Metāla Fantadroms
+5
Piektdien, 11.martā klubā „Melnā Piektdiena” - Metāla Fantadroms!

Uzstāsies:
Diseim, Retrace My Life, Dehydrated Goat, Nighttales, Tautas Dēli, un Opifex (ex Cult Of Destruction) .

Koncerta sākums pl. 20.00, klubs būs atvērts no pl. 19.00.

Ieeja Ls 2.

Diseim (doom /death metal)
www.myspace.com/diseim
draugiem.lv/diseim
Diseim radušies 2007. gadā, kad bundziniekam Imantam Voveram (ex-Skyforger) un ģitāristam Dmitrijam Bulavskim radās vēlme atsākt spēlēt smagu mūziku, kas viņiem pašiem patiktu. Grupai, pievienojoties vokālistam Sergejam Stavro un basistam Aleksejam Makarovam, izveidojās pašreizējais savdabīgais skanējums, kas ir doom un death metal apvienojums.

Retrace My Life (progressive death metal)
www.myspace.com/retracemylife...
draugiem.lv/retracemylife...
Retrace My Life ir grupa no Skrīveriem, kas spēlē death metal stila mūziku, kurā tiek apvienotas dažādas ietekmes no citiem metal mūzikas žanriem, tādējādi radot viņiem pašiem raksturīgu, savu skaņu, ko varētu likt progressive death metal plauktā.

Dehydrated Goat (grindcore)
myspace.com/dehidratedgoat...
draugiem.lv/dehydratedgoat...
Kolektīvs, kas spēlē grindcore žanram raksturīgu mūziku, sanācis kopā tālajā 2006. gadā. Kā jau grind mūzikas virzienam mēdz būt raksturīgi, grupas mūzikā un tematikā jaušams skatījums uz pašreizējo sabiedrību. Tās deģenerāciju, muļķību un indivīda, kā personības, stiprumu vai vājumu utt. Tas tiek pasniegts uzkrītoši sarkastiskā un satīriskā manierē.

Nighttales (gothic metal / rock)
draugiem.lv/nighttales...
Salīdzinoši jauna apvienība no Jelgavas, ko var klasificēt kā gothic metal, gothic rock žanra izpildītājus. Nighttales mūzika, pēc viņu pašu raksturojuma, ir gotiskā roka apvienojums ar klasisko mūziku, kuram piedevām tiek likts klāt akadēmiskais vokāls.

Tautas Dēli (thrash metal)
draugiem.lv/tautasdeli...
Grupas aizsākumi radušies 2009. gadā, kad tās dalībnieki apvienojās, lai radītu smagu mūziku. Apvienības nosaukums un arī logo, jau iepriekš liek nojaust, ka grupas lirikas tēmas ir par Latvijas zemi un valsti saistītām lietām, un grupas dalībnieku skatu uz apkārt notiekošo. Panāktais thrash mūzikas skanējums ir sanācis īpatnējs, iespējams pateicoties savdabīgajam vokāla pielietojumam.

Opifex (progressive death metal)
www.myspace.com/opifex
draugiem.lv/opifex
Death metal stilā spēlējoša grupa, kas savā skanējumā cenšas iepīt progressive un technical death elementus.
Grupas pirmssākumi meklējami 2005.gadā, zem sākotnējā nosaukuma "Cult Of Destruction”.
Ar šo pašu nosaukumu 2008.gadā izcīnīta uzvara Latvijas jauno grupu konkursā „Fresh Blood”.
2009.gadā sakarā ar ģitārista ģimenes apstākļiem grupas darbība tika pārtraukta, tomēr 2010. gada rudenī darbība tika atjaunota ar 666 reižu lielāku sparu un enerģiju. Īsi pēc tam tika mainīts nosaukums uz Opifex.

Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
pasākuma nosaukums iespārda :D
0
Ja esmu jau dzirdejis komentarus par nosaukumu :D
0
pastāsti mums arī
0
jā man ar palika interesanti... kas tad ir tāds ūber dzirdams par nosaukumu... ?
0
Tautas Dēli - pizģets. nē, itkā ok, bet tas vokāls atgādina... nezinu, pārāk briesmīgi, lai izdomātu kaut kādu salīdzinājumu
+2
nestandarta vokals, nezinu kadel, bet man patik.
+2
tiesa gan, būtu baigi interesanti dzīvajā dzirdēt
0
mjaaa... diez koncii arii vokaalu griezīs visiem štrumiem pāri?
0
Kas tad vainas tam vokālam? Visai labs, imho. Ja nu vienīgi tai pirmajā gabalā tā diezgan randomā mauc.
0
es tikai pirmo noklausījos, tālāk nebija drosmes klausīties
0
man likās jauks:)
0
btw, ir iespēja tikt uz Metāla Fantadromu pa 1Ls. Pieteikties var Diseim profilā draugos vai nosūtot savu vārdu un uzvārdu uz diseimband at gmail.com.
0
Normāli, tad jau ieeja ls 2 tikai slimajiem?
Nevarētu būt, ka bandas vienlatnieku listes saraksta garums nav limitēts :)
+1
uztaisi, Valdi, savu sarakstiņu pa Ls 3 >:)
+2
Ok, Tevi ierakstu pirmo! :)
0
Vai ta parast nav 3cilvji pa brīvu un 3 pa 1ls vai kkā tā?
0
^
NĒ!

:D:D:D
0
Sūdīgi.
Tā būtu normālāk.
0
"1Ls saraksts ir bez limita", bet pierakstīties var līdz rītdienai 16.00.
0
Neaizmirstam par šīvakara nekrotēku, y0!

Jāieskrien tik Miestiņā papildināt krājumus, un tad jau - aidā! - āķis lūpā uz nedēļas nogali..!
+2
zajebis, Diseim bija lieliski un dehydrated goat ar kūl.
+1
No Gaļas Dēļa tik pēdējo gabalu - Refuse, Resist dzirdēju - tas nebija pārliecinošs.

Diseim - spārdīja kā parasti, ko citu lai saka. Jaunais gabals ar smuks.

Retrace My Life - neklausos tādu muzonu, bet čaļi ņēmās sirsnīgi, tas gan. Gičis reiz pa reizei patamborēja, bet nax tādēļ parastu Deskōru par par Preogressive Death Metal saukt? Ātri apnika un likās, ka šī ir garākā uzstāšanās ever ...

Dehydrated Goat - labākā šo uzstāšanās, no redzētajām. Grind is fun, un ja to apzinās gan grup, gan skatītāji, tad aiziet labi un šis bija tieši tas gadījums. Studijas albumju vienā piegājienā nespēju noklausīties, bet šeit garlaicīgi nebija. Jouda ''bračka'' mācēja izklaidēt publiku ;)

NightTales - vakara nagla, ko citu lai saka. Nevienu citu grupu tik sirsnīgi atpakaļ uz skatuves nesauca.

Opiflex - skaidrs, ka 2 naktī vairs nav pie skatuves fanu pūļi un skaņa mēdz iesūkāt tieši tev, bet ģitārists savus epitetus varēja paturēt pie sevis. Mjuzikālā ziņā bija OK, ja klausās pāris dziesmas, bet kopumā visai auksti un neizteiksmīgi. Tamborē labi un tas arī viss.
0
Prieks ka kādam kazas cepija :D Es jau arī novēroju ka tauta bišķiņ pavilkās, bet nu uz beigām jau zb spēlēt, tie prožektori visu enerģiju izcepināja arā un jau pie kādiem pēdejiem 4 gabaliem gribējās atrāk aizpist projām.

Baigi gribējās Opifex paklausīt, bet kolēģi nevarēja nociesties un nācās doties uz afķerparķī. Normāli viņiem dzīvajā sanāk? Jo ko es draugos paklusijos pēc baigā draņķa izklausās =/
0
Spēlēt jau māk, bet vokālistam pietrūkst individualitātes, tāpat kā mūzikai kopumā.
+3
bļin kā spranda sāp. laikam biežak jāiet uz mp bus, citādi jau nevar dzīvot.
0
Ta arī ar tevi murgoni nesanāca pamūldēt, kā man besij tādi pasakumi kur man ir daudz pazīstamo, bet viņi nav savstarpēji pazīstami, nevar ta pachillot, jāskraida no viena bariņa uz otru >.<
0
Bij jauki pec ilgaka laika iebrist MP, un elpot gaisotni(dvaku):D.
Dehydrated Goat nebij ne vainas,bet nagla bij pirmoreiz dzirdet Night Tales. Ja man kuram gotiskie skanu raksti ne visai, patika loti ,ta jau nu tas daudz ko liecina...
0
Diseim - labi
Retrace My Life - garlaicīgi
Dehydrated Goat - priecīgi, bet bik pa garu priekš manis
+1
Ja kāds vēlas, tad šeit var aplūkot veselu lēveni bilžu no DG uzstāšanās.. Dažas šeit ir arī tādas, kur var ieraudzīt sevi..! :)

foto.inbox.lv/swampfest/DG-MP-11-...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas