SOUNDARCADE - Hunt Royal (videoklips@2010)
+5
Ķesu tricinātāji uzražojuši videoklipu. Spēcīga gaļa !

www.youtube.com/watch?v=JKTqNKCUeKg...

www.draugiem.lv/soundarcade...
www.myspace.com/soundarcade...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
jū, labākais LV smagā gala videoklips so far
0
Tāds ''king of the hill'', gan tik sanāk ... kāds var pamēģināt uzskaitīt smagā gala videoklipus.
0
es vispār so far nezinu nevienu vērā ņemamu LV metāla videoklipu, šis priekš manis vispār pat laikam ir pirmais. ir joma, kas jāattīsta, katrā ziņā.
+1
Šis, manuprāt, ir kvalitatīvi un profesionāli veidots:

www.youtube.com/watch?v=0i6i3jPYAtM...
0
Man nāk prātā tikai Preternatural, Sanctimony un The Blackout.
0
Skajiem jau arī ir, par makten labu gan nenosaukšu.

www.youtube.com/watch?v=NhrQRiU9eAQ...
0
ā nu tajā skaju klipā jau vēl kaut kas ir, bet tas preternatural nu gan ir imho kaut kas drausmīgs. baigi jau nu oriģinālais klips, haha. bet nu filmēts jau ir profesionāli, un kaut ko jau maksājis tas viss viņiem ir.
0
Neteiksim jau, ka The Blackout un Skajiem būtu ellīgi oriģināli klipi :) Ok, blackoutam vēl tā žurka bija prikolīga.
0
nu cik nu tur briesmīgi smagais tas Soundarcade, taču vienalga patīkami baudīt gan mūziku gan video. Pat Latvijas pop mūzikā daudz-maz labus videoklipus nesanāk nemaz tik bieži uzražot.
+2
Tu laikam Soundarcade koncī neesi bijis ...
0
^ Tā izklausās. Precīzāku apzīmējumu par BOD "ķesku tricinātāji" laikam būtu grūti atrast.
0
Man tas preternatural klips izskatās kā seriāls nevis kā filma (skatoties uz 100Hz ekrāniem - liekas ka pārāk ātri kautkas notiek - hz pat neprotu to nosaukt) - tas laikam ir kaut kāds filtrs, ko režisori aizmirsuši uzlikt. Fakts, ka klipā rāda ko vairāk par asiņainām flīzēm, ir apsveicams.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Lācis
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas