Tikšanās ar NOKTURNAL MORTUM.
+8
Otrdien, 26. oktobrī no pl. 19.00 būs reta iespēja satikt pagan/black metal leģendas – Ukrainas grupu NOKTURNAL MORTUM Vecrīgas bārā „Transilvania Horror Rock Cafe”, Krāmu ielā 4.

Uz vietas varēs iegādāties grupas oficiālo produkciju - CD un t-kreklus; dabūt autogrāfus, kā arī vienkārši papļāpāt ar grupas dalībniekiem.

Labu garastāvokli garantēs Piebalgas un Brenguļu alus un heavy metal klasiskie grāvēji. Ieeja kā vienmēr - brīva, bārs darbojas līdz pēdējam apmeklētājam.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Pie bāra ieejas jānoliek sarkanais paklājiņš, un goda sardze (ar sķēpiem, protams) tad viss būs godam!
:-)
0
Āāā nav piķa. No voice of steel diska ar parakstiem neatteiktos...
+10
A kur skatās Zurofisti un antifa? Publiskā vietā notiek nacistu sanāksme!!!
0
kas ir zurofisti? :)
0
Labrīt.
+3
^^ Žīdu holokausta biznesmenis.

www.youtube.com/watch?v=AIfF67-mBbU...
+1
No 2:08 sevišķi laba vieta
+3
vēl gadi pieci un tam jūdam vairs nebūs, ko vajāt...bet gan jau izdomās holokausta noziegumu pārmantojamības sindromu un vēl zin kādu fufeli, lai attaisnotu savu eksistenci.
+1
Pretīgais žīda purns - protams, kā ta vispār drīkst izredzēto tautu aizskart?! :D
+7
Zelta frāce: "Komunisti neveica genocīdu un nav pielīdzināmu nacistiem, jo starp viņiem bija daudz ēbreju ....''
+1
Es jau tieši par to - žīdi svētāki par svētajiem.
+5
Werwolfam visu laiku tiek likti mīnusi. Vai tik te kāda "svētā govs" nav iefiltrējusies trūmetālā ar...
+1
Man arī par to sāk mocīt aizdomas. :))
0
Statistiku augšā!
+2
es zinu, ka ar kādu kaut ko karot te ir pilnīgi bezjēdzīgi, tikai gribēju piebilst, ka ļoti lielai daļai žīdu viedoklis ļoti ļoti atšķiras no mr. Zurofa viedokļa, kas tiešām ir pilnīgs āksts.
+2
Lūdzu brīvprātīgie pieteikties šeit esošos cionistus, Mossad un Vīzentāla centra aģentus! :D
P.S.
Mincīt, vai tad es kur apgalvoju, ka visi žīdi ir tādi draņķa nelieša gabali, kā Zurofs?
+3
Jāizveido ierobežojums forumā - pirms liek mīnusu, ir jānopelna 100 "+".
+3
"mr. Zurofa viedokļa, kas tiešām ir pilnīgs āksts" - kopš kura laika ļoti veiksmīgs biznesmenis uzskatāms par ākstu? Man šis vīrs tiešām riebjas, bet nevar noliegt, ka viņa organizācija ir samērā labi savas rebes izkārtojuši.
-2
Vai tad āksti nevar bīdīt rebes??
+1
Bīdīt var, vien diez vai kas prātīgs sanāks.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas