Sākam rīkoties
-13
Tāk ir doma tāda , izdomājam kādu dienu , kura bus Metāla diena..Takā valentīnas dien utt . 1 reiz gada būs ta ka visi kas zin šo dienu taisa tusu. Nevis tur tuc tuc, bet kartigu..
Un visi kas uzkata ka ir Metāla pārstāvji atbalsta šodienu.. veinalga ka kaut ņem brivu un dzer ... ( BET IR JAARDĀS, JĀDZER, UN OBLIGĀTI JAKLAUSA KARTĪGA MŪZIKA.)

IR IETEIKUMUI KURA TA DIENA BUSS?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+6
Man gandrīz katra diena atbilst šim aprakstam. Izņemot to ārdīšanās daļu - bērnudārzs tomēr jau sen kā absolvēts.
-1
man taas ir visas dienas kad ir doom metal un black metal pasakumi
+11
iesniedz pieteikumu kultūrkapitālam!
+1
P.S. Black Sabbath debijas albums tika izdots 1970.gada 13.februārī (piektdienā).
0
^ jā, turklāt tēmas ievadteksts jau ir gana labs, lai kultūrkapitāla fonds piešķirtu kādu tūkstoti
0
sasmejos
+7
Kādam mājās internetu pieslēdza un tagad iet vaļā postēšana?
+6
Jebaķkapaķ,klonu uzbrukums.
+2
Šim vismaz ir garumzīmju funkcija !
+2
metāla pārstāvji, ibio... alumīnijs, cinks, zelts, dzelzs, kappars...
-1
to jau vnr teica:D piesieties nav slinkums ar nav nevienam:D
0
omfg
-1
tik tiesaam omfg
0
Neder šāds koncepts, ko tad vienu dienu gadā tur ārdīsies un dzers un pārējo gadu sēņos?
0
Nujaa, baidos, ka Metala diena manaa dziivee ne ar ko neizceltos...Nu, nez...tagad ir populaaras dienas "bez" kaut kaa...Bet "dienai bez metaala" pietiekamu gariigo stabilitaati es nejuutu...
0
visi gul:(
0
4:00 kā nekā :D
0
taak agrs:)
+12
Jā, un vēl vajag ieviest BPO MAUKA (Metālistu apsardze un kārtības apsekošana), kura šajā dienā brīvprātīgi patrulēs ielās un dzīvojamo māju rajonos, un uzmanīs, vai notiek KĀRTĪGAS mūzikas klausīšanās, ĀRDĪŠANĀS un DZERŠANA, tiek pareizi uzvilkti zābji un pietiekami skaļi deklamēts, ka esi metālists un šodien ir tava diena!
Tema gavno.
+2
"MAUKA (Metālistu apsardze un kārtības apsekošana)"

JES! :D
+6
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas