Pasaules gals.
+3
Pizdec būšot 2013. :))

www.mango.lv/zinas/apraksti/pasa...

Es gan ceru, ka 2018. ncisti atgriezīsies no Mēness un ieviesīs te beidzot kārtību.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+3
tad jau mums vēl 3 gadi ko ballēties;)
0
Kur atsauces uz zinātniskiem žurnāliem?
+2
es arī par šito lasīju un nopriecājos. bet tas ir mango.lv, kam es, kh, khmm, īsti neuzticos.
0
piektdienas vakars un nīkstam mājās pie kompja... ehh, cik pirms nedēļas ap šito laiku bija labi!!!!!
+2
Tas viss būtu baigi forši, tehnoloģijai ir jānomainās, visam ir jānomainās, bet tie stulbie cilvēki tak močīs viens otru nost. Bet varbūt, ka ir arī laiks, es nez... Būtu viens ar pliku kuli, justos daudz omulīgāk.
0
Nu nez', nekā jautra nebija pirms nedēļas, tāpat vien nīku vakarā pie kompja. :)
-2
Mana personīgā pieredze ir ka progress ir nevis 3 lieli soļi uz priekšu, bet gan 2, viens atpakaļ.
Īslandes vulkāns labs piemērs, kas parāda ar kādām problēmām var saskarties mūsdienu cilvēce.
Jāmin arī tehnologiskā katastrofu Karību jūrā.
Bet kāds ir īstenais cilvēces mērķis? Izdzīvot par jebkuru cenu? Kāda nākotne mūs gaida?
Ir dzirdēts, ka cilvēks spēs ietekmēt dabas procesus (vulkānus, zemestrīces, izsaukt sausumus) t.i. dažu valstu rīcībā ir ekstrasensu dienests, kuru lomu arī nevar nenovērtēt.
Viens ir skaidrs, ka karš beigsies, tad kad cilvēce būs vienota, būs vienota valūta. Bet vai būs vienots miers? Saules magnētiska aktivitāte draud visu izjaukt. Smalki ...tas visums veidots ...
+4
blaaviens tad jau jaadzer vairaak...veel tik daudz alus skirnes jaanogarsho...ceru ka paspeeshu:)
+5
Kamēr ir tehnoloģijas (nu, kamēr tās darbojas) - dārgās foruma meitenes, fotogrāfējiet savus pupus un dodiet mums tos apskatīt un saglabāt!

Kad tehnoloģijas paputēs un forumā vairs nevarēsim ienākt, vismaz būs saglabājušās [izprintējušās] patīkamas atmiņas no labajiem laikiem!
-1
Skat, te jau vēl lielāku pizģecu pareģo:

www.mango.lv/zinas/slavenibas/ci...

Toš atliek tikai dzert un pisties, kamēr vēl ir laiks. :))
+3
Es arī , kad aizieju uz The Room un apsēžos uz mighty throne, pareģoju, ka tuvākajās 24h tiks dzerts 5% šķidrums. :D
0
Par šito jau labu laiku atpakaļ biju lasījis, tagad skatos, ka pārcēluši pa gadu uz priekšu. :)
+2
nu ko - jāpako mantas un jāiet dziļi Kurzemes mežos - gaidīt pasules galu, ha...
+4
Bija tāda tupa filma "Next" ar Nikolasu Keidžu, kurš viņš nemitīgi pareģoja, skaitļoja nākotni ik pa 5 minūtēm vai cik tur uz priekšu. Vienīgais, kas bija labs tajā filmā, bija teikums, ko pats viņš arī pateica: "Here is the thing about the future. Every time you look at, it changes, because you looked at it, and that changes everything else."
+2
ko, jāpārceļas uz laukiem, jāiemācās govi slaukt, alu brūvēt un citas senās ekstras. pie pupu attēliem tikt gribētājiem, būs jāņem talkā papīrs un zīmulis, tad gan jau kkā izvilksim:)
+5
Nevajag pupu attēlus, vajag īstus, dzīvus pupus.
0
nu kādam jau tiks tas zīmētāja priekš :D
ai, man šodien garlaicīgi:( ciest nevaru, kas sestdienās jāatstrādā tāpat neviens neko nedara.
0
Kaut man personīgi pilnīgi pokuj uz tām atstrādājamajām dienām, nekad neesmu varējis saprast kāda jēga no tā.
+1
Te rekur var tā kārtīgi pafantazēt par tēmu - n-tie iespējamie scenāriji: www.exitmundi.nl/
0
^^^ tā kā tiek aizvietota piektdiena, tad man tāpat pofigs. Turklāt atvaļinājums līdz 21. Nezkāpēc daži brīnijās, nafig es negribu ņemt no otrdienas, lai arī 22. ir brīvs ... bet tā tač pirmssvētku dienu un vēl Jāņu eglīte no 13:00 :D, tā ka otrdien uz šanci caur Miestiņu jābrauc :p
0
principā NASA pareģoja 2013 gadā Latvinergo bankorotu!
tad sanāk, ka dzīve turpināsies?
Nevaru sagaidīt NLO ierašanos officiāli...!
+2
^ jāņu eglīte- mēs kā reiz vakar par šito brīnumu pie mangaļu nama ierēcām. nu es varbūt no modernās mākslas neko nejēdzu un esmu pārak konservatīva, bet nu kādam idiotam ir jābūt, lai pa jāņiem pilsētu izrotātu ar eglīti?:D
+3
Nevaru sagaidīt NLO ierašanos officiāli...!
^
Vai ta ar Repši nepietiek?
+1
Repše ir tikai sūtnis, kas novēro situāciju, gluži kā SVF sūtņi!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas