kādas divas reizes nevar beigt.''

Tas laikam ir kompliments ? :D
0
''Bānūzis'' spārda. Bārmenis lādzīgs džeks. Nav jau nekāda čuhņa galu galā - 5min no stacijas laukuma. Skatījāmies episku maču kurš vārdus ''draaudzības spēle'' pacēla nākamajā līmenī Anglija - Japāna 2:1, visus vārtus guva ... Japāna :D

www.youtube.com/watch?v=eqOvvMDgriQ...
0
''man radās sajūta, ka viņi kādas divas reizes nevar beigt.''
kā tas ir divas reizes nevar beigt? ķipa tā, ka vienu beidz, bet otro nevar vairs? vai vnk abas nevar tā īsti beigt?
0
1:30 naktī???? Tas i zvērīgi :D Es mierīgi samazināju grādu līmeni asinīs un šodien esmu jau pilnīgi normalizējies.
+4
Bij gan pasākumā, gan lopā, gan visādā citādā ziņā jautri. Par lielāko daļu grupu pirms koncerta bij tikai visai nosacīta nojausma, ko šamie grabina, bet pasākuma ietvaros jumtu, kājas un sprandu kustināja itin sparīgi. Skāde, ka pazuda luste gaidīt Blade Razor, bet nu neko, toties prom ejot uznāca luste pēc apskaušanos, atsveicinoties no pāris paziņām. Pirms padzertais šņabis kopā ar pēc tam dzertajiem aliem darbojās pat vairāk nekā labi, turpmāk šitā dzeršu vēl.
0
:D tiem, kam kaut kas nav skaidrs- man likās, ka viņiem ātrāk vajadzēja beigt spēlēt. bija labi, bet apnika:) skaidrs?
0
to vārdiņu ''spēlēt'' es nemaz neredzu. viņiem vnk ātrāk vajadzēja beigt, jo apnika, ja? :D:D:D
0
ai, labi, lai būtu. varēja to lietu nodarīt fiksāk:D
0
nu tā jau ir pavisam cita dziesma. visiem viss skaidrs. :D
0
Runājot par Bānūzi, it kā urlīgu vai bomzīgu publiku vakar nemanīja. Briti pēc kāda brīža aiztinās, bet vēlu vakarā ieklīda bars ar poļiem - kaut kā tie tūristi ceļu uz turieni atrod.

Bet tas Director's Ale smeķīgs gan :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
BigUgga
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas