Pokers
0
Ahoi ,

vakar ar Diarētiķi spriedelējām par holdem pokeru un izštukojām, ka gribētos uzraut kādu vakaru pokeru. Divatā jau nebūtu tā kā jautri un galvenais būtu vienkārši pasēdēt, pasūkt gardu pifci , labus gabalus paklausīties un uzraut pokeru.

Pokera čipu komplektu ar kāršu kavu dabūt nebūs problēma , bet nav īsti kur spēlēt. Tad nu varbūt kāds no Trūmetālistiem grib uzraut pokerīti un zina , kur to varētu komfortabli uzspēlēt ?! Doma ir mini turnīriņu uztaisīt ar dalības maksu 1 vai 2ls. Nu tā draudzīgi , bet ar nelielu stimuliņu nelažot. :D
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
hahaha, es zināju, ka tas šitik tālu aizies :D
0
Šitik tālu ?!
0
Nu a kāda vaina idejai? Ja es spēlētu kārtis - pievienotos.
0
visiem mīnusi!!
+3
nu ķipa mana doma bija, ka tu sāki spēlēt neta un pēc tam uzreiz jau šiten aicini visus. ;) bet doma jau riktigi forša ir.
0
Es netā pokeru arī senāk biju spēlējis. Man vienkārši vairāk brīvā laika tagad parādījās.
0
Itkā neviens pat zoli uz santīmiem vai kaut vai durakus uz fiškām nav spēlējis.
0
Es neesmu.
0
Es arī nē.
0
Ideja laba. Pat ir viena vieta padomā, rīt painteresēšos. Doma kaut kādā 5dienā vai 6dienā, vēlā vakarā (iespējams, visu nakti). Der?

P.S. Haters go home!
0
A kuram pa aubi par masveida mīnusiem? :D
0
Vieta, ko piedāvāju ir Trīs Vīri Laivā - trisvirilaiva.wordpress.lv/
Jēdzīgas alus cenas, nav tālu no centra, kuņģi arī var piesist.
Sēdēt tur varētu līdz apmēram pusnaktij - tas nozīmē, ka ap astoņiem vēlākais jau vajadzētu būt tur.

Kas ir gribētāji un kuras dienas der?
0
Vieta laba, bija doma tur savu reizi zolli uzsist, bet Bombardierī parocīgāk. Neaizmirsti pajautāt, vai šiem nav iebildumi pret kāršu spēlēšanu (idejiski, nevajadzētu būt). Vēl jēdzīgākas alus cenas ir Bānūzī, bet tur apgaismojums švaks.
0
Jau parunājos par visu domu - iebildumu nav nekādu, sabīdīs galdus kopā un varēs bliezt uz nebēdu, vienīgi vēlāk par pusnakti īsti nevarēs. No tām trim viņu vietām (gan vīriem, gan bānūzim, gam bobardier ir vieni īpašnieki) esmu bijis tikai trīs vīros, tāpēc to arī piedāvāju
0
Iebildumu nav.
Vēl kādus 3 cilvēkus un var bliezt.
0
Domāju , ka nedēļas nogales būtu optimālākais variants. Gribētāji uz doto brīdi sanāk: Es , Diarētiķis , viens mans čoms un Tu. Kādus sešus purnus jau vajadzētu ne ?
0
Cilvēkus var dabūt mierīgi. Šī sestdiena varbūt?
0
Rīt pateikšu konkrētāk. Jāuzprasa čipu īpašniekam vai varēs uz šo sestdienu aizsist.
0
Šī sestdiena vismaz man neder.
Varbūt šī piektdiena?
0
A naher čipus vajag ? Spēlējiet kaut ar sērkokiem vai aluspudeļu korķīšiem :D
0
Nē , nē. Ar čipiem ir tas īstais fīlings spēlēt. Vismaz man tā ir. :D
0
Ta nu gan par tiem sūdiem piķi kāš - www.ludo.lv/products/page/2...

P.S. Ludo uz Bruņinieku / Barona stūri pārvācies.
0
Traki ar laiku izskatās - uz rītdienu nevarēs sabīdīt, bet nākamnedēļ akurāt visādi pasācieni, uz kuriem matainie varētu doties. Tad anuka interesanti saraksta tos datumus (piektdienas un sestdienas), kas der.
0
Sākot ar aiznākamo nedēlu der sākot ar ceturtdienu - sestdienai.
0
Vispār man arī ceturtdienas der, piektdienās mani universitāte nemoce.
+1
Tip šitā mauksiet? :)

fishki.net/comment.php?id=7880...
0
Nemīz. Atnāc, redzēsi, kā mauksim! :D
0
Tak es azartspēles nespēlēju. ;)
0
Lab, beidzam te jārēties. 27. novembris visiem interesentiem der?
0
jap
0
der
0
Tātad.
27. novembrī 19:00 vācamies Trīs vīros laivā pokeram. 1ls no cilvēka laimestam.
Vieta reku - trisvirilaiva.files.wordpress.com/2010/06/reopening2....

Info par vietu reku - trisvirilaiva.wordpress.lv/

Īpašu uzmanību pievērst
LAIMĪGĀ STUNDA!!! darba dienās 17:00-19:00
Laimīgo divu stundu laikā Rēzeknes “BRYUVERS” nefiltrētais alus 0,5 L tikai par 0,50 Ls!

mSPW, ja tomēr netiec, pado ziņu laicīgi, lai var kaut kādam citam čipus nozagt.
0
He he , es tad laikam jau 18os tur būšu.
Tikšu es , nekur nelikšos.
0
nu jā, baigi labais pasākums varetu izvērsties. :))
0
Ja jau ir laimīgā stundu, nevarētu pulcēšanos pārcelt vismaz par stundiņu agrāk?
0
Kas var un grib 18:00 , kas netiek vai negrib 19:00 un viss.
0
Tā neko sanāca čalim ...

www.youtube.com/watch?v=EtvJ5MAnoe0...
0
Nu ko, ceru, ka neviens nav atmetis domu ierasties. Norezervēti būs 3 galdiņi, un es gan jau tur būšu bišķi ātrāk, lai var apmiglot prātu ar laimīgo stundu :D
0
Blood, lieta, ko neviens no mums, rītārdiem, nav pamanījis, ir ka sestdien nav darba diena, tā kā arī laimīgā stunda nebūs.
Toties London Ale un Londonstout būs pa 95 sant.
0
Tu jau sludināji laimīgo stundu, tev arī vajadzēja pamanīt :D
0
Nu a tas rēzeknes nebūs vai tad ?
0
Būt jau būs, bet par 80sant, kā parasti, tā kā diži ātrāk par tiem septiņiem astoņiem nākt nav vērts
0
Sūdi vagā , čipus izskatās, ka nedabūšu. Kursabiedrs laikam aizmauca uz Latgali kozt , ja jau neatbild uz zvaniem.

Tā kā jāmeklē...
0
Ja citi varianti neuzpeldēs, paņemšu vienu komplektiņu, pamazs gan ir, bet iztikt var.
Tikai kāds paņem kārtis (un normālas, lūdzu)
0
Tajā ludo.lv , divas kavas piķo 1.75ls. Ja nevienam neatradīsies , tad rīt varu aizčāpot pakaļ.
0
Tad uz doto brīdī no man zināmajiem rīt būs: Es, Diarētiķis , viens čoms un džusene. Pieskaitot tevi, Overkiril , sanāk 5. Ja kode13 arī būs , tad 6.
0
Blood, pirmais vakars bija labs (jo es uzvarēju)!
Nākamsestdien atkal varētu
0
Varētu gan.
0
Visi tie, kas bija, tiek šosestdien atkal?
0
Visticamāk , ka es nē. Man ieslēdzās eco. Gribu uz BA. :D
0
Moš uz KŽ ar ekonomijas dēļ neaizbrauksi ?!
0
Man famīlija gaisu piegrieza, arī nebūšu.
0
Ja jau pērn uz eksi neaizgāju , lai tikai tiktu uz KŽ , tad gan jau šogad arī maukšu. Vienīgi , ja galīgi nepatiks line-up , bet gan jau tā nebūs.
+2
Kā MĒS tev varam nepatikt ?!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas