These Are They
+1
Khe, eku Paulītis no Novembers Doom ņemās side projektā. Metalarhīvi saka death metal, bet nu pēc šī viena primitīvā gabzīša izklausās praktiski tas pats, kas pēdējos divos ND. Gorefest piesitiens ar jūtams. Nez, laikam būs jānozog kas vairāk.

www.youtube.com/watch?v=vHihWvugfkw...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
šis tāds švaks izklausās. neinteresants salīdzinājumā ar to, ko Pauļuks dara iekš ND. Varbūt citas dziesmas ir labākas...
0
Vokāls jau labs, bet gabals tiešām garlaicīgs.
+1
Klipa dziesma man patīk, skaņa tik saplacināta. Atgādina Amon Amathh nedaudz nīkulīgāku versiju. 2010.gada albumu noklausījos (visai pavirši) - nekas atmiņā nepalika. Stils gan visai tīrs death metal (ķip ND bez Dūm ;)

Šitas kolektīvs vairāk iespirināja: www.metal-archives.com/band.php?id=5396...

Insanity Reigns Supreme - Dark From The Soul

www.youtube.com/watch?v=Dyk1p2CfiFc...
0
ritma sekcija ir Ok, vokāls ar ir OK, tikai dziesma varēja būt kompozicionāli daudzveidīgāka un ar iestarpinātiem daudz- izteiksmīgākiem soliņiem....
0
Es te biki sazagots un tātad:

Trīs dziesmu Who Manifest 2009 EP - nu baigi sit cauri ND, piemēram, pirmais gabals The Indweller, lai arī tāds bucīgāks, tur tās tīrās daļiņas baisi atsit ND, arī pēc tam tā dūmīgā iespēlīte kā arī pašas beigas. In The Halls Of Waverly - vispār izkāpis no pēdējā ND albūma, tikai smagi novienkāršots. Pēdējais nāk reāls smagucis (death? fuckme!), šķiet labākais gabals no šīs bandas uz doto brīdi.

Who Linger 2009 un Disposing Of Betrayers 2010 pagaidām tik vienreiz noklausījos un tas 2010 jau izklausās pēc visai klausāma smagucīša un 2009 kā tāds pārejas albūms - laikam jau to doom tik viegli nevar nomest :D Pirmā iespaida atmiņā palika No Angels To Catch You - tur tāds feins klasisks zōlō...
0
Ā, runājot par Amon Amarth - tā bārdas cilāšana gaisā Tev atgādina AA? :D
0
Es atkal izlasīju kaut kādas glupības iekš rateyourmusic.com jūzer revjūviem - tur par Frailty - LLL bija minēts, ka tas growla vokāls esot pats labākais, kas šai ierakstā ir. Nē nu glupības, absurds, es pat teiktu. Nu kā kaut kas tāds var ienākt prātā?
0
^^ tās bārdas bija papildus bonuss. Man arī mozons tāds amarsīgs likās :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
DestructerOfNewb
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas