"Durvis taisi vaļa b*ee tu...
+5
*auka ver vaļa durvis, lai es tevi varu nomrmali nosist *uka :hahahahaha:

www.mango.lv/zinas/nejedzibas/la...

visas vecās "sēnes" ar saviem šuneļiem protams pirmās notikuma vietā :D:D:D taa tas laikam ir visaa Latvijā + iereecu par taam vecaam kluksteem, kas paarrunaa notikusho, taadas ir katraa pagalmaa, ja kautkas notiek - tad peec stundas var dzirdeet pilniigi citu staastu :D
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Nesaprotu par ko tāda brēka. Džeks ņēma piemēru no pasenu laiku romantiķiem, un sāka savai izredzētajai serenādes pie loga dziedāt.
-5
Vo vo, a ta *auka timer pa kreisi laiž

un vispar kādam lupatam čalim ir jābut, lai vec. no dziv. izmestu...
0
Nu, ja tas ir tās vecenes dzīvoklis, tad var jau kaut ar mentu palīdzību izmest.
0
Varbūt viņa vnk neielaida viņu iekšā.
+1
*auka, ver vaļā durvis, lai es tevi varu normāli nosist, *auka --- nedēļas teksts.
+4
man jau atkal labā sirds- man to viņa sievieti žēl:( iedomājieties šitāds atsladenis. ir nācies strādāt ar šitiem "varoņiem", kas pa pālim ņem un nosit savas sievas tāpēc, ka dzērumā pelītes un mīļākie sāk rādīties:( izolēt no sabiedrības, kamēr nav par vēlu!!!
0
Visumā piebidrojos U, šitādus šmigas varoņus der iepērt.
+4
Diez kāpēc šādos gadījumos Piržants un Sippele sašutumā nepļūta, ka alkohola tirdzniecība ir jāaizliedz ar likumu? Sargiet sevi un sev tuvos, un izejot kāpņu telpā, neaizmirstiet, ka tur atrodās kāpnes.
+11
Turpinājumā raidījumā: trīs bezrūpīgu jauniešu atpūtu alkohola reibumā pārtrauc kāds vējā nomaldījies ķieģelis no netālu esošā, pamestā būvlaukuma. Policija un vecāki ir vienisprātis, ka ķieģeļi ir jāaizliedz turpat uz līdzenas vietas. "..kopā ar bezrūpību un izlaidību" piemetina Hujāts.
-1
Eu kads nezin kur palicis/ka atrast to video ar to cirku?
+2
^
Kam Tev Latvijas svētkos tādus sviestus tagad vajag?
-2
Es tagd Jugla (drink) cik sprotu tas festivls te pat preti notika, gribas to video redzet, bet ta jau driz uz centru

(pllaukss)(pllaukss) Esi sveiks LV
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas