Par žanriem...
-8
Tātad, laimīgu jauno gadu un priecīgus pareizticīgo ziemassvētkusu n visu pārējo. Es nesen aizdomājos par vienu interesantu lietiņu, kas varētu izmainīt mūzikas, tas ir "metāla" pasauli uz visiem laikiem. Mēs zinām, ka ir daudzi jauni "metāla" žanri, kā, piemēram gore core, grind core, metal core un cita veida core, kuros bundzinieks nevis spēlē, bet vārda tiešajā nozīme sit bungas, ģitārists dragā uz primitīva skaņojuma un vokālists, ja viņu tā var nosaukt, cenšās vai nu ievemt, vai intensīvi atraugājas mikrofonā tā jau grūti saprotamos vārdus. Par cik "vokāls" šajā "metālā" ir svarīgs, es piedāvāju jaunu žanru - cough core! Vārdi runā paši par sevi - bundzinieks un ģitāristi turpina darīt to pašu mākslu tādā paša garā, tikai vokālistam uzdevums ir mainījies - izklepot vārdus par kārtējo smago tematiku, piemēram astma vai nāve no smēķēšanas. Šādu grupu varētu saukt, par, teiksim "Tuberculosis Insipidus" vai kaut kā tamlīdzīgi. Aizrīties un izklepot būtu tikai bonus. Protams klepot asinis būtu vispār ekstrēmi, jo daudzi citu core pārstāvji nereti arī izvemjas.

Vizuāli šis muzikālais ansamblis neatšķirtos no citiem. Tādi paši parasti metālisti vien būtu ar 4 cm lieliem tuneļiem, pīrsingiem, pliks pauris vai emo pričene ir pēc saviem ieskatiem, protams, vajadzīgi būtu arī rugāji, platas bikses, šūzi, jeb iešķūcenes un notetovētas rokas ar visādiem krāsainiem zīmējumiem. Tāpat arī nevar iztikt bez svarīgākā - melns krekls ar sava žanra grupu, kuras logo ir nesalasāms.

Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+10
haha rofl - ok, tagad ej izgulies.
+3
Metāla pasauli tas noteikti neizmainītu, jo *.core nav Metāls.
-3
kāpēc es to vārdu pēdiņās liku? Halo!
+2
Nav ne jausmas. Lai nepadomātu, ka tu runā par ķīmiskajiem elementiem ? ;)
+2
Varbūt stāsti uzreiz, kādu žlurgu sevī sapumpēji, lai pie tādas apskaidrības nonāktu?

P.S. Atceries, ka J.P. nevienam neatskaitās un netaisās pindzelēties.
-5
Ticiet vai nē - bet es esmu pilnīgi skaidrā un esmu jau tāds bijis krietnu laiku!
+8
Tad tur tā problēma ...
0
Schnizzel,kas Tev skauž,vai? Lai tak dragā,ja pašiem un kādam patīk.Man piemeram nav iebildumu:)
0
viņš dzer heiterismu pastiprinošos enerģijas dzērienus.
0
Ai nu pats kautko baigi sadomājies... vienreiz arī bija dzerstiņš- sēdējām pie kamīna un dedzinājām krusta formas dēli un izdomājām jaunu metāla žandru- degmetāls. :D
-8
Kāpēc tik maz mīnusu? :(
0
Tapē ka Tev iereibuši esesieši profilā :p
-1
Piepisīšos pie sīkumiem - tajā bildē nav esesieši, tās ir Vērmahta formas. :)
0
Ēh,točna.
Tā iz zināju ka vajadzēja rakstīt ka fašisti :D
+1
fašisti bija Itālijā.
+1
Spānijā arī.
0
Nu,mārrutki ar jums,es zinu kur kas bija,bet fašisti skan labak nekā friči.Jautājiens ir labskaņā nevis vēstures terminoloģijā+kā atšķirt SS no SD?
+1
^^^ Pēc uzšuvēm! :>
0
Ekstrēms topiks. Da nu nah. Labāk klausies veco labo Carcass (Carcass - piem. Regurgitation of Giblets) :-)
+1
Сказочный долбоеб:)
0
Pohuj,man Whitechapel skan. (*cough) oi,ne,es jūtu kā man ausīs sāk augt tuneļi !!!
+1
Tad jau Napalm Death nav metāls ? :O
-2
nē, metāls ir tikai Mumij Troļ
+5
0
^ eu bet tas ir labs!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
atmoda
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas