Matu krasa.
-17
Topiks jau laikam baigais :aiwis:, bet PO, gan jau te daudzi true evil/-es kraso matus, jautajums - iesakiet kadu labu matu krasu, kura neizud/neizbale/nesatrud/n... pec menesa...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+6
dabiskā!
+9
Nagus arī lako?
-3
Dabiska bus tad kad nogriezisu metru garos krasotos.

Pricom tur nagi - neesmu jau trakais gots :slura:
+6
profilbildē jau tādi pasviluši izskatās :D
-1
Nē nu ok, ja vecis krāso matus, ja sirmi paliek, bet nahuj to bez iemesla darīt?
-5
Juuu prof bilde - ta no manas ieprieksejas dzives, ja kas biju A.H.

Nu biju lasara pirms 5 gadiem saku to ka kartigs kapu gots darit, tagad nozeloju :emo: kas cits atliek, jaturpina
+2
kas ir :aiwis:, :slura:, :emo: (ok, to pēdējo vēl var saprast....)?
-9
Personas :doh:
0
nu labi, kas ir aiwis un slura?
uh, es jūtu, ka briest kārtīga sviesta tēma! :D
-7
aiwis - normals pacanciks no kaiminu majas, slura - vietejais urliks, kas plendere gar pazobelem

Labi - pietiks :off_topic: - iesakat kaut ko pa temu?
+2
vecīt, tēma diez vai sanāks pa tēmu :)
+6
tās laikam ir jaunās trvemetāla emociju ikonas - :kautkasnesaprotams: Ugga, thnx for update ;D
0
pwc, awis, blwe
+7
Topiks jau laikam baigais :aiwis:, bet PO, gan jau te daudzi true evil/-es slauka dirsu, jautajums - iesakiet kadu labu tualetes papīru, kurš neizud/neizbale/nesatrud/n... pec menesa...
+5
...un galvenais atslauka neatslaukāmo
+3
...un neatstāj metru garu brūno strīpu?
+6
matu krāsotājam - ej uz drogām, pārdevējas zinās :saņoks:
+3
Es tā nēes a mier. Nahuj ta man neviens neliek plusus?! Aw?
+3
^ Atcel limitiņu balsošaniņai! :)
+3
nu mans kā sievietes viedoklis- nahui vecim matus krāsot? emo vēl ir kompliments, es teiktu... gejs? visu dzīvi tagad čakarēsies? nogriez savus krutos metru garos sabojātos matus, nav ādiņa ataugs:)
p.s. un nav parastā veikalā iespējams nopirkt tik labu krāsu, lai tev nekas nebalotu un kas tik vēl nebūtu. tad ej uz profesionālo veici, dzirnavu ielā nummuru neatceros ir, drusku dārgāk, čakars ar to, ka pašam jājauc utml. bet nu tur jau arī pārdevējām konsultāciju var pajautāt.
+1
Man personīgi savulaik ļoti labi pieķērās šī: krāsa www.schwarzkopfpalette.com/our-products/color-...

Bet nu jā, labāk, protams, būtu nekrāsot un ataudzēt dabiskos. ;) Nav jau obligāti jānogriež. Protams, nav visai smuki, ja redzama līnija starp dabisko un krāsoto, bet, ja jau tagadējā krāsa izbalē utt., tad ātri vien viss būs kārtībā. Tikai jāmazgā mati biežāk, lai krāsa nāk ārā. :D
+1
Nu ta beidzot tema ir aizgajusi.

Paldies, par to Palete - ta nebija no ta leta gala, kas Drogas vienmer uz akciju un maksa 1,79 Ls?
+3
Matus krāso pozeri :slura: :doh: :poh:

Tas man atsauc atmiņā laiku, kad šucē izdomājām, ka vajag mūsu bariņam nobliezt melnus matus. Viens čoms nokrāsoja arī uzacis un visi par viņu rēca.
Tad es viņu neapzināti izlābu, jo nokrāsoju bārdu un visi rēca par mani :haha:
0
Bij, bij diezgan lēta, cik tieši piķo - neatceros. Sen tas bija. :D Vismaz maniem matiem labi derēja - varēju tikai saknes piekrāsot, pārējā krāsa turējās uz urrā.
+1
Nu kāpēc uzreiz tā. Mati tak ir daļa no stila. Mazums nepatīk sava matu krāsa, bet nu topiku gan šeti varēja netaisīt. Tev uz kaut kādu bārbiju forumu , ja nemaldos te kaut kur bija links, kur apsprieda meitenes savas problēmas. Domāju tur tev noteikti atbildēs. :D
+3
Nafig vīrietim krāsot? Kam to ķēpu vajag. Pašai man 3 gadus no vietas bija melni krāsoti mati - tagad nezinu, kā atgūt normāla garuma dabīgos, cīnos visādi tonējot, cerot uz saules iedarbību u.c. Cilvēkam vislabāk piestāv dabīgā matu krāsa.

Krāsoti mati papildus jāmazgā ar īpašiem šampūniem, jālieto maskas un balzami - tā arī dabon to neizbalēšanu. Materiāls bojāts, tāpēc visādi jāapstrādā pēc attīrīšanas, tehniski izsakoties. Kakaini izskatās tās melnās spurslas, ja tikai krāso un mazgā ar visu, kas pagadās.
+10
Īsti metālisti staigā lisu galvu, lai izskatītos vēl ļaunāki bla, kurš man nepiekrīt, lai iet dirst!

Otrs variants kapēc varētu būt lisina ir tapēc, ka tādi kā šī topika viedotājs-tik daudz un dikti krāsoja savas spalvas uz galvas, ka viņas beigās parādīja saimniekam vidējo pirkstu un nolēma izkrist - sad but true!

+1
Nu man ir blonda matu kraasa,bet jau kopsh beernu kaajas kraasoju melnus...protams nozeeloju,bet neko padariit...un vispaar kraasot matus tas ir stulbi...loti bojaajas mati...nozeeloju to ka vispaar savaa muuzaa esmu vinjus saacis kraasot...un ja man peekshnji buutu blondi mati...tad ar mani vairs neviens nedraudzeetos:D
-1
^ :D :D :D
Kāds tad tur vairs mellais metāls tad būtu ne? :D
0
aha:D:D:D
0
Nu re pat Helvijs kraso matus - identiska situacija ka man :haha: :sluriks:

Kas izdarits, tas izdarits, tapec jautaju, kura tur labaka matu krasa, ir tak pa 5 un pat hvz laikam pa 7 ls, kadas tas ir?
+4
DELL = metal?
0
nez es peerku pa 3ls...:D
+1
^
un mati kā nekrīt ārā, tā nekrīt! [sasodīts]
+1
es nekrāsoju, a tāpat mati krīt ārā....
0
A mat vispār no matiem vairs tikai pāris milimetri vairs uz galvas. :)
0
*man
+1
uh, man gan pačka aug griezdamās. griezdamās tiešā nozīmē, jo garāki aug jo lielāks pisārs ķemmēt - visādas pinkas un dredu aizmetņi ik pārdienas jāpiņķerē ārā. būs laikam Kavaleras fričene jātaisa :D
+2
Pagaidi , kas darīsies pēc Kanibāļu konča, vismaz man pēc iepriekšējā konča pamatīgs pizģec bija ar to ķemmēšanu. Es atļāvos dzērumā ķemmēt, jo citādi tas ir tāds torture.
0
kārtīgs pizģec ir ja festā neķemmējas un lien mošot - seja sūrst un mati mezglā!
0
Kad tu festā ķemmēsi matus, ja ir jādzer ?! :D
0
metal, vakar, plkst. 23:01
iesakiet kadu labu matu krasu, kura neizud/neizbale/nesatrud/n... pec menesa...

Iesaku tev acetona krāsu (tonis tava paša ziņā). Atbilst visām tavā prasībām.
0
man čoms vienreiz festā matus ar gāzētu minerālūdeni izmazgāja...
0
^^^tur jau tā lieta, bet vienreiz, laikam zvērā, saņēmos! :)
0
jā, ir taču arī iespējas pie friziera noņemt krāsu ar speciāliem līdzekļiem. vienreiz sagrabina piķi, bet pēc tam ir miers un aŗī nekas nav jāgriež.
+2
staigāt lisam - tas ir ļoti true! Nost ar krāsošanu!
+1
Es tomēr izvēlos staigāt ar matiem garumā līdz pakaļai un ar dabīgo krāsu ! :)
-1
YEEEEE vajadzeja uzreiz iet uz seieni:

www.kleoo.lv/forum.php?frmid=723...

Viss skaidrs palubomu janem LONDA visas vistas tur ka trakas par londu, ko sakat EVILI?
+1
atslēgas vārds šajā teikumā ir vistas?:)
0
A pricom tas VISTAS - vards zala color?
0
AA sajaucu nevis VISTAs bet VISAS - kapec zala krasa?
-1
bļe cik gejiska mājaslapa:D
+3
Cik gejiska tēma...
+5
Draugs draugam laiku kavē,
Pis dirsā un tik slavē!
0
Aha, bērnībā visi šausminājās par manu matu krāsu, meitenes nāca klāt "parunāt par to" un teica, gan jau es, kad izaugsu liela, nokrāsošu melnus matus...Tagad man reizēm ir kārdinājums, bet princips neļauj :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas