Kačkalepsija
+4
Jauna dziersma džekiem. nebiju domājis,ka latvieši spēj kaut ko tik foršu uztaisīt. nenormāli superīga dziesma, teicami izstrādātas nianses, superīga noskaņa - viss kā pie īstiem metal warrioriem. :) \m/\m/

www.draugiem.lv/katalepsija/news/?p...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
ir diezgan laba, man nedaudz traucē tikai tas 80s siņķiks un sākuma kliedziens.
0
Īiiiijaaaaa .. vhe !
0
pirmais gabals gan labāks nekā jaunais, nu startam ir ok. vokāls laikam tomēr neaizrauj īpaši.
0
sintiņam tembrs mjaaaaa.... gičām tembrs ar tāds.... nez, kautkāds prasts un nekāds. iespējams ja bik vairāk piestrādātu pie skaņas sanāktu tīri klausāms gabals.
+2
Manuprāt ar toņiem ir viss štokos. Malači! Tā tik turpiniet un taisiet jaunas dziesmas! Viena no interesantākajām jaunajām blicēm.
0
Piekrītu par to siņķiku - pa logu nafig ārā
viss pārējais ir gana patīkami
0
man atkal netraucē tas sintiņš, bet vokāls gan kkā smaidu vietām izraisa. bet tas subjektīvi.
0
voķis jums nepatīk,jo bleķis no meža,bet tam tā jābūt,manuprāt.
0
par sintiņu - traucēt jau netraucē,bet,protams,ka varētu ko interesantāku sačinīt,bet,cik sapratu,tad šis tik demka ir atrādīšanai,tāpēc gaidīsim ar pilošām nāsīm albumu,tad jau manīs. :))
-2
Man visnotaļ smagu smaidu izraisa The Beatles basists, kurš ņem dalību arī Katalepsijā.
+3
Hellgar, vakar, plkst. 19:43

Piekrītu par to siņķiku - pa logu nafig ārā

>>>>>>>>

tad jau labāk nodot lombī, vismaz kāda kapeika priekš šmigas būs!
+1
Ko, sers Pols Makkartnijs spēlē Katalepsijā? Tad jau varēja arī ierakstu nosponsorēt kā nākas.
-1
Un pasaules tūri arīdzen.
0
pohui tūri, visi tūr..isti brauktu uz LV skatīties tādu brīnumu paši :D
0
www.draugiem.lv/gallery/?tab=17&sea...

Tak pa taisno no bītliem.
0
neveras links — tas ir pareizs?
0
Man atvērās, bet galerijas īpašniece ar mani ir draugos.
0
Pirmīt vērās arī ne-draugiem, nu vairs nē.
0
Tas man ar vairs neveras.
Redzkur cits.
www.draugiem.lv/gallery/?tab=17&sea...
+2
Stulbeņi!
0
eu ta čikse pie sinīša ir forsa?
+3
Nez, nav mēģināts. A kas?
0
vienk forsi brunči!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Skuja
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas