Piektdien, 13.augustā MP
+10

Piektdien, 13.augustā MP iespējams vasaras Melnākā Piektdiena!

Visu nakti koncertā uzstāsies:
Collide,
Diseim,
SIA Radikal,
Trauma Moralis,
Trendkill Method un citi,
kā arī Melnās Piektdienas DJ

Piebalgas alus kluba bārā maksās Ls 1, koncerts ilgs līdz pat rītam.
Darbosies aproču sistēma, smēķēt varēs iet ārā.

Klubs atvērts no pl. 21, koncerta sākums pl.22.00.

Ieeja Ls 2
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+3
Aizkam mīnuss? Kāds pats netiek? :D
0
LOL, MelnāKĀ :D
+1
Belskest Friday :>
0
iespējams ?
+1
mljin,tieshi tad kad BA
+2
probably the best beer in the world
0
tieši uz fonteinfestu, ibio!
+1
foņķikā, cik skatījos, tāpat labākā diena sestdiena, tā ka var apvienot, ja grib.
+3
uz Brutālo netikušo sēru pasākums...Būs mierinājumam jāaiziet:)
-11
Народ! Кто был, как прошло?
+4
Bija diezgan labs. Karsti ļoti. SIA Radikal beigas redzēju, mani atstāja diezgan vienaldzīgu. TKM vispār baigi labi nograizīja, varēja pat piemirst, ka man tāds muzons ne pārāk; kopš sastāva maiņas ir labs ugārs parādījies. Collide redzēju pirmo reizi ar jauno vokālu; sorry, bet vokāls man likās pilnīgi garām. Diseim bija ļoti labs, šoreiz arī skaņa bija laba (Atšķirībā no iepriekšējās reizes, MOA laikam, kur vienīgo gičistu knapi dzirdēt varēja). Bārda pie bungām ir baiss zvērs. Pirms Trauma Moralis aiztinos.
0
Karstums bija zvērīgs, labi, ka varēja iet ārā pīpēt vai vienkārši ieelpot svaigu gaisu. Nenormāli uzjautrināja (vēlāk gan iekretinēja) centīgais puišelis pie durvīm, kurš pa desmit reizēm šmonīja somas, neļāva iet ārā ar alu (kamdēļ, to gan nespēja pamatot) un visādi citādi dauniski uzvedās. :D
0
Ar alu nevar iet ārā, lai nepiepilda ar savu, bet gan lai pildās pie bāra :P
p.s. gaidu Sabaton konci!!
0
^ it kā tāpat nevarētu ar savu alu uzpildīties, ja jau laiž ārā. Es gāju ar sulu (0.5l), ar to laida bez ierunām. Kāda gan man tad būtu problēma aiziet līdz turpat pieparkotajam auto un sulas glāzi papildināt ar līdzpaņemtu ugunsūdeni? :)
0
Nu ja. Var nelaist ar alu iekšā - tas būtu loģiski, bet kāpēc gan nevarētu iet ārā? Par to alu tak samaksāts ir.

Pēc tam jau tika ieviesta kārtība - kad vairāki ļautiņi pasūdzējās Denisam par šo nejēdzību, tad pēc tam bija pilnīgi brīva kustība. Esot misanderstendings bijis.
+1
...es biju piedzeeries un to neatceros!!!
+1
MP agrāk varēja iet ar alu ārā. Fakts. Gan jau tiks skaidrībā who is quilty in this deadly sin !
+2
kāda kuram daļa. kaut vai nopērku Mp un eju mājās to izdzert:)
-2
...es gan tur uz vietas izdzeru jo pālī grūti kko vēl stiept uz mājām:D
0
bet ja ir nopirkts, bet tilpuma mērvienība vairs neņem pretī?:D
+3
Nu tad stiept uz mājām iesāktu alu ir diezgan peisakains pasākums.
-2
tad es nezinu ko darīt:D
+4
^ Klizma atliek. :D
0
es tak nelaidīshu labu mantu vējā:D
+2
a, es zinu, ko tu dari, kad aliņs vairs nelien vai nav laika to izdzert :p :D :D
-2
kuššššššš:D
0
kā sarunāsim :p
-1
sadomaasim:D
0
Korupcija?
0
nekā personīga!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Dethecrator
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas