Ideja!
0
Neko jauno neesmu atklājis,tikai atgādinu daudziem jau laikam labi zināmu lietu - forši ir cept šašlikus uz lodžijas! Nekur nav jābrauc,nekur nav jāiet,ledusskapis ar alu arī blakus. Tieši tas,kas vajadzīgs,lai būtu normāls relax pēc nogales kodiena! Super Geto atradās labs,kompakts čuguna grills,īsie iesmi,gaļa izmaksāja arī tikai 6ls,vairāk kā 2kg,ja pats taisi,vismaz zini ko ēd un rezultāts ir labs!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
vēl foršāk ir to darīt brīvā dabā, dārzā vai pagalmā, imho
+4
jā, tik pat labi, jau var izlaisties līdz tādām līmenim, ka šašliku cept uz pannas- galu galā ledusskapis ar auksto alu vēl tuvāk, tur pat virtuvē, nebūs pat no lodžijas jāatnāk.
svarīgs taču ir process- daba, draugi, tusiņš. tā gaļa ir tikai paralēli.
+8
Šitā darot var dabūt kluci no devītā stāva pa taisno iekšā tajā sūda grillā!
0
sen nav taisītas tēmas augšā par ēšanu!
0
Es mēdzu cept šašlikus savā elektriskajā cepeškrāsniņā, sanāk pat labāk, nekā ja ir uz oglēm - nekad nepiedeg un izcepjas līdz galam.
0
Būs japamēģina uz grilla kādreiz pagatavot steiku - asiņainu un sulīgu!
+3
es gan varu ēst arī jēlas ogles, ja man ir laba kompānija:D
0
1) Runa ir par svētdienas vakaru,kad 100% nekur nebraukšu,jo rīt uz darbu un tikai pimrs pāris h pamodos no nogales pasākumiem.
2) Ja gribas šašliku,tad nav ko kautkādos stereotipos par klasiskajiem procesiem jāt sev prātu.
3) Ar bračku divatā cepam un atmosfēra ir ok.
4) U, bla bla bla.Neiebrien galējībās. Tikpat labi var pateikt,ka var kautkādu huiņu polietilēna plēvē nopirkt,iemest mikrenē un pasniegt - kafka gatava!
5) Vajag dzīvot 10. stāvā,tad nevien no 9. kluci neiemetīs.

p.s Kas ir sūda grills,tev tāds ir?

Ja gribu šašliku,tad pie drisas,kā bet dabūšu gatavu! :)
+1
Sūda grills ir tāds, kas kūp uz balkona.
0
Nevis uz balkona,bet uz lodžijas ;)
0
Ir starpība ?
+4
lodžija ir līdz ar mājas sienu, balkons ir izvirzīts uz āru
0
Par lodžiju sauc balkonu , kurš nav uz āru uzcelts. Līdz ar to iedirst tajā nesanāks.
+2
Pastāv zināmas aizdomas, ka BigUgga dzīvo virs Walker :D :D Bet ja nopietni, tad tiešām tie grilla dūmi varētu traucēt kaimiņiem. Iedomājies pats, istabā bezgaiss, svīsti, jāatver logs un te panesās iekšā dūmi ... :D
0
Es kā persona, kura nekad mūžā nav dzīvojusi tajās padomju laiku daudzdzīvokļu mājās, aizdomājos par tiem balkoniem - tie jau nedrūp lēnam kopā?
+6
tiem jau pāsravarā ir lodžijiņas >:)

cik skaists vārds - lodžija. varētu būt kādai daiļai jaunkundzei - Lodžija! ak, Lodžija, mana mīla!
0
jāiet atpakaļ skatīties Lesiju
+1
Manā mājā pagaidām vēl nedrūp kopā,119. sērija tomēr nedaudz svaigāka skaitās. Aizdomām nav pamata,virs manis neviens nedzīvo bēniņos. Vismaz teorētiski nevajadzētu. Par dūmiem arī aizdomājos,bet bija o.k,tas sūda grills dūmoja ļoti minimāli.
0
hehe walker,tu man pasniedzi ideju ka ciiniities ar kaiminju pimpi kursh man blakus piipee regulaari blakus lodzhija :D
+2
Lika atcerēties aņuku par lupatu dedzināšanu un smiešanos :D
0
:D
kaimiņu pimpju apkarošana ar sūda griliem.
nav slikti :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas