25.feb. MP NILE + Melechesh u.c.
+15

25. februārī Rīgā, klubā “Melnā Piektdiena” uzstāsies:

Nile (Brutal/Technical Death Metal, ASV),
www.nile-catacombs.net/

Melechesh (Black/Death/ Folk Metal, Izraēla/Nīderlande),
www.myspace.com/melechesh

Pressure Points (Progressive Death Metal, Somija),
www.pressure-points.net/

Goat the Head (Death Metal, Norvēģija),
www.goat.as/

Bibleblack (Melodic Death/Thrash Metal, Zviedrija).
www.myspace.com/bibleblackofficial...

Koncerta sākums pl.20.00, klubs atvērts no pl. 19.00.

Biļetes iepriekšpārdošanā no 20.decembra “Biļešu paradīze” kasēs un internetā: www.bilesuparadize.lv

Stāvvietas cena iepriekšpārdošanā sākot no Ls 10, sēdvietas no Ls 15. Vēlāk biļetes kļūs dārgākas.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
8)
+1
Tā būs viena jautra nedēļa :D
+1
šitas saucas - MP bankrotē. :D:D
0
o tiešām, būs metāliska nedēļa, ja laicīgi iepirks biļetes, kamēr vēl ir vēlme iet
+1
MP ir arī sēdvietas ? ķipa galdiņi, kas ieejas pusē ?
+4
es gribu redzēt to cilvēku, kurš uz NILE pirks sēdvietu :D
0
jeee
+1
es varētu iegādāties sēdvietu uz Nile :)

Protams, ja ietu.
0
nu piecelšu laikam savu resno ofisa pakaļu un aizvilkšu uz mp. nu jau pāris gadi kopš nav tur būts, bet nu nails un melehešs ir tā vērts \m/
0
Perfekti... taisni tūliņ ienāksies liekāka naudiņa. Sen nav dzirdēts kārtīgs desinieks!
0
A biļetes vēl nepārdod ...

www.bilesuparadize.lv/events#eventId=0&ev...
+1
0
tas sanāk vienlaicīgi ar www.heliospherefestival.com/
0
baigā bomba tas heliosfērs izskatās
0
ir ir
un iečeko cenu ;)
+1
zel, macins pa planu, no si bus jatsakas. :(:(
+4
^ piedo, bet kaut kas ir jādara (tobiš jāmaina dzīvē), ja nevar kapeiķeles par Melechesh nolikt
0
Tas gan. Vai nu maukt šovakar uz Sieveni vai pirkt biļeti uz pasācienu. Nejauki.
0
Es nevaru sagaidīt ! Nile ir vienkārši jāredz un kollias protams arī ,kā nekā mans death metal buņģieru etalons.
0
metāliņš metāliņš,visi jauki piesmelsimies atkal
^^
+2
man tāds pilnīgi tizliņš jautājums- vai ir zināms, ap cikiem konkrēti kas varētu sākt spēlēt? ( man potenciālā aukle izrādās iet uz kailiju minogu, bļa)
0
Pagaidām skaidrs ir tikai tas, ka pirmspēdējie močīs Melechesh, pēdējie Nile.
Kā jau šajos "vakara" koncertos pierasts, pasākums varētu beigties ap pl. 0.30 vai vieniem.
+1
Ņem sīko līdz - lai sāk kārtīgāk norūdīties \m/
0
hvz. a sīčiem ir kāds ierobežojums no cik gadiem vajag biļeti?
0
^ noorganizēsim :)
0
tb. jāsaprot "būs ok, noorganizēsim" :)
+1
Līva palīdzēs pie face control :D
-2
paga paga, tagad nevar iet vienlaicīgi uz Nile un Kailiju... >:(
0
Tik tagad pamanīju, ka trīs iesildītāji. No vienas puses jau forši it kā , bet ja pieņem, ka ap 20iem sākums un beidzas ap 1iem., tad jau nedaudz virs stundas sanāk Nile un Melechesh.
0
Nav jau nekāds Deep Purple, lai 2h gāztu ...
0
un sildītāji diez vai ilgāk par 30min bakstīsies.
+2
Koncertus varētu apvienot :D Kailiju iesilda surprise guests - Melechesh un Nile! Publikas sejas tiek filmētas un retranslētas dzīvajā uz ūtube :D
+1
vai arī kailija vienkārši varēja beigt zīmēties un atnākt uz mp pačku pie nile pakratīt:)
0
Nu, pat tēlojot fanatzjōru un pieņemot, ka Kailijai tas varētu interesēt, diez vai tas viņai būtu izdevīgi.
-1
pff, kas jūs nezinājāt, ka Nile ir Kailijas mīļākā grupa?
+2
Jūs mani satraucat.
0
wiiiiiii riit jau
^^
+3
wwii jau šodien!

Kurš ies uzraut danci?
+3
ir doma aizvilkties pieliet mūli
+2
Ies, ies. Kā ta lai neiet, ibe.
0
Moš uz jaunā Melechesh ripuļa arī autogrāfu izdosies dabūt...
0
Jā , būtu kruti, ja puikas iznāktu ārā.
0
Vokillers pagāšreiz iznāca :)
0
A bieži vien jau tā ir , kad šamos var sastapt jau sākumā. Ar to atpazīšanu pagrūtāk.
0
Zbis , jau pēc dažām stundām
0
Pamošo kāds par mani ar ;)
0
^mošošana vakar bija :D vismaz pie Nile pamanīju. Iesildītajus neredzēju (negribēju :D), bet nu Melechesh un Nile iespārdija kārtīgi. Par Nile biju patīkami pārsteigts, nebiju gaidījis, ka šitā gaļa koncī būs tik vājprātīgi enerģiska, ka pat aš gribās pat neesošu pačku pakratīt

bilo kruto !

+2
^cik redzēju,pat Intars bija ierauts mošotāju jezgumā!
Mellāsķešas džeki sāka vakaru ar vinčuku,turpināja ar višuku,un dabeidza ar šnabuku,līdz ar ko novēlu vieglu pohmeli!
0
Koncerts bija superīgs. Gribējās jau , protams, Melekeš ilgāk uz steidža , bet neko darīt. Biju mazliet sašutis, ka nevarēja Epigenesis disku dabūt. Likās, ka vokāls mazliet pasūdīgi dzirdams bija , bet citādi skaņa bija forša abām blicēm. Tagad cenšos atcerēties , ko īsti spēlēja Melekeši. Atceros , ka šamie sāka ar Emissaries,

Rebirth of the Nemesis
Deluge of Delusional Dreams
Grand Gathas Of Baal Sin
Ghouls Of Nineveh
Sacred Geometry
Ladders to Sumeria ?!
Leper Jerusalem ?!

Mošk kāds var papildināt.
0
Kāds moš varētu Nile setlistu atcerēties un izskaitļot?
0
Eat of the dead man liekas bija. Kafir bija. Tālāk bilde saplūst. :D
0
Bumbieris diezgan haltūrēj (kā jau parast), āls nekāds nebi, bi jādzer šnāps, bet vispābā baisi lāb bi.
-5
melechesh - viena no garlaicīgākajām grupām, ko esmu dzirdējis. Tā vien nevarēju sagaidīt, kad jamie beigs manas ausis mocīt.

Nile gan feini nogrieza! Tik pa īsu bija tas spēlējiens. Vajadzēja vairāk! Katrā ziņā biju pārsteigts par "Lashed To The Slave Stick". Patīkami dzirdēt bija arī "Sarcophagus" un "Sacrifice unto Sebek". Visus gabalus gan tagad uz sitiena neatcerēšos, bet dzīvajā vēl bija "Black Seeds Of Vengeance", "Kafir!", "Those Whom The Gods Detest".

+2
Shizzz - viens no stulbākajiem komentētājiem šajā tēmā, ja ne stulbākais.
0
Melechesh bija super, bet Nile bišku labāks.

Melechesh vēl vienu gabalu par Tiamat nomauca.
+1
Melechesh norāva jumtu un principā arī pamatus. Man spranda stīva, šitā nebiju purinājies vvz cik sen. Šitā grupa ir vienkrārši brīnišķīga.
Uz Nile vairs tik daudz spēka nebija, bet tie arī novālēja labi, bet atpalika no Melechesh.
Ļoti labs pārsteigums bija BibleBlack ar vokālistu, kurs bija tērpies a ļa kristiešu priesteris :D

Kopsummā - grandiozs pasākums.
+1
Ak jā pareizi - BibleBack. Tāda huiņa sen nebi manīta. Ve. :O~
+2
Intars nevis bija ierauts mošo'tāju jezgumā, bet pats iesaistījās, tikai uzreiz pēc tam tas jezgums iznīka.

Nile bija ok, Meleches zaibis. Patika Nile buņģiera meditatīvais paskats - galvu atgāzis un acis aizmiedzis vālēja.

Ble, purene tagad.
0
Haha, labi atlaidi, acīmredzot. :)
+1
Intar-vai tad tev alus biķeris nebija rokās,kad notika processs?Tāpēc spriedu,ka esi "ierauts" pret paša gribu:)
0
Nebija gan.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas