Krievu gotika
+2
Kā jau visiem sen zināms Krievijā ir pilna dirsa ir metalcoriem uz dezkoriem, bet tagad izrādās viņiem ir arī savs topošais Merlins Mensons, lai gan man personīgi šķiet, ka jams vairāk uz MORTIIS velk:

www.youtube.com/watch?v=C_uedOqeH6k...

un topošais Sirenia vai hujviņuzinkas.

www.youtube.com/watch?v=h_2cJ5JKwQ8...

Nu tas viss tā... varbūt kādam ne-nacionalistiski noskaņotam latvietim arī interesē kultūra Krievija :)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
Arī nacionālistiski noskaņotiem latviešiem var interesēt kultūra Krievijā. Man likās, ka tu esi starp tiem, kas atšķir nacionālismu no šovinisma, bet laikam jau tomēr ne.
0
Pirmais man baigi atgādina kautkādu tumšāku D. Bovija versiju :D, bet īstenībā ir tīri ok...
Klausos ļoti daudz alt. roka, industrijas.
+1
Man pirmais atgādina mumi troll.
0
Intar, drīzāk jau es mēģinu uzsvērt atšķirību starp Krievijas krieviem un Latvijas krieviem. Un tā atšķirība tik tiešām ir liela.
0
^ Par to es tiešām nešaubos.
0
Un kāda ir tā atšķirība?
0
a tu neapvainosies, ja es tev pateikšu? :D
0
njā, krieviem vienmēr ir paticis kopēt rietumu mākliniekus, tikai nevarētu teikt, ka tas ir šiem sanācis veiksmīgi...
0
Sper tik vaļā! :D
+9
^^ Drusku ir sanācis ceļot apkārt pa pasauli un visur, kur ej tu satiec pa kādam krieviski runājošam. Burtiski katrā valstī. Biju Šanhajā, tur satiku Kazakstānas pilsoni, sākām runāt krieviski... tad vienā bārā sēžam, galdu tālāk 2 blondīnes sāk runāt krieviski. Biju Hong Kongā, čekojos iekšā viesnīcā, blakus stāv džeks ar veceni, runā krieviski... nu ko, sākām runāt, izrādās, cilvēki no Tverj', vai kā to pilsētu. Biju Anglijā, iepazinos ar burvīgu un satriecošu meiteni no Jaunsibīrijas, tagad baigi tur draudzējamies :) Lidojumā uz Singapūru blakus sēdēja maskavietis, kurš lidoja tur strādāt, sākām runāt... šams esot pa 10 gadiem izņēmis cauri pus Taizemi, lai cik lielas pūles tas viņam arī neprasītu. Biju Austrālijā, viņiem tur ir krievu veikali Melburnā, tur starp citu var nopirkt Laimas produktus un Latvijas saldskābmaizi(neatceros kuru tieši) un pārdevēja ar tevi runā kulturālā/neitrālā krievu valodā. Utt... viņi ir visur, bet pats pirmais, kas pārsteidza ir viņu kultūras līmenis, kas krietni pārsniedz to, kas ir sastopams pie mums, - Rīgā.

Bet tas jau ir tikai mans iespaids... droši vien, ka kaut kādā Maskavas mikrorajonā viņi tieši tāpāt grauž semečkas un nēsā ļoti modernas kedas.

Vienu teikšu gan... ir forši prast to valodu! Latvijā nebūtu domājis, ka vajadzēs, varētu piekāst īstenībā, bet kad aizbrauc citur, tad var saprast patiesās priekšrocības.
+3
Paklausījos to pirmo. Nu... otro i nemaz nagribās klausīties. Ja gribas kaut ko no krievu mūzikas, tad man ir tikai viens cilvēks prātā...

www.youtube.com/watch?v=ZTq3pi5Vd2Q...
+2
Reku krievu muzjakas klasika.

www.youtube.com/watch?v=F6svw89ztys...
0
^ LOL! Nē, nu tas jau tādiem padzīvojušiem cilvēkiem, virs 40. Jauniešiem ir savas klasikas, piemēram...

www.youtube.com/watch?v=o5159imju2Q...
+2
^ Virs 30 es teiktu, jaunībā daudzas pjankas pagāja Sektor Gaza pavadījumā. :D
0
Ā, tie ir tie, kas dzied par to, ka laukos viss ir labi un normāli? :D Pirms kādiem gadiem daudziem, kad DC++ vēl bija modē, sameklēju lērumu ar viņu gabaliem, bet atmiņā palika tikai viens.
0
Man bija visi viņu albomi - kasetēs. :)
+4
Cojs jau nav īsti krievs, cik atceros, korejietis, vismaz pa pusei ;)

Ja jau piemin Sektor Gaza, tad jau bez Ļeņingrad arī nekādi :D

www.youtube.com/watch?v=l1YXNmYoAy0...
0
krievijā jau nu patiešām nav dezkōrs un metaļkōrs jo viņi nemaz nemāk tādu spēlēt...
+1
tad jau nevar iztikt arī bez šitā gabala:
www.youtube.com/watch?v=zNQ3rndWjjI...
0
Jes, šitā labā banda :) Īpaši šis gabals, alkānmetāls :D

www.youtube.com/watch?v=vjwOZUrUs6U...
0
0
Scartown "Игры С Реальностью"
www.youtube.com/watch?v=E6t39jmmdkM...
0
Tantal "Beginning Of The End"
www.youtube.com/watch?v=oEcUsWyMzMU...
0
0
par alkānmetālu runājot - www.youtube.com/watch?v=5hF-fxl8vNU...
0
+2
man ir paziņas, kuriem pat ļoti tīk tas krievu Sektor Gaza...
es to nevaru saprast- man šis muzons, teksti un t.t. asociējas ar terminu- быдло.
0
Drusku nost no rāmjiem:

www.youtube.com/watch?v=ZDikTplU8Y0...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas