Therion dziesma
-5
Kaads nevar pateikt, kas taa pa Therion dziesmu, kas skan reklaamaa par vinu konci, Latvijas Muzikas kanaalaa?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+5
"Son of the staves of time".
-6
Thx man!!
+4
Viņa īsti nekvalificējas kā man ;)
+7
HVZ. Pupus kārtīgi nevar redzēt :D
+1
thx dead!
-6
:D bildi pec tam paskatijos :D bet gramatiski sita fraze ir pareiza ari sakot sieviesu kaartas parstaavei :D
bet nu galvenais viiri, ka komenti kas nav pa teemu ir 2x vairaak - tradicijas japiekopj, turam taa taalaak
+3
Nu labi, es jau nez kā jums tur tagad pieņemts, thug! :)
-5
kaadiem mums? :D
+6
Kakbikšiem ?
-7
o jaa, blade (rock) nu vnk medalla !!! hell yeah!! whoooow!!!

p.s.
pamatenee maacies? :D :D :D
+1
Nuja, tavas oranžās bikšeles, atstāja uz manu nonobriedušo prātu neizdzēšamu iespaidu.
-4
haaaaa :D Tu par taam? ja taa Tev probleema, tad apsolu, ka diez vai uzvilksu taas tik driz :D un tas bija heloweena pasaakums, turklaat kreklam ar oranzu cryptopsy (tos gan neklausies, tev pa traku buus :D ) uzraxtu loti gaumigi piesknnotas un karnevaalaa es vieniigais taads teels biju - brutals asfalta remontstradnieks :P
0
Jauno tiešām labāk neklausīties.
-2
Es pasu jaunaako neesu dzirdeejis. ak taa pareizi, vini tax skanejumu mainija ar taa supergarmatainaa vokillera atnaakssanu. kautko atminos. pirms cik tur gadiem deathfeast dzirdeeju sos kaa 3. dienas pedejo grupu laikam. kautkaads deathcore ar pat melodiskiem iedziedajumiem bija. Tur ta vaina ja? :D
0
Jā. Turklāt muzons sūds un briesmīgs tīrais vokāls, cik atceros.
-3
Ja Tu taa saki, tad man skiet, ka noteikti japamegina, jo man tad kaa reiz vareetu patikt, ja Tev tik loti nepatik :) logiski vai ne :D
0
Protams. Blekmetāls ar man baigi nepatīk, starp citu.
-3
atcerejos. Unspoken king bija pedejais ko klausijos, skiet 2008.gads tam kriptopsija cd :) man liekas, ka man patika, ipasi taa leenaa dziesma :D bungu blasti jau taapat ir palikusi joprojaam :) ta jau ari vienmer ir bijusi sis grupas rozine :)

ko ko?? Tev bleks nepatik? sitam nu gan es neticu :D visiem jums tas patik ipasi ar tiem paganiskajiem un folk elementiem.
0
Gandrīz viss tā saucamais Folk Black ir izrādījies prastais klapētājs ar pāris akustiskiem intro ...
-4
man tas no saakta gala bija skaidrs, tape nekad neesu to alus metaalu klausijies
0
ceru, ka Skaifordžers arī ieskaitās zem folk beer blek?
+3
Hellhammer kā raksta, tā vienos mīnusos :D
Kāpē tā?
+2
Neizdibināmi ir tā kunga ceļi.
+5
^^ Atbilde visticamāk ir tava posta 2. un 3. vārdā.
-3
kape minusi? :D Tape ka sajaa ideaalajaa virtuaalajaa pasauleee (truemetal protaals) esu sliktais puika :D
0
Trve,trve...
Hammer,še plusiņš.
0
man tax vienalga tie + un - .... es pa sito visu ko pateiktu, bet lai jau paliek, tapat parpratis :D
0
Vecīt, cīnies līdz galam !!
+1
jaaaaaaaaa, un manowar uz pilnu skallumu, lai daard sja karaa ne? :D :D :D
Nu cinies, lai tev izdodas!!! viss geto kvartaals ar Tevi bratan
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas