Black Tavern
+7
Pagaidām vēl remonts notiek bet ceram līdz aprīlim dabūt vaļā sirdij un aknām tīkamu iestādi.

Infa www.draugiem.lv/blacktavern/...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Ja nesaputrojos priekšniecības teiktajā, bairīts piķos no 80 sant (pilzene) līdz 1,20-1,50 ls (Brengulis,Užava)
Kokteiļu īpaši daudz nebūs. Gribat sex on the beach-iedošu litru šņabja un pateikšu kur vilciens uz Jūrmalu. Skrūves un Browneyes dosim..
Mūziciņš skanēs pasmags izņemot 3dienu jam session's. Bet true čaļi 3denās tāpat nedzer.
I dzīvā mūzika šad tad plānojas.
0
Bārmeņosi?
0
Šite laikam nāksies mēbeļot - divi bārmeņi pudelesbrāļi, alukarti ar palīdzēju sastādīt :D
0
Nu kā gan tev tā neiet, parasti jau esi redzams šaipus letei, bet tagad robežas tai pusē būsi un skaidraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...
0
Bārmeņošu :)

Graver,tāds naivums Tavā vecumā...
-6
izklausās labi...

tā iestāde jau atvērta?
+4
Jū, vari droši iet pasēdēt uz krāsas bundžām.
0
^"Pagaidām vēl remonts notiek bet ceram līdz aprīlim dabūt vaļā"

Facepalm.
0
Koments bija par Darkspell postu.
-10
jā bundžas tiks krāsotas lieldienās
+2
^ Double facepalm.
+2
Dzelzi sarkasmu nesaprati vai, bet ja nopietni, tad zinot cikk tu izdzer un kāds kļūsti, šaubos, vai bārs nesīs peļņu, kad tu jau tur stundu būsi bārmeņojis - vienkārši sāksi visiem bez maksas uzsaukt, jo nebūs vairs spēka, ne vēlmes skaitīt naudiņu :)
0
eu, tad es ar eju uz to bāru;)
0
Nemulž, kad dzelzis dara štelles, nav nekādas čakarēšanās. Es zinu, kur stacionēšos vakaros :)
+1
Graver,kad Tu vspār mani pēdējoreiz redzēji?:D Kases aparāts mani biedē, tas točna :(

Heresy, atceries kā es Dark Līgo tiltu cēlu? Walx vēl taga zils palikdams smejas kad to stāstu atceras :D Egles ceļ tiltu,es guļu zem tilta,ēdu pončiku ar zapti un kad Walx prasa kas notiek atbilde ir-Dzelzis ceļ tiltu :)
0
Tevi? Kaut kad pasen iekš faķa vai uz čaka un marijas krustojuma stāvot vakarā, riktīgi neatceros, bet bij pasen!!!
0
Nu? Koordinēsi egles un iestādījums zels un plauks XD
+9
graver, kur Čaka un Marijas ielas krustojas?
+1
Faķī es 3gadus neesmu bijis, i dzeršanas paradumi mainījušies, taga dzeru ar domu rītdienu sagaidīt daudzmaz zināmā vietā :)
0
Egles jau nekoordinēs tas tocna, jo tur jau ČIEKURS galvenais pa to līniju, dzelzs varētu strādāt par FACE kontroles menedžeri, tik šim ar vienu kontrolieri pielikt, lai kontrolētu kontrolētāja darbu - tā būtu izcili laba birokrātija :)
0
Kā es to varu zināt kur krustojas, jo ja čakmarijas iela ir taisne a tad Marijas varētu būt AB, tātad ķipa divi kopīgi punkti uz vienas taisnes, no kuras izriet otra, ....kaut kā tā, lab bišk pa šerpu ir uzņemts uz krūts, bet būs jau labi HERESY - nesatraucies, viss tiek kontrolēts...... kontroles nebūs, ja gadienā sanāks aiziet uz to iestādījumu, tad varēšu mājās rāpot :D
0
heresy :D
vnk, bomba :D
+666 :D
0
Pāķi,4dien ne tas vien krustojās :D

(btw,priekšniecībai par baļļuku pateicu,vari man atsūtīt bildes? Metīs draugos un smiesies)
0
OK!
deal,iecheko mailu :)
0
Es būšu patstāvīgi pastāvīgais regulārais apmeklētājs :>
+2
"kur Čaka un Marijas ielas krustojas?"

Apmēram tai pat vietā, kur Avotu un Blaumaņa ielas krustojas.
+3
Mazais apdeits tiem kam interesē.
Grand Opening plānojās 1ajā aprīlī,tobiš nākampiektdien. Līdz tam visam jābūt daudzmaz gatavam.
Kkas spēlēs arī laikam. Ieeja brīva,savu šmigu līdzi ni un ni.

See you there?
0
Jums darbiniekus nevajag?
0
Pagaidām nē.
+2
Moš uz atklāšanu kādu striptīzdejotāju derētu uzaicināt ? Piem. Astarti ? Parādītu pupus beidzot :D
0
^ Neviens Tev nav aizliedzis vilkt kādu skuķi līdz pašam,kazi parāda ar :D
+2
pārveidojiet to vietu kārtīgi, jo lokācija ir lieliska, bet Up in Smoke bija viens no perversākajiem un anti-estētiskajiem nariku midzeņiem, ko nācies redzēt. īpaši tajā ap in smoukā apbūra dizaina eklektika un fototapetes ar gaisa burbuļiem.
+2
turklāt, vismaz tad kad es tur biju, tas ap in smouk likās arī izteikti krievisks iestādījums
0
Viedi vārdi.
Daram ko spējam.

Bet ir redzeti arī krietni sūdīgāki iestādījumi ar draņķīgāku publiku.

Runājot par narikiem n zāles pīpmaņiem-Hippies can't stand death metal. Izedīsim laukā tikai tā.
+3
0
0
Es "Up in smoke" piedzīvoju vienu no atsaucīgākajām publikām un jaukākajiem dzejas lasījumiem, taču jāpiekrīt par tiem hipijiem/smagāku vielu cienītājiem... Ūdenspīpju chillout gan diezgan klaji tika vilkts viss kas smagāks.
0
Man apinsmoukā patika tieši tā neatkārtojamā slepenības atmosfēra - nekādu izkārtņu un citu sūdu, totāls pazemes kults, vismaz sākumā.. Vienīgi bija jauztrāpa uz labu publiku, jo tur ātri vien sāka nākt visādi piecpadsmitgadīgie un jaunie urāli.. Par to estētisko - mazliet mulsināja V. Iļjiča bilde galvenās telpas galā, haha
0
No offence uz piecpadsmitgadīgajiem kā tādiem - es te domāju diezgan konkrēta veida piecpadsmitgadīgos, nu, gan jau paši saprotat.. :)
+1
Nuja, NUCLEAR ASSAULT pirmie nāk prātā. reku seksīgs klipiņš samontēts:

www.youtube.com/watch?v=XhFD33a0t-w...

Visādu Nuclear grupa jau ka biezs.
0
tfutu, ne tur iepostēju ;(
+1
^Apmēram tā te agaidām izskatās :D
+2
Rīt openings.
www.blacktavern.lv vai turpat draugos. Spēlēs gan kkāda huiņa :(
0
Pusiju drinki — jebkuru alu vari pasūtīt sajauktu ar kolu

Vai tas nav par skarbu?
+1
jūs katru dienu vaļā?
-1
Laikam.

Pie aluskartes gan vēl jāpiestrādā:

Aldara Pilzene- 0,85
Aldara Kviešu- 1,40
Bauskas Gaišais- 1,40
Brenguļu Gaišais- 1,40
Piebalgas Mednieku- 1,50
Lāčplēša Pils- 1ls
Filtrētais gaišais Brālis-1,50
Budwaiser- 1,85

filtrēto Bračku Nabaklabā pa 0.90 tirgo un Transilvānijā ar kādreiz zem lata maksāja. Mednieku parasti ap latu (Ls1.00-1.20).
0
Ā, un tumšā neviena nav ;(
0
Porteris pudelē.
0
ĀRPRĀC! NACISMA GLORIFIKĀCIJA!

www.blacktavern.lv/wp-content/uploads/...
+1
Fašizm ņeproiģot.
Enīvei, nav ko spriest, jāiet apskatīt dzīvē i krogs, i Dzelzis aizletē :D
0
Mēs kolektīvi skatīsimies, kā Dzelzis strādā, un rēksim :D

Karoče, daemon_dawn, būs kā vecos laikos visa varza vienkopus :)
+4
Biju iegājis, tikpat ātri izgāju ārā, nuinah to gādūzi.
0
kas ta vainas bij ka ātri izgāji?
0
Gādūzis ir pārāk lepns raksturojums manai darbavietai.
Pagaidām.
-1
Klau a tur ir lieli galdi?

taisijos ar pāris cilvēkiem ierasties>>> domāju vai visi varēs sasēdēt
0
Sasēdēsiet.
0
forši..

un vaļā esat katru dienu?

ir bijis tā ka atveras jauns bārs ..gribas aiziet ievērtet bet nesanāk jo viņš vnm ciet :@( black heaven)
0
Nu nez pie mums Jelgava Balerija brengulis ir pa 1,10 tumsais un gaisais.
Vienigais impone ka pilzenes ir par 85 saniem.
Pie mums garais ir par 90 saniem.
No cikiem ta vieta strada un lidz cikiem ?
+2
ĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀĀ...
0
^^ no 17:00-5:00

Man tas priekškambaris ne visai - šaurs un tumšs. Tālāk jau var normāli piesēst uz dīvāniņiem ap galdiņiem. Ar kompāniju var aiziet, ja nebūs kā vakar, kad normāli tek tikai neali - Brengulis un Aldara Pisdenis
+1
^^ vecīt, laimīgajā stundā RnR Cēsu Premium pa 50s tirgo. Čaļi pa 5 kausiem grābj ... Vot tas ir AAAAAAAAAAAAAAAA
0
P.S. es jau ar divus izdzēru - par tādu cenu bija neērti pārāk piepisties garšai, kuru bija vēl samērā ok
+1
Bleid,pagaidi,iestrādāš... un būs zbis.
AAAAAAAAAA Intaram ir par to ka VārdāNeminamais atkal ir mūsu vidū!!!
0
Hmm, Jelgavā cita IP adrese ... Un tieši tad, kad darkspell sākusi sakarīgākus ierakstus rakstīt ...
0
Vajag ātrak vērt vaļā - ap plkst 12 un uzlikt wifi netu , lai pa dienu nāk studenti macīties.
Kā ari tējinas , zupas , roltonus un tamlīdzīgu piedāvājumu.

0
Pagaidām pašancēsim šādā režīmā. Wifi bija bet mēs rūterī ielējām alu :(
+1
tāpat rakstu...

visi mierīgāki palikuši:)
0
Vajag jau pēc mac adress skatīties..
0
Un kā ideja par roltoniem , vai arī pvd sienas klāt ?
-1
es jau nu pamācīties nevarētu:D

slikta pieredze no Ļeņingradas
0
Šovakar balerijā Tanku Dūre.
Tātad jadzer trīs brenguļi un būs labi :)
0
Roltoni ir :D
0
Ideja par roltoniem jau sen ir,par tējām arī.
Viss ir procesā,neesam jau dauņi :D
+1
Kas citur lv labs notiek uz kurieni doties ?
-4
Ar to domaju kas šodien notiek ?
-4
21 aprīlī ir kur doties
0
Tas ir uzaicinājums MAN ?
+6
vismaz plusus viens otram tagadiņ varēs likt :D
-2
nē tā ir atbilde uz jautājumu
-5
Vēl runājot par dzeršanas vietām rīgā iecienīta ir kafe Planēta kas ir pretim depo.
Tā teikt lēns chill pirms iešanas pa vecrīgu.
Pie tam Aivvv tur ir admins un visi aliņi pat no leduskapja ir par 80 saniem.
Līdz ar to sarunas vieglā pālī par erepublik.com jaunumiem garantētas.
-3
vakar bij ciet kad es gāju...
0
kāpēc aizvēra? -_-
+2
aizklapēts?
nu kāds tur brīnums :) pēc tām galerijas bildēs redzamās publikas, kas tur tusē, šim krogam nevar būt ilgs mūžs.
16-20 gadīga publika nevar noturēt krogu plusos.
nav treknie gadi (bet arī tad būtu dimbā)
0
Turklāt, ja katrs ar savu Vanadziņu iet iekšā ... Nu, priekš manis tur nekā interesanta nebija. Man gan arī MP nekā diži interesanta nav, bet tas tā.
0
Ja tur iekasētu naudu par savu divlitrīgo dzeršanu, tad bizness zeltu un plauktu!
0
Ķip 1Ls par 0.5 sava alus? :)
0
nu tā kā maksas stāvvieta, tikai šajā gadījumā tu maksā par iespēju lakt no sava bamšļa, mentu netraucēts.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
atmoda
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas