Laikam 1. metal&rock inet radio Latvijā
0
Tagad darbu ir sācis jauns (labi ned****šu vecs bet pārmainijis ādu) inet radio kas tagad spēlē roku un pats galvenais ka arī metāliskākā gala mūziku. Svētais homepage links zone.id.lv kā arī nu ja galīgi negribās iet homepage vai kkas notesies tiešais player links s3.myradiostream.com/17178.htm
Lūdzu objektīvi jums metāliskās mūzikas gardēžiem izvērtēt un dot recenzijas objektīvu kritiku un ierosinājumus ;)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Man tā kvalitāte tāda purvaina salīdzinājumam ar citām stacijām, tur nav kaut kāda augstākas kvalitātes versija?
0
Kvalitāte tiek labota vnk ir laiki kad nevaru nekadu labāku likt bet njā tagad būs ok ;) atradu neta rīmas un izslēdzu tos ;)
Ja mūsu radio varetu atrast kādu labaku serveri būtu krietni labāk ;) bet tagad jau arī būs +- labāk.
Paldies par kritiku ;)
0
Vienu vārdu sakot mums vēl prasās kādus dj un man kā dj labāku netu ;)
0
Ir jau ok , bet nu I-radio kā tāds. Es , kad mācījos pamatskolā , izveidoju tādu iesākumam primitīvu I-radio. Un ar laiku sapratu , ka tā lieta nekur tālu netiks. Lielākā šaize ir autortiesības. Tā jau it kā baigi kruti ir , visu savu lielo metāla kolekciju mp3 formātā maukt tiešraidē un ļaut citiem dzirdēt, ievērtēt jaunas blices utt, bet nu autortiesības tomēr ir un paliek autortiesības. Protams, ja tu noslēdz ar blicēm līgumu, tad viss ok.
0
Zinu zinu ;) autortiesības ir štelle ar ko būs jārēķinās tieši tāpēc piedāvāju blicēm kuras vēlās lai tās dzirdētu mūsu inetradio atsaukties... Samērā laba iespēja kļūt plašāk atpazīstamām ta varētu būt...
0
ķip radio klausās 2 cilvēki un tā var gūt baigo atpazīstamību?
0
Nu Šakāli vis jau iet uz augšu vakar plkst 19:00 tik sākām un iemet aci pulkstenī ;)
Ienāc rīt ap plkst 15 ;)
+1
Nu jā , bet nez vai tiem pašiem Destroyer666 gribēsies, lai viņus dzird pa jūsu rādžuku. Laigan kaut kādus Promo var mēģināt sarunāt.
0
^ Kāpēc gan lai negribētos? Nav jau nekāds kristīgais radio, vismaz es tā ceru. Drīzāk varētu būt runa, ka viņiem pie dirsas, vai viņi tur skan, vai nē.
+5
Problēmas jau varētu būt nevis ar bandām, kurām tas varētu būt pie dirsas, bet ar viņu saimniekiem - izdevējiem. Un ja tev nebūs normāls reitings tam rādžiņam, tad diez vai tev lebli sūtīs promo diskus. Un zin, ja arī sūtīs, tad tur lielākā daļa tāpat huiņa būs. Un es ar nez, cik tādu i-neta radio vispār kādam ir vēlme klausīties. Iesaku jau laicīgi grimt depresijā. Nesmaidi!
0
Nu ja, izdevējiem jau arī ir tās autortiesības parasti.
0
Mjā.
Paskaidroju tiem, kas nezin, kā šadas lietas notiek.
Promkas nedod grupas, bet leibli, kas viņas izdod. Un, ar "proof of existence", kā bija 90-to gadu vidū, sen jau vairs nepatiek. Ja dotajai firmai nav oficiāla distribūtora konkrētā valstī - viņiem tavs RADIO, pat ja tas ir īsts radio, pilnīgi nekrata.
2 varijants - jābūt personiskām attiecībām ar izdevējkompānijām.
0
Atkal esam gaisā!
0
A kā būtu ar pirātu radio?? :) Noenkuro Bolderājā vecu grabažu un laid uz pillu klapi

www.youtube.com/watch?v=FbTQPAhI9zQ...
0
Piedodiet ka kādu brītiņu neraidījām biju atrubonā un nemanīju ka nets nop***s
0
Par piratu radio var ietupināt atpūsties pašlaik to tik tiešām nevēlos ;)
0
A cho za hrenj - rāda, ka skan Amon Amarth, bet reāli kaut kāds pop rock?
0
tātad nākošā būš Amon Amarth ;) mums ir kkur pus minūtes aizture sakarā ar to ka no dj pc ieyt uz server un tad uz jūsu player ;)
0
kvislinga linkā džeki ja savu un čomu muzonu dragā. Vienīgais pirātiksias - nelegāli aizsit frekvenci un iespējams vēl kādas formalitātes.
-3
LINKI LAI KLAUSĪTOS MŪS TIEŠI PLAYERĪ:

*Ja lieto WINDOWS MEDIA PLAYER vari mūs klausīties: s3.myradiostream.com/17178.asx

*JA LIETO WINAMP: s3.myradiostream.com/17178.pls

*Ja lieto REAL PLAYER: s3.myradiostream.com/17178.ram
UN VIENMER LAIPNI LŪGTI MŪSU HOMEPAGE: zone.id.lv

P.s mums arī derētu bals šeit: wos.lv/d.php?8107f...
0
Bezmaz biju aizmirsis, ka ir tāds Real Player. Kāds tādu vēl izmanto?
+2
real player for real freaky..
0
Mmm...un man tieši bija apnikuši visi kompī esošie mūzikas krājumi. :)
0
Piedodiet ja kkas ik pa laikam nokaras... man te ir nelielas problēmas ar homepage un serveri tāpēc lūdzu atsaukties kādu kas varetu palīdzēt un varētu zem sava homepage un/vai servera mūs izmitināt un jā vēl derētu mums kāds vēl dj...
0
Atkal viss ir ok ;)
+3
nu..es it kā nemanīju, ka kāds būtu stipri apvainojies par to, ka jums kaut kas nokaras/nokarājas..
+2
labāk ir paziņot to kas notiek nekā atstāt neziņā...
0
Tagad pašlaik mājaslapa nestrādā un mēs esam dzirdami s3.myradiostream.com/17178.htm
kā arī tieši playeros:
*Ja lieto WINDOWS MEDIA PLAYER vari mūs klausīties: s3.myradiostream.com/17178.asx

*JA LIETO WINAMP: s3.myradiostream.com/17178.pls

*Ja lieto REAL PLAYER: s3.myradiostream.com/17178.ram
0
Strīds par radio domēnu beidzies ar to ka esam pārcēlušies pagaiidām uz zonemetal.ucoz.lv
0
Vismaz man pašreiz tik un tā nekas neskan. :/
0
Nez itka būtu jāskan tagad toč uz visiem 100%
0
Tagad viss kedā. :)
0
Aj labāk paklausīties Iron Maiden un Killers albjus tīkamā kvalitātē.
0
Jā, tikai kamēr tos novelk caur manu lēno torrentu. :/
+1
Velc no metalarea.org ...
0
Tieši tur arī abus paņēmu 320kbps...
0
Eeeemmm...ko no tā Iron Maiden labāk kačāt? Skatos, visa diskogrāfija ir tāda paliela...
0
Nu atkarībā, kurš vokāls tev labāk tīk. Esmu atklausījies Brūsu, tāpēc nolēmu paņemt klasiku Iron maiden(1980) un Killers (1981), kur iekliedz Paul Di'Anno. Bet daļa labāko hītu ir albī - Edward the great.
0
Paldies. :)
0
+2
Radio amatieru pulciņš.
+1
kružok raģioļubiķiļei!
0
Tagad atkal ar rādžiņu viss štokos..
0
Re kādi invalīdu ratiņi goo.gl/Agob
0
bļin jau par licenci man sāk sieties klāt... cenas jau smukas.... www.akka-laa.lv/lat/autoru_darbu_li... ja šito sākšu maksat tad toč jums būs aktīkvi jāklausās... :D
0
Psc , tik žīdiski. Ja tu gribi pelnīt atļaujot lejuplādēt darbus un prasot par to samaksu, tad jāpiķo 0.05lvl , bet neprasot samaksu par darbu - tev jāpiķo 0.03lvl.
0
nu man te streama noteikumi zdrastiski katras 1-100 dskaņdarbi 10ls, 101-200 skaņdarbi 20ls un tā talāk un ķip vēl uzskaite javeic sviesc...
0
VIENU VARDU SAKOT VIŅI MĒTA KRUTOS! KAS MAN ZIEDOJUMU KONTS VAI BŪS JAATVER JO ŠĪ SUMMA IR BIŠKI SMAGA...
0
Man čatā parādījās šāda ziņa... "autors: AKKA/LAA teksts: Kad nāksiet pēc licences? Vai arī mums būs jādodas ciemos?"
+2
A tu tur skandē tādu mūziku, ar kuras autoriem viņiem ir līgums?
+2
Laikam mūsdienās atvērt rādžu inetā dod tādu pašu gandarījumu kā pirms 30-40 gadiem uzlodēt pašiem savu raidītāju :)
0
''AKKA/LAA, pamatojoties uz pārstāvniecības līgumiem ar māsu biedrībām, pārstāv vairāk nekā četrus miljonus autoru visā pasaulē.'' ...
0
tikai snakenetmetalradio.com :)

piedodiet par Latvijas "preces" neizvēlēšanos

0
^Jā, tas rādžiks ir ok, vienīgi tas voting system bišku čakarē, kad tur sabalso par visādiem popsovajiem.
0
RADIO ZMETAL ZONE BRĪDINA TAGAD LAI KLAUSĪTOS MŪS PLAYERĪ JAUNI LINKI! (veacis vairs nav uz mūsu radio)
*TAVĀ I-NET PĀRLŪKĀ MŪSU MĀJASLAPA: zonemetal.ucoz.lv VAI ARĪ PLAYERIS s7.myradiostream.com/10038.htm
*WINDOWS MEDIA PLAYER: s7.myradiostream.com/10038.asx
*WINAMP: s7.myradiostream.com/10038.pls
*REAL PLAYER s7.myradiostream.com/10038.ram
0
Iesakiet lūdzu balsošanas tēmas ;)
0
^ nu man akal liekas, ka tieši popsas tur ir pamaz (protams, tas ir subjektīvi un atkarīgs no gaumes). nu ir jau kaut kādi mēsli tur manīti kā faith no more, systers of mercy un tml. bendi, kamēr pārējais ir OK, ja vien nav nekas pretīm paklausīties dienā pāris songus no hair metal laikiem

0
PeteriP ņemsim šo vērā ;)
+1
Hell yeah, pa to snakemetalradio tagad skan Frailty - A summer to die \m/
0
Intar īstenībā piekrītu tev... Un jā jautājums cik grupām LV ir ar vioņiem līgums... Tā lūdzu pašmāju grupu dalībnieki ;) Vai jums ir līgums ar viņiem?
+1
izlasiet šo pirms nākošreiz dziediet dušā :D db.lv/r/323-nodokli/22058...
Un jā youtube arī ir nelikumīgs lai piedod AKKA/LAA es tomer iemretīšu šo linku :D
www.youtube.com/watch?v=yQFZcn-Nh_4...
un tieši viņu dēļ mēs daudz ko youtube neredzam...
0
Tie ir tie kretīni, kuru dēļ mēs neredzam daudzus vidakus jūtūbē!? ...
0
Tieši tā... Viņi gribēja uzvārīties youtube bet youtube pateica nah jāčakarējās....
0
Un tagad tie kretīni ir pret manu rādžiņu...
0
Tas ir kaut kāds joks?

AKKA/LAA paredz, ka par pilnīgu dziesmas izdziedāšanu būs jāmaksā 6 Ls plus PVN, par daļēju dziesmas izpildījumu - 4 Ls plus PVN, par piedziedājuma atkārtošanu trīs reizes - 2 Ls, piemērojot 50 santīmu piemaksu par katru nākamo reizi. Šai nodevai tiks piemērots koeficients 1.5, ja dziedāšana notiks alkoholisko dzērienu ietekmē.
0
Nu ja, tā jau ir, ja datumu neapskatās :D
+1
KAKAS gadījumā tas varētu arī nebūt 1.aprīļa joks ...
0
tas bia joks bet tādi viņi ir. akka/laa
0
Nu TIK traki pat akka/kakka nerīkotos.
0
Es nesaprotu jēgu šitādam pasākumam, iemet foršu blicīti atbilstoši noskaņojumam last.fm un aidā. Autoram nav sajūta, ka čurā pret vēju?
0
Vai tad last.fm radio tagad nav par maksu? Tādas runas it kā bija...
0
hujzina, lietoju vislaik, iekš UK gan. Vēl jau ir tāds Pandora manīts, neesmu gan iedziļinājies. Bet ja nu galīgi nekas nestrādā tad kas var būt labāks par winampu ar shuffle? Fuck Yeah!
0
Shuffle iesūkā. Tas nav tas pats kas RANDOM (kā winampā nav). Ja ilgstošāk palietosi vienu pleilisti ar shuffle, tad pamanīsi, ka no winamplim ir tendence izvēlētie vienas un tās pašas dziesmas. No viena albuma šis regulāri spēlēs 3. un 5. dziesmu, taču nekad 1. u.tml.
Sākumā padomāju, ka tā liekas tikai man, taču internetā ir samērā daudz žēlabu arī no citiem lietotājiem.
+2
Hvz, randomize list vairākas reizes + shuffle darbojas gana labi. Taču es 95% gadījumos klausos albumus, nevis random dziesmas.
0
Youtube ir līgums ar citām Eiropas valstīm ?

Es gan windows media player lietoju. Pie gandrīz vienādi noregulētiem EQ , wmp skan krietni pārāk par winampu.
0
Tur jau tā lieta ka nav nekā tāda... AKKA/LAA izrādās mums neko gandrīz nevar padarīt :D
0
Tas laikam būs tas pats randomize list, bet pietiek paturēt kādu laiciņu "ctrl+shift+r" winapmā, kad šams samaisa visu tur kišmišā.
0
neaizmirstiet tauta par mums ;)
*TAVĀ I-NET PĀRLŪKĀ MŪSU MĀJASLAPA: zonemetal.ucoz.lv/

VAI ARĪ PLAYERIS s7.myradiostream.com/10038.htm
*WINDOWS MEDIA PLAYER: s7.myradiostream.com/10038.asx
*WINAMP: s7.myradiostream.com/10038.pls
*REAL PLAYER : s7.myradiostream.com/10038.ram
0
Freaky izstāsti, kādēļ manā kompī neskan tavs rādžiņš? Visi pārējie iespējamie inet radio skan.
0
pamēģini caur playeriem ;)
+5
Biedē rozā mājaslapa (un vispār neprofesionālā pieeja, banneri, kas izskatās kā no deviņdesmitajiem, atstāj nepareizu iespaidu ucoz links (tāpat kā visi citi bezmaksas subdomēni) un pieradums pie www.death.fm mani ir jau pašā saknē atbaidījis kā potenciālo klausītāju.

Vari kaut ko pamācīties no tā paša www.radiooira.lv (kas netiek straumēts caur dirsu, kā tas ir ar Tavu radio), ko ik pa laikam paklausos.

Ja neieguldīsi naudiņu pat tādas lietas kā domēna iegādei, nemaz nerunājot par dizainu un straumēšanas kvalitāti, diezvai kādreiz būs vairāk klausītāju kā tagad redzu - veselus ... vienu.
-2
Feini tagad radio mājaslapu arī hakeris ir apciemojis....
0
shuffle ir bestest. samesta visa mūzika, kas tev patīk, un dīdžejs winamps vai aipods izvēlas, kas skanēs. dziesma būs tīkama jebkurā gadījumā + vēl neliels pārsteiguma moments.
+2
laikam šī i-radio padarīšana tomēr ir viens liels FAIL

Nesaprotu-kapēc nevar nosākuma paši visu smuki sataisīt, 666 reizes iziet visus iespējamos radio testus, novērst visas uzkāršnās utt un pēc tam palaist info, ka lūk ir tāds radio.

Ja viss caur dirsu izdarīts, tad arī komenti ir pa tēmu-kas tā par herņu vispār?
0
lash, tas par ko tu runā Winampā ir nevis bug, bet gan feature :) Iekš iestatījumiem var mainīt arī līdz trū random.

Intars, nu protams, ka albumi parasti tiek klausīti pēc kārtas, šeit mēs vienkārši melšam par radio alternatīvām :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
pincītis
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas