10. Sievasmātes metalurģijas vakars “Reinkarnācija”
+6
2011. gada 21. janvārī, no plkst. 19.00 līdz pēdējam dzīvajam krogā “Brīvie vanagi”, Valentīna ielā 15, Rīgā.
Programmā paredzēts smags muzīks, atspirdzinoši padzērieni un laba kompānija.
Tiem, kas domā ierasties, lūgums atzīmēties:

www.draugiem.lv/metalurgija/...

un/vai

www.facebook.com/event.php?eid=17983...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
gut, gut voldemar;)
0
Ja wohl !
+2
Jāatjauno foršo pasākumu tradīcija. :)
+1
Atgādinu, ka pasākums jau parīt. ;)
0
nekas nav aizmirsts, nekas netiks aizmirsts.
p.s. dzersi?:p
0
Ta jau manīs. :p
-3
tajā pasākumā tā kā ir arī iespēja nedzert?
0
Nē.
0
ir!!!!
0
Cenosillicaphobia - bailes no tukšas glāzes
+3
Ieejas maksa - štrafnoi? :D
0
:D
+2
Lai arī tas nevienu droši vien neinteresē, aiz gara laika apkopoju savas šīvakara videošovprogrammas statistiku, un rezultātā ieguvu, ka tiks pārstāvētas grupas no ASV (8), Zviedrijas (7), Vācijas (5), Nīderlandes (3), Somijas (3), Polijas (3), Meksikas (3), Lielbritānijas (2), Norvēģijas (2), Turcijas, Brazīlijas, Grieķijas, Itālijas, Kanādas, Kolumbijas, Čehijas, Spānijas, Austrijas, Dānijas, Ungārijas, Šveices un Francijas (pa vienai) - kopā 49 dažādas grupas no 21 valstīm :)

Žanriski visvairāk ir pārstāvēts (secībā): +/- thrash, death, heavy, black un pa drusciņai no citiem.

Klipi galvenokārt ir 2010. gadā tautās laisti (varētu būt kāds arī no gadu iepriekš, un varbūt kāds skaitās šī gada). Tā sacīt, atskats uz pērno gadu. Saturiski tie klipi - kā jau parasti - lielākā daļa ir bezjēdzīgi, bet nu ir arī pa kādam, kur aci piesiet, vai nu smuki, vai smieklīgi, vai abējādi.
+1
Tas labi, jo šīgada (2010) klipus esmu maz skatījies.
0
no meksikas? kaža?:)
0
Hell fuckin yeah!!!!!!!
+1
milzīgs paldies, par šo pasākumu. bija fantastiski. prieks bija redzēt visu mūsu metalurģijas kodolu faktiski pilnā sastāvā un arī daudz jaunas sejas. muzikāli tā daļa, kas bija tēmēta uz oldscool, manuprāt bija trāpīta desmitniekā, kā dzīvespriecīgs fons močubārā. jau tagad ar nepacietību gaidu nākošo pasākumu:)
0
eh, a es uz ripām uzsēdos :(
0
bija lieliski. interesanti, ka nav ne jausmas kā es mājās nokļuvu, bet es ļoti labi atceros, ka vēl šnabi dzēru, jo likās, ka pēc garā ceļa vajag. :D
+1
es redzēju, kad tu gāji projām. tu vēl kārtējo reizi ļoti nokriti, bet tas ir piedodams, jo tur bija tāāāāāā noslidināts:))
0
tev vajadzēja redzēt kā es gaju pa kalnciema ieelu :))
0
:D nojaušu, līdi vēkšpēdus?
+2
tieši tā. ;D :* nu bet ne visu laiku. man vienā posmā iestājās depresija par to, ka neviens nevar to ledu novākt. bet tā, ka riktīgi iestājās. nu tā pa īstam.
-2
vajag normālus zābakus
0
sēdēji uz sliedēm?
0
uz asfalta. uz sliedem arī iespējams, bet to ceļa posmu es neatceros.
0
A pie manis Māriņais ar Jolu un bairīti ieradies. :)
+1
Man ar' pasākums ļoti patikās, lai gan jāsaka, ka 5 aliņi kaut kā aizdomīgi ātri "uzsita" pa galvu. Laikam pie vainas visi pārējie dzērieni, kurus man deva baudīt. Liels paldies Dainītim un Bušiem par jaukām dāvanām!
0
wtf, Jolu? to čirkaino polieti varbūt?
+3
Mūs ar Intaru, Ķiršuku un Arsēniju izmeta ap sešiem ārā. Pavadošais teksts bija sekojošs ''Zajebala to troksni 9 stundas klausīties. Es gribu gulēt, bļeģ''. Vai kautkā tā.

Alusbārā ''Alusbārs'' vēl pa alam iekampām.
0
bet 6 tas jau ir godam. atceros iepriekšējie īpašnieki vienreiz ap vieniem diviem naktī palūdza atbrīvot telpas.
0
Toreiz kautkāds fakaps ar jauno bārmeni gadījās. Tāds izņēmuma gadījums. Sievenes jaunais iekārtojums man patīk. Galda futbols pa pjankām daudz labāka spēle nekā pūls. Kautgan no tā arī neatteiktos.
+3
MILZĪGS PALDIES VISIEM !!!!!!!!!
9 STUNDU ABORDĀŽA IR BEIGUSIES AR UZVARU !!!!!!
0
caps lock gan nav uzvarēts
0
Ja precīzāk, tad 11 stundas.
+3
^^ PALDIES KA PATEICI. MAN TĀ BIJA PIERIEBIES AR VIENU PIRKSTU DRUKĀT.
+2
Pie mūsu promiešanas gan bārmenis atvainojās par to tekstu. Bet var jau arī cilvēku saprast :D
0
Pupu mizas, es pats sevi neciešu :) Ja mūs neizmestu, moš vēl tagad kostu :D Žēl ka Mednieku aliņš beidzās. Ķencis nebija tik labs.
+4
Es attaisīju šo tēmu un man istasbā ta ka pēc spirta iesmaržojās...
0
mincīts, aizvakar, plkst. 14:39
wtf, Jolu? to čirkaino polieti varbūt?

^ Jā, ar to pašu. :)
0
bušs, kā vispār ir tagad, kad esi atkodējies? morālie nav:)
+2
Ir zvērīgs alnis. Jātaisa akal garais gavēnis būs. :)
+1
Es nevaru attiet, gribas kautkur iet, doties izklaideties.
-1
Tā ir ar tiem svētdienas dzērājiem ...
0
es arī nevaru attiet, ne jau dēļ dzeršanas bet vnk ballītes:)
0
jā, pasākuma ziņā es arī nevaru atiet, bet uz šņabi paskatīties es nespēju.
0
man jau tas pats, ka gribas vienkarsi tusinju atkal.
a pagiru zina ka parasti, nekas nesap nekais, tikai kermenis vajs, jocigs asinspiediens un pec mierigas dienas gulta pie TV viss kartiba.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Sonnenmensch
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
skru (9 gadi)
M (jauniņais)
Viskas