11. dec. MP
+5
Sestdien, 11. decembrī klubā “Melnā Piektdiena” muzikāli izklaidējošs pasākums, kurā uzstāsies (secība):

NightTales - Gothic Rock/Metal un klasikas apvienojums ar akadēmisku vokālu.

Katalepsija - Doom/Black Metal. Runā, ka ar sympho/gothic elementiem.
www.draugiem.lv/katalepsija...

Diseim - vecās skolas Death Metal ar Sludge elementiem.
Grupa sevi jau lieliski pierādījusi ar aktīvu koncertdarbību un enerģisku atdevi uz skatuves.
www.myspace.com/diseim

Heaven Grey – Gothic/Doom Metal
www.myspace.com/heavengrey...

Uzreiz pēc dzīvo grupu uzstāšanās (~ pl. 24.00 līdz neparedzamam laikam) Metal Karaoke!

Visiem Valžiem (uzrādot personu apliecinošu dokumentu) ieeja bez maksas.

Koncerta sākums pl. 20.00, klubs atvērts no 19.00. Ieeja Ls 2
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+3
Man pasē rakstīts Valž Bērziņš - derēs? :))
0
Derēs! :)
+1
Katalepsijas Sympho/gothic elements ir taustiņniece, kuru parasti nevar nemaz dzirdēt ... Bet kopumā, labs Doom/Death.
+7
Varbūt taustiņnieces krūtis ir tas svarīgākais simfogoķik elements?
0
Un jā, starp citu, atgādināšu, ka Latvijas Republikā par personu apliecinošiem dokumentiem tiek uzskatīti tikai un vienīgi pase un personas apliecība.
0
Un kā ar Miervalžiem, Visvalžiem, Tālivalžiem..? :)
0
...Maigoņiem...
+2
uzreiz atcerējos topiku par spermu ... :D
+3
Ui, aš sāk likties, ka sen tāds normāls flame war nav tev aļā gājis - regulārā publika jau apmēram zina cits cita uzskatus, un jaunienācējus visi brālīgi kopā nodirš :D
0
tev aļā -> te vaļā. Bet principā der arī tā. :D
0
Varētu vismaz kāds nerunīgs veterāns aktivizēties. Tādam mūsu uzbraucieni būtu dziļi gar kateti.
+2
Motoru vaig ievilināt šiatai purvā - tas i veterāns, i kaismīgs diskutētājs :)
0
Ōjā!
0
Kas tā pa fukken "personas apliecība"? Tiesības vairs neder?
0
Vai Gunvaldis, Gunvalža dēls tiks par brīvu! :-)
0
^ Hui, tikai tie, kam todien vārdadiena! :D
0
Diskriminācija, bļe. :D
0
^^^^ personas apliecība ir personas apliecība. ID card, if you like. Autovadītāja apliecība oficiāli nav personu apliecinošs dokuments. Cita lieta, ka parasti tiek pieņemts par tādu, pieļauju, ka tādēļ, ka to izdod oficiāla valsts institūcija, kam ir arī normāla datu bāze.
0
Latvijā vispār kādam ir tāda karte? Es arī gripp!
0
Īsti neredzu tai jēgu.
0
Man ir taada karte! :)
+1
Atceros, reiz kojās kā personu apliecinošs dokuments tika ietirgota bilbliotēkas lasītāja karte bez foto.
0
Es vienu dāmu kojās apmeklējot jaunības dienās papisu gan studenta apliecību, gan bibliotēkas lasītāja karti, tā kā labi vien, ka pasi neizmantoju. :D
+7
Labi papisi to dāmu? Komatiņi, komatiņi...
+3
Papisu gan dāmu, gan tos papīrus, tā kā - pofig šajā gadījuma komati. :D
0
Pie reizes papisa pāris komatus :D
+1
Ko gan negadās dzīvē papist...
0
Papis Pajātu, tam 80!
0
Nu i nafig papist pajāto Pajātu.
+2
Atļaušos citēt u - "mierā nelikšos- atgādinu" - kā nekā pasākums jau šosestdien! :)
+1
:) tak šitas jau nav apspriežams nemaz- ieradīsimies tevi sabučot vārda dienas sakarā!!!!
0
Šovakar!
Nedaudz mainījusies grupu secība - NightTales, Katalepsija, Heaven Grey, Diseim + karaoke.
0
diseim atkal pēdējie. :(
+5
Pasākums izrādījās zvērīgi labs. NightTales nokavēju, taču Diseim kapāja jau ierasti pārliecinošā manierē, un ir visādi uzteicami, visi dalībnieki ar saviem instrumentiem, t. sk. balsi, apieties prot vareni; vairāk kustības tomēr neskādētu - īpaši centrāli frontālajam vīram.

