Edgara Liepiņa konceru video ieraksti
+1
Klau, vai kādam ir Edgara Liepiņa koncertu video ieraksti?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
-9
nee, bet varu Ozola video piedavat
-6
"Es neiešu uz draudzi" nozīmē - "Es iešu uz elli"!
0
wtf????
+3
Hellhammer kā vienmēr izceļas - kā tik kādā tēmā mazliet novirzās no metāla, tā viņš nespēj valdīties un sāk gvelzt bullšitu.
+1
Es tikai nesaprotu, par ko erikam mīnusi sabliezti? Liepiņš bija viens foršs onkulis, cepuri nost.
0
ta nu gan īsto vietu eriks8124 atradis, kur tādas lietas prasīt:)
+1
Ja jau te tauta par Neinišķi fano ...
+5
Un? Vai trūmetāla apmeklētājs nozīmē 100% metāla cienītāju, kam neeksistē nekas cits?
Kāpēc prasīt tieši te? Varbūt kaut vai tāpēc, ka aktīvākie foruma lietotāji nav 12-15 gadīgi, kam tāds Liepiņš neko neizsaka.

No savas pieredzes droši varu teikt, ka visādiem rautiem Liepiņa gabali ir ļoti derīgi! Jautrība garantēta...
+1
Savlaik gan pārkruķīts, tā ka paspēja piegriezties. Tāpat kā Drēģeris, Rozenštrauhs un Čikāgas Piecīši.
0
" Un? Vai trūmetāla apmeklētājs nozīmē 100% metāla cienītāju, kam neeksistē nekas cits?"

visi nē, bet daļa noteikti
0
Atļaušos apgalvot, ka tā daļa noteikti būs mazāka par pusi. Kam bez metāla patiks ambients, kam regejs (ok, par šiem es vēl šaubos), bet kādam varbūt arī Liepiņš.
0
Tas laikam kaut kādās mākslas dienās (ārprāc88) bija, kad šamējais par metalhedu sakrāsojies bija - googlē nav, bet atceros to bildi iekš žurnāla "Liesma" manītu, tā kā tēma atbilst trūmetālam par 98%!
+1
^ Man gan šķiet, ka par panku bija sakrāsojies. :)
0
lol, es klausos gandrīz visu, bet tikai ne regeju vai skā :D
0
lai gan gan jau ka var būt arī labs regejs
0
Ja ir laba zāle, tad arī regejs ir labs :)

Ir tak tēma par nemetāla favorītiem ...
0
Man tā Ārprāc '88 audiokasete vēl mājās ir kaut kur :) Jestri.
0
GLORIFIKACIJA!!
-1
>:(
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
WrongTale
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas