Nergals slimnīcā, koncerti atcelti
+1
"According to reports in the Polish media, guitarist/vocalist Adam "Nergal" Darski of the country's greatest extreme metal export, BEHEMOTH, was rushed to the Gdansk Medical University Hospital to receive treatment for an undisclosed illness.

[..]

As a result of Nergal's illness, all of the band's previously announced shows — including those in Russia and the Baltic states in September/October and the U.S. tour with WATAIN in November — have been cancelled."
www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/ne...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Cerams, ka nebūs leikēmiju norāvis.
0
Tiešām jācer.
-4
Behemoth jau 7. reizi bija Latvijā ieplānots?
0
Pirms brīža klausījos BEHEMOTH Satanica albumu.
Jā, esot nopietni slims tas Nergal. Bet nekā konkrēta, vien tas, ka daudzus mēnešus ilgšot tas atveseļošanās process.

+6
"I can assure all of you that when we return, I'll be stronger than death."
Ja vien viņš pats tam kārtīgi tic, tad viss būs kedin..., t.i., kerziniekā |m|
-3
Dievs viņu nosodījis
+3
Vellam tagad jāvelk no sūdiem ārā...
-9
šogad nākošais? /pelnu mīnusus/
+4
Nopelnīsi, ja piesauksi nelaimi.
0
tā arī man jautājums palika neatbildēts, kuru raizi tad jau Begemots tika ieplānots?
0
wtf, skaidri atceros, ka atbildēju - tā būtu 4. reize, cik man zināms. 2001. vai 2002. gadā deju klubā Vecrīga, 2003. - Kabata, 2005 - Salamandra.
0
Paldies!
+2
VVZ, vai kāds te jau šito ir postējis. Slinkums te tagad meklēt.

Bet ko es gribēju teikt - Behemoth taisa vienus no vislabākajiem videoklipiem ever.

www.youtube.com/watch?v=-fBKet3-4Z4...
-1
uh, bļin! diezgan nesūdīgs!
0
Diemžēl izskatās, ka apstirinājušās sliktākās aizdomas :(

www.rockradio.co.uk/rock-news/behemoth-...

Pagaidām gan oficiālus paziņojumus neatradu. Bet ja tas ir taisnība, tad šanses nav lielas....
0
O shit.... :( asins vēzis ibio... :(
0
Njā, varbūt šo gadu izvilks ...
0
Cik saprotu, vienīgā cerība ir uz piemērota kaulu smadzeņu donora atrašanu.
+1
Tā arī ir tāda nedroša opcija - var sanākt, var nesanākt.
+1
nu, jācer uz to labāko...
0
traki:(
+6
Kāds kristietis varētu nodemonstrēt, ko nozīmē kristīgs cillēks un padalīties ar kaula smadzenēm >:)
0
vo vo:D
0
Deram, tas, kurš to izdarīs, nebūs nekāds dieva jēriņš ?
0
Šaubos vai kāds kristietis viņam gribētu palīdzēt pēc visa teiktā un darītā Polijā ( nothing personal) :D
0
šaubos, vai dievs būtu pelnījis citu attieksmi...īpaši jau tagad
0
^^ a kā ta ar ''mīli savu naidnieku'', ''pagriez citu vaigu'' utt.. Vai šoreiz aktuālāk ir ''zobs pret zobu'', ''riebt septiņās paaudzēs'' ?
+2
Pie dirsas to punktu. Sit savu ienaidnieku! :D
+1
Cik vērots pie saviem katoļu radiem, tie pirmie divi punkti attiecas tikai uz citu pienākumiem, kamēr pašiem ērtāki un tīkamāki tie pārējie ;)
0
dark neuztvēra ironiju? :)
0
Nu nav šis gads ar priekpilniem "jaunumiem"...
0
Nu par Nergalu es gan negaidīju. Es drīzāk pieļāvu, ka Ozijs varētu negaidīti nolikt karoti.
0
Eh, nu, varēja tak viņš vienkārši salauzt kāju kā visi, ja obligāti bij huiņai jānotiek...:(
0
Tā viņa sieviete jau esot nodevusi kaulu smadzenes, bet vēl nezin, vai derēs.
0
tikko pabiju Gaiļezera slimnīcā kā reiz, un tā vieta ir vienkārši briesmīga, uff.
šis gads ir nāvīgs.
0
Ja ir nodevusi, tātad izredzes ir.
Kad man tuvs cilvēks ar šito aizgāja, man uzreiz pateica, kur es tās savas kaula smadzenes varu iebāzt, neko i netaisījās ņemt. tikai drusku asiņu.
0
Ja sanāk pilnībā inficētās ar veselām samainīt, tad var izārstēt, bet liela varbūtība, ka kautkādi draņķi paliek. Tik daudz atbilstošu donoru dabūt, lai visas nomainītu ir visai nereāli, tāpēc, ja ir jau kārtīgi attīstījusies leikēmija, tikai asinis pielej, lai ilgāk pamokās ...
0
Negalam par godu uzmetu sen neklausīto Satanica albumu.... baisi labs tomēr.
+4
info no Vikipēdijas par viņa meiču

"In May 2010, the Warsaw prosecutor's office charged Doda with the crime of "offending religious sensibilities" for remarking in a year-ago television interview that she believed more in dinosaurs than she did in the Bible because "it is hard to believe in something written by people who drank too much wine and smoked herbal cigarettes."[5] If convicted, she faces up to two years in prison under Poland's blasphemy laws."

Izrādās, ka Polijā cietumu var dabūt par to, ka pasaki kaut ko ne tā par reliģiju o_O
0
Nergalam jau arī tas nesen spīdēja, pirms neilga laiciņa tikai attaisnoja. Gorgoroth par slaveno 2004. 1. februāra konci Krakovā arī to pašu pantu dabūja, neatceros, kā tur beigās beidzās.
0
Par Gorgoroth es vēl saprotu, ka tur var piesieties tām cūku galvām un asinīm uz skatuves utt., bet par savu uzskatu paušanu... Es pieļauju, ja Vikernes būtu polis, tad viņam simt punkti piespriestu nāvessodu :D
+3
desperam^
Ozijs diezvai noraus šo kaiti. Ar to, kas Nergalam gk.jauni cilvēki slimo.
Šanci viņam ir. Galvenais piemeklēt atbilstošu donoru.
Ar to ķīmiju nomāc viņa asninsradi. Patreiz viņam nav normālu balto asins ķermenīšu. Tie ir līdz galam neattīstījušies, defektīvi un toksiski, respektīvi- vēža šūnas. Šīs šūnas iznīdē ar ķīmiju, nomācot kaula smadzeņu darbību (`ražot asinis`). Bet līdz ar to viņam tiek nomāktas visas asins šūnas, tāpēc viņam nemitīgi tiek pārlietas asinis no malas.
Un fiška beigās ir tāda- ar ķīmiju iznīcinas viņa kaula smadzenēs esošo asinsradi. Ņem donora kaula smadzenes un transplantē recipientam. A notiek tas šķidrā veidā vēnā :) Ja organisms pieņem, atjaunojas asins komponenti, cilvēks dzīvo talāk. Process ir ilgstošs un mokošs....
Mans brālēns uzvarēja šo slimību. Toties cits čalis (labs paziņa) pāris gadi atpakaļ mēneša laikā aizgāja citos medību laukos.
Redzēs, kā Nergalam noies...jābūt gataviem uz visu :)
+1
un vēl interesants fakts- transplantējot kaula smadzenes, recipientam tālāk būs donora asins grupa. Tāka dārgais lasītāj, ja tev patreiz ir , piem., AB (IV) Rh + asins grupa, tad pēc šada tipa tranplantācijas O (I) Rh - u.t.t. :):)
0
Bet tak ir mazāka iespēja, ka tiks pieņemta sveša asinsgrupa.
+2
@Chaos - kāpēc lai piesietos tīri par cūku galvām un asinīm uz skatuves, bez reliģiskā konteksta? Tad jau gaļas veikalu arī jāsūdz tiesā.
0
Precizitātei, nav pareizi saukt leikēmiju par asinis vēzi ( vienkārši tā tautā ir iegājies). Vēzis ir ļaundabīgs epiteliālo audu audzējs. Pie leikēmijas tiek skartas asinsrades šūnas, kas nav epitēlijs.

Hmm, par to, ka mainās asinsgrupa transplantējot kaula smadzenes, gan pirmā dzirdēšana. TIešām tā ir? šķiet nereāli.
+1
Eh , sanāk iekurināt oftopiku , bet nekādas diženās asinis es nemanīju tajā Krakowas viģikā. Varbūt vēlreiz dvd jāpārskata, bet tiktiešām. Divi piesieti pie krusta , 5-8 cūku galvas , baļķu , dzelondrāšu žodziņš. Big deal...
0
@Intars - Ja atvērtos gaļas veikals, kurā uz mietiem būtu sadurtas dzīvnieku galvas un asiņainas sienas, gan jau ka sūdi būtu gan. Animal cruelty.
0
p.s. izrādās, ka aitu, nevis cūku galvas.
0
droši vien, ka jēru galvas, kas tākā bus domāts kkads svētais jērs vtml, ko vienam no tiem mācekļiem vajadzēja upurēt dievuliša vārdā. un krustos piesistās maukas droši vien ir plānots kā kristietība kā pērkama reliģija.
0
^^^ cruelty jau neattiecas uz līķiem. A galvas ta vitrīnās izstādītas tiek. Spānijā arī lielveikalā vitrīnās smuki rotājās nodīrātas aitu galvas ar visām acīm, veseli nodīrāti truši utml. jaukumi - un Spānija tak arī katoliska zeme.
0
animal cruelity vairāk kā indiešu un tadu zemju reliģiskā pārliecība nav? jo kristiesiem zvvēri jau baigi svētie nav - paļubomu pārtikas avots.
+2
Nu ko, kaulu smadzeņu transplantācija ir veikta, tālāk atliek tikai turēt īkšķus.

www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/ne...
+1
Nu, līdz t.s. Jēzus Kristus vecumam nodzīvojis vismaz ir... Kā veiksies tālāk - laiks rādīs.
0
A ko man tagad darīt ... nogriezties nahuj ?
0
Bleidiņš tāds stresains šovakar izklausās.. :p
0
RĀDI PUPUS !!!
+1
Nevis stresains , bet gan normāli ieķemējis. :D
0
vot, vot ....
+1
w00t, woot....
....in da boot?
+3
Amazing news as reports suggest that the Behemoth frontman Nergal has left hospital following his battle with leukaemia.

Reports suggest that Behemoth frontman Nergal has been discharged from the Uniwersyteckie Centrum Kliniczne (UCK) hospital in Gdansk on Monday, Jan 16, three weeks after undergoing bone marrow transplant surgery.

“Adam feels good and is resting comfortably but cannot see any visitors as he can’t risk viral infection’s,” says his girlfriend, Doda.
0
tad nu izrakstīts (uz paša kājām). Laba vēsts, izskatās tiks sveikā :)
0
Nergal has since released the following statement on his condition:

"Hey! What's up! At last — one could say.

"After almost half a year of treatment in various hospitals, several cycles of chemotherapy, irradiation and a bone marrow transplant, I have been finally released home in a pretty fuckin' good condition.

"I'm feeling OK, taking the intensity of treatment under consideration.

"That was not an easy period of my life, but, as I envisioned, I left the hospital victorious. I never considered any other options, but anyway, there were rough moments, too… "

www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/ne...
0
Par vienu plikpaurīti tagad uz pasaules vairāk :D

Bet nu labi, ka viss beigās labi! \m/
0
džekam moš tagad mainīsies pasaules uztvere....sāks kristīgi reliģiozus tekstus bīdīt dziesmās u.t.t. :)
a varbūt kļūs vēl ļaunāks :)
+1
Par kristieti jau nu gan diez vai paliks. Ja nu vienīgi mizantropija varētu mazināties.
0
kkas jau mainīsies viņe dzīvē...kā nekā ar vienu kāju tai saulē pabija pavisam reāli.
0
^^^ man ar sākumā gribējās paņirgt, ka tagad stāstīs, kā atklājis Jēzu, bet nu pārāk nereāls marazms ;)
+2
Jēzu šis jau sen bija atklājis, pēc mūzikas tematikas spriežot.
0
"Atklāt" var tikai eksistējošas lietas.
0
Kas ir eksistence? ;)
Ok, labi labi, negribas tagad filōzōfēt.
+2
0
^ sēdies, 10
0
Starp citu, Crowbar ir gaidāms jauns albums: Sever The Wicked Hand, February 8th, 2011
0
ir gan >:)
0
Ojā!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas