Dark Domination meklē vokālistu
0
lv Black Metal grupa Dark Domination meklē vokālistu.
www.myspace.com/ddomination...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
-4
haa haa...kuro jau:D
+4
Cik es zinu, un es zinu, vokālists nekad netika meklēts.
0
epic fal veetrasspok :D
0
cik mēs zinam, un mēs zinam, viens pat jau tika izprovēts kādu mazu brīdi atpakaļ.
bet tas tā, nav ko mēli velti tērēt un pirkstus deldēt, iet piesakās.
(bet varbūt, ka tas viss ir atkal viens triks, pirmsvēlēšanu vai attiecīgā statusa stiprināšanai)
0
Ja tomēr meklē, tad, iespējams, kaut kur pazudis tas vokālists...
0
Viņiem ar vokāliem nodarbojās ģitārists, bet tagad grupa grib brīvo vokālistu...
+11
Būs grūti, Dark Funeral arī meklē, baigais pieprasījums :D
0
cik atceros sen, sen atpkaļ bija tāda grupa Machinery perfect.
Tiem bija gana jestrs blacka vokills ^_^
pieaiciniet šamējo...
+1
MP nebija TRVE...
DD ir TRVE :):):):):)
0
True vai netruuu, bet tapat labs! 8)
+4
urskumug frontmens tagad bez ģelas sēž... vot lai piesakās :)
vokāls gana labs :)
+1
Sonnenmensch... pastaasti man, kas ir TRVE!
0
Jautājums uzstādīts pareizi, tikai ne tai personai, kurai uz to šajā sakarā ir jātbild.
+8
Adriānam dikti patikās DD, tagad ir arī kara-okkes pieredze. Pēdējais laiks startēt.
;)
0
Desper, davai!
0
Jū, daffai zlobu!
+2
Jā, parādi vienreiz tim kristiešiem, kur viņu vieta!
-2
Mjā, bija man jau tāda doma, bet pirmdienās tikt ārā no darba paredzētajā laikā... ir mission imposible. :(
+4
Pfff, lame excuses...
0
Par nožēlu - nē. Vismaz ne manā darba vietā. Reti kad izdodas izkļūt ārā no darba oficiālajā laikā. :( A nav tie laiki, lai varētu baigi sprēgāt pretī.
-1
weah.
te nu bija ģitārists.
un te nu bija arī vokālists.
nākamreiz būs laikam... ble... kas tur paliek... sintezatorists? backvokālists? skaņotājs? ūdens padevējs?
0
Mēģinu atcerēties, kurš slēpās zem nika Lops.
+3
te tava sirdsapziņa. kas pirms gada pārsaklausījās frāzes "bet man tak ir baigi labs vokāls".
0
Nav arī pasliktinājies. Bet ne jau par to ir runa :) Runa ir par to, ka mēginājumi prasa regulāru apmeklējumu, vai ne tā? Un pašlaik tāds luksuss man nespīd.
0
Drīzāk - kāpēc neizmanto pats savu vokālu? :D Teksta maniere man te vienu džeku no ciema pie upes atgādina :D
+1
Ja patiesi no sirds grib močīt, vienmēr var variantus atrast. Pārējais ir otmazkas. :)
+2
Labi, tad mana sirds pašlaik ir aizņemta ar citām darīšanām. Un vispār, fuck off, ko piepisāties?
+2
Nesaproti, viņi Tevi grib...

Kā DD jauno vokālu. Gan jau paši DD arī vien priecātos.
0
Desper, tev kritusi laimīgā loze, a tu iznieko savu talantu..:)
+4
nav ko tur ākstīties, labāk uzreiz uz Dark Funeral
+2
Gan jau, ka Dark Funeral Desperam paši piedāvāja, tāpēc viņš te no DD smērējas vaļā. :D
0
Deathperado
aizvakar, plkst. 23:12

Par nožēlu - nē. Vismaz ne manā darba vietā. Reti kad izdodas izkļūt ārā no darba oficiālajā laikā. :( A nav tie laiki, lai varētu baigi sprēgāt pretī.

pēc idejas tagad visiem ir datori un majas Guitar pro - džeki atsūta tabu, tu sedi klausies, raksti lirikas un trenējies mājas- pēc tam sarunā mēģi ne darba laikā un visi laimīgi...

+1
^^^ un tā rodas tās "ūber krutās kārklu grupas", kas nemāk spēlēt dzīvajā.
+10
^ Un dzert ar nejēdz.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
Viskas