Katalepsiju redzēju pirmoreiz, bet jāsecina, ka šie Latvijas dūmdesas lauciņā stabili ir vēl viens nopietns spēlētājs. Oriģinalitāte lielākotiesu varbūt nav šiem stiprā puse, principā tiek dragāts klasiskā Pišvillas trio garā, kaut gan šur tur kādas interesantas dzirkstis ar uzsprikstī - man, piemēram, gāja pie dūšas tas tā kā reps dziesmas iesākumā, kur zibeņojošām debesīm kas bija, tik tas siņķiks gan tur baigi tā jēli viens pats pliks izklausījās.

Heaven Grey blieza pamatīgi un pārliecinoši, un man nācās saprast, ka sneigums iepriekšējā reizē, kad šos lūkokju - Metalshow.lv šogad - par laimi, ir bijis izņēmums. īsi gan, nezinu, kas un kā tur ar tiem laikiem bij, bet beidza šie laikā - pusnaktī, vienīgi sākums ta sanāca vēlu, unka kāda pusstunda tik iznāca.

Karaoke, vismaz tā daļa, ko redzēju pirms notīšanās, priecēja ar līdz šim laikam augstāko vidējo izpildītāju līmeni. Šoreiz tie knapākie bija tādi kā citreiz virs vidējā, tādus izteiktus ausu vītinātājus nemanīja, toties itin kvalitatīvu vai pat labāku sniegumu demonstrēja patīkami daudz skatuves grīdas minēju. Pats šreiz gan (daļēji pāļa, daļēji iepriekšmeinēto apstākļu dēļ) nomīzu.
+1
Jā, es ar NightTales nokaveju, bet ierodoties uz pēdejo kaveru nejutos kaut ko zaudējis.

Diseim superīgi kā vienmēr, tikai viņiem vajadzētu spelēt stipri pārpildītakos pasākumos. Katalepsija arī kruti un par to ātrrunu es vispār biju šokā. sākumā bišku smiekls parāva, bet pēc tam izbrīns, jo superīgi izklausījās. gribētos nedaudz ātrākas bungas vietām (nu ritmus), bet tas tā.
HG arī labi bija. Baigi priecajos, ka beidzot sakuši spēlet Zemes Spēks.

Kopumā superīgs koncerts priekš mana pirmā MP apmeklejuma šosezon un uz pēdējo transportu aŗī paspēju, šorīt neko nenogulēju.
0
^ Nedzēri?
+2
dzēru. kas jūs akli visi esat? :D:D
0
A es tak nebiju, kā ta varu zināt - kodi vai nē. :) Bija jau itkā doma braukt, bet uznāca zajobs vakarā pa sniegiem atkal kulties uz Rīgu.
+2
ā, pareizi. man vnk vakar kkādi 10 cilvēki prasīja, kāpēc neesmu pālī vēl. bet es takš biju. .vienīgi laikam esmu izvertejis ar ko patīkama iereibšana atsķirās no tādas piežļurbāsanās, kas traucē citiem. :) \m/
+3
Murgonis iemācījies dzert? :D
+2
Atvilku 20:20, kad NighTales jau spēlēja, bet gandrīz pusstundu vēl sanāca paklausīties - prieks, ka skaņa bija ļoti laba (tas bija visām grupām), bet tādēļ vairāk lažiņu varēja dzirdēt. Vokālisti bija prieks klausīties (Nabaklabā skaņotājs bija kurls un vēl skaņot nejēdz). Vienā dziesmā pirmo reizi tika izmantota vijoli un sanāca jauki.

Diseim, kā jau ierasts, mauca augstākā līmeņa Holandes desu. Vokālists varbūt sākumā vairāk stāvēja pārdomās iegrimis, bet kad sāka paku purināt, prieks bija skatīties.

Katalepsiju savu ceturto reizi skatīju un bija tikpat lielisks priekšnesums, kā iepriekšējās reizes. Ļoti pārliecinošs Doom/Death kur vietām otrās sastāvdaļas ir pat vairāk. Ģitārists iepriecināja ar ģitāras nomešanu ;)

Heaven Grey patika labāk nekā citas reizes. Vokālists ir labi iejuties grupā (ja kāds nezina, viņš ir arī Katalepsijas vokālists + ģitārists).

Karaoke līdz kādiem 3:30 gāja un bija jautri. Subjekts Imis izcēlās ar performanci :D
0
P.S. Apmeklētāju varēja būt vairāk. Varbūt sēņoja, jo nesen bija Halloween pasākums ?
+3
piekrītu, ka pasākums bija muzikāli kvalitatīvs. HG arī man līdz šim kaut kā nepavilks, bet soreiz bija labi.
par karaoke runājot, nebija godīgi par to imanta ( ja nemaldos) un sabrinas dueli. cik man tuvumā cilvēki stāvēja, visiem labāk patika imants, bet beigās pataisīja viņu par kaut kādu muļķi. kāpēc tā bija jādara? ņemot vērā viņa kondīciju, viņš tiešām nodziedāja ļoti ok un jebkurā gadījumā tas ir daudz interesantāk, nekā katru reizi klausīties kā viena dāma dzied vienas un tās pašas dziesmas vienlīdz labi, bet nu jau vairs tas nevienam neliekas interesanti.
+6
Jū, pasāciens bi labulabais. Liekas, pirmo reizi dzirdēju gan Diseim gan Katalepsiju un abas bandas nokapāja ka prieks klausīties.

Atpakaļceļā kaut-kādi tatāridauņi nezkāpēc izdomāja pacelt nacionālo jautājumu, bet tas tika ātri aizvērts un tatāri aizsūtīti pa mājām.
0
Es pamodos pirms stundas. :D Nekādu jēdzīgu komentu laikam nevarēsu uzrakstīt, galva vēl ir pūkaina no iekšpuses. Bet bija zvērīgi labs pasākums.
0
^^^^ kurls skaņotājs, lūk tas tik būtu pisec :D īstā profesija, ko apgūt kurlam cilvēkam.
0
U, diži gudri jau viņš neuzvedās. Tu nemaz neredzēji, kā viņu konča sākumā galīgā hlamā uz mājām aizsūtīja ;) Dziedāja negaidīti labi, bet par daudz uz bleku spieda vietām :D
0
Drīzāk jau uz Halfordu, nekā bleku.

Par skaņu runājot - zaibis bija līdz HG sākumam, kad laikam kā jau tradicionāli ierasts, hedlaineriem uzgriež skaļāk - un tas tāda diezgan putrā rezultējās sākumā. Uzstāšanās gaitā, tas (kā arī tas parasti notiek) gan tika vērsts par labu.
0
Es gan tādu joku nepiefiksēju.
0
Bleid-to Imantu neaizsūtīja gan,viņš kopā ar Šubas kompāniju uz HG sākumu atnāca.Deportēts tika cits "ģimenes" cilvēks:)
+1
Ā, laikam gan. Pēc kondīcijas bija kā dvīņi :D
+2
He he,nu tas pirmais bija superlupatās,un pavadošā madāma ne mazākā pārpālī-šī gada TOP pārītis:)
0
Ehhh, izskatās, ka jautru pasākumu palaidu garām... :( Nu ko darīt - pats vainīgs...
0
Pavadošā madāma gan vismaz kājās turējās, vismaz cik redzēju :)
0
Un viņa pēc kādas stundas atkal parādījās MP telpās ...
0
BoD, bildes ir? :)
0
Parādījās gan,jo Sergejs(HG menedzeris) palīdzēja to mironi ar taxi nogādāt mājās.Pa ceļam bija veicis apskaidrojošus un izskaidrojošus darbus,kā sakarā madāma jau puslīdz normāla atnāca.Pēc pusstundas tomēr aizgāja mājās tāda sakaunējusies....
0
Es fočiku nepaņēmu, bet bildētāju netrūka.
0
a kas bija tas, kuru Viesturs ar aizlauztām rokām izvvadīja?
0
Desper,ievēroju, ka tu tā šttengri biji ķēries pie iemūžināšanas darbiem... kur ir? :))

jā, es tagad sapratu , ka tas bija tas pats,laikam. (bija?)
+1
juuu... laps laps pasāciens.... Imis bij kruts, vairāk tādus ļautus, meitene Laine kruta nodziedāja. Visumā jau feini. BoD a kur bildas? Pagajušo reiz ar tak ar aparātu kautko knibināji a bildas ta ņera...
Bigij a kur tu tatārus izrāvi?
0
Mēgināšu ielikt šodien traukos un feisfakā :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Lācis
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas