Iespaidiga profesija.
+12
Ir iespejams LV, ko tadu darit, protams, ne jau tados augstumos, bet...

www.youtube.com/watch?v=txdv_oNq81I...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+4
Fu, šito skatoties kājas ļenganas, slikta dūša un vēderizeja ar sāk atslābt o_O
0
Nudien, pat sēžot ekrāna otrā galā, sāk galva reibt un pārņemt jocīgas sajūtas visās malās ..
0
tas ir pizģec.
0
ei tu nost ...
interesanti, kādu algu saņem šādu darbu darītāji...
un lejā kā viņi tiek? - ar izpletni lec? ;)
0
Krutāk par visādām šausmenēm. Vēl varēja parādīt, kā šie to ziemā dara ...
0
Ejiet nost.... man kājas aukstas tikai skatoties.... pzdc...
+1
Ak jel, šito video skatoties, galva sāk reibt.
0
un es vēl domāju, ka atrakcija "meža kaķis" ir nedaudz nervus kutinoša...
0
Bērnībā bija viegli uzrāpties augstumos, bet problēmas sagādāja norāpties. :) Ja māk kontrolēt smadzeņu domu gājienu, tad jau nav tik traki. Cilvēks pierod pie visa.

Pēdējais brīdis, kad džeks nostājās uz pašas antenas gala maliņas, ir gan stindzinošs :)
0
Piekritīšu visiem apgalvotājiem, par tām dīvainajām izjūtām skatīšanās laikā.
0
Puikas saņem daudz. Kādas 3-5K par uzkāpienu (katrs). Tādi uzkāpieni nav bieži (dažas reizes gadā) - ja vajag ko pielabot vai samainīt (īsts maintenance darbiņš).
Bet skats ir nervus kutinošs... :-)
0
Ka tadu vispar torni uzstele?
0
^^^ tādus parasti ar helikopteru palīzību - tas augšā cenšas nekustīgi karāties, a pāris šādu vīriņu montē kopā pa posmiem.
0
varu pastāstīt, ka Latvijā (augstumi gan nav tik iespaidīgi), veicot darbus, kam nepieciešama augstumdarbu licence, kas ir pārsvara tiem, kas nodarbojas ar augstkalnu alpīnismu, maksā ļoti sūdīgi. un mēnešiem nemaksā vispār.
0
Discovery bija raidījumi par milzu būvēm. Moš tur ir arī kāda par šādiem torņiem.
0
Kamēr rāpjas pa pašu torni, tikmēr jau nav tik traki, piedrošinies un viss, nekur īsti nožauties tāpat nevar. Bet nu tur pašā augšā, it sevišķi, kur tas džeks kāpj pa to stieni blakus antenai... Nu tur vajag mazliet pārvarēt sevi. Bet tāpēc jau viņi ir pro.
0
BigUgga, šodien, plkst. 18:53
Fu, šito skatoties kājas ļenganas, slikta dūša un vēderizeja ar sāk atslābt o_O

^ Precīzi, man tieši tāpat. :)
+2
Nez, laikam no savas akrofobijas kaut kādā mērā esmu atbrīvojies - sirds netaisījās stāties šito skatoties. Filmā jau tomēr nav tā sajūta kā dzīvē. Pats gan neparko tur nelīstu, kauč nošauj.
0
Ja man prasītu, kur video ir tas knifs, kas uzdzen "ļenganās kājas", es teiktu, ka tas ir apātiski flegmātiskā maniere, kādā džeks komentē to kāpienu. Izklausās atrauti no realitātes. :)
0
Atceros gadījumu, kad vienā miestiņā kaut kāds sakaru operators blieza augšā torni. Protams, to štelleja augšā ar helikopteru, kā rezultātā tika nocelts paša operatora būdas jumts...
0
Nu un vēl jau tā galvas šūpošana ar visu kameru.
0
Un ja nu kādam pašā augšā skrejamais piemetas?

Flying pļutka. :|
0
video is dead...
0
Cik zinu uznemums, kam pieder tornis ir bijusas kadas pretenzijas par si video puplicesanu i-net vide, tapec ta ludza izvakt ara, ka tik kapejs nav darbu pazaudejis, bet te ir vel viens links, kur vel strada, kvalitate nav nekada mega, bet tomer:

www.liveleak.com/view?i=41d_12845950...
0
njā..iespaidīgi. Kājas paliek ļenganas un dūša papēžos, rokas slābanas.
Bet pie visa jau var pierast (nosacīti), arī pie augstuma. Jāsāk pakāpeniski..
Ideāls darbs alpīnistiem :)
-7
Nav gluzi profesija, bet lidzigs pieduriens :tric_olas:
www.youtube.com/watch?v=Zp_Fom-kjOk...
0
Superīgs darbs manā skatījumā. Zinu, ka Latvijā ar var apgūt industriālo alpīnismu, viens čoms ar to nodarbojas, vienīgi šajā zemē nav tik augstu torņu, lai par kāpienu maksātu štukās.. :D
-4
Ar viens pazina stute auksa visu tos LMT, TELE2 un Bites tornu, maksa labi, darbs augstumos...

p.s. var kads paskaidrot par ko man iepisa minusus :ezeli:
0
Tagad jau noteikti tikai par to, ka tikai raksti ;)
+1
Bļa, šitajā augsceltņu montiera/remontnieka darbā bez puslitra izlietošanas bail droši vien kāpt augšā!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas