Fašizm ņeproiģot!
+6
www.youtube.com/watch?v=kAcqSECyRD0...

Skatiet, kā Mongolijā mīl Hitleri :D
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
ja nipanimāju parusski
+8
principa es neka te smiekliga neskatu
+6
Atsaldētie izdzimteņi
0
Noskatījos visas 4 daļas, visai interesanti.
0
0
arī iečekoju visas 4 daļas, jo kad rādīja pa NTV, reklāmu tikai redzēju, bet ne pašu raidījumu :(
0
+4
Ādolfa pakaļlažas! Šitos kropļus vajag aizvest uz mežu un aprakt.
+11
diemžēl (vai par laimi) krievi ir ļoti pašdestruktīva nācija.
Kā kometos jūtūbā par trakojošajiem fa un antifa raksta kāds krievs: Бедные наивные малолетние долбоёбы
0
un kas pats interesantākais - droši vien kāds no šo "varoņu" rada gabaliem savā laikā ir varonīgi cīnījies pret nīsto fašistu armiju aizstāvot savu rõģinu..
0
kas pa fašistem, tīri neizdevušies krieveļi, man tepat Kauguros arī tādi purni ir sastopami.
0
^ Mans kaimiņš? :D
+3
dabiskā atlase, ne jau tie gaišākie prāti tur viens otru močī nost.
0
^^yo gorod geroj
-14
Fašizm proiģot! - pareizi butu.

Labs.
Zel ka LV ta sauktie nacisti tikai 16 marta piemineki ar krizes ziediem apber.
0
^ aber nesapratu?
0
Ne tu viens.
0
tie gansi jau visi fašisti.
+4
Man liekas, ka 'metal' komentārs diezgan nepārprotami norāda uz to, ka šis ir slāvu neonacists vai vismaz attiecīgās ideoloģijas piekritējs.
+4
"slāvu neonacists"

šitas izklausās pēc tāda nuuuuu riktīgā lamuvārda :>
+2
www.youtube.com/watch?v=DZFC0c-wfts...

intresanti palasit komentaatrus kaa sc aizstaavji tur sprauslaa .
+1
«Русские идут»

drugoi.livejournal.com/3368172.html...
-6
:))) на второй картинке меч у него из головы торчит..
+1
informatīvi jau tam slaidšovam ir jēga, bet kāpēc tam jābūt 10 minūtes garam un entās reizes atkārtojot vienas un tās pašas bildes es totāli nesaprotu.
0
tikko pīpējuju kāpņu telpā un biju liecinieks sekojošam atgadījumam, te Rīgā, jo esu mājās uz nedēļu:

sīko bariņš nāca no skolas un pretī viņiem pensijas vecuma onka, kad viņu maršruti krustojās pie manas trepju telpas, onka reāli pa visu sētu uz sīkajiem krieviski nobļāvās - deti fašistov! ....

man gribas ātrāk atpakaļ uz Austriju ....
+1
ja jau tevi tas satrauc, nez vai ārzemes ir risinājums. bet varbūt jau arī ir, neesmu dzīvojis ilgtermiņā nekur citur.
0
Iespējams, ōpītis saskatījies dokumentālo filmu par WW2 un izgāja ārā izlādēties.
0
tādiem opjiem jau WWII nepastāv, tikai Lielais Tēvijas karš.
0
Vajadzeja tev tam opim izdarit sita, nevis _________ begt prom uz kaut kadu Austriju :lol: :haha:
img4.www.spoki.lv/upload/articles/27/...

vai ari mazliet piedienigak:
palevo.com/gallery/albums/user...
+1
^Fak, varēji pielikt NSFW, jaunās sekretāres acu priekšā atrāvu vaļā.
Te tā mierīgāk, par iespēju uz visu paraudzīties mazliet citādāk. SFW
www.deaddog.com/wp-content/uploads/...
0
Un ko jaunā sekretāre teica par ūsaino onku ar urbjmašīnu ānā?
+1
mincīts:
ja jau tevi tas satrauc, nez vai ārzemes ir risinājums. bet varbūt jau arī ir, neesmu dzīvojis ilgtermiņā nekur citur.

^^^ ne jau tas ir lietas būtība. Tie kas zin mani zin, zin ka es dzīvojos arī pa Lietuvu savulaik daudz, - un šajā gadījumā manis novērotais ir tikai iespējams te Latvijā!!! Lai es kādreiz Lietuvā būtu dzirdējis vai redzējis ka kāds krievu tautības pārstāvis kautko tādu atļautos pret lietuvieti! Tur visi krievi runā lietuviski - tikai te Latvijā ir tā ka mēs joprojām esam fašisti ar savu "zajik fashistov" un neviens no TIEM krievvalodīgajiem neuzskata pat par vajadzību kaut "sasveicināties" vai veikalā iepērkoties runāt latviski.

Un kas attiecas ar manis "bēgšanu" uz ārzemēme, tad es godīgi varu pateikt - vislabāk mīlēt dzimteni ir no tālienes.
+1
^
nu atcerēsimies, ka Lietuvā 80...vai 90 % pamatnācija ir lietuvieši, kad Latvijā latviešu ir ap 50-60 %
(skaitļi ir aptuveni, bet tālu no patiesības nav). Tur nav substrāta kā tāda, lai veidotos kkādi nacionāli konflikti.
Tiem, kas dodās (ķipa bēg) prom no Latvijas, pārmest neko nevaru....
A tas onkulis, kurš bļā :fašistu bērni! Tik un tā drīz nosprāgs, par to nav jāsatraucas. Cita lieta, ka jauna zombiju paaudze aug.
-4
mincīti,tu gadījumā neesi zilīs?:D
kā tādu huiņu var vispār zināt kā sameklēt :D:D
+4
^ a tu lasīt māki? :D
+1
Es jau teicu,komunistus un fašistus pie vienas sienas.

gocryemokid.memebase.com/2011/01/14/emo-scen...
-5
Liec mierā fašistus! :)
+3
^es kapus neapgānu ;)
-3
Parādi man fašistus - kapu apgānītajus. :)
+2
Tēma atsauca atmiņā pirms pāris dienām redzēto.
Dzīvoju netālu no centra, tieši pretī manam logam ir veca koka mājele, pat mazliet iegrimusi zemē. Logi aizsisti ar papi, tāpēc ilgu laiku domāju, ka tur neviens nedzīvo, taču pirms kāda laika sāku pamanīt, ka ik pa laikam piedzērušies krievi tur iet iekšā. Priekš rajona nekas īpašs, krievu te daudz un dzer te arī daudz, bet tie bija diezgan jauni čaļi, nevis tie rūdītie alkānbomži, tāpēc mazliet nobrīnījos, ka lien "pamestā" mājā.
Tātad, pirms pāris dienām, dzirdu skaļus kliedzienus - domāju, ka moš kādu klopē uz ielas. Atveru logu, dzirdu no tās koka mājiņas ļoti skaļu, militāru krievu mūziku. Kliedzieni bija no tā, ka, acīmredzot, viens no kompānijas izdomājis doties prom, un šis ārā uz ielas atsveicinās no saviem čomiem. Pa logu izkārušies trīs skūtie, viens stāv uz ielas, visi četri pilnā balsī bļauj "Sieg heil" un vēl kaut kādus saukļus vāciski. Fonā skan kaut kāds krievu "Sturmfuhrer" kavers. Tie ar papi aizsistie logi uz mata kā pirmajā video 4:15 :(
0
Ka jau mineju - Fašizm proiģot (NACISMS - musu gadijuma), komunistu cukam navi :haha:

p.s. ooo ka mans kurs tur koments te savacis minusus, redzes vai sis parspes - un atceraties bezdarbnieki-MINUSISTI - "Arbeit macht frei"
+1
^ nacisms un komunisms ir viens un tas pats, izņemot viena vēlmi šķirot cilvēkus pēc sociālās piederības, bet otra - pēc rasu piederības un no pirksta izzīstas eigēnikas. kā arī, protams, atšķiras izpildītājvalstis un pamat-izpildītāj nācijas. tomēr visu nepareizo cilvēku iznīcināšana ir ļoti vienojošs uzstādījuma abām ideoloģijām. nekādu labumu, pat labi gribot, nav iespējams atrast ne vienā, ne otrā, turklāt tās ir arī nerealizējamas utopijas, kuras realizēt mēģinājuši, maigi sakot, psihiski nestabili cilvēki.
0
pfff, un tu tiešām domā, ka mīnusus tev liek tikai bezdarbnieki? :D superīga uztveres distorsija.
0
Norvēģu Pāķi - vai nu kaut ko neuztver / neproti lasīt, vai nu vienkārši lunahots.
Overkiril - 02 / 112 / kas tur vēl.
+2
^^^ Kaut ko labu jau var atrast kā vienā, tā otrā, jautājums tikai, vai labais atsver slikto.
0
Komunisti bija par vienlīdzību - apšāva bagātos un visi kļuva vienlīdz nabagi. Daļa, protams, bija nedaudz vienlīdzīgāka.

Nazi-fazi domāja, ka tieši viņi ir tie vienlīdzīgākie. Domāt jau var ko grib, bet realizācija piekliboja, jo citi tā nedomāja.
0
Smejos par to, ka lielā komunisma ideja bija par vienlīdzību, bet padomju laikos veikalu pārdevēji un ierēdņi bija vienīgie, kam bija pižiki, un kas varēja dabūt gaļu.
0
Ideja jau bija, bet, kā jau BoD teica, kliboja realizācija. Laikam jau komunisma koncepts īsti neatbilst cilvēka dabai, ej nu izskaud privātīpašnieciskuma instinktus.
+2
Īsti jau nevar zināt, vai ir tāds "privātīpašnieciskuma instinkts". Tas mierīgi var būt parasta izdzīvošanas instinkta izpausme. Teiksim, ja tiešām izveidotos reāla komunisma sistēma, nevis parasta diktatūra ar ideoloģiju tikai uz papīra, ja cilvēkam tiešām nevajadzētu uztraukties par izdzīvošanu, veselību, drošību, utt. - nevar zināt kāda tad tā cilvēka uzvedība būtu. Protams, jautājums ir, vai indivīdam būs kāds dzinulis eksistēt? Grūti prognozēt vai modelēt cilvēka uzvedību, bet ļoti iespējams, personīgā labuma, izdzīvošanas, konkurences, slavas, utt., dzinuļu vietā, kuriem visiem vēl bonusā nāk līdz dažādas blakus izpausmes kā, piemēram, varas, daudas kāres, izteikta tieksme pēc dominance (kā gan citādi lai tiek pēc kumosa?), nāktu citādi eksistences dzinuļi un jēgas?
0
Protams, ka to ir grūti paredzēt. Bet pagaidām ir tā kā ir. Principā jau sociālistiskās revolūcijas mērķis tāds arī ir - pārstrukturēt sabiedrību, iznīcinot tos, kam vajag daudz, un atstājot tos, kam pietiek ar mazumiņu, un uz tās bāzes tad arī celt komunismu. Un arī tas, ka eksistences dzinuļi un jēgas mainītos, arī ir ietverts idejā. Pirmkārt jau kopējā labuma prioritāte pār personīgo - un šī padarīšana jau ir pazīstama un noteiktos apstākļos arī strādā.
-1
Vienigais, kas musdieas vel uztur pie dzivibas neonacistu idejas un pieludz pasu Adolfu, ir krievi, ari pedejie izgajieni te pat Riga, (zimesanas, slepkaviba, u.t.t.) latviesu skini - tadi vispar nav, varbut kaut kadi pokemoni, bet tie jau cik atri paradas, tik atri pazud.
0
^^ nu ja - ideoloģijā uz papīra.
0
Amazones indiāņi dzīvo (dzīvoja) komunismā. Viņiem nekā nav un neko arī nevajag, jo visu sniedz džunglis. Aizej salasi, nošauj, noķer. Izpratnes par privātīpašumu nav. Bišku pakaro savā starpā (ideoloģiskā cīņa, tā teikt).

Lasīju SestDienā aprakstu par Maurīciju (uz A no Madagaskaras). Tad vietējais induss stāstīja, ka audzis 8 bērnu ģimenē un smuki dzīvojuši. Pašam tikai divi bērneļi, jo vairāk nevar atļauties - katram tak vajag datoru, Xbox, sērfa dēli ....
0
Mhm, tik vai tik tur tās ideoloģiskās cīņas nebi no sērijas - ē, pacani! a man i ideja - ejam ka pamedīt kaimiņcilts medību laukos?! :D
+1
"Vienigais, kas musdieas vel uztur pie dzivibas neonacistu idejas un pieludz pasu Adolfu, ir krievi, ari pedejie izgajieni te pat Riga, (zimesanas, slepkaviba, u.t.t.) latviesu skini - tadi vispar nav, varbut kaut kadi pokemoni, bet tie jau cik atri paradas, tik atri pazud. "

nu paldies dievam tēvam, latviešiem nav tik lielu deģenerātu kā krieviem.
+1
Izskatās pēc Jeļcina sekām....
0
Overkiril-Es Tev molotova kokču un aliņu uzsaukšu,nosvilināsi to būdu?
+5
//:^=(
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
krabathor
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas