Skyforger / Obscurus Orbis 12.martā @ folkklubs ALA
+6
Sestdien, 12. martā pl. 22:00 SKYFORGER uzstāsies folkklubā ALA (Smilšu iela 16, pagrabā) ar akustisko programmu.

Pēc tam koncertēs viduslaiku mūzikas grupa Obscurus Orbis. Klubs darbosies līdz pat rīta stundām.

Ieejas biļetes cena ir Ls2. Klubs nav īpaši liels, tāpēc biļešu skaits ir ierobežots! Iepriekšpārdošanā biļetes var iegādāties folkklubā ALA darba dienās no pl. 12:00, brīvdienās no pl. 14:00

ALA mājaslapa: www.folkklubs.lv
Obscurus Orbis: www.draugiem.lv/obscurusorbis...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
"Klubs darbosies līdz pat rīta stundām."
O, nu tad beidzot varbūt mani neizmetīs jau ap diviem naktī!
Lai gan- SF + Ala = pārpildīts pagrabs, tā kā nezinu vēl, vai ir vērts iet.
-15
tā Ala ir kaut kas drausmīgs :/
+4
Ala kāreiz i beidzot krogs, uz ko pa ilgiem laikam var aizkāpt :)
0
Lūsi, biļešu skaits ir ierobežots ... tā ka nebūs piebāztāks kā parasti.

Parasti no Alas ap 5-6 sāk mest laukā, bet tas līdzīgi arī citur. Atliek uz DEPO iet pirmo sabtranu gaidīt ;)
0
Ala ir lieliska vieta!
Un mani no turienes pēdējā laikā met ap diviem trijiem, jo pēdējā laikā es uz Alu dodos tieši darbdienu vakaros, līdz ar to labi vien ir, ka mani met laukā. :)
-11
Atkal PINCITS izcelas :hahahaha: :lol: :krievu_ziidelis:
-5
LOL
-1
Šaize, jopt, 12 - ajā uz V-pili jābrauc. :(((
-4
haha, man tas posts par Alu ir mīnusoto topā, riktīgi forša trvemetālam estētikas uztvere :D
+2
Pietam, es vēl neesmu ielicis mīnusu, bet vajadzētu :)
-5
ieliec, tu taču saproti, ka man tas sagādā baudu ;)
+5
Ko tad tu gaidīji no trūmetālistu estētikas uztveres? Matainie lopi ir un paliek matainie lopi - jo drūmāka dzertuve, jo trū-āk. Un nav jau nekādas vainas "Alas" estētikai, ja neskaita kanalizācijas smaku :D
0
Kanalizācijas smaka pieder pie trū. :)
0
Kāda kanalizācijas smaka ?
0
Nu to vienīgo reizi, kad tur biju, bij tāda smaķele.
0
Ne reizi neesmu manījis. Varbūt pārāk tuvu WC sēdēji.
0
Tu jau turpat sēdēji.
+5
Jūs iekš WC dzērāt?
0
Es kautkā kanalizācijas smaku neatceros.
0
Es a smakku neatminos. Es gan bi tik vienreiz.
-1
ā jā, tad kad es tur biju, tur arī smirdēja. bet tas ļoti piestāvēja interjeram utt :))
+2
mincīt, Tu kā tāda klīrīga jaunkundze.
+3
Šai drūmā dzertuvē, kur valda smakas asas
Un dzīves izstumtie pa naktīm kopā lasas,
Es, dzīvi nicinot, pilns kaislību un bēdu,
Starp zagļiem, slepkavām un ielas meitām sēdu.

/Jānis Ziemeļnieks/

:)
-18
PINCITS - ir lidz galam neizdrazsts piders ar sudiem zelejas vieta :lol: haha:
+3
Taisnība vien mincītim būs bijusi par šo personāžu (skat. augstāk)...
+1
^ nekas, trūmetālistiem viņš tāpat patīk DAAAUDZ labāk nekā es ;)
+1
Nu par taviem uzskatiem jau arī es nedodu ne tik cik melns aiz naga - pārāk liela iecietība, politkorektums un tolerance man šķiet nožēlojami.
-2
^ nu tieši tā, tāpēc neapvaino savu nenožēlojamo biedru metal ;)
-2
es jau kā reiz esmu neiecietīgs, tikai, piemēram, uz pretīgām vietām un debiliem cilvēkiem, nevis, piem., cilvēkiem ar citu ādas krāsu.
+5
mincīts >> metal.
-3
Mincīt, man par tevi gan radies priekšstats kā par tipisku "krietno Eiropas pilsoni", kas nenoliedz "tos, kas savādāki" un kuram jebkāda diskriminācija šķiet kas šausmīgs. Kā izņēmumu minēšu vienīgi tuklā jēzusbērna kulta pielūdzēju pieminēšana, kas nu galīgi neiet kopā ar manu priekšstatu (jebšu tas varbūt bija kāds cits - piedod, ja atmiņa mani pievīla).
+2
Mincītis varētu būt arī gejs.... viņiem raksturīgs tāds `tolerants` bazars.
+3
Noliegt tos, kas savādāki, tikai tāpēc, ka viņi ir savādāki, jau arī ir aprobežotība.
0
Katram savi pribambasi - tikai visi tos nevazā pa Pasauli apkārt.
-4
Voi es pat neatceros manis sei pedejo rakstito (normala koma bijus) + sis citats izvirzas mana TOP minusu virsotne + laikam butu jaatvainojas :ziidelim:, ai bet varbut.....
-3
"Mincītis varētu būt arī gejs.... viņiem raksturīgs tāds `tolerants` bazars. "

man šķiet, ka boks varētu būt antilope, kas katru vakaru nododas transeksuālajam transam. bet tas, protams, tikai tāds mans pieņēmums. :3
-1
eu bet man reāli patīk, ka diskusija par Skyforger koncertu ir noslēgusies ar manas personas apspriešanu, jūtos bez maz vai kā lokālā mēroga interneta zvaigzne. pats labākais tas, ka es vienkārši pārspīlēti negatīvi izteicos par Alu. rodas jautājums - kurš šeit īsti ir klīrīgā jaunkundze?
0
Es, protams.
-2
"Mincīt, man par tevi gan radies priekšstats kā par tipisku "krietno Eiropas pilsoni", kas nenoliedz "tos, kas savādāki" un kuram jebkāda diskriminācija šķiet kas šausmīgs. Kā izņēmumu minēšu vienīgi tuklā jēzusbērna kulta pielūdzēju pieminēšana, kas nu galīgi neiet kopā ar manu priekšstatu (jebšu tas varbūt bija kāds cits - piedod, ja atmiņa mani pievīla). "

man prieks, ka tu domā, ka esmu katolis. un es arī nejūtos tiesīgs mēģināt grozīt tavus priekšstatus, kas acīmredzami tev pašam sagādā baudu.

vienīgais, ko varu pateikt - Latvija, pateicoties bezierunu (negatīva attieksme pret cilvēku, vērtējot to tikai pēc tā, ka viņš ir citādāks, nevis pēc tā, kāds cilvēks viņš ir) ksenofobijai, homofobijai, antisemītismam un visādai citādai taisnajai domāšanai, zaudē arvien vairāk un vairāk stiprus cilvēkus, ka reāli šeit varētu daudz ko darīt Latvijas labā, bet nevēlas dzīvot šajā negatīvajā vidē. rezultātā jūs šeit paliksiet savā nacionālistu pulciņā ar visiem šniceliem, slāvu neonaciem 'metal', utt, Ušakova vadībā, starp jauniem imigrantiem no Tuvajiem Austrumiem, utt, un bez cilvēkiem, kas agrāk uzskatījuši sevi par daļu no Latvijas.

ja runā konkrēti par mani - tici man, esmu pietiekami spējīgs un valodas zinošs, lai pārceltos uz dzīvi ārzemēs, kas ir tikai laika jautājums. šeit joprojām esmu tikai dažādu apstākļu sakritības dēļ.

-5
un dovai, tiešām, ja es šeit vēlreiz rakstu, tad šaujiet mani nost. uzneredzēšanos :*
-2
jebkurā gadījumā trvemetālists Runcis Renārs mira 16 gadu vecumā, kad es sapratu, ka 90% metālmūzikas ir copy/paste sūds, kam vairs nav gandrīz nekāda ideoloģiska vērtība, izņemot centienus atdarināt savus elkus. (to gan nevar pārmest Skyforger, kas ir lieliska grupa, ja nu kāds to sasaista ar šo tēmu, man vairs neredzot)
0
^^ Careful what you wish for - Bigijs reizēm noreaģē uz tādām lietām - pats tak pieredzēji .....
+2
Kaut kā biš pietrūkst patosa tai atvadu runai. Varēji jau pacensties.
0
Nu ja, vajadzēja kaut kā tā:

www.youtube.com/watch?v=yKhbt3fLZJ4...
0
Jēj,ar vafelēm vējā!!!
+8
Taim for selebreišun - Mincitis is gān!
0
^ vaitad ?

Šodien iepirku biļeti - čiksa teica, ka iet jau uz beigām un rīt vairs droši vien nebūs un jēga tik Sestdien vilkties.
+3
Neesmu Mincīti vairāk manījis. Droši vien kādu pusgadu šeit nerādīsies un tad atgriezīsies ar jaunu kaķveidīgu niku un dirsīs vien tādā pašā garā, kā līdz šim.
0
Bet parasti banotajiem profilā parādās uzraksts, ka tāds neeksistē ...
+2
Viņš "pašbanojās" :)) Nez, vai pietiks spēka te kaut ko neierakstīt? :D
+1
aaaaaaa ... Dievs dod mincim spēkus :D
-1
ka tad nu neeksiste - liki pirksti.
0
Vakar ap 23.00 biļeti nopirku, un krogus metēns teica, ka dažas tik palikušas.
+1
Krogu meitēns i bijis mārketinga kursos :)
+4
a versija par geju Mincīti aizskāra- paasi noreaģēja :))
p.s. nu vismaz par vienu verbālās caurejas drukātāju mazāk būs.

0
Pirmdien tur vēl laba kuča bija ar tām biļetēm.
0
metal-Jancīga profila bilde ;)
+5
Tā. Ir piedāvājums. Vakardien pēckoncerta balles ietvaros vienā centra kāpņutelpā sastiepu kāju un esmu knapi spējīgs pārvietoties pat pa fukken dzīvokli. Līdz ar to šodien uz Alu nevarēšu iet klausīties Sky. Lai biļetīte neietu postā, piedāvāju kādam to nopirkt par vienu (1!) latu. Pats pirku par ls 2 pirms kādas nedēļas jau, kad tur iepriekšējoreiz plītēju, tā ka ebreju režīms izslēgts, y0. BET ir nosacījums - tam, kas to biļeti grib, ir pašam jābrauc līdz Vecmīlgrāvim, līdz manām namdurvīm. Ja esi ieinteresēts, zvani 26318295.
0
Sēžu tagad un domāju- ir vērts ierasties ātrāk, vai doties tikai uz 22.00? Kāds nav nolēmis iesildīties pasākumam jau pašā pasākuma norises vietā?
0
Es pēc 5min maukšu ārā. Ir aizdoma, ka pasākumā pazīstamu purnu būs vēl vairāk nekā vakardienas koncī.
0
Hm, Blade, nu es uz kādiem 21.00 varētu parādīties. Aizņemsi man vietiņu sev blakus? :D
0
Norezervēs vietu sev virsū, hhehehe :D
0
Nu tad tev atliek cerēt, ka tiešām būs dikti pārpildīts tas alas pagrabs!
+3
Bla, šitā dzeršana ir vienreiz jāizbeidz. Vālarvien tāds puspālis.

Bet ar tām biļetēm šie nebija līdz galam izdomājuši: stulbi - atvelcies 20, viss tukš, bet biedri, kas nav biļetes nopirkuši, tiek lugti pist nahuj un pievilkt pirms 22 lai uzzinātu, vai iekšā varēs tikt ....
+1
"Bla, šitā dzeršana ir vienreiz jāizbeidz."
... teica Blade un aizgāja uz veikalu pēc alus. :P

Jā, starp citu, pasākums man patika tīri labi. Turklāt bija reta iespēja koncertu klausīties, nevis arī skatīties. "Skatuve".
+1
Pēterim šodien uzskrēju virsū pie Dailes teātra Rimčikā.
Minerālūdeni pirka, bet izskatījās žirgts.
+1
^ pizģož, kurt pie dails teātr i rimčiks? :D
0
Brīvības/Stabu stūris.
+3
(o_O) Tur kaut kād mazā maxima tuvumā ir, bet rimčiks tur vēl pāris dienas apakaļ nekāds nebij.
0
Tā ir Maxima?
Laikam jau :D es vēl biju nīgrs ka Mego bija ciet un bija jāiet pāri krustojumam uz Dailes pusi.
0
Akjel, tik labs.. Es salutēju cilvēkam, kurš tiešām arī atbrauca (ne bez grūtībām un garām-pabraukšanas) līdz Vecmīlgrāvim pēc tās biļetes..! (Cik sapratu, no Iļģuciema, un tad atpakaļ uz centru). Tādi qvesti katru dienu negadās..

P.S. - cikos viņi tur īsti sāka spēlēt..? Un cik ilgi..?
+2
Laikam 22:20. Minūtes 40 laikam mauca. Neatceros īsti. Vēl neesmu atgājis.
-6
a man pie pakalas :)
-6
dabuusiet visi pa muti
-5
:D
+4
Izklausās pēc vietējā ezīša miglā replikām .... atkal Astarte nav atzinusies Amorphis nezināšanā ?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
skru
BladeOfDarkness
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas