Grāmata par "Jumpravu"
0
Ja kādam no cienījamajiem truemetal.lv lietotājiem interesē arī ne tikai ļaunais metāls, bet bišķiņ no vieglākas latviešu mūzikas tapšanas vēstures, tad gluži nesen vēl Valterā un Rapā (Vecrīgā pretī kāviņtursauc viesnīcai) bija grāmatu stends ar atlaidēm. Pa lielai daļai nekā prātīga, taču bija arī viena par grupu Jumprava. Maksāja laikam kādu pusotru latu.

Protams, ja vēl tur kāda palikusies.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
jau kādu labu laiku ir šī atlaide.
Bišķi dusma, ka nopirku par kārtīgo cenu - tāpat kā grāmatu par Credo, kas arī tagad maksā latu.
0
Nepaveicās tev...arī Credo grāmatu dabūju par divīti.
0
Jāpalūko rīt - varbūt biblenē ir. M. Ruka kluci par Pērkonu tur atradu.
-12
Reading sucks...
0
Tad jau šis būs tev pašā laikā - Mein Kampf audio formātā! www.vnnforum.com/showthread.php?p=11...
+1
reading kicks ass, bet nu nav jau pat tā īsti laika, lai tā normāli paklausītos muziku, kur nu vēl grāmatas lasīt.
+2
" Reading sucks... " - nu gluži bobija stilā.
+3
Zārks jau nevar palikt tukšs.
+1
Bobijs bija intelektuālāks - vismaz lasīja, lai gan jēgas īsti nebija...
bet nu lasīšana laikam ir viena no lietām, kas atšķir primātu no cilvēka
+1
Primāti arī lasīja - augļus, ogas un ja paveicās - sēnes ....
+1
BladeOfDarkness, tā darbība parasti tiek saukta par vākšanu. Nu vismaz tā man mācīja vēstures stundās...
0
Ne vella, mana mamma nebrauc uz mežu ogas vākt..aiziet un godīgi salasa...
0
Un kāpēc tava mamma ir pārliecināta, ka viņa LASA, nevis VĀC? :D

Eh, mani vienmēr sajūsmina šī foruma iedzīvnieku spēja ātri vien tēmu novest offtopikā. Par to paceļu krūzīti ar Krāslavas tumšo un dodos krākt.
+1
^ Tad Tev būs nepieciešamas Despera dotības, lai ar paceltu krūzīti varētu krākt.
0
Diemžēl tādi talanti man nepiemīt, tāpēc pirms krākšanas to krūzīti tomēr iztempu.
0
tas Pērkona gabals bija briesmīgs. Kamēr izrocies cauri Rukša plānprātīga patosa pārpilnajiem vervelējumiem par Apspiešanu, Brīvības Alkām, utt. (turklāt pat Latvijas apstākļiem neraksturīgi daudzām iespiedkļūdām), no grupas vēstures paliek maz. Tas ir skumji, jo no LV 80s grupām man taisni Pērkona vēsture mani interesēja visvairāk...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas