MP pārdos?
+1
Izskatās, ka MP ir pārdošanā...

www.ss.lv/msg/lv/real-estate/...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+5
"Metalshow.lv - Fail in the city 2010" rezultāts ...
+1
Mataino ir maz palicis, nav vairs Salamandras laiki... MP tagad pilnīgi pietiktu ar Kabatas vai Depo gabarītu telpām.
+1
Vai Nabaklab, kur arī notiks baltic Bizzare.
+2
tik un tā žēl :(
+4
Rīkot festu pilsētā, manuprāt, bija pati lielākā kļūda, ko vispār varēja pieļaut. Liela daļa publikas jau dodas uz festiem baudīt open air dzeršanas priekus, ne tikai muzīku vērot un klausīties. Bet nu tas tā - netaisos jau nevienu pamācīt.
+1
Ja fests būtu sarīkots ārpus pilsētas, tad būtu zaudējumi tāpat (iedomājies izmaksas par skatuvi un transportu utt), jo liela daļa "metālistu" būtu atraduši visādus aizbildinājumus, kādēļ nebraukt - kam par dārgu, kā parasti, kam nepatīk grupas, kādam mati sāp...
+2
Nu vēl jau atliek pilnīgi nekomerciālais pasākums - Sievasmātes metalurģijas reinkarnācija. :)))
0
Latvju bāleliņi nemaz tā negāzās ne uz KŽ, ne uz Devilstone uz kuriem ceļš tikai nedaudz dārgāks, bet vispārējais lētāks un grupas lieliskas.
0
Acīmredzot, pie mums rīkot festus bez sponsora nav iespējams. Diemžēl.
+1
sponsorus var dabut pasakumiem, kas ir galigi preteji shadiem, - mazgadigie, narkotikas, bums-bums - tur sponsoreshana iet uz urra.
+3
Ble, a viss sūdīgākais būtu, ja jaunais īpašnieks uztaisītu tur urļaku tucenieka ūķi - zaimošana pa pillu programmu. Tad toš jāsauc uz turieni vārdā neminamais ar betona blokiem un piparu gāzi. :))))
-3
ai, pisec osliku, ka visam parejam Latvija...
0
Nu ir genocht...
0
Kāds MP pārstāvis jau varētu šeit sniegt oficiālu informāciju un visu paskaidrot satrauktajai publikai. :)
0
a kada no ta jega? ja jau pardod, tas nozime ka viss ir galiga dirsa
+1
Drīzāk, ka vis ZB un gribas tam visam uzlikt kluci.
+6
Man vienīgajam rodas jautājums, kāpēc reklāma ir slāviski?
0
Tāpēc, ka utains pārdevēju/starpnieku kantoris.
+1
Nu tas, ka mākleru kantoris ir iebāzis sludinājumu vēl neko nenozīmē... mūsdienas tas NĪ tirgus ir tik kūtrs, ka tirgot to mantību var vēl ilgi, ilgi.
0
800 cilvēku? hmm. uz SWH ROCK 5 gadu jubileju (2006.g), tur bija 500 cilvēku un praktiski nebija ko elpot, jo nebija pat kur mušai lidot :P
Kur vēl vieta 300 cilvēkiem nezinu ;-)
0
Cik atceros, uz SWH un Moonspell tuvu štukai bija. Elpot tiešām nebija ko, bet satilpa.
0
Psc ir.
0
Man nez kāpēc palika prātā tie 500. Traki, traki bija :-)
0
500 jau pat Kabatā satilpa.
+5
Daļu garderobē pakarināja ? :D
0
Varbūt kur citur ko labāku vērs vaļā? :D
0
^^Piemēram?:D
+2
Kā jau dzīvē kautkas atverās, aizverās, atkal atverās un ...dzīve turpinās ;-)
+1
Nu bet tieši tā. Viss plūst un mainās. Pašam tagad pa Jelgavu dzīvojoties sanācis ar jauno neformāļu paaudzi patusēties, un ko lai saka. Tagad ir cits formāts, cits redzējums. Takk, ibio matt, cits laikmets un tā pabērni. Un man patīk. Visvairāk man piedur tas, cik ļoti publikā atspoguļojas tas, cik banda, kas uzstājās, "patiesi" to dara. Kā džeki taisās ārā, tā nevienam nav interese. Un nav svarīgi, vai tas ir vietējais rociņš, dezkors, vai graindkors no Krievijas (bledd, tie grindkoristi norāva jumtu toreiz, es tikai uz sitiena neatceros nosaukumu. Es gandrīz izlauzu kāju pie viņiem. Pilnīgi kā no astoņdesmitajiem izkāpuši, vēl robežojoties ar agrīno HC) Cilvēki grib kaut ko īstu, un es tajā skaitā. Arī biznesa modelis ir jāmaina. Rīgā, protams, ir savādāk, bet nu.. tā tagad ir. Subžanri ir jāmaisa, visam jāmaisās kopā, kas tur sanāks, nezinu, bet process ir dabīgs, viss būs labi. Ai, man nav laika un pacietības tagad to putru augstāk sakārtot, ta na na... Rīgā droši vien meinstrīmaino uzdevumu tagad pilda Nabaklabs, ne?
0
Varētu pildīt, bet normāla skaņa tur nav dzirdēta pagaidām.
+1
Priekš normālas skaņas tev tomēr ir ieraksts.
0
Žel protams, pēdēja laika cik sanāca būt, cilvēki tik maz, atceros vel 2-3 gadus atpakaļ, tadas tautas daudzums, ka ne apgriezties. Pēdējo reiz kad bijam, pilns ar urlam salīduši, piepisas kaut ko kapēc neruna krieviski, es tam lox kapec neruna latvistki, tas-ā ti fašist, sakam gruztities, apsargs izšķira, pēc tam tas ēzels savac treniņterpainos un tuseja pa iekšu gaidija kamer iesim prom, pec tam tas bars kur nosvīda. Ta ka publika tur ar jau degradeta sāk piestaigat.
0
Viss taču ir loģiski - klubs ir par lielu šībrīža vidējam apmeklētāju skaitam un koncertu piedāvājums pārsniedz pieprasījumu. Es visai pozitīvi uztvertu pārcelšanos uz mājīgākām telpām, ja tāda notiktu. Tikai tad atkal problēma ar megapasācienu (Kreator, Therion un tāda līmeņa blices) rīkošanu.
+3
Lielos končus pārceļam atpakaļ uz Kinostudiju vai Angāru? :D
+3
kas vispār notiek pašlaik tādās telpās kā salamandra? tehniskās ēdnīcā, jebšu robinsonā? kaut kad braucu garām, neizskatījās "apdzīvots".
tak iztikuši esam visos laikos, gan jau arī tagad pārdzīvosim. retāk kaut kas notiks, nebūs tauta tik izlepusi vairs:)
0
Vispār, tiem kas visvairāk gāja uz MP jau vislielākais pohujs - es arī pie Slayer vai Children of Bodom varu mierīgi pie telts dzert :D Tie, kas līdz šim nekur daudz nav braukuši un pasākumus apmeklējuši, redzēs vēl mazāk.
+1
lietum līstot teltī šņabi dzert un fonā muzonu klausīties taču ir svēta lieta:D
0
^ nu HVZ no tadam lietam esmu izaudzis, tas kruta likas 16 - 20 gados, tagad gribas ko glamurnaku.
+4
savs laiks glamūram, pirkt sēdvietas končos un malkot kafiju:D tici man, arī to mēs pārzinam. bet savs laiks arī teltīm.
+1
Par tām sēdvietām. Husqvarnas 5-gu jubilejas pasākums notika bijušajā Operetes teātrī (skaisti un glauni iekārtotas telpas - ala kino Rīga stilā). Protams tur bija sēdvietas (un daudz), jo pasakums notika teātra zālē. Tas bija kas neaizmirstams (pat vēl biju tīnis), kad apsardze tumšo uzvalkos dzenāju pīpētajus...man man tolaik interesēja tikai muzikālais aspekts... bija laiki :D
0
eh, es ari tur biju....
0
Sonnenmensch, kādā stāvoklī ir KŽ 2011?
+3
Trešajā mēnesī :D
0
Akurāt pēc pusgada (kad iet atvalinājumā) ;-)
0
Deathperado, es par angāru, bija kruta! 8)
+2
Varētu paņemt kredītu un nopirkt...
-1
Par galvotāju neieteiktu iet, jo pat atzīstot aizņēmēju par maksātnespējīgu, galvinieks turpina pildīit visas uzņemtās saistības...
+1
Būtu bagāts, kļūtu par mecenātu matainajiem lopiem - nopirktu to anštalti un rīkotu končus par frei. :)
0
Kļūsti par ebreju un piesakies pa free!
+8
Peprhasit MP kha khompensacije parh holokauste? Parh to, ka brhesmige latvese naciste nosave 40 mane vace tāte un 50 mane vace māte?
0
Nu tak! Izmanto savas likumiskās tiesības!
+3
Ta man jāet pe rhabi un jāprhes lai grhezh liek ād no to krhanin nost paprheksh.
0
Cēlā mērķa labad!
0
Lāb, aune kāje!
+4
Neaune to kāje, poge to bikse noste :D
0
un?nu pardos klubu,bet klubs taksh pastaves un nekas nemainisies :D
0
^ o_O
Wtf?
0
Tas jau atkarīgs no tā, kas nopērk, ne tā? Vo, reku, ja werwolf nopirks, tad droši vien nekas uz slikto pusi nemainīsies :D Bet ja nopirks kāds, kam būs citi plāni?
+3
Cena lloti draudziiga, var nopirkt un izmantot kaa dziivokli, taads ekipeejums un platiiba, zheel tikai taa pirktspeeja:))
0
Ar logiem ar tā pašvakāk, priekš dzīvokļa :)
+1
Logiem ir sekundāra nozīme. :)
+5
var jau griestos izp... iztaisīt kādu logu atvērumu :)
0
Mierīgi. :)
+4
Varētu arī sarkanu krāsu uz griestiem uzpist.
0
nepatīk sarkana
+1
Nepatīk sarkana, uzpis melnu.
+3
jā, gaiši zilu ar dzeltenu saulīti virs tualetēm- lai liekas, ka visi griesti ir liels logs uz debesīm
0
Melnās Piektdienas vietā būs sinagoga.
0
Drīzāk jau mošeja.
0
vai būvbedre.
0
betona bloki :D
+3
maxima un punkc.
+1
Rīga Spirts & Wine outlet
-2
Spirit & Wine (dvēsele un vīns)
-2
dvēsele un vodka
0
ANNO 1999 - the classic year for vintage whine
0
logi tur ir,vini tik ar rigipsi ir aiztaisiti,ja vinu nonemtu tad redzetu :P
ja paskatas uzmanigak tad var pat ailes saskatiit :)
0
Tā jau tam vajadzētu būt, tas tak kaut kāds izbijis ražošanas korpuss drošvien.
0
ar rigipsi jau visu ko var aiztaisīt..
+2
regipsy king!
0
rIģipsis, vispār. No Rīgas nosaukuma.
+1
ā, un dvēsele un gars arī nebūt nav viens un tas pats.
0
Ģipškartons. :)
-3
garīgā tekila
-3
Werwolf, davai ņemam kredītu un uzbliežam tur lielāko geju klubu Rīgā...
0
Tev šokolādes acs dikti interesē?
-2
dvēseliskais divlitrīgais alus "Melnās Piektdienas vairs nebūs"
+3
^^ nē, mēs esam demokrātiskā ES dalībvalsti un mums jārespektē ikviena minoritāte. Arī garīgi atpalikušie, kā piemēram, mincītis. Tas ir bizness. Pediņiem arī taču vajag ietu n izklaidēties.
0
Un jau atkal šī skumjā tēma ir atpakaļ...
www.ss.lv/msg/ru/work/busines...
Nu, kādam nav zināms neviens investors-matainis?
+9
nu bljin - nevareja kads ari latviski normali iztulkot, biku shkrobe parava - no serijas, atrodi gramatiskas kljudas katra teikuma:

- Sedvietas priekš VIP ciemiem.
- "Back stage" priekš zvaigžņiem.
Visa koncertu tehnika iekļauta klubas cenā.
Pērkot šo objektu Jus varāt dabūt ES Uzturēšanas atļauju.
0
1000Ls peļņa mēn? T.i., kluba cena +/- 18 kLs?
+3
MP tiek pārdots ar visiem apmeklētājiem :D

Kluba telpas iekļauj :
- Zāli, kur atklāti sevi sajuties ap 700 cilvēki.
- Bars, kurš iekļaus ap 70 cilvēku.

Bet nu tiešām, varēja tak iedot kādam, kas latviski normāli raksta, lai izlabo.
0
ja jau klubs ir rentabls (kas gan godīgi- diezvai), tad nafig pārdot?
+6
Vai tad nu letiņiem vajg mācīt, kā sakruķīt darbības rādītājus, lai izskatītos plusos!

Dombrovskis jau cik gadus to ar visu valsti pamanās izdarīt.
+8
Hmm,kaut kāda podstava izskatās.Tur kur ir "klubas" bilde(laikam ar tiem zvaigžņiem),tā jau nu toč nav no MP.
Un ar " Bars, kurš iekļaus ap 70 cilvēku",ir domāts mošpits....
Vispār šo sludinājumu vajag pavairot,jo reāli var iesmiet gan cienītāji gan slavēns persoonāls.
+12
Mūs nopirkt nevar,
Mūs nopirkt nevar,
Mūs nopirkt nevar,
NEVAR! :D

www.youtube.com/watch?v=QMKgTmrzjzs...
0
mja, latviskais tulkojums laikam iekš googles tulkots :D
+1
Grāmatvedības pasniedzēja reiz teica ka peļņa nav nauda
0
^ Pareizi teica. Tas ir uz pieņēmumiem un prognozēm sarēķināts cipars par iespējamo peļņu nākotnē.
+2
^^^ Tur pat krieviskajā aprakstā ir kļūdas.
+5
^^^ un negūtā peļņa ir tīrākie zaudējumi. Zinu es šitos... Tiem vnk žīdgēna vietā dubultžīdgēns.
+4
nuja, jebkurš pretpirātisma cīnītājs pastāstīs, cik ahūnus miljardus šie zaudē. Mani gan māc aizdoma, ja visus šos ''zaudējumus'' apkopotu, tad konstatētu, ka tikdaudz (brīvas) naudas Pasaulē nemaz neeksistē
0
jāsāk apsvērt tā nopietnāk ideja - nopirkt to klubu
+12
Līdzko pārdosi grāmatas? :P
0
Izdarot elementāru aprēķinu, sanāk, ka kluba cena ir 96 tūkstoši latu. Tur pat pieminētā uzturēšanās atļauja nesanāk — pēc normatīviem.
0
96 gados atmaksāsies, ja viss ies raiti? Hhaahaha
0
Es vēl ierēķināju cenā, ka jauni drošinātāji elektroinstalācijai jānopērk. Pie pašreizējās esošās 11% rentabilitātes gadā laikam nevar atļauties! >:)
0
To BigUgga

Malacis, Bingo, es tieši cerēju, ka kāds šito uzrakstīs :D :D :D

0
^ un ierīkosi tur akvalangistu bāzi? ;)
0
nē, klubu augšā atstātu tusiņiem pa vakariem un pirmajā stāvā autoservisu uzblieztu
+2
blakusesošā autoservisa darbinieki tādu brutālu konkurenci nesapratīs ...
+3
kādu brutālu? kā reiz, līdz piektdienai katru nakti tuc tuc tusiņš, lai ir kāposts par ko jūs par brīvu dzirdīt un organizēt smaguču končus par velti brīdienās:D sūdīga stratēģija? :D
+13
Drīzāk tā: tiek savākts piķis no visiem, kas šo to grib investēt, tiek atpirktas telpas ar visu klubu, apakšā tiek ierīkota (Intara izprojektēta) alus darītava «Ļaunietis», kur Bleids ražo alu, Juods pa kluso kaut ko stiprāku; Werwolfs nes ūdentiņu, Gizis lej mucās; Bigijs nodarbojas ar reklāmu interneta vidē, citi — radio; Valdis nodrošina produkcijas noietu turpat augšā bārā, organizējot koncertus ar tautas pieplūdumu; Sonnenmensch apgūst ārzemju tirgus, bet U to visu piesedz un nodrošina «jumtu»!
0
kur mans auto serviss paliek? :D
+2
tas nojumē. Bet plāns kopumā labs :D
0
Labi, atvēršu blakus drum'N'base midzeni balansiņam :D :D
+1
^^^^ tātad, Tu man gribi iesmērēt blondās mārketinga duras posteni? :O
+3
Varētu norkāsot griestus rōzā.... Lai mājīgāk.
Nu un, ja netīk rōzā, var jau arī gaiši zilu uzpist.
Vai arī pus uz pus...
+4
tur vajag viltīgu gradāciju + mākonīšus, lai kad ieej, uzreiz sajūta kā zem zilirozā debesīm.
+4
Varavīksnes nepiemirstat!
+4
Njā..... ne tikai pediņu muzona topiks parādījies, bet pašas sarunas tādas zilākas palikušas. Bet tas tagad laikam true skaitās ja ? Redz kā metāla kustība attīstījusies. Kādreiz visi pārdzīvoja par emo, pokemoniem, bet tagad nekautrēdamies visi mauc zilos toņos :D
0
^ problēmas? :) Apēd burkānu!
-3
nJa neizbegami MP iet Salamandras pedas...
0
MP vismaz neesmu vēl redzējis mazgadīgo urļiku dišuku pirms kāda smaguča konča , kā tas bija Salamandrā.
0
Bizness ir pizdness. Iesaki turēt tukšu klubu, ja var iepelnīt?
+1
Nu kāpēc tad piedāvāju autoservisu :D :D :D
0
Pirms īstiem vīriem vajag (auto)servisu sīkajiem urlēniem :)
0
nu arī tādu "servisu" varu nodrošināt :D
-1
Un WAF, kas ta pirma, pa bildi, no kada cita kluba, tas tipa lai kads noticetu tai pasacinai par 1000 Ls/menesi?
dating.inbox.lv/uploads/0/1/l/01c06...
+4
^ Nu kā, tā tak bilde no Hypocrisy šova MP! :D
0
^^^ ja tu tik nadzīgs uz "servisiem", moš nodrošini 500+ apmeklētāju uz katru smagkoncertu servisu? Ar nosacijumu ka biletes pērk pie kases un ne mazāk par 5 LVA (vai 10 EUR) :D
+2
Kas ir LVA? LauVas nams Apēst?
+1
Latvju Asignācijas :D no rītiem parasti pirksti kuslāki
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas