PČ futbolā 2010
-4
Vai tad tiešām šeit visiem tik stiprs pofigs par futbolu, ka neviens nav pamanījies izveidot tēmu par godu četrgades lielākajam sporta notikumam?
Anyway, visu kas saistīts ar pašreiz notiekošo Pasaules Čempionātu futbolā, varam droši rakstīt šeit.

Tagad jāiet skatīties, kā Francija turpina mocās pret Urugvaju, uz neko ar Domeneku pie stūras viņi nav spējīgi.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+8
pie pakaljas tas futbols !
+8
Stiprs pofigs vēl būtu tā kā maigi teikts ...
+9
tikai pupi un hokejs!
+1
Bišku skatos. Mani interesē, kas tā par debīlu skaņu vislaik pa LTV7 tiešraidēm? Tas ir skatītāju troksnis? Liekas, ka lapseņu uzbrukums :D
+6
kurrrat, šodien, plkst. 21:53
tikai pupi un hokejs!

AGREE!!! tik vēl alus jāpieskaita \m/
+6
metāls, pupi un alus. viss cits pohuj
+3
dark, tās ir tās nēģeriem izdalītās jocīgās taures. visu čempi tagad zumēs :)
+3
thunder, šodien, plkst. 22:49
metāls, pupi un alus. viss cits pohuj

Tu aizmirsi par hokeju :D
0
Pfff, es laikam neizturēšu :D Bērnībā iestrādājies reflekss, tiklīdz dzirdi dūkoņu, jāmūk prom :D :D
+8
ja ir metāls, pupi un alus, hokejs var iet dirst. :)
0
Football rules supreme... I do a great amount! Holland - my favourite team!!!
0
pohuj ta pohuj, bet argentīnas pirmie vārti - ahujenna smuki.
+1
Man a futene nepiš ne grama.
-2
Nevienu nepiš, bet kāds tomēr skatās? Interesanti.
-1
mani nepiš, bet es skatos, jo man nav pilnīgi nekā cita, ko darīt. slimot sūkā dirsu. bet spēle tā neko, tīri skatāma.
0
neesmu futenes fans, bet Eiropas un pasaules čempjus skatos - tā kā tagad, strādādams, un TV fonā iet.
0
Ta ar vienu ausi kalusos un ar acs baltumu skatos.
Darba ari futenes tiesraides skan, taka gribot negribot klausos un nedaudz orientejos, kas notiek.

Pasam ipasi neinterese, bet ta aiz neko darit var pasekot lidzi.
Gaidu kad angliem sados pa dirsu, baigi izlielijusi savu komandu briti.
Bus taka Letinji, salielisies un beigu beigas izgazisies, bet ko var zinat.

Gaidu Alzirijas speles , Australijas un Italijas speles, tas ta lai ja sie zaude svarigas speles, darba varetu kadu pavilkt uz zoba :D
+1
Anglija vs ASV gana interesants mačs. Rižajiem britiem neveicas, haha! Tas par to, ka piemīžat Vecrīgu!
0
:D bet Grīnam tiešām, apzīmējuma tiešākajā nozīmē - epic fail
+1
Būtu viņš kaut kādas Kolumbijas izlases vārtusargs, viņš mājās nemaz nebrauktu, jo zinātu, ka jau lidostā viņu nošautu :D
+1
Man ar futene pofig. Čempjus agrāk skatījos, bet tā kā labu spēļu ir ļoti maz, šogad netērēšu laiku. Rezultātus aplūkošu un viss. Nupat atnāca rēķins par digitālo kabeleni uz nākamo gadu bet netaisos maksāt Ls200 - nafig to televīziju, tāpat ir tā - jo vairāk kanālu, jo mazāk ko skatīties.
0
es vienmēr esmu domājis, ka sporta veidus krietni veselīgāk un interesantāk ir spēlēt, nekā lupīt uz šamiem caur melno kasti.
0
Interesantāk jā. Bet noteikti ne veselīgāk. Futeni pēdējos gados esmu 2x spēlējis. Reizi Sunākstā ar vietējiem čaliem asfaltētā laukumā - vispirms māsasvīram saplīsa zandale un viņš izsmērējās pret segumu - sēdēja pēc tam sabintēts kā mūmija. Es ar nolikos, bet ar mazākām sekām. Un pirms 3 gadiem uz WOA braucot sadomāju, ka jāpamēģina ar lauztu atslēgas kaulu uz mitras zāles parukāt - kad otreiz nomaucos tā ka noklaudzēja, nolēmu vairs nekad ar šito marzmu nenodarboties ;)
0
Blade kas tev par tik dārgu televīziju? Īstenībā var iztikt arī ar Lattelecom kastes piedāvātajiem 4 kanāliem. Svarīgākos sporta notikumus pārraida, šad tad kāds labs mūvijs arī redzams, ziņas, ko tad vairāk vēl vajag :)

Vācijai šodien smuka spēle sanāca.
0
Tikko no kŽ, absolūti nesmu iebraucis PČ futenē. Cik īsti te ir futbola fanu?
0
^^ IZZI max pakete + dekodera īre. Tajā jēgas gan maz - pa 2 gadi atmaksājas pašam nopirkt.

Mūviji pie kājas, sportu pēdējā laikā ar maz skatos, tā ka nax to televīziju.
0
South Africa 2010 World Cup Official Song - Waving Flag - K'naan

www.youtube.com/watch?v=Ab5W7zOIRGw...
0
0
Šodien obligāti jānoskatās Niderlandes mačs. EČ demonstrēja ļoti skaistu futbolu, redzēs kā būs tagad.

Nedaudz ne par tēmu - ir iespēja šajā nedēļās nogalē doties uz Kauņu atbalstīt Latvijas izlasi Baltijas Kausa izcīņā futbolā. Ja ne dēļ intereses par futbolu, tad kaut vai patriotisku jūtu vadītam.

Bija plānots autobuss, bet nesavācās pietiekamais skaits cilvēku, tapēc īpaši aktīvi tiek meklēts šoferis ar mašīnu. Ja ir interese vai kādi jautājumi, rakstiet šeit.

Brauciena plāns, kurš tika sastādīts pieņemot, ka braukšana notiks ar autobusu. Ar mašīnu nekas diži nemainās.

Brauciens uz 2010.gada Baltijas kausu futbola
LIETUVA – LATVIJA IGAUNIJA - LATVIJA

Diena, notikums

Piektdiena, 18.jūnijs
Izbraukšana pl.12:30 no Olimpiskā Sporta centra (Grostonas 6b, Rīgā)
Ap pl. 16:30 ierašanās Kauņā

plkst 18:00 spēle Darius ir Girenas stadionā, Kauņā
LATVIJA – LIETUVA

Nakts hostelī, Kauņā

Sestdiena, 19.jūnijs

plkst 18:00 spēle Darius ir Girenas stadionā, Kauņā
LATVIJA – IGAUNIJA

pēc spēles ap plkst 20:00 izbraukšana uz Rīgu,
ap plkst 00:00 iebraukšana Rīgā.

Brauciena cena: 20Ls (30Ls - *** HOTEL)

Cenā iekļauts:
Vieta autobusā , futbola biļetes, 1 nakts hostelī.

0
Tomēr izrādās, ka vēl ir iespēja savākt autobusu. Šobrīd nepieciešami 5 cilvēki, pieteikšanās termiņš rītdiena.

Kontaktpersona: Eduards Bērziņš-Lācis, telefons - 29196805
0
A uz kādiem nosacījumiem tas šoferis tiek meklēts? Man, piemēram, vieglajā auto ir tikai 4 pasažieru vietas (un tie futbolmači kā iespējamam līdzjutējam - skatītājam diez ko neinteresē).

Bet, ja izdodas abpusēji izdevīgi vienoties - transportēšanu varam sarunāt.
0
Šoferis tiek meklēts tāds, kurš būtu vairāk ieinteresēts futbolā, nevis sava maka papildināšanā ar šo braucienu.
0
Nu, tajos 20,- Ls dalības maksās ~ cik Ls ir atvēlēti transporta izdevumiem? Kādi ~ 10,- Ls?
0
Jā. Ja tu piekrīti aizvest pilnu mašīnu pa 10ls no cilvēka, tad varētu vienoties.
0
10 Ls no cilvēka manā gadījumā nosegtu degvielas izmaksas. Ja naktsmītne + pārtika + dzērieni jāfinansē pašam, tad neatmaksājas tā šoferēšana.
0
Tapēc arī tiek meklēts cilvēks, kuram futbols interesētu pietakmi, lai viņš pats būtu gatavs par to samaksāt.
0
Nu, 18.-19. jūnijā vairākas aizraujošas spēles skatāmas TV. Un alu arī tad jāiedzer...
0
Lietuvā alus tiks tukšots visnotaļ pieklājīgos apjomos )))
0
reku apgreidota trūmetāla versija - ar futbola skaņu efektiem >:D
ej.uz/eye
0
Ehh, laikam jau cilvēki sāk aprast ar to troksni :D

Šodien angļi gan parādīja visai vāju sniegumu. Varēja ierēkt par krievu komentētāja asprātīgajiem jokiem :))
+6
Drusku pielaboju internetā klīstošu komiksu par vuvuzelēm un Č. Norisu: bildites.lv/images/kt54nx18bjqx...
0
Būšu visnotaļ gandarīts, ja Itālija, Francija un arī England netiks 1/8 finālā...
Vienlaicīgi - ceru, ka par pasaules čempioniem kļūs kāda no Eiropas valstīm :)
0
Pagaidām viss kārtībā, Holande jau 1/8 finālā!
0
beta.novoteka.ru/?s=sports#nnn150390...

Vot tie ir fani, to es saprotu. Bet islamistiem tiešām nav visi mājās. Vismaz daļai no viņiem.
0
hmmm, vai tad musulmaņi nepieder islāma reliģijai??
+2
Futbolisti mēdz izcelties ...

Čalis vienā spēlē neiesit 3 pendeles ...
www.youtube.com/watch?v=FD93d2Blkhc...

Bet citā iesit ar galvu no 40m ...
www.youtube.com/watch?v=sAyxtwtXp1M...

Un citā viņu drāž galvā uz zālītes ...
www.youtube.com/watch#!v=fsaLEv0Qe0c

A šitas vispār kautkāds leļļu teātris ...
www.youtube.com/watch#!v=L-7VtvGdWWY

+2
Atgriežoties Latvijā no Kauņas, tikām sagaidīti ar šādu rakstu :)))
www.diena.lv/lat/sports/sportafo...
+1
Tie esat jūs ? Bet džeki labu darbu dara - apdzēš pašaizdegušos beņķi :D
0
Konkrēti manis tajā bildē nav, bet džeki mūsējie.
Un beņķis tiešām mistiski aizdegās - sektorā bija tikai mūsējie, bet neviens no mūsējiem beņķi nededzināja. Dēļ mistiskā beņķa uzreiz (nu vispār ne tik ļoti uzreiz) bija klāt apsargi, līdz ar to nevarējām dedzināt piro, kuru tik sarežģīti bijām dabūjuši iekšā.
0
Nez kas ta ar Neonz noticies... Iegrimis TV vai kas cits?
0
Pēc KŽ athodņaks ieildzis. A kāds šim sakars ar sakeri ?
0
Pirms pāris gadiem jams tak to lupīja kā traks.
0
Forša spēle tikko bija. Portugāle parotaļājās ar Ziemeļkoreju. 7:0. Raktuves vai meža darbi priekš korejiešiem mājās gan jau sagatavoti.
0
es tepat tepat
0
Klāt 1/8 fināli. Pirmais gan tāds garlaicīgs, Urugvaja - Dienvidkoreja.
Vot nafig kaut kādas Dienvidkorejas vietā nevarēja būt Kotdivuāra?
0
Tāpēc ka šoreiz, kautkāda izrādījās Kotdivuāra ...
0
Izskatās ka Amīši dominē (5 grupās pirmie). Pārējās eiropieši. No skatītaja viedokļa ne visai interesanti, ka daudz viena kontinenta pār (4/8).
0
Jā, Rietumu puslodes pārstāvji pagaidām izskatās iespaidīgi. Hondurasa vienīgie, kas no grupas netika ārā. Portugāle - Spānija varētu būt interesants mačs.
+2
Lūk arī viss beidzies.
0
Fināls bija labs. Spāņi vislabākie. Vai tiešām?
PČ bija izlase, kas nezaudēja nevienā spēlē. ...Jaunzēlande nav zaudējusi nevienu spēli, bet par čempionu nav kļuvusi...he ;-)
0
Pagājušajā EČ Šveica izlidoja 1/4 finālā ārā tā arī pa visu čempi nevienus vārtus pamatlaika neielaiduši.
Vai arī Polija.
0
Jobanais astoņkājis laikam nespēj kļūdīties

edition.cnn.com/2010/SPORT/football...
0
Nū, iespēja, ka viņš uzminēs visas 8 spēles bija 1:256. Gan jau viņiem bija vēl 255 astoņkāji :D
0
Koķei sava blondā galviņa arī tak jāiebāž.

sportacentrs.com/futbols/pk_2010/120...
+4
Paskat - Z-korejā arī laikam politiskais atkusnis iestājies - šoreiz pēc čempionāta uz lēģeri aizsūtīts tikai treneris, nevis visa komanda.
www.tvnet.lv/sports/futbols/3409...
+1
Es gan uzskatu, ka katru tešo vajadzēja publiski nošaut. :D
+5
Un uz Z-Koreju būtu veselīgi aizsūtīt visus tos, kurus moca nostaļģija pēc Padomijas.
0
Nu tas jau ir galīgs auts, bet, viņi jau bija gatavi, kad brauca spēlēt, jo domāju, ka tika jau fakta priekšā pirms čempa nostādīti...
0
Man liekas, ka tā vairāk ir Rietumu propaganda, jo kas īstenībā notika ar ZK treneriem un spēlētajiem to neviens nezin (slēgta valsts tipa). Iespējams atpūšās... ;-)
Nāk prātā Nigērijas izlase, kutas prezidents piedraudēja savas valsts futbolistus "diskvalificēt" uz dažiem gadiem par neveiksmīgo startu PČ, bet viss atrisinājās pēc FIFA iejaukšanās.
Tātad, ja valsts jaucās iekšā sportā (konkrēti futbolā), tad FIFA ir tiesības apturēt valsts futbola aktivitātes.

Kā būs ar ZK hz. Vēl japapēta ko saka FIFA?
0
Apturēs ZK futbolkomandas startu un tad paši brīnīsies aiz kam ta vajadzēja tās atombumbas kustināt, hhehe :D
0
LOL, tādai Z-korejai jau nu gan baigi rūp, ko tāda fifa viņiem teiks.
0
Katrs iemesls ir labs iemesls ;)
0
ZK mani interesē. Kāpēc slikti nostartēja franči un itāļi tāds ir jautājums?
p.s. visspilgtāk atmiņā palika Jaunzēlande, kas nebija zaudejusi nevienā spēlē ;-)
0
Par maz vardītes un par maz makaronus rija.
Neskatījos nevienu spēli no Francijas un Itālijas puses , bet pieņemu, ka tur bija daudz stāru , kuri bija viens par otru gudrāki, līdz beigās pa dirsu dabūja un ārā.

Man visspilgtāk atmiņā palicis cik daudz alus tika izdzerts , bet tas nepalīdzēja oranžajiem uzvarēt. :D
0
Par itāļjiem - ej nu sazin, bet Francijai komandā bija reāli pretīgs mikroklimats. Nav taču normāli, ka četrgades svarīgāko sacensību laikā, komandā notiek tāds incidents kā starp Domeneku (labi, ka džeks ir prom) un Anelkā.
0
0
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas