2010.gada LV albūmi
0
(Sakarā ar kārtējās LV Metal gada balvas tuvošanos) varbūt ir vērts apkopot, kas tad labs (un ne pārāk) LV smagajā mūzikā izdots šogad?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
"Kurbads", lai arī daudzi gāna, man patīk. \\m/
0
Kas tad ir iznācis?

Skyforger - Kurbads
Heaven Grey - Falling Mist
Relicseed - 60 minūtes sapņa
Frailty - Silence is everything...

Uz sitiena vairāk nenāk prātā.
0
a-a, Silence... nav oficiāls CD, tas ir promo.
0
Bet pieejams publikai (lai arī mazā tirāžā) tas tomēr ir (vai ir bijis).. Tad paceļas jautājums, ko nozīmē 'oficiāls' izdevums un vai tas šajā gadījumā vispār ir kritērijs, pēc kura skatīties.. Man domāt, skaitās viss - lai tas būtu demo, EP, vai arī full-length (izmantojot metālarhīvu terminoloģiju).. Nav arī mums viņu te tik daudz, lai vērtētu tikai pilnos studijas albumus.. Papildus jau nosauktajiem:

Ygodeh - Dawn of The Technological Singularity (EP)
Dehydrated Goat - Genocide Against the Brain Cells (full-length)
FightFire - The Fundamentally Lost World (full-length)
Preternatural - Cryophobia (EP)
0
Nu jā, zinu ka Silence... skaitās promo bet tomēr taustāmā formātā un ņemot vērā mūsu valstī tomēr ne tik plašo metal izdevumu klāstu varbūt ka varam ieskaitīt pie šī gada veikumiem? Par to gan droši vien
lems grupa pati un LV Metal gada balvas žūrija vai likt nominācijā vai ne.
0
Taustāmums nav obligāts - pagājušogad Seboreja ar savu digitālo EP bija vieni no līderiem..
0
Ja nemaldos tad vai tik Diseim arī nepozicionēja tās dziesmas kas netā kā internetalbumu?
0
diseim iznāca demka Sinner, kas, man liekas, ka bija arī pieejams diskā. bet vai tik tas jau nebija 2009?
0
FightFire esmu palaidis garām ...
0
P.S. Kur tad to Diseim disku var novilkt ?
0
droši vien veikalā... nu es neesmu īsti pārliecināt,s bet ir rakstīts, ka 2009ajā gada soundpark studios izdots demo ''sinner''
0
Reku atkal no ziņām par vienošanos ar Abyss Records: Saitē: www.draugiem.lv... jau pieejamas piecas dziesmas, ka sakopotas online "albumā" ar segvārdu "Sinner".
0
''Nevar atrast serveri www.draugiem.lv.... Lūdzu, pārbaudiet tā nosaukumu un mēģiniet vēlreiz.''
+1
Sametis vainīgs, no Karametāla iekopēju:))
0
Ta jau šiem būtu Metālarhīvos jāatrodas.
0
Lai metālarhīvos apstiprinātu, ir nepieciešama taustāma relīze. Diskutabls jautājums, bet noteikumi tādi ir.

Par FightFire es ar brīnos - vispār nezināju, ka šie vēl eksistē :)
-1
Es diemžēl nevarēju iesniegt balvai, jo nepaspēju, Sovvaļnīks'2010 - "Bolts susātivs" iznāca 26.decembrī. Dažas dziesmas ielikšu vērtēšanai nākamajā gadā. Tas uz doto brīdi ir smagākais latgaliešu roka albums, bet neko vairāk arī nerakstīšu, jo tāpat jau pietiks ironiski piezīmju. Ceru, ka visiem drīz būs iespēja ievērtēt. www.draugiem.lv/sovvalniks,... jāklausās tikai dziesma Īt muna tauta,m kas arī iezīmēs jaunā albuma skanējumu. Līdz ar to pārējās dziesmas varat arī nevērtēt un neironizēt par mani un latgaliešu roku. Lai vysim mīreigs pruots i laimeigs jaunais gods!
0
Bath Full of Black Blood "Misgurgitating silence"
-1
vēl arī Pūķa Gars - Kārdinājums
0
Rebel Riot - Make a Mess
0
Vot kā tur ir ar Rebel Riot - oficiāli skaitas jau izlaiduši vai tomēr nākamgad? Prezentēs jau nākamgad, kā saprotu.
0
Huizin, kad prezentēs oficiāli, bet taustāms albums man rokās ir, iegūts naktī no 2010. gada 30. decembra uz 31. decembri, tādēļ uzskatu, ka ir skaitāms pie 2010. gada albumiem.
0
Nu, man Rebel Riot CD veidā jau ir, tāpat kā Relicseed. Arī Pūķa Garam ir albums iznācis. Laikam visi skaitās 2010.gada.

Relicseed ļoti jauks (eviens vēl nav pacenties Metālarhīvos iekabināt), Rebel Riot nepaķēra, bet tik reizi klausīts. Šobrīd beigām tuvojas FightFire ripulis. Negaidīti labs. Ja ir dzirdēts Exodus / Testament, tad nekādu dižu atklājumu tur nevienam nebūs, bet ļoti kvalitatīvs albums ar labām dziesmām. Vokāls gan ne pārāk.
0
Es biju Relicseed vienu nakti metālarhīvos iekabinājis, bet neapstiprināja, atkal piesējās par "no proof of existance" (vai ko taml). Zajebaļi scuki (ibio, es tak tur pat Myspace linkus piemetu, klāt fočeni no konča pieliku un Googlē tak paši var nosaukumu ierakstīt), laikam neko tur vairāk nepūlēšos rakstīt!
0
Šiem tik der ar flōmīti rūtiņu kladē zīmēti loguči ....

Ir tak reāli aptaustāms albums, kura piederība Metāla šaubas nerada.
0
"no proof of existence" šajā gadījumā attiecas uz albumu, nevis grupas eksistenci un/vai piederību žanram. Vajag nofočēt pašu disku ar visu vāciņu. Man tādā pašā veidā atmeta atpakaļ Rebel Riot, un pagaidām esmu bijis par slinku, lai nofočētu un sūtītu vēlreiz.
0
Ā, un kas attiecas uz rūtiņu kladē zīmētiem logučiem, es domāju, ka Satanic Woods un kas tur vēl bija no Latvijas ar sensacionālu MS Paint "vāciņu", droši vien lidotu ārā grabēdami, ja kāds uzskatītu par vajadzīgu pasūdzēties.
0
Kāpēc gan tā - dziesmas viņiem taču pat bija!
Es pats biju pamanījies atrast un trūmetālā ielikt, vien atsauksmes bija "sūds", "met ārā", "kur tu tādu huiņu rāvi" :D
0
Tu par Satanic Woods ?

1. Infernal Summoning (Intro)
2. Internal Furer Arise
3. Satan
4. Infernal Furer Arise (Instrumental)

Pirmā dziesma ir kautkāds pseidoambientais intro (tiek spaidīti pāris taustiņi). 2. un 4. dziesmas ir vienādas, tik viens ir instrumentāls. Tas vis kopumā uz kādām 8min bija. Sūdu sūds.

P.S. Es ''Kurbadam'' lirikas piemaucu, bet tā arī nekas nav ielikts ...
0
Nu es jau to nopietni nedomāju.
Bet ne Satanic Woods tādi vienīgie ar izcilu muzīķi. Ir tur, piemēram, grupa Nannarh. Var jau būt, ka tas kādreiz ir domāts nopietns muzikāls pasākums, taču, spriežot pēc pieejamajiem mp3, tā ir figņu figņa. Sliktāk par Satanic Woods un pat i ne tāda logo naff. Bet grupa ir.

Tā jau laikam ir ar tām grupām, kas kādreiz ievietotas. tagad gan jau pretī neņemtu.
0
Ā, nu laikam Satanic Woods laikam bija arī tas albuma vāks. Taču ar dziesmu esamību vēl nepietiek, lai akceptētu iekš MA, skat. noteikumu 7. punktu zem "For bands and albums". Kādreiz laikam tik stingri neskatījās.
0
Nu droši vien. Tā jau ir parasti - sākumā noteikumi ne tuvu nav tik stingri, bet pēc laika secina, ka grupu jau ir pārlieku daudz. Nu un tad jau var arī pasūtīt vienu vai otru šķietami šaubīgu.
+5
laiks jokam:

Sumnambulla
www.draugiem.lv/music/artist/news/?...
0
^ ojjjj, laps :D
0
Satanic Woods sekotāji.
0
:D 32 fani :)
+1
^ 32 radi un draugi.
+1
32 ir aptuvens sekunžu skaits, cik ilgi es to sūdu izturēju.
+2
Rūdīts klausītājs :)
0
+1
0
Nez, es visu noklausījos - es tak saku - labs :)
0
Mani sevišķi uzrunāja gabals "Karš Debesīs" - jūtu iedvesmas no Napalm Death 1988. gada " From Enslavement To Obliteration" un Frenka Sinatras 1966.gada diskiem
0
Atbildot uz murgonja komentaru: Diseim relize "Sinner" ir 2010. gada izlaidums.
0
Tad atļaušos atkārtoties:

BladeOfDarkness, 2010. gada 24. decembrī, plkst. 23:42

P.S. Kur tad to Diseim disku var novilkt ?

P.S.S. Vai nopirkt.
0
Slēpjas no tautas kā tādi FightFire ....
+1
Es tev nosutishu pa e-pastu.
0
Paldies!

Bet draugos.lv jums ierakstīts ka tapis 2009.gadā ...
+1
P.S. Albums labs. Pat ļoti (tās pirmās 5 dziesmas, kas te - www.draugiem.lv/diseim ). Varējāt mierīgi cept matricās un andelēt pa pāris late.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas