Skyforger, Auļi, Iļģi un Pērkons @ Ķīpene, 15.janvāris
+9
SKYFORGER uzstāsies ar folk mūzikas koncertu 1991.gada barikāžu divdesmitās gadadienas atceres pasākumā, 15. janvārī Ķīpsalas izstāžu centrā.

Ieeja abās hallēs no 15.30

Sākums: 16.00 (ugunskura iedegšana, himna)

Pasākuma programmā īsumā:

200 vīru kopkora koncerts, muzicēs grupas Skyforger, Pērkons un Iļģi, bungu un dūdu grupa "Auļi", NBS štāba orķestris, Anima Sola, Juris Kulakovs un citi mākslinieki.

Starplaikos dažādas uzrunas, tai skaitā Latvijas Valsts prezidenta uzruna un Ministru prezidenta uzruna.

Pasākums beidzas 21.00

Visu "Barikādēm - 20" veltīto pasākumu programma: www.barikades.lv
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Bļin, jau 20 gadi pagājuši, kopš sencīts ar gāzes masku padusē čāpoja uz Zaķeni pie udžiņa šņabi dzert un zupu strēbt ....
0
Ir jāiet!
0
^^ Par to man ar kādu krievu cilvēku bija lieli strīdi - vai uz barikādēm dzēra?
+1
Nu omon jau dzēra, gan jau pārējie arī :)
0
sasildīties jau sasildījās. bet tādu ekscesu ar apļurbāšanos... netika dzirdēts.
0
Nu ja, gan jau pa biškim ierāva, bet zūpošana, cik zināms vismaz, nenotika.
+1
Ē, bet uz šo vispābā derētu aizkāpt, izklausās labais.
+3
Mēs,kā jau tajā laikā studenti būdami,kaut ko jau ierāvām,bet nu ne jau ka lopā būtu.Ziema tomēr bija,un Zaķsalā pie ugunskuriem īpaši silti nebija.
+3
Filharmonijas vestibilā gan bija silti dežūrēt - caurām naktīm novuss + "Mērnieku laiki" alus :)
0
A ko jūs tur sargājāt ?
0
^hvz,Jelgavas studentus veda uz Zaķeni.
0
Zaķenē TV sargāja, tas skaidrs. Nesapratu, nafig filharmonija jāsargā.
0
Filharmonijā bija telpas(tāpat kā Ģildē u.c.) kur apsildīt knābi:)Nekāds īpašs objekts nebija-tik kā viens no Vecrīgas pulcēšanās punktiem.
0
Tolaik strādāju Filharmonijā, tādēļ ar kolēģiem uz maiņām turējām knābju sildītavu ar tējnīcas elementiem :)
0
^Piemiņas zīmes vsmaz dabūjāt?
0
Nu nez, tajā laikā es nebiju pietiekami apzinīgā vecumā, lai tajā visā barikāžu pasākumā nopietni iedziļinātos. Man tas viss palicis vien prātā kā tāds foršs masu tusiņš pie ugunskura, kur var pa velti nobaudīt zupu un doma, ka iespējams nebūs jāiet uz skolu:)
+1
Ne sūda piemiņas zīmes nedabūjām(varbūt Strižam ir).Paskatijos tajā barikades.lv,arī tur nevar atrast ne sevi,ne daudz paziņas.Nezinu vai mūs tur vispār reģistrēja.
+2
Tobrīd par tādiem sīkumiem īpaši neuztraucās. Tā reģistrācija tīri priekš zupas porciju skaita un tādām lietām. Un lai Rubikam būtu izsūtāmo saraksts pie ķepas ...
+1
Atceros, ka biju tīri vai apskaities, ka sencis neņēma mani līdz uz Rīgu barikādēs tusēt. Man likās romantika, kā filmās, sēdi barikādēs, dzer tēju, dzied dziesmas, vaktē naidnieku... iespējamība, ka varētu lāktīt virsū no kalašiem arī likās romantiska. Haha.
0
Jautājiens tiem kas Zaķusalā sēdēja:Kā tur bija ar to līdzņemto khmmm.. Kurzemes katla mantojumu?
Bi tak kāds kaulzāģis līdzi,ne?
0
^^^ Piemiņas zīmes tik pözeriem dod :D
0
Es vel tad bikses kakaju. Bet Tevs gan bija aizsavis.
0
Tā, vīri, lēnāk, tā: pasākums uz 15. janvāri izklausās dikti jauks, bet vai jūs nesamulsināja piebilde, ka tā ir barikāžu dalībnieku (!) tikšanās Ķīpsalā?
+1
šaujamie nebija-dažādi paštaisīti sitamie gan bija,kā arī austrumcīņu atribūti(šurikeni utt.).Pret tankiem:)
0
^^ kur Tu to piebildi ieraudziji? šito? "1991. gada barikāžu muzejs aicina atcerēties barikādes pirms 20 gadiem, piedalīties atceres pasākumos un barikāžu dalībniekus dalīties atmiņās par šo laiku." Tur jau minēts ka tie, kas bija uz barikādēm tie varēs dalīties atmiņās ar bidriem.
0
Varbūt kāds zina, cikos Skyforger sāks spēlēt?
0
Cik ir lasīts, tad augustā šāds tāds Kurzemes cietokšņa mantojums bija večiem, kas ar mentiem kopā AP sargāja, neatceros īsti tagad uz sitiena, kādas struktūras pirmssākumi tie bija, Policijas pulks vai Zemessargi. Man 1991. bija 12, tā kā tikai pa TV visus notikumus vēroju. :)
0
"^^^ Piemiņas zīmes tik pözeriem dod :D"

:) Sencis apvainotos. Ja būtu dzīvs.
0
Domāju, ka "piemiņas zīmes" saņēmuši labi ja 15 % no ļaužiem kas tur toreiz bija. Ja ietu piepisties, bļautu un piesauktu lieciniekus, gan jau zīmes dabūtu arī mēs ar Gizi. A nafig? :)
0
Ā,vēl atceros,ka mēs bijām "Īpašā Brīvprātīgo Kārtības Sargu Vienībā".Pat laminētas koročkas un lentas izdeva.Sēdējām pie Brīvības pieminekļa,tajā paviljonā kur tagad picērija.
Bet par nozīmēm-manam sencim iedeva ar visu papīrusu,kaut gan īpaši daudz viņš tur nezīmējās.Iespējams,ka kaut kādiem deva,kas organizēja savu darbavietu cilvēkus utt.
0
Visus jau nemaz neuzskaitīja drošvien.Masas tak bija un bardaks.
0
''Lūsis, vakar, plkst. 16:43

Tā, vīri, lēnāk, tā: pasākums uz 15. janvāri izklausās dikti jauks, bet vai jūs nesamulsināja piebilde, ka tā ir barikāžu dalībnieku (!) tikšanās Ķīpsalā?''

Hopkins: ''Cik nu man organizātors stāstīja, absolūti visi ir aicināti un neviens netiks raidīts prom.''
0
Ā, tas ļoti patīkami, tas patīkami. Paldies par labo ziņu, Blade!
0
Tādas tas ir bezmaksas pasākums?
0
+4
Par nodokļu maksātāju naudu.
0
Intar, ir daudz veidu, kā nodokļu maksātāju naudu izsķērdēt pilnīgās bezjēdzībās. Nedomāju, ka šis ir tas sliktākais variants.
+1
Ne jau par to ir runa - es tik piezīmēju, ka nekas nav bezmaksas ;) Respektīvi, mēs par to esam jau samaksājuši.
0
... mēs - tie, kas maksā nodokļus.
0
^ domājams, ka vidējais trvemetal apmeklētājs varētu būt nodokļu maksātājs.
+1
wtf, kur pazuda mans komentārs?

Kaut kādus nodokļus jau visi maksā - PVN, un gan jau ka akcīzi arī.
0
man šķiet, ka lielākā daļa piecpadsmitgadīgo akcīzi maksā :D
+1
mincīt, ir jau arī kontrabanda...
-1
nujā, bet tā jau kā reiz nopietnākiem vīriem ar paziņām, ne?
-1
ar blatu, haha
0
cikos Skyforger?
+4
Tātad, kā vakar Bleidam & Intaram solīju - aptuvena programma. Tiesa gan, šī programma ir tikai darba materiāls un sūtīta man 6.janvārī, tā kā atbildību par to, ka kaut kas varētu būt savādāk, nekā tālāk rakstīts, neuzņemos :)

Iekopēšu tikai to, kas atiecas uz muzikālo pusi.

16:14 Uz skatuves izvietojušies 200 vīru kopkoris, bungu un dūdu grupa "Auļi", NBS štāba orķestris. Ekrānā ugunskurs.

16:15 Skaņdarbs "Sārts" Diriģē Ivars Cinkuss
16:33 J.Kulakova skaņdarbs "Ozols" no kantātes "Vēstules uz bruģa". Kopkoris, orķestris, "Auļi". "Pērkons", zemessargu ansamblis, solisti.
17:50 muzicē "Auļi"
18:25 muzicē "Iļģi"
19:00 muzicē "Pērkons"
19:30 Ed.Rozenštrauha dziesmas dzied Indra Lintiņa. Akordeonists Valdis Zilveris.
19:45 muzicē "Skyforger"
20:15 dzied trio Šmite, Kārkle, Cinkuss.
20:45 Ed.Rozenštrauha dziesmas dzied Indra Lintiņa. Akordeonists Valdis Zilveris.

Vismaz man izskatās, ka vērts tur būt jau uz četriem.
0
^^
Paldies par info!
0
visi vēl dzer?

pasākums foršs. es gan būtu gribējis, lai forgeri smago mauc, bet nu tāpat forši. interesanta atmosfēra un tādā gara. priecājos, ka beigās tomēr aizgāju. paldies organizatoriem. :)

p.s. iļģi spēlēja paši pēdējie.
0
Bija labais. Skaņa gan iesūkāja, bet ko no tāda šķūņa var gribēt. Sajūta bija kā metālkoncī - vazājies apkārt un spaidi visādu mataino purnu roķeles :D Žēl ka pēc Skajiem aizgājām, jo domājām ka Iļģi jau nospēlējuši.

Ar Rūsas konci gan fakaps sanāca - tajā vietā remonts vēl pilnā sparā iet, bet pārtijs uz Alu pārcēlās līdz ārāmešanai. Kā pēdējais Vecrīgas alkānu bastions sevi kārtējo reizi apliecināja DEPO \m/
0
Iepriekš Visu Latvijai kongresā Skyforger akustiskā programma skanēja labāk. Bet varbūt par tuvu stāvējām - aizmugurē esot labāka skaņa bijusi. Iļģi bija labi kā vienmēr, bet Pērkons bija negaidīti labs - daudz labāk, kā pirms laikam kāda pusotra gada Nacionālajā teātrī. Arī sākumā Pērkons ar kori un orķestri bija labs.
0
Un protams Auļi bija iespaidīgi. Auļus varerētu nosūtīt kā Latvijas pārstāvjus uz Vahenu - tur jumtu noceltu :)
0
Auļi bija super, viņi laikam spēj paņemt jebkuru publiku. Skyforger tādi dikti nopietni šoreiz izskatījās, bet koncis pa pirmo. Trūmetāla bars arī tika manīts, bet mani ta neviens nepazīst - es jūs gan :D
0
Uz Skajiem skaņa bija vislabākā.

Tāds īsts trūmetāla bars tik pie ieejas vienu brīdi izveidojās, kad jaunpienācēji ar pīpmaņiem satikās ;)
0
Tagad tā aizdomājos - savā ziņā interesanti, ka Skyforger ar Pērkonu vienā koncertā spēlē, pieņemot, ka Akurāteres kundze piedalījās.
0
A kas ? Šiem naids ?

Kulakova esot pieteicis Pērkonu kā Skyforger iesildīšanas grupu ;)
0
man šķiet, ka Pērkonam nudien vairs nevajadzētu uzstāties, lai nebojātu labās atmiņas.
0
Es domāju to, ka Akurātere ir džīzasfrīks.
0
Nu,būtu jocīgi,ja SF pateiktu ka nepiedalīsies pasākumā tikai tāpēc,ka tur Akurātere būs...
Blad. un vispār-šis bija barikāžu atceres pasākums nevis kādas konkrētas grupas(Pērkons,SF,Iļģi utt.) koncerts vai festivāls,kuru nu tagad jāapspriež.
0
Man gan Pērkons vislabāk patika no tiem visiem, kas tur spēlēja.
0
Ko var runāt par džīzesfrīku Akurāteri,ja Keep Of Kalessin ar Rybaku spēlēja Norvēģu jevrovīzijas koncī(laikam kā viesi).
www.youtube.com/watch?v=FdNEdQkSvPQ...
+1
Man ar Pērkons vislabāk patika. Pārējie likās visai gaudeni.
+1
Pērkons bija tiešām labs.
0
Es jau tik tā, iedomājos par tādu momentu, ne jau ka tas būtu kaut kas varen svarīgs.
0
"un vispār-šis bija barikāžu atceres pasākums nevis kādas konkrētas grupas(Pērkons,SF,Iļģi utt.) koncerts vai festivāls,kuru nu tagad jāapspriež. "

tas nudien neliedz apspriest grupas.
0
domāju ka skayforger ir labi ari etno sniegumā, un zinot skyforger cieto nostātni viņi negandēs sev reputāciju. Saskumušām sirsniņām, kā es tai skaitā kas strādājot barikādēs saņemot pat medāli, kuru man nau kur uzkārt, ja nu punk saietā, ta i viela pārdomām.
pozitīvi tas ka Pērkonus iebalstīja, un Iļģi ar ok. un Auļi ar.
Nu pārējais bij stīvi un nevajadzīgi.
TAS NU MANS VIEDOKLIS
un visas SUTS BALSS
+5
tu pats saproti, ko uzrakstīji?
0
Jā, tas teksts nenobriedušam prātam grūti lasāms...
+1
Caalis normali aizpipejies uz menesi :lol:
+1
izskatās tā, ka čalis dzer kopš pasākuma, tagad atjēdzās, un bliež iekšā. ;D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas