Saldus saule - ar Skyforger, bez Lordiem
+2
Dienas smiekls - satrakojošos mācītāju dēļ Saldus saules organizatori nolemj atcelt "Lordi" uzstāšanos festivālā. Jācer, ka melnsvārči drīzumā arī Melnajā piektdienā ar kvēpināmajiem trauciņiem neieradīsies :D

Bet vispār es organizatorus nesaprotu. Kamēr Baznīca nevēršas prokuratūrā, kā Lietuvas gadījumā (btw, kā tur vispār beidzās?), varēja taču neklapēt ne ar ausi.

www.diena.lv/lat/izklaide/muzika...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
^ Devilstone open air šogad notiks
0
^ Tb, prokuratūra neatrada noziedzīgas rīcības sastāvu?
0
^ precīzi nezinu pateikt. acim redzot nē.
+4
Moš šiem ''Kauja pie Saules'' tekstus aizsūtīt ?! Mīkstie ībļi tie organizētāji.
0
Viduslaiki:D
0
Jā, tagad sanāk, ka Skyforger ir kristīgajai baznīcai visnotaļ tīkama grupiņa :)))
+9
- LORDI
+ ROTTING CHRIST
:D
+2
baznīcēni sen nebija izcēlušies, laikam beidzot saņēmās. bravo, bravo! kas būs nākamais?
btw, par Lordiem, imho, gan nav vērts skumt, jo muzons šiem galīgi garām.
0
^^labāk Deicide vai Dark Funeral.
0
+ DEICIDE
+1
+ Satan
+ Hell
+ Blasphemy

utt.
+2
Pajāt jau tos Lordus, no viņiem ieguvuma nekāda, bet nu pederastisko praviešu izrīcības kļūst arvien nekaunīgākas. Laikam jāgaida kāda pašmāju Vikernesa izdarības...
0
Nu, melnsvārči lai jau klaigā un raksta petīcijas cik uziet - tāds viņu darbs - par savām aitām rūpēties un 10 tiesu atstrādāt. Stulbi, ka atrodas kas šiem gatavi dirsā līst.
+2
lai gatavojas, mācītāji, Obituary un Grave tekstus lasot līdz aprīlim
+2
O, jā - Lordi - sūrākie Vella kalpi - sātanieši! :D
+2
Bet vispār jau jāsaka, kā parasti: palić kościoły!
P.S.
Un festa organizātori ir mīkstie - ņergas. Kurš normāls cilvēks vispār pievērš uzmanību melnsvārčaino pederastu/pedofilu gaudām? Vienkārši zolīdā veidā dirst jamos vajadzēja pasūtīt.
0
ielās iesiem?
+3
nez vai tas viss nav tāds kombuļstyle reklāmas triks, kas sevi labi pierādījis darbībā?
Lordi, nu čoini. iešu-neiešu. nav ko runāt.
te - jebatory ar reliģiozu aizliegumu - ir ko runāt, spriest, diskot, draugiem ieteikt, nemaz nerunājot, ka mēdijos šai ziņai jau ir cits svars, nevis, ka Saldū spēlēs Lordi.

Nav atmiņā, ka bija kādas problēmas ar Saksa "melno bībeli" un tās prezentāciju, aizliegumu tirgot jebkurā grāmatnīcā etc.

0
Gan jau, ka organizētāji paši ir saistīti ar šīm baznīcām, ja pieliecas zem "spiediena".
Varbūt kāds organizētājs fukā kāda luterāņu poupa mietu vai vienkārši negrib izpelnīties nosodījumu no ticīgo Saldinieku puses. Latvija ir maza
+2
Domāju arī, ka krietni vairāk būtu tādu, ko Lordi ar savu piedalīšanos festivālam piesaistītu, nekā to, kuri, saklausījušies melnsvārču vaimanas, pārdomātu attiecībā uz festa apmeklējumu. Nu tā tīri no biznesa viedokļa - man jau liekas, ka Geirovīzija latvijā ir populārāka nekā baznīca :D
+1
Laikam jāgaida kāda pašmāju Vikernesa izdarības...

^ uz priekšu, jaunekli. viss Tavāsi riciņāsi.
0
"Geirovīzija latvijā ir populārāka nekā baznīca :D "
Sasmējos :DD
+3
Nav atmiņā, ka bija kādas problēmas ar Saksa "melno bībeli" un tās prezentāciju, aizliegumu tirgot jebkurā grāmatnīcā etc.

^dimiters par šito kaut ko vaimanāja un pļūtīja vienlaicīgi. nez, man plauktā tā grāmatiņa stāv līdzās Bībelei un Nekronomikonam... visas ir draudzīgas, neviena nav citas iedarbībā zilās liesmās sadegusi :D
+2
Battles in Midleshelves :D :D :D
+5
"... fukā kāda luterāņu poupa mietu ..."

jeb meitu tomēr?
0
pēc organizātoru teiktā: "nevēlamies, lai festivāla "Saldus saule" vārds tiktu aptraipīts ar sliktu slavu kā vardarbības propogandētājs." spriežot tāmī festā vajadzētu lirikas kontroli ieviest, ka tik kāds kautko ļaunu par kristiešiem nenopropogandē...
-4
ko + DEICIDe?????????? tas ir nopietni???????????
+1
nu bet protams,ka nē. kā es kaut ko tadu vispāŗ varēju uz sekundi iedomāties.
0
jā, ar "ie' un "ei" peileitošanu savās veitās ir problēmas
0
Heh, a varbūt organizētāji paredzēja, ka baznīcēni piesies un rakstīs sūdzību un tādēļ ar Lordiem nemaz nebija sazinājušies, bet to uzrakstīja kā reklāmas triku :D conspiracy :D viss godīgi.
0
Es gan drošības labad iečekoju, vai nav pieteikti Pūstošie - tak pirms nedēļas HRL spēlēs ... ;)
+5
^^ bet varbūt beidzot noskaidroja LORDI honorāru ...
0
iemest Fēliksa numuru?
0
jādomā ka Pēliks pats nemaz ar LORDI daiļrades lirisko pusi nemaz nav iepazinies ja jau noticēja šitik lētam apgalvojumam ka dziesmu teksti "var izraisīt destruktīvus procesus cilvēkā, kuri grauj ne vien katra indivīda dzīvi, bet arī ietekmē visu sabiedrību un tajā notiekošos procesus"... lašara
-1
tā, protams, ir sagadīšanās un fakts kā tāds, ka melsvārčus ņem pa pilnu, nav priecējošs, bet nu kamon...
www.youtube.com/watch?v=TdItwaLrv1U...

paldies dievam, ka viņi tur nebūs... vai arī jums viņi patīk?
-5
kaut kāds perverss mēsls, turklāt tas jau nu noteikti nav metāls, izklausās pēc kaut kāda 80to sūda.
0
Man patīk
-3
ta jau moš guns and noses arī patīk?
+1
Man patīk tikai filmas soundtreks, starpcitu filma savā ziņā interesanta.

www.youtube.com/watch?v=TuIkINDV0tg...
-1
citējot nefolku, lordiem uzstāties vajadzēja aizliegt labās gaumes komitejai nevis mācītājiem. es to sauktu - estētikas komisija.
+1
Nikolaju Puzikovu vajā katoļu inkvizīcija...
+1
Man arī Bon Jovi patīk un Skid Row.
0
Man Bon Jovi mīlas dziesmas izauc nostaļģiskas atmiņas par vecām brūtēm. :)
+1
un man patīk Def Leppard, AC/DC un Extreme.

Bet vispār apkārt ir daudz džeku, kas vīrieša vokālu augstās notīs uztver kā tiešu draudu savai maskulinitātei. A ko padarīsi... tādi laiki.
-1
tiešu draudu savām smadzenēm ;)
-1
nē nu gaumes jautājums i guess par hārdroku kā tādu, bet nu patika pret Lordiem gan imho par kaut ko liecina.
0
Nu, lai Tevi nomierinātu varu pateikt, ka tos Lordus laikam pat dzirdējis neesmu.
Bet protams, ka draudu smadzenēm. Kur tad vēl tā maskulinitāte mitinās? Padomāji kaut ko citu?

Nu, tas ir tāpat kā savulaik klasiķi uzskatīja impresionismu par draudu smadzenēm un impresionisti klasiskos stilos saskatīja apkarojamas un pārvaramas lietas. Pēc tam jau visi nomierinājās. parādījās visādi neo- un post- viļņi tām lietām un tā viss gāja tālāk. Jāpārvar dzīvē ir vienīgi sevi.
0
^ stāsts jau nav par konkrēti Lordiem, bet gan biedējošu precedentu. Onkas sutanās pakrata pirkstu un vieglu roku mūziķi (whatever, Lordi, Ace of Base vai Burzum) tiek izstrīpoti no listes.
0
Nu te jau ir notikusi stipra novirze no sākotnējās tēmas.
Un mani kā cilvēku, kurš koncertus nerīko, arī šāds precedents nebiedē. Ja es rīkotu konci, tad kamēr nenāk pie manis uz māju ar lāpām un izkaptīm, nvienu ārā nesvītrotu.
bet tā vispār... es te tieši Lizzy Borden jūtūbē klausījos. Pie reizes tad padalīšos ar to "hārdroku":

www.youtube.com/watch?v=uNDh3JMeL9g...
+2
Labi ka SF onkām sutanās un Ķiģelim patīk :D
+1
Tas jau atkarīgs no organizatoriem. Domā, teiksim, Gothic Productions kancelēs koncertu, ja Pajāta brandža sāks kaut ko pukstēt? Reāli zdarīt tak viņi neko nevar.
0
Nu tieši tā, koncerti, kuri mani tiešām interesē vienmēr ir notikuši, un nekāda baznīcas iejaukšānās tur neko nav mainījusi.
Turklāt nedomāju, ka tas reāli kaut kādu iespaidu atstāj, ka šoreiz kāds ir viņiem piekāpies. Vai tad tāpēc lai to darītu kāds cits?
+4
^ danu, skaidrs, ka nē. Es te irgājos par to, kā mācītāji ar kvēpeklīšiem reizi nedēļā dosies uz MP, uz ko Black.Data norādīja, ka viņi varētu ar svētīto ūdeni kauč grīdas mazgāt (btw, būtu reāls ieguvums)
0
Tātad nav vērts satraukties par precedentu.
+3
Skyfergeriem obligāti festa laikā jānospēlē dziesma "Čūsku sieviete", kā arī noteikti jāataicina tie 11 baznīckungi uz SF uzstāšanos. Pēteris varētu atkal bībeli saplēst, kā savulaik Sinepēs un Medū... :D Tad Lordi tiks aicināti uz nākamo svētdienas skolas salidojumu kā viegls "lounge" foniņš :D
0
Ok, izskatās, ka viens no tiem baznīckungiem lasa šo forumu :D
0
Tak šeit pilns ar antifa un kristiešu aģentiem. :)
+2
^ pieminētos - lauvām.
+1
a kā tad tu domā, no kurienes baznīckungi smeļas info par bandām kuras aizliegt? :D
0
^ +
0
Tatnoon, man jau liekas, ka šie smeļas no tvnet vai kā tamlīdzīga. Ja šie iedomātos, kas iekš MP uzstājas un kādi "šovi" tur redzami.... :D
+3
Hehehe, bišku pa tēmu:

www.ebaznica.lv/?p=5697
+2
Ja Skyforger šova laikā slepus ieradušies 11 mācītāji sadegtu ziliem uguņiem, būtu gan vareni! Gan pierādītu, ka grupai ir Spēks, gan skatītājiem prieks būtu. Arīdzan paši mācītāji tiktu mocekļu statusā ārpus kārtas...
+1
Baltijas Saulē ja viengad negaiss uznāca, šoreiz varētu vēl kādā baznīcas smailē zibens iespert.
+1
"Pagaidām Romas katoļu baznīca ir bezspēcīga cīņā pret viltoto kardinālu Pujatu."

Ai, cik īsas ir kļuvušas baznīcas rokas.. Acīmredzot kāds tiešām domāja, ka tas ir teh true Pujatrs, haha..
0
"[..] viltotais Pujats ir sekls smējējs, kas neizprot patiesos Romas baznīcas pretīgos un velnišķos maldus, par kuriem tiešām būtu vērts rakstīt[..]"

ko, e-baznīca ir luterāņu vai kādas citas konkurējošas sektas veidojums, ja reiz šie Romas baznīcai piedēvē pretīgus un velnišķus maldus?
+1
Haha

domain: ebaznica.lv
descr: Konfesionali Luteriska Biedriba
admin-c: 103898-LUMII
tech-c: 118885-LUMII
nserver: ns.nano.lv
nserver: ns2.nano.lv
changed: dns-reg@nic.lv 20090126
source: LUMII
0
Ō, tur var uzzināt, kā tikt vaļā no pietūkušām kājām ! :D
0
Visām tām e-baznīcām, ibaznīcām ar īstajiem brāļiem un māsām iekš Kristus ir visai mazs sakars, taču palasīt gan var :)
-2
"
Tak šeit pilns ar antifa un kristiešu aģentiem. :)"

nezinu šajā forumā nevienu ne kristieti, ne antifu. savulaik, ja nemaldos E. bija doom kristietis, bet kaut kad viņš teicās, ka sevi par kristieti jau kādu laiku vairs neuzskata. attiecībā par antifa, te tādi vispār nav manīti. tas, ka es esmu pret autoritārismu, nenozīmē, ka uzreiz esmu antifa.
+3
arī tie, kas uzskata konkrēti nacisma idejas par stulbām, uzreiz noteikti nebūtu pasludināmi par antifu. nemanīju, piemēram, ka šeit kāds 16. marta tēmā teiktu 'njet fashizmu'. par pretējo runājot - nacisti gan šeit ir pārstāvēti, turklāt paši par to pārsvarā ir ļoti lepni. reku nupat viens, kas folku gribēja dabūt, bet nemācēja neko lejupielādēt no interneta (jo, droši vien, galva pilna ar svarīgākām lietām), bija ar niku white1488 :)
+2
^^teiksim tā - man un (oficiālajai) baznīcai ir pretēji uzskati vairākos būtiskos jautājumos, bet ar to pietiek, lai par kristieti sevi definētu ļoti nosacīti vai nemaz, ja par kristieša definīcijas standartu pieņemam tos (manā uztverē - maldīgos) priekšstatus, kas izveidojušies baznīcas kā autoritatīvas institūcijas ietekmes rezultātā.
+5
no kardinālāPajāta:

''Saņēmu labu vēsti no kolēģiem, kas padzinuši no „Saldus saules” nešķīstus somus un pieteikuši savu tikumīgā roka kopu „Žēlsirdīgais tips”. ''

about 14 hours ago via web

un bonusā no KasĻauns

„Saldus saule” rīkotāji ir piekāpušies mācītājiem, un „Lordu” festivālā nebūs, „lai neizraisītu masu protestus pirms festivāla un haosu festivāla laikā un nenostātos pret Kristīgo sabiedrību, kuru mēs ļoti cienām”.

Tajā pašā laikā solīts, ka uzstāsies pazīstamā pagānmetāla grupa „Skyforger”, kas nekad nav bijusi draudzīga baznīcai. Lūk, citāts no viņu dziesmas „Čūsku sieviete”:

„Sper, sper Pērkoni deviņiem zibeņiem
Sadedz, baznīca, ziliem uguņiem
Nīksti, dilsti, svešā vara
Krīti kā rudens lapa no zara
(..)
Rau, kā velkas debeši melni,
Sārtām liesmām aizdegas krusts
Nāc, nāc, Debesu graudēj
Šķel, cērt, triec, tā lai svešā baznīca lūst!”

Vaicāts par „Skyforger” daiļradi, mācītājs Gailītis tomēr neizplūda sašutumā un nesolījās rakstīt jaunu vēstuli. „Skyforger” menedžeris Andis kasjauns.lv teic: „Nav nekāda iemesla, lai mūsu festivālā nebūtu.” Tādi mājieni nav saņemti, bet, ja baznīctēvi būs aizvainoti par „sadedz, baznīca, ziliem uguņiem”, lai jau apvainojoties.
-1
lol :D
+1
www.politika.lv/blogi/index.php?id=... Streipa sakāmais par šo loltēmu
0
Mjā, Streipam gadās ari riktīgi prātīgi izteikumi.
+1
Nu cik es klausos pa LR1, ta jams jau pa retam klārē kaut kādas glupības. Parasti jau normāli brauc augumā visādiem loxatroniem.
+1
Festivāla “Saldus Saule” rīkotāji paziņojuši, ka somu grupa “Lordi” uzstāsies vasarā gaidāmajā festivālā, bet iepriekš publiski izspēlētais atteikums mūziķiem vietējo mācītāju protestu dēļ esot mārketinga triks lielākai uzmanības piesaistīšanai.

Viņa apstiprināja, ka uz lielās skatuves uzstāsies “Skyforger” un “Lordi”, savukārt 21. martā tiks nosaukts trešais lielais „Saldus Saules 2011” pirmās dienas viesis.

"Mācītāju vēstule bija īsta, kas tiktu ņemta vērā, ja tam būtu pamats, taču "Lordi" šāda grupa nav," aģentūrai BNS svētdien uzsvēra Ķiģele."Lordi" neesot nedz velni, nedz negāciju sludinātāji. Viņi pārstāv to mūzikas stilu, kurš lepojas ar spilgtu šovu, drosmīgu ārieni un ironiskām dziesmām.
+1
Viedais Pelikāns - /forum/122940-saldus-saule-ar-skyforger-bez-lordiem#comment196501

Vai tik pēc šitiem cirkiem tiešām vajadzētu visiem (ieskaitot Skajus) uzmest šito humoršova pasākumu ...
+2
Njā,organizatori uzdarbojas...Zuda jebkāda cieņa pret šo festivālu,kuram vismaz senāk bija sava doma un īpaša aura.
Šādi iekarot popularitāti tomēr ir lēti un nožēlojami.
Un vispār kaut kā aizdomīgi likās,ka nu tagad pēkšņi no alas izlien sutānīgie un sāk protestēt.
0
Seko Anykščiai biedru piemēram ...
+1
Vispār ienāca doma,ka varētu novākt baru,ietērpties paltrakos un notēlot festivālā tos varonīgos 'Vienpadsmit Saldus mācītājus"(kaut kā ļoooti līdzīgi skan kā Vienpadsmit Valmieras komjaunieši).
0
Streipam par politiku vispār labi raksti blogā ir. Arī diezgan aktīvi pret baznīcu vēršas.
0
Hm, vai tie mācītāji vispār bija reāli? Varbūt kaut kas līdzīgs kardinālam Pujātam tviterī?
0
Arī Saldus mācītāji bija mārketinga triks.
+8
Loģiski, visi mācītāji ir baznīcas mārketinga triks.
+4
Runājot par Streipu, ienāca atmiņā šis labais apkopojums... :))
www.youtube.com/watch?v=zarpVE8UVYQ...
0
+ eidžbolloks
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
BigUgga
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas