Mehanizanimatronisks nāves metāls
+1
VADER. Nu vismaz pēdējā ~desmitgade. Bezmaz vai vienīgā banda, ko spēju iedomāties, kas skan mechaniski, bet netiešā un sasodīti labā vaidā. Tā, ka tas mechanisms darbojas pārliecinoši un nevainojami kā Šveices pulkstenis.

Para bellum mazafakas!

www.youtube.com/watch?v=Ug9Mdn9kMwI...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
Nu, vēl, protams ir arī šitas:

www.youtube.com/watch?v=QKjgpTis0Vo...
+4
Ā, un kamēr nav par vēlu, ejiet dirst ar saviem fierfaktorijiem berzerkeriem mešugām un tādiem. Tēma nav par to.
+2
Man atkal vienmēr licies, ka Vader tautieši Behemoth izklausās pēc pēc lielas, aukstas un bezpersoniskas mašīnas (bezpersoniskums šajā gadījumā nav kā trūkums).
_
Bet runājot par tiem modīgajiem, kurus Intars negrib te redzēt, Gene Hoglan jau kādu laiciņu atpakaļ ir izveidojis kolektīvu ar tieši tādu nosaukumu - Mechanism
_

www.youtube.com/watch?v=6AMziAOOpA4...
0
^ jā, mechanism, kas ir nebaudāms Gena projekts, tāpāt kā fearfaktorija ģitārista projekti
0
Par Behemoth kaut kā šādās kategorijās neesmu domājis, taču šāds uzskats īpaši nepārsteidz. Tā varbūt ir viena tāda poļu desas raksturīga iezīme. Kaut kas, ko no Lost Soul esmu padzirdējis, arī tēmā ierakstās.
0
Vader neko līdzīgu nezinu. Man arī viņu pašu kādi pēdējie 3 albūmi ir pilnīgi vienaldzīgi.
Atļaušos piedirst tēmu ar šādām lietām:
Cemetery Urn "Urn Of Blood"
Severed Savior "Servile Insurrection"
Putrescent Secretancy "Reconfiguration Of Reality" (nav strikts DM, bet interesants un gana mehānisks)

Bet tā jau vispār ļoti tīri, nelokāmi un mehāniski skan daudzi jaunie desinieki, un parasti tas nav nemaz labi.

un kā ar šo?
www.youtube.com/watch?v=ItLaY5kMNVM...
0
he he, Cemetery Urn "Urn Of Blood" pirms dažām stundām novilku, foršs desinieks. Nezinu tik vai klasificēšu kā mehānisku, bet jāpaklausās vēl pāris reizes.
0
par Severed Savior gan piekritīšu, brīžiem pat nepanesami paliek klausīties
0
Vakar (tagad jau sanāk, ka aizvakar), klausījos Vader pārrakstīto zborņiku (XXV) un tīri labi patikās. Uzsēdos uz vienas dziesmas 4 versijām, bija pat doma dienasgrāmatā iedirst, bet uznāca slinkums pārī ar pohuju. Bet rekā - pavērās iespēja !

Final Masscre (Morbid Reich demo @ 1990) - laikam var saukt par veco detuhu

www.youtube.com/watch?v=wi14ZFaQdpM...

Final Masscre (The Ultimate Incantation @ 1993) - tāds normāls slajerītis ar kreatōru

www.youtube.com/watch?v=FfXS0aY8MPk...

Final Masscre (Litany @ 2000) - nu, tāda Vaderiska desa ar tresīgumu

www.youtube.com/watch?v=m1izyLIv9Cs...

Final Masscre (XXV @ 2008) - laikam var saukt par moderno Vader versiju. Tieši pēdējie šo albumi man visvairāk tīk.

www.youtube.com/watch?v=CcsFZMwjZPg...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas