Ierakstu studija "Sound Park" boikotē black metal grup
+8
Šīs nedēļas nogalē bija plānots sākt darbu pie grupas Grondh debijas albuma. Pēkšņi, šodien no rīta studijas īpašnieks, Māris Brensons teica, ka nevar strādāt ar grupu ideoloģisku iemeslu dēļ, tāpēc albuma ieraksts tiek atlikts uz pašlaik nezināmu laiku.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+3
Pat nezinu - smieties vai raudāt.
0
NU jau, nu jau! Visinteresantāk, jau izklausās tas- "šodien no rīta" tātad puiši bija sarunājuši, ka ierakstīsies un viss notiks.
0
HAHAHĀ! :D

Bla, nafig uzreiz pie Mēmā neiet, to es nesaprotu.
0
Mēmajam tagad tikai pagaidu telpa ir pēc kompja zādzības. Un cenai arī ir nozīme. :D
-1
Isteniiba fucing slikti...

bet nu bljaaaa, ku smiekliigi...shim bail, ka dievs vinju piemekles par sho vella darbu?
-1
aa, sapratu, vinjam peedeejaa naktii paradiijaas gaisma un viizijas un teeli baltos paltrakos, kas sniedza paarliecinoshas instrukcijas, ka to nedriikst pieljaut :D :D :D
0
Kurš nelietis iedeva viņam tekstus palasīt ?

A ko, nekādi līgumi rakstoties studijā netiek slēgti ?
-1
vovovo, jaavelk shameejo pie tiesas!
+1
Nekad nebiju domājis,ka Latvijā var kas tāds notikt . Laikam pirmais gadījums,a ko,tagad sanāk ka skandāls... :D :D
+4
grupas popularitātei un imidžam nenāks parsliktu ;)
0
Kādi tad ir tie iemesli? Priekšstats, ka bleķis = nazi, vai arī reliģiska rakstura nesaprašanās?
+1
lai tauta zin savus varoņus un kangarus!!! :D
+1
laikam jau tagad bandas kurām pat īsti neviena dziesma nav iznākusi var telot ahujennos čuru preses pārstāvjus un smalki dirst vienai no labakajām Latvijas studijām virsū! :) ir apmēram miljards iemesli,kāpēc GRONDH varētu negribēt rakstīt un es šaubos, ka galvenais ir bleķa spēlēšana, zinot, ko Māris raksta. un pat ja tā būtu, kāda faking starpība? uzreiz ir jāmeklē kaut kādi anāli saistīkļi ar kristietību utt? vai jums galīgi dirsā krusti sasprausti, ka nespējat par to nedomāt un nenonākt pie secinājuma pat neko nezinot, lohi bļe?
+4
Kurš no mums nonāk pie secinājuma neko nezinot?
Pirmkārt, mēs nekādus secinājumus neizdarījām un neko "nedirsām". Kristietība arī netika pieminēta. Vienīgi tas, ka pēdējā brīdī atteicās rakstīt "ideoloģisku iemeslu" dēļ. Tie ir paša Māra Brensona vārdi.
Otrkārt, ir gan dziesmas iznākušas.
Treškārt, vari nosaukt kaut dažus no tiem "miljards" iemesliem, kāpēc lai ierakstu studija atteiktos ierakstīt grupu?
Un visbeidzot, par tiem krustiem un lohiem, tu skaties, ko runā!
-5
es par tiem secinājumiem teicu vispārībā, tāpēc akurāti mīnusiņi visiem!

iemesli, kāpēc varētu nerakstīt ir pilnīgi jebkādi. ja cilvēks negrib rakstīt, tad neraksta un viss, ja vienīgi tie jau pieminētie līgumi nav noslēgti.

vispār mani pašu arī interesē nedaudz vatafak, bet tākā esmu pusslims, negulejis un dusmīgs, tāpēc mani nedaudz sanikno šitā tēma, kuras vajadzību es pat īsti nesaprotu.

+1
Tad tu izskaidro, murgoni, ko gan citu varētu domāt ar "ideoloģiskiem iemesliem"? Nu ne jau tam M.Brensonam bija dziļi iesakņojušies aizspriedumi pret Grondh ģitāru ražotājfirmām :) Pēc tā spriežot, man gan prātā nāk visai konkrēts "milijards iemeslu" loks.
0
Vispār nav pat sūda miljons iemeslu, kāpēc Latvija ir labākā valsts pasaulē, pat 20k nav, toties ir, redz, miljards iemeslu, kāpēc nerakstīs Grondh :)
0
nu bet tieši tā!

nezinu, ko gan citu varētu domāt!
0
Vispār šis gadījums ir diezgan interesants. Raugoties no praktiskās puses , es nezinu , kādi , piemēram, man varētu būt iemesli neļaut kādam rakstīties, lai tik man piķis nāk par to un tagad jau arī nav tā, ka baigi viegli piķis nāk un tā. Nu tas tīri tā no praktiskās. Varbūt cilvēkam negribās, lai uz diska vāciņa būtu viņa studijas nosaukums , jo , piemēram, viņš nevēlās black metal štancēt. Nu nez , varbūt viņam ir sadarība/sponsori cilvēki, kas ir baigie dievlūdzēji un tiem baigi nepatiktu , ka redz Māris sāk sadarboties ar zaimotājiem. Skats jau pa rubli šitā te darīties.
0
nav gluži jau tā, ka rakstīšana ir vnk klausīšanās kā citi spelē, bet aŗī tā visa samiksēšana, kas ir grūtākais ieraksta posms.
0
Arī jā, bet es tomēr nosveros uz to, ka lokālās draudzes samaksāja, lai kaut nedaudz apturētu black metal krieg. :D
+4
Bet tas, ka Grondh nedzied par rozā balōniem un meiteņu dibeniem tak bija sen skaidrs. Būtu uzreiz atteikuši ... pamatojot, ka: "Ar mūsu aparatūru jūsu giču džinkstoņa pēc Attack, Attack izklausītos".
+2
oibļa, "attack attack"....

Vai nevar būt tā, ka zem "ideoloģiskiem iemesliem" slēpjas konkrēta personīga nepatika?
+1
Bībele strikes BACK! Ir jau visādi brīnumi redzēti - pat tādi, ka garmatains koderis atsakās palīdzēt pie saita pašancēt tikai tāpēc, ka tur dažās vietās ir porka.
-11
Tas Brensons nav kaut kāds kristietis vai žīds?
+6
droši vien kristietis, žīds, gejs, blekmetalofobs un aktīvs šniceļu ēdājs vienā personā
+2
ā, un, protams, LIBERĀLIS, kā gan es aizmirsu šo rupjību pieminēt.
+1
neviens protams, nepiemin to, ka šajā gadījumā cilvēks atsakās no naudas dēļ tā, ka pieturas pie kaut kādiem šeit nevienam nezināmiem principiem, kas savā būtībā ir drīzāk apsveicami. studiju kaut kādu citu gan jau atradīs, tāpēc neredzu šeit pamatu kaut kādam skandālam vai arī kaitējumu Grondh, kas savu albumu ierakstīs kaut kur citur, izņemot to, ka tā kā Latvijā nekas nenotiek, vajag atrast kaut ko par ko paškandalēt. praidi ta vairs nenotiek :(
-9
Pohuj, nahuj...
+1
^^ A kāpēc nenotiek? ES nedod līdzfinansējumu? :D
+6
varbūt tas studijas džeks ir redzējis Satyricon "mother north" klipu, kur meitietis plikām miesām vazājās, bet uzzinājis, ka Grondiem studijā nebūšot līdzīgu ģērbtu meitiešu, jutās vīlies, piesmēja sevi un atteica ierakstu ?
0
a varbūt uzzināja nobijās, ka backwardā vārdi vēstīs par princesēm, pūķiem un pilīm?
+8
Vai varbūt pie vainas pohmelis. Negribējā griezīgo skaņu dzirdēt...
+7
pohuj tas mazer nõrs, iekš fuel for hatred klipa pat biš pīzda pavīd, ja tā vērīgi klausās. Tātad vērtīgāks gabals.
+1
Izskatās, ka Intars ir grādīgos pa nakti lietājis. :)))
-12
Tak lai vinsh iet dirst...ir veel citas ierakstu studijas un viss!
...lai nopeerk sev paruuku!

mSPW tu vispaar resnais meesls gurkii dabuusi:)
0
Varu derēt, ka Brensons pirms Grodh ierašanās redzēja šo-
www.youtube.com/watch?v=-VBdAY8eA9w...
Un izdomāja, ka viņam līdzīgi klauni nav vajadzīgi.
-8
Uzbrauciens?
+1
^ Drošvien ka nē.
-9
Ceru:)
0
nav nav uzbrauciens Gronth vai immortal, tikai black metal vizualajam
-5
Gronth kas tie taadi?
+7
Tas klips ir labākā lieta, kas Bleķmetālā radīta.
-4
Brensons = Bentons :) Piepisienu maastermeistari, visiistaakaajaas blekka tradiicijaas...
-10
Ienaaca zina ka plikpauris maaris esot nosaucis GRONDH par ''žīda'' bandu...Hmmm...diez vai vinsh man to varees pateikt aciis:)
+2
Kapeiku mīlējāt? :)
-8
Nu ne tak!:D
+5
Sinagogā spēlējāt? :D
-11
Pats neesi no turienes?:D
-9
Juus man esat apriebushies ar saviem miinusiem:D
+2
Cilvēks visai nervozs...
-19
ES?
+9
^^ fui, kā tu varēji atļauties Deathblow par cilvēku nosaukt
-4
Es tak esmu nemirstiigs...to jau neviens nesaprot:D
+6
-2
:D:D:D
-14
Mīnuss
0
Tākā Vārdāneminamā nav, darkspell laikam apnika mīnusot, tad atrada citu peramo zēnu.
-12
:D
-13
Ludzu veel miinusus:)
-3
Nesaprotami, kāpēc visos ziņu portālons nekas nav par to, kā nosvilusi ir studija SaundPark. Jūs tur esat bleķeri vai kas?!?
-3
e?...neko taadu neesmu dzirdeejis!
0
^ LOL :D
-1
BLADE, liecies mieraa:)
0
Atnāci pēc dienišķās mīnusu devas ? Divi mīnusi nekrustojas, tā paliekot par plusu.
-4
he he sodienas deva sanemta:) rit piekapsu veel:P
0
Vai tik trūmetālā nesāk vākties mazohistu paaudze?
+3
jaa mani ir nosliece uz mazohismu
-3
bet taa miinusosana patiesam smiekliga
+1
Njā, bet pieļauju, ka daudziem pašpasludinātajiem "mazohistiem" tā kāre uz mazohismu pārietu, kolīdz tiktu saņemts kārtīgs smēliens pa ģirkli un saujā izspļauts kāds no priekšlobītājiem.
-4
nesapratu ko tu ar to domaji
+4
Meit, tu esi stulba, vai tikai izliecies ?
+1
man liekas stulbs esi tu:) kadas tev pretenzijas pret mani>
?
vai arii tas saucaas viens suns iereejas un citi pakal:)
+2
Ja tu nesaprati Quorthon teikto, tad tu esi stulba.
+6
dorksmell ? ^^
-2
es neesmu stulba:)
tu mani nepazisti tapec neizdari nekadus secinajumus
-1
+ par ShIzzz, šodien, plkst. 21:17[Link] [Profils] [–] [+] +1

dorksmell ? ^^

vismaz smiekliigi
0
Vispār jau no malas skatoties un iebaudot aliņu rodaas maza sazvērestības teorija, par to, ka Patriektais Roberts ir savaldzinājis kādu mazgadīgo, kārtīgi apmācījis iekš to true un vienīgo patieso metālista būtību un licis iefiltrēties šeit, lai varētu par katru atjaunot viņa dosjē un neradot sev aizdomas tikt galā, izmantojot darkspell personu :)
-2
es robertam esmu par vecu:)

vnk kadu greekazi tak vajag::)
+13
Aitu, šajā gadījumā.
-4
tu gan esi piemiligs
-11
darkspell, kapec bilde vienmer ir jarada pupi? ja nu es tos negribu redzet?
+2
Nu bet taču neskaties!
+2
^^ tev nebūs zaimot !
+2
Pupi ir gan jārāda!
+12
ja istabā gaismu nemāk ieslēgt, lai bez kļūdām rakstītu, tad pupi ir kā minimums!
+1
ai, žēl man +/- limits atkal beidzies. ržu ņemogu.
+2
Ashath, pupi ir truemetala pamatlieta. Sievietem ir jarada, viriesiem - jaskatas. Bez pupiem te neka, sorry. :-)
0
nevienam jau nespiez skatities:D
+3
nu tad aiziet visu pupu laukumu, nevis 30%!
+1
^ kā ar to reizi kad mani piesēja pie krēsla, atvēra trvemetālu un lika lūrēt uz pupiem?
Think about it!
0
Ashath tu tak negribeji skatities:)

dzelzsgriezeejs( ak tu nabadzits
0
Rādi šu!
+1
Kā vienmēr viss beidzās par un ap pupiem
(rocK)
0
^Darkspell, nu nelauzies kā vecmeita kāzu naktī :)
Rādi krūtis :)

(Žēl ka galerijā vairs nav foršās bildes no WOA ar uzrakstu Flash Your Tits For Satan!)
+1
Quorthon
, vakar, plkst. 20:54
Njā, bet pieļauju, ka daudziem pašpasludinātajiem "mazohistiem" tā kāre uz mazohismu pārietu, kolīdz tiktu saņemts kārtīgs smēliens pa ģirkli un saujā izspļauts kāds no priekšlobītājiem.

^ Nevajag kārtīgu smēlienu, vajag ar ar pletnīti vai žagariņiem pa dupsīti. :)
0
piekritu:) tev werwolf
0
^that's not dark n bro0tal eough!
0
nevajag jau parspiilet
0
Man jau tās BDSM štellītes tīk. :)
0
^NSBM nē?
0
asumam ar jaabut :)
bet ne visiem/aam tas patik
-6
NSBM kas tas ir?
0
^
LOL
:D:D:D
KAS TAS Ir? ! :D
google nemaki izmantot?:D
+1
dzelzsgriezeejs(
, šodien, plkst. 14:41
^NSBM nē?

^ Tas arīdzen tīk. :)

darkspell
, šodien, plkst. 14:42
asumam ar jaabut :)

^ vot, vot - tur nu Tev pilnīgi piekrītu. :)
0
ah nu protams google..ka es taa vispar uzdrikstejos pajautat:)
+1
skaidrs kas tas ir:)
0
darkspell, nu jau pardomaju :)
+1
tev gan atri domas mainaas:)
+16
Sāk besīt šāda foruma piesārņošana. Nevajag pārvērst par čatu, kur demonsrēt savu stulbumu.
+8
Banhammer is over Darkspell's head. Prepare yourself.
+1
BigUgga, viss tavās rokās...
+14
Deathblow , ko Tu man piepisies ?

Kad Tu nabadziņš badā miri un lūdzi naudiņu , es tev piečuku iedevu, kuru vēl tagad atdot nevari.

Nākamreiz atstāšu badā bļeģ !
0
skarbi
+7
Huh, sitiens pa kunģi.
-17
mSPW pimpi dirsaa negribi?:)Shodien pa velti...un gaidu sheit atvainoshanos:D
0
sorry ! :D:D:D
0
:D
+21
^ ja tādā stilā notika sarunas ar studijas džekiem, tad viņu lēmums ir saprotams
+5
Gaidu šorīt albumu. Lai būtu gatavs, ja?! Kas i, bla...
-7
:D:D:D
+2
Fiksi albumu, bļa, kam teicu, joptvai! :D
+3
Petenju Maleejs visai labi izteicās.
+5
Nu tagad šķiet skaidrs, kas tie studijai par "Ideoloģiskajiem iemesliem".
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas