Latvia Adventure Raid 2010
+2
Ir doma piedaliitites piedziivojumu sacensiibaas 26-27 juunijs (izsviedreet Jaannos uznnemto alk. liimeni), ir sanaacis taa, ka mani standarta ciinu biedri shajaa laikaa karaasies kaut kur kalnu greedaas, tad nu esmu nobriedies pats beidzot izmeegginaat savas navigaacijas speejas, bet ir probleema ar komandas komplektaaciju, tad nu tiek mekleeta daillaa dzimuma paarstaave, kura buutu ar mieru 24h robezhaas miitites ar velo, staigaat pa mezhiem, purviem, laivot, peldeet, vienvaardsakot orienteeties apviduu. Obligaats nosaciijums - jaabuut savam velo.
Siikaaka info www.raid.lv, kontakteejiet uz mana profila e-mail.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
+ veel apkalpot tevi!
+1
+ vēl apkakāt sevi!
0
Tu piesakies! Aizbrauc uz Taizemi un uztaisi dzimummainnu!
0
Piesakies tu...jeb sadali savu dzimumu...buusi MALE un FEMALE...vismaz buus jautri
+3
Nē, nē tagad jau nav modē dalīt! Tagad uzreiz var būt vienkārši SHEMALE... lol
+1
LOL:D
-1
Beavis un Butthead kindofi, grow up
+5
^
Tas jau tu gribi lai tev grow up šis tas bikšelēs!
Ieliec te sludinājumu, ka meklē sev tanti un brīnies, ka šeit puiši pavelk tevi uz zoba ha-ha!
0
wtf?:D
0
Death Angel taču ir godīgs, precēts vīrs, ko piepisāties? :)
+3
Precēts neesot miris. Turklāt kaut kā neatminos, ka Deseindžs būtu precējies ;)
0
Aizej uz www.raid.lv, palasi, kas tur notiek un peec tam vari komenteet cik zarnas spiezh laukaa. Nu neba jau es te baigi aizvainojos, iespeejams, ka neviena shii sporta veida cieniitaaja sheit neiiegriezhas, ja iegriezhas, tad varbuut arii izdomaas pievienoties, ja nee, tad vismaz Jums te par ko pareekaaties, mekleeju arii citos forumos.
0
^
Tā-kurš te tagad melo? :D
+2
Nu viens krāns - oficiāli precējies vai civillaulībā. :)
0
www.raid.lv
kaut kaa komats pielipa
0
Neesmu veel preceejies, taa kaa neuztraucaties, kaut kad jau tas rauts tiks taisiits:)
+3
Visas dāmas šeit noteikti baidās, ka Deseindžs šamās ievedīs purvos, mežos un liks pupus rādīt, vai vēl ko ļaunāku. Tāpēc arī nepiesakās.
0
Kaa tu zini, ka nepiesakaas, mans gmail accounts jau liist paari malaam no pieteikumiem
+1
^
Pasties,pasties-lielās! :D
+3
Kas te vislaik mīnusus liek idritvaikociņ?
0
^ izskatās, ka ninja69.
+1
^
Pierādi!

es pats personīgi šim ieliku +
Deathperado
, šodien, plkst. 17:05

un tev ieliku minuss, jo apmelo mani :D
+1
^ Tu jau pats tikko atzinies, ka liec. Pēc pirmās reizes noteikti sekos tā otrā un trešā utt.. :D
-2
es lieku
+1
Desper, kas tev ar tiem plusmīnusiem, krāns garāks aug? >_<
0
haa haaa
+2
DA, eu, a kāpēc tev veceni vajag komandā ? Pasaki, ka esi gejs un mauc ar džeku !
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
atmoda
graver
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